Source
DD shit and other | Думаю, що якщо я б не тримав руль двома руками, то я б не писав це. В ...
6 670 Views/Reach
2026-02-23 12:24
Message №8416
Думаю, що якщо я б не тримав руль двома руками, то я б не писав це. В 1998 році прямо перед мною на одеській трасі розвалилася вантажівка. Щвидкісь була до 60 км/год, але я ледве втримав машину на мосту, пострибав по коленвалах щестернях та решті, яка посипалася на дорогу. В 2008 році на 280 за 20 міль до СФ мій ряд почав складатися, та я винирнув з нього — пару-трійку десятків машин склалося, два трупи. 2010 Швейцарія, з зустрічної смуги вилетає колесо, встиг уйти в іншу смугу, фурі рознесло кабіну. Але всі живі. В 2012 році я пройшов на Кемрі Moos test, коли на 101 в районі Саусаліто вискочили два олені, одного з них збила машина, яка їхала попереду мене, та він впав на лобове машині, яка їхала за мною, а я встиг уйти вправо та не збити другого. Швидкість була 45 мнг. Один труп.2020 рік, тунель на Лігурії, у фури вибухає колесо, якби тримав однією рукою, то на 80 км/год не втримав би машину. В 2021 році на трасі Люкс-Брюссель у причепа відволилось колесо, та я агресивно маневрував на 120 км/год, однією рукою не було шансів, як це трапилось з Опелем, який за мною їхав. Трупів не було. Ну, ще було пару історій, де я був неправий, але цього достатньо, щоб я тримав руль обома руками, якщо швидкість більше 30 км/год.