Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Тарас Чорновіл 🇺🇦
Added 14 Jul 2024

Тарас Чорновіл 🇺🇦

@Chornovil_official
Number of subscribers: 47 491
Photos: 14,800
Videos: 4,450
Links: 5,310
Description:
Офіційний канал Тараса Чорновола Official channel of Taras Chornovil

👥 Number of subscribers

47 491
Average/Day:: -59
Average/Week:: -323
Average/Month:: -1823

👁️ Average views per message

6 231
Average/Day:: 6,110
Average/Week:: 6,666
ERR: 13.12%

📊 Messages per Day

5.8
Last day: 7
Week average: 6
Average per day: 5.8

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 5,900 24-08-27 20:28
Обіцяне посилання на сьогоднішній вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Репортаж із підніжок шапітолію. Як там на власному «валдайському» форумі нашого «Найпрепотужнішого»?" Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=esMW0u-NtJI===У західного цивілізованого світу є Давос, Мюнхенська Безпекова Конференція тощо. На їхній формат і стандарти орієнтуються нормальні країни, за їх подобою проводяться й схожі конференції та форуми в Україні. А у путіна є свій Валдайський форум. Нашому «Найпотужніше-переможному» дуже захотілося мати свій власний форум. На Ялтинський, де він, нехай і почесний, але тільки один із гостей, уже не надто тягне. От відгадайте з одного разу, яку з двох моделей обрав наш Зе? Звісно, той, де якась спрофанована конференція вищих посадовців служить лише попсовим розігрівом у першому відділенні концерту в сільському клубі для «зірок» районного масштабу в другому акті. Сьогодні пройшло саме таке дійство. Стоп! – вигукнете ви, – Але ж це вже було. І не минулого, а ще цього року в лютому. Саме так. І ми тоді разом з вами тут у ютюб рознесли те дійство й «тронне спілкування царька з журнашлюшками його найвеличніщості» та висміяли всю його обмеженість, як і безглуздий формат. Це вже було пів року тому. Тож, у путіна один форум на рік, а в нашого путінчика їх аж два!Він там наговорив такого, що це заслуговує окремого розбору польотів і, можливо, окремого висвітлення пари сюжетів. Тож це психоделічне дійство стане тільки підставою для ширшого аналізу деяких тенденцій та дуже тривожних загроз неадекватності в укрполітиці. А сьогодні роблю своєрідний вступ до теми: згадую минуле шапіто й чим сьогоднішнє від того ще здеградованіше. Трошки про загальні відчуття, а ще про пару виступів деяких діячів, які розуміючи, наскільки маргінальна тут їхня роль, не дуже задумувалися, що говорять і які це матиме наслідки. Отже, сьогодні увертюра. Те від чого стає дуже сумно і гірко. А завтра… А завтра поговоримо з вами вже про бенефіс від персонально самого Зе. Там буде страшно й дуже боляче… За Україну.
👁 4,900 24-08-19 21:04
Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Дипломатія з підворітні. Чому Зе навчав наших послів? Або про «собаку навпаки»…" Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=svOjg5nR0Aw===Що то за «собака навпаки», про яку згадую в заголовку? А це та, що до чужих лащиться, а на своїх гавкає. Десь так поводитися з друзями й недругами України сьогодні навчав українських дипломатів дехто Зе на черговій нараді послів, яку, з якогось дива, провів аж у Дніпрі. Це доволі недешеві заходи, коли посли з усіх наших диппредставництв по всьому світу з’їжджаються до України на кількаденні наради. Тому в кращі часи такі зустрічі проводили раз на кілька років, завжди в Дипломатичній Академії в Києві, щоб мінімалізувати видатки. Але зараз ми ж дуже багатів – не маємо куди гроші подіти. Щороку й десь на виїзді в найдорожчих готелях… Але то побутова проза, хоча вона шокує марнотратством. Бо все це відбувається під час страшного лихоліття тільки для того, щоб один моральний карлик зміг потішити своє хворе самолюбство зверхністю над дипломатами, які звично були (тепер, при ньому все менше) елітою суспільства.Але головне – це те, чого навчав наших дипломатів цей недоучка. А головне з усього, що поки оприлюднено – це у всьому звинувачувати лише наших союзників. Зе скомандував увійти на Курщину – Захід не забезпечив дальнобійністю, тому мусили цим компенсувати. Він здає Донбас – союзники не додали далекобійних озброєнь. путлєр нарощує свій наступ – знову винуватий Захід і ота ж «далекобійність», на якій його перемкнуло й зациклило. Учив невдячності, хамства та перекладання своїх промахів і проблем на тих, хто нам допомагає. До наших противників таких застережень нема. Там усе чудово…Отака школа хамства й тупості була проведена нашому дипкорпусу. А ще саме ці акценти були спеціально виокремлені й висвітлені в повідомленні від прес-служби Банкової… Колись наші посли ще десь пробували пообурюватися й швидко вилітали (ті, хто найкращі!) з посад. Потім просто мовчки слухали. А нині вже будуть виконувати настанови свого «найлегітимнішого». Бо п’ять років такої профілактики й зачистки дипкорпусу від кращих свою роботу вже зробили. На жаль, це все точно не добавить нам авторитету й підтримки… А поки дякую за ваші перегляди, запрошую підписуватися на мої канали в ютюб і телеграм та прошу про поширення, рекомендації, коментарі і вподобайки.
👁 10,200 24-08-17 18:15
Визначсення термінів - це завжди дуже важливо для розуміння суті. От зараз усе більше скандалів навколо мародерського фонду, що паразитував на допомозі Охмадиту. Там треш абсолютний. Вони відмовляються змиритися з тим, що після викриття злочинного дерибану слід було б трошки залягти на дно й якийсь один раз не вкрасти. Але з пантелику збиває й заплутує ота фальшива назва "Благодійний фонд «Охматдит - Здорове дитинство»". Назва брехлива, звісно. А просто помінйте її й напишіть чесно: "Фонд Zеленських і 1+1", як усе стане зрозуміло.Наприклад, чому після рішення МОЗ і персонально міністра Ляшка фонд не перерахував гроші на казначейський рахунок. Як і те, що рахунок на час збору інформаційно підтримувала пропагандистська мережа Банкової. І те, що після такого шахрайства й самоуправства керівництво фонду не арештоване, а командує державними органами. І те, як після першої ж критики на адресу цих мародерів усувають гендиректора Охмадиту. А до раду фонду терміново заводять на місця пов'язаних з Охмадитом людей відверту прорашистську вату. Й на останок, фонд друзів Zеленського вирішив остаточно відкрити ім'я свого головного кришувальника й запросити до фонду його супружнєцу Лєну Зєлєнскую.І все для майже всіх нормально. Ну, діток не буде де лікувати... А де всі антикорупціонери по виклику й кишенькові активісти? А нема... До речі, як гавкали на Петра Порошенка, коли він у це злодійське портмоне родини й дружків Zеленського гроші не перерахував, а заявив, що там їх розкрадуть, тому він сам береться відновити частину зруйнованих приміщень та поставити обладнання. То Фонду Порошенка досі блокують можливість розпочати відновлювальні роботи. А підуть осінні дощі й усе це застопориться. От я не впевнений, чи зможе зберегтися країна, в якій так безкарно влада може грабувати своїх військових під час війни, красти навіть на загиблих і обкрадати хворих дітей. У мене все менше оптимізму...
👁 4,900 24-08-16 19:56
Посилання на вечірній тематичний випуск у мене на ютюб-каналі: "Справи церковні й грішні. Що надумали в Зе, щоб зберегти московську диверсійно-розвідувальну церкву?" Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=R--71hMlLGs===За пару днів, 20 серпня має відновитися робота Верховної Ради. І на вимогу не лише Євросолідарності, але й значної частини слуг і провладних груп, першим питанням мають розглянути й ухвалити закон про заборону московської церкви. Там законопроєкт недостатньо жорсткий і московські церковники можуть пробувати його обійти. Але сама тенденція руху в тому напрямку до смерті лякає москву, її духовних прислужників в Україні – оту онуфріївську диверсійно-розвідувальну церкву та… нашу горе владу! Вони вже й не шифруються, так старались уберегти своїх партнерів московсько-путінославного розливу. Заради блокування розгляду цього питання ще в липні навіть на місяць Раду розпустили.Я ще думав: на яку падлючість вони за цей місяць спроможуться. От чесно, мені фантазії забракло, щоб уявити весь той масив дурості й підлості лише заради збереження московського попівства. Схоже, що таки вибудували схему. Не конче ефективну й успішну, але попутно вже наробили чимало іншого зла. Про все це, а також і про деякі історичні передумови мій сьогоднішній сюжет. Детально дивіться в ньому. А поки дякую за ваші перегляди, запрошую підписуватися на мої канали в ютюб і телеграм та прошу про поширення, рекомендації, коментарі і вподобайки.
👁 9,100 24-08-13 15:29
Колись дуже давно, ще за депутатства, довелося мені приймати в себе в міжнародному комітеті одного надзвичайно високопоставленого китайського дядечка - голову міжнародного відділу ЦК компартії Китаю. Це на той час, принаймні, був значиміший бос за міністра закордонних справ. Точно не мого масштабу. Просто виникла якась неув'язка. Він мав зустрічатися з спікером Литвином, а того смикнули на якийсь захід з януковичем. А таких босів просто маринувати небезпечно. І він уже під'хав до Ради. А там нікого - літо, відпустки. Найвищим і єдиним хоч якимсь керівником на місці раптом виявився тільки я. От на мені й спалили ту промашку тривалістю не менше години.Ні, вийшло навіть класно. Він розумів, що це ніякі не переговори, а просто балачка, щоб убити час. Для мене був цікавий досвід, а його посольські піднесли мене до рівня керівника комітету та головного друга китайського народу (потім ще пару років мені відплачували китайським чаєм, вином і регулярними запрошеннями до китайських ресторанів у Києві). Ми реально непогано поспілкувалися, навіть майже щиро вийшло.А на останок я йому переповів один наш тост-побажання: "За мир, дружбу й взаємопорозуміння на українсько-китайському кордоні!" А він розсміявся й каже: "Пане Чорновіл, не приспішуйте події. Щось дуже подібне в нас записано в столітньому плані стратегічного розвитку Китаю"...У столітньому, а пройшло ж тільки років з 13. Однак маоісти вже добралися до Уралу. Партія маоістів там бореться за все хороше й проти всього поганого, а поки найпомітніша в акціях за право на аборти... Якщо для рашистану, то нехай. Хоч усіх до єдиного.
👁 8,300 24-07-29 14:35
До подібного за деякий час треба буде й нам готуватися. Отже, у Венесуелі пройшли вибори. Екзит-пол Edison Research показав абсолютну перемогу опозиційного кандидата Едмундо Гонсалеса Уррутіа від «Унітарної платформи». Настрої більшості населення в опитуваннях перед виборами підтверджували десь такий результат із подвійним розривом на користь опозиціонера.Зате сьогодні вже спершу в москві, а далі у Венесуелі (різниця в часі, хоча не тільки...) оголосили про ніби то перемогу Мадуро з 51% після опрацювання 80% бюлетенів. А опозиційному Гонсалесу приписують результат у 44%. Услід за цими повідомленнями від "таваріщєй" Мадуро, який був до того в стані певної прострації, і сам оголосив себе переможцем. Ряд країн Латинської Америки, найперше, Аргентина, ще бачив про Перу й Чилі, заявили, що не визнають самозванця. Але, як усе піде далі - хто зна... Просто нагадую, що саме такий перебіг подій нас очікує вже доволі скоро. І чомусь не здивуюся, якщо "правильний" результат знову оголосять у москві...
👁 9,700 24-07-23 12:48
⬆️⬆️⬆️1:09:55 Чому і в обмін на що Кучмі вдалося відстояти о. Тузла? Ви в той час вже були відомим політиком і напевно у Вас були інсайди з цього приводу.1:15:58 Тільки що прослухав «діалог відверто» за 21.07. Обурений питанням однієї дами щодо розрізненості українців за кордоном. Це мене спровокувало на прохання до Вас озвучити мій коментар. … Не за всю Польщу, звичайно, але за Щецин і за Познань. Українці тут згуртовані. Єдиною проблемою законно перебуваючих тут (ще поки громадян України) є образа на не до кінця довалену охвісом державу за потоптання прав українців за кордоном. Ми, Українці, так само спілкуємось, допомагаємо один одному. Серед тих, хто виїхав з Донбасу, теж багато прозріло. Я навіть вимагаю від Вас озвучити мій коментар, бо вважаю, що негативний образ українців за кордоном формує уяву про маргіналів - дикунів, яким дорога тільки до Сомалі й Афганістану.1:21:55 Чи є у світі прецедент скасування ордера на арешт від МКС? Навіть, якщо зніматимуться всі санкції проти росії, коли вона виконає всі вимоги, ордер на арешт путіна все одно має залишитися в силі? …
👁 12,000 24-07-20 14:57
⬆️⬆️⬆️1:23:30 Ви можете назвати перші 10 осіб, яких має насамперед посадити Порошенко, навіть можливо, ставши на перші півроку президентства авторитарним лідером? Інакше Ви його не зрозумієте.1:29:45 Добрага дня, Тарас Вячэслававіч! Вялікі Вам дзякуй за вашу працу. Дзякуючы Вам вучуся правільна глядзець на розныя падзеі. Нажаль у беларусаў няма такіх настаўнікаў. Быў час, калі слухала Зянона Пазняка. З аднаго боку ён за вольную Беларусь, мову, нацыю. А з другога за апошні час узнікае шмат непрыемных момантаў. То побач з ім з’яўляюцца людзі з вельмі бруднай рэпутацыей, а ён гэта выпраўдоўвае, што дае ўсім шанс, а тых, хто намагаецца казаць праўду, называе агентурай. Потым кажа, што памыліўся ў чвлавеке, але ні воднага прабачэння тым, каго абзываў, не гучыць. То яго найбліжэйшы паплечнік П.Усаў выпраўдоўвае дзеянні зяленскага (разумею, што гэта прэзідзент не нашай краіны, але ж лепей бы прамаўчаў, а не дурыў галаву людзям брахнёй). Калі напісалі яму, каб паслухаў Вас, то хуценька пра Ваша мінулае напомніў, вельмі агідна стала. … Ведаю, што ён быў знаёмы з Вашым бацькам, Вечная яму памяць. Мо Вы можаце што расказаць пра З.С., мо я дзе памыляюся. Мо ёсць хто, каго Вы ведаеце, як сапраўднага беларуса, з кім спілкуецесь, ці каго параілі б слухаць, бо ў разгубленнасці. Буду вельмі ўдзячна. З вялікай павагай да Вас і Слава Украіне!
👁 10,000 24-07-19 15:01
⬆️⬆️⬆️1:10:02 Як Ви думаєте, якщо дивитися на поточний момент, хто буде прем'єром при Порошенку? Чи поповнення списку депутатів партії ЄС, на вашу думку, складатиметься з тих же потенційних депутатів, які були депутатами за попередньої каденції Порошенка?1:17:52 Єрусалим вітає пана Тараса! Я все розмірковую, чому ті виродки призначають такі гігантські застави за патріотів. Ви правильно кажете: вони знають, що Порох впишеться. Мені здається, що вони тупо хочуть, щоб якнайбільше грошей він не міг витратити на зброю для армії, вимушений платити непомірні застави. До речі, а куди йдуть гроші тих застав? Сил нам всім.1:23:30 Ще одне питання по ситуації з паном Романом Червінським. Що далі? Як зробити так, щоб панові Роману нічого не загрожувало, але щоб ті факти, якими він володіє, стали основою для звинувачення уряду? Хто би міг уже зараз це розкрутити? Яких заходів треба вжити, щоб йому, не дай Боже, не «закрили рота»??? 1:27:10 Чи було таке, що за указом зелених Вам закривали банківські рахунки? (І таке можливе при зелених). Які топ-3 Ваших улюблених банків в Україні?=====Щиро дякую вам за перегляди й запитання. Запрошую підписуватися на канал, хто ще цього не зробив. Дякую за поширення, вподобайки, дзвіночки-нагадування, коментарі та інші дії, які сприяють поширенню контенту на ютюбі.
👁 8,800 24-07-15 11:22
⚡️Прямо зараз триває останнє відкрите засідання у справі Романа Червінського, в Кропивницькому апеляційному суді. Сторона захисту подала апеляційну скаргу на тримання під вартою Романа Червінського. Якщо сьогодні суд буде приймати рішення по совісті і скасує рішення першої інстанції щодо тримання під вартою – то розвідника мають випустити невідкладно.На суді присутній мій колега, народний депутат від Європейської солідарності Михайло Бондар, який також є одним з поручителів.Захисник на суді попросив долучити до матеріалів апеляційної скарги заяву 27-ти депутатів фракції Європейської солідарності, а також список з 236-ти місцевих рад (!!!) які прийняли відповідні заяви щодо недопустимості політичних переслідувань Романа Червінського. Адвокат також наголосив, що потерпілі не хочуть бути потерпілими у кримінальному провадження. Окрім цього, військова частина в Канатовому каже, що їм не завдано діями Червінського шкоди і що вони не є потерпілими в кримінальному провадженні. Тобто від дій Червінського ніхто не постраждав, а людину, військового, розвідника ПОНАД РІК ТРИМАЮТЬ ЗА ҐРАТАМИ!!!П.с. Що стосується суду першої інстанції, яке було зранку, то адвокат (представник) чотирьох потерпілих повідомив про розірвання договору з потерпілим, і з цих підстав суд відклав судове засідання на 24.07.24 о 13.00.Посилання на трансляцію.