Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Тарас Чорновіл 🇺🇦
Added 14 Jul 2024

Тарас Чорновіл 🇺🇦

@Chornovil_official
Number of subscribers: 47 491
Photos: 14,800
Videos: 4,450
Links: 5,310
Description:
Офіційний канал Тараса Чорновола Official channel of Taras Chornovil

👥 Number of subscribers

47 491
Average/Day:: -59
Average/Week:: -323
Average/Month:: -1823

👁️ Average views per message

6 231
Average/Day:: 6,110
Average/Week:: 6,666
ERR: 13.12%

📊 Messages per Day

5.8
Last day: 7
Week average: 6
Average per day: 5.8

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 7,200 24-07-14 14:47
Появився доволі своєрідний лист 51 нобелівського лауреата щодо війни в Україні:https://novayagazeta.ru/articles/2024/07/13/ne-ubivat-drug-druga-a-spasat-planetu З того, що знаю, ініціатором його виступив Дмітрій Муратов - расєйський журналіст і редактор "Новой Газєти", лауреат премії за 2021 рік. Публікую посилання на текст, розміщений у "Новой Газєтє". Відповідно, в них зірочками замінили заборонені в раші для друку слова. Там переважно "війна". Але й так у листі переважає формулювання "український конфлікт" - якісь трошки дивні підходи нобелівських лауреатів, які бояться назвати війну війною. А ще там типова расєйська особливість, яка єднає рашу й зе-владу - війну вони обліковують тільки з 2022 року. Про зміст багато писати не стану, самі прочитаєте за посиланням. Просто відмічу, що це практично копія того, з чим приїжджав Орбан. Порядок дій наступний: 1) припинення вогню; 2) обмін полонених, повернення заручників та тіл загиблих; 3) початок переговорів. Я тут не коментую самих підходів, я про методологію. Проглядається дуже явна й багатоешелонована кампанія. А те, що це нобелівські лауреати, то не піддавайтесь ілюзіям статусу. Їх доволі часто просять підписати різні звернення. Якщо ініціатор також лауреат Нобеля, а в тексті нема чогось явно провокаційного, переважно підписують, особливо ті, хто по хімії, фізиці, економіці.... Тут більш показово, кого нема з лауреатів премії Миру. До речі, недавно було подібне звернення нобелівських лауреатів не признавати обрання путіна президентом. То ймовірний ініціатор цього звернення Муратов того підписувати не забажав. Це ставлю тут не для дискусії по суті, а просто для акценту, що пішла реальна організована кампанія. І важлтво прорахувати, хто за нею стоїть, щоб не втрапити в пастку.