Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - В 16 до Audi Q7 💵 Crypto
Added 14 Jul 2024

В 16 до Audi Q7 💵 Crypto

@AudiCrypto16
Number of subscribers: 2 265
Photos: 1,410
Videos: 39
Links: 1,070
Description:
✅ Ціль заробити на Audi Q7 в крипті. Канал: https://t.me/+WMc0ZrjN6NE1MmVi Зв'язок: @Adm_au — Залітай до нас щоб вже наступного року забути про бідність, і максимально вникнути в крипту 👌 Манаг @Andryshaa_13 @garant_ADS @pifagor_dao
Source

В 16 до Audi Q7 💵 Crypto | +1000$ за травень з Binance AlphaЯк ви знаєте Binance майже єдиний хто...

Telegram community logo - В 16 до Audi Q7 💵 Crypto В 16 до Audi Q7 💵 Crypto @AudiCrypto16
637 Views/Reach 2025-06-07 12:11 Message №2042
💰+1000$ за травень з Binance AlphaЯк ви знаєте Binance майже єдиний хто зараз дає стабільний і пасивний дохід кожного місяці, минулий місяць був насичений дропами які були чуть не кожен день. Зараз вирішив підрахувати скільки можна було заробити за 1 місяць з витратами ~100$ та оборотом 16к BOOP - 98$ZKJ - 100$SXT - 81$DOOD - 115$PUFFER - 100$NXPC - 692$ (-300 хедж)XTER - 86$ + 37$ (докид)SOON - 94$ + 22$ (докид)~1125$ Грязними |Чистими: 1005$ З ОДНОГО АКАУНТУЗ одного дропу бінанс розраховує роздати по 100$ але бували і винятки як от NXPC, який через пару годин з 100$ виріс до 700$ на піку з 1 дропу, але це дуже рідно буває, тому в середньому з одного ака виходить забирати по 600-800$/місяць при витратах на 16К обороту 100$ та холду 1кЗараз я звісно збільшив ферму та кручу по 32/64к, так як думаю альфа ще проживе пару місяців, якщо китайці своїм абузом не добють її, але вже почали трохи банити їхКрч для лоубанків це супер гем на такому ринку так як ризики мінімальні, а самі аки робимо на родичів/знайомих тк просить часто фейс. Некст пост з результатами буде через місяць-два✈️Канал⚡️Чат 👀Dolphin Anty (AudiQ7 - 20% знижка)