Source
Тарас Чорновіл 🇺🇦 | Сьогодні вже вибачайте, вечірній сюжет дуже пізній, скорше нічний, бо ...
9 200 Views/Reach
2024-12-09 22:20
Message №23691
Сьогодні вже вибачайте, вечірній сюжет дуже пізній, скорше нічний, бо після опівночі. Але попередньо думав узагалі не записувати, однак сумління загризло. Тож, запрошую: "П'ять років першої зради в Парижі. І як брехня вбиває навіть після смерті…" https://www.youtube.com/watch?v=jX699CqTA2c===Нині не про щось сьогоднішнє, ні, згадаємо про річницю. П’яту річницю великої зради 9 грудня 2019 року на засіданні Нормандської Четвірки в Парижі. Як багато нинішніх страшних трагедій були започатковані й стали невідворотними саме там і тоді. Ні, звісно, щось стало остаточним через пару тижнів, коли наш вирок помчав звітувати й отримувати інструкції від безпосереднього куратора патрушева в Омані. А дещо спрямувало нашу історію на криваву стежку, коли заради цієї нагоди заглянути в свинячі зіньки кремлівському диктатору він наказав Кучмі підписати оту так звану «Формулу Штайнмайєра» (насправді, лаврова). А вже в Парижі задоволено й сам під цим фатальним пунктом поставив свій підпис. А ще заради цієї миті свого найвищого щастя він відмовився від шляху до НАТО й саботував ювілейний саміт в Лондоні. Хоча, мабуть, наймудріше буде визнати, що страшна невідворотність звершилася ще в день, коли моя країна втратила розум і обрала для себе війну, злидні та безправ’я…Сьогоднішній сюжет має мету трошки відновити ті фатальні обставини, пов’язані із зрадою, яка сталася саме 9 грудня 2019 року. І друге. Це те, що брехня вбиває. Убиває своєю зневагою і після смерті. Того дня в Парижі була започаткована дорога до трагедії, яка забрала сотні тисяч життів. І навіть їх гідно пошанувати та визнати ця влада неспроможна або й не бажає. Ще трошки нагадую про те ганебне крутійство навколо елементарного свого обов’язку – відзвітувати перед народом України, скількох життів йому коштувала твоя політика, оті криваві «шашличкі на майскіє», мародерство на озброєннях, розкрадені кошти на фортифікації і дрони. Якщо вже не пояснити та попросити прощення, то хоч назвати… І тут ні каплі гідності й скорботи, тільки фіглярство та блазнювання… Гірко.