Source
Тарас Чорновіл 🇺🇦 | Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Як одягати штани ч...
6 000 Views/Reach
2024-12-10 20:33
Message №23710
Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Як одягати штани через голову. Або заради кого Зе старається віднадити союзників і принизити Трампа?" Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=EIx-L1RsxaQ===Мені все частіше доводиться повторювати одну фразу: "Ну не може бути так тупо, таких дурнів навіть у нас не буває, тому списати все на ідіотизм не вдасться – мусив бути злий умисел". Наш горе-Зе повернувся з Парижа без позитивних здобутків. Це видно не лише з його неадекватної поведінки й провокаційних заяв, але й з реакції оточення Трампа. Там у минулі тижні стримувалися від негативних висловлювань та насмішок супроти отого «найвеличнішого лідора сучасності». А зараз понеслося. Та й Трамп почав висловлюватися з усе більшим скепсисом. Але ж головне, зі США зовсім, мов обпльований повернувся сам його архізавгоспівство. Вочевидь, там його взагалі не сприйняли, як офіційну особу й навіть про збереження власної шкури не вдалося домовитися – просто не було з ким говорити.А далі вже можна дискутувати: чи самого Зе понесло, чи його поводир спровокував і під’юдив, але до й так поганих наслідків пів годинної розмови цей Зе долив стільки пекельної смоли, наробив таких заяв, що оте «аж настільки дурними не бувають» ледь не бринить у вухах. Бо Зе умисно використав візит впливового німецького політика Фрідріха Мерца, як і інші обставини саме для однієї мети – максимально образити й принизити Дональда Трампа. Ну, воно немудре, мабуть і не зрозуміло, як нарвалося. Але ті, хто це готували, все чудово розуміли. І я бачу єдину мету, окрім хіба віддати вже добряче остогидлого протермінованого президента на заклання амбіційному та мстивому Трампу, вивести США із питань про врегулювання в Україні. Ще деякий час продовжити війну, віддати пообіцяні території на сході, ще до останку домародерити. А далі залишитися сам на сам із рашистськими «партньорами». Саме те, що він так захоплено реалізував у лютому-квітні 2022 року, доки не втрутилися Британія та США. Вони старалися це відновити раніше, схоже, що не втратили надії повторити. У будь-якому випадку, москва у виграші. Вони ж зараз уже ведуть консультації з командою Трампа й стараються себе максимально протиставляти оцьому непорозумінню. У них тепер два виграшних варіантів, а в нас, схоже, жодного. Схоже, що дехто їм дуже вміло підіграв.Пропонований вам сюжет якраз про ці брудні наміри й авантюри. І головний висновок з нього: «Боже, дай терпіння нашим союзникам цю дурість стерпіти й не махнути остаточно рукою на Україну…»