Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - В 16 до Audi Q7 💵 Crypto
Added 14 Jul 2024

В 16 до Audi Q7 💵 Crypto

@AudiCrypto16
Number of subscribers: 2 265
Photos: 1,410
Videos: 39
Links: 1,070
Description:
✅ Ціль заробити на Audi Q7 в крипті. Канал: https://t.me/+WMc0ZrjN6NE1MmVi Зв'язок: @Adm_au — Залітай до нас щоб вже наступного року забути про бідність, і максимально вникнути в крипту 👌 Манаг @Andryshaa_13 @garant_ADS @pifagor_dao

👥 Number of subscribers

2 265
Average/Day:: -18
Average/Week:: -29
Average/Month:: -79

👁️ Average views per message

555
Average/Day:: 506
Average/Week:: 593
ERR: 24.5%

📊 Messages per Day

0
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 524 25-07-14 17:55
👍+400$ з сейлу PUMPFUNa Спочатку думав сейл фігня і переоцінка але у крипті всі люблять перевзуватись і вийшло що пул сейла викупили за 12хв, в більшості на сайті де я і брав алокуЦей мув був дуже легким оскільки можна було захеджити в +30-50% на премі що я і зробив, з ризиків було те що могли довго переносити лістинг, запампити токен та врубити фандос хоча на пре-маркеті такого не було.Крч +опит на некст сейлі які вже буду постити, думаю там вже буду норм сайзити так як тут був не впевнений. Хто заробив ГЦ, бо це були найшвидші і найлегші гроші які міг заробити кожен))По токену думаю десь сьогодні/завтра набрати під майбутній памп, оскільки лістинг вийшов неочікувано та без корейський бірж + тіма сама відкупала токени по 0.004 та по схожості вийшла як токен HYPE який зробив більше дохуя іксів від початку лістингу. Ще прикольний аргумент те що щитки які виходили на памп.фані мали маркет капу більшу ніж має сам $PUMP. Крч по токену дуор, так як фонди які купували токен мають зараз 100х + з сейлу ще не всі злили тому тут буду чекати.
👁 643 25-06-10 13:41
Мій 2 пройобаний лайфчендж в крипті👌Думаю вже всі чули про великий хайп ТГ подарунків які дали від 2 до сотні іксів. Колив подарунки 2-3 рази але сам плотно не засадився лише на копійку, але поки на хайпі планую все сейлитиПо Льодянцях набрав на 100$ і до кінця не дотримав і половину свапнув в зірочки, а решту половину продав в 2-3 ікса по 0.5 TON)) Решта які були теж свапнув в зірочки або злив ще місяць назад в бу. Також залишилось кольцо карьє яке брав тут, і поспішив та злив на премаркеті за 200 TON, а зараз флор уже 300, загалом 4-5 іксів поки є хто бравЯк довго ще буде такий хайп на тг подарки?На даний момент бачимо шил не лише в тг а і серед Твіч стрімерів та інших, але не відомо як довго хайп буде триматись, бо ці подарки можуть так само швидко і задампитись оскільки якогось юзлесу від них немає (окрім крутого профілю), або я помиляюсь і це лише початок бо я не бачу того самого апсайду бо на даний момент капа всіх гіфтів майже 200кк. Але поки є можливість потрібно вижимати максимум з цьої мети бо може бути як з альфою яка вже помало через китайців вмираєНижче закинув всі корисні тулзи для подарків і стікерів🔵Fragment/Split - купити зірки (з кус і без)🔵Tonel/@portals- купити/продати гіфти🔵@AutoGiftsBot- авто купівля подарків🔵@PriceNFTbot - Корисний бот для підрахунку ваших подарків і не лише🔵@Gift_Alerts/@gift_newstg - трекер нових подарків🔵Palace - маркетплейс для стікерів (теж є ікси, але я злив давно)🔵Sticker pack - купити нові стікери✈️Канал⚡️Чат 👀Dolphin Anty (AudiQ7 - 20% знижка)
👁 637 25-06-07 12:11
💰+1000$ за травень з Binance AlphaЯк ви знаєте Binance майже єдиний хто зараз дає стабільний і пасивний дохід кожного місяці, минулий місяць був насичений дропами які були чуть не кожен день. Зараз вирішив підрахувати скільки можна було заробити за 1 місяць з витратами ~100$ та оборотом 16к BOOP - 98$ZKJ - 100$SXT - 81$DOOD - 115$PUFFER - 100$NXPC - 692$ (-300 хедж)XTER - 86$ + 37$ (докид)SOON - 94$ + 22$ (докид)~1125$ Грязними |Чистими: 1005$ З ОДНОГО АКАУНТУЗ одного дропу бінанс розраховує роздати по 100$ але бували і винятки як от NXPC, який через пару годин з 100$ виріс до 700$ на піку з 1 дропу, але це дуже рідно буває, тому в середньому з одного ака виходить забирати по 600-800$/місяць при витратах на 16К обороту 100$ та холду 1кЗараз я звісно збільшив ферму та кручу по 32/64к, так як думаю альфа ще проживе пару місяців, якщо китайці своїм абузом не добють її, але вже почали трохи банити їхКрч для лоубанків це супер гем на такому ринку так як ризики мінімальні, а самі аки робимо на родичів/знайомих тк просить часто фейс. Некст пост з результатами буде через місяць-два✈️Канал⚡️Чат 👀Dolphin Anty (AudiQ7 - 20% знижка)
👁 424 25-03-18 20:46
💸Лайфчендж вже близько?Всім нам знайомий Reddio вже на днях мають скинути токеноміку та можливо в квітні заліститись на біржах. Недавно вони вже зробили перший снепшот та дали вивести застейкані USDT та ETH які були потрібні для фарму ролей. Як ми знаємо у проект інвестували ще в SEED раунді самі Paradigm, а більшість проектів з їх інвестом виходило досить не погано та файно роздавали дроп. Якщо глянути на недавні L2 проекти то переважно вони виходили з капою 100-250кк а в гіршому випадку 50кк капи, що при 10-20% циркулейту з дропом на комюніті 3-5% виходить пару лямів що вже не поганоТрохи детальніше по ролях - Active 1855; OG 1342; Contributor 224; Artist 150. Це інфа від команди, стільки людей мають ролів у їх діскорді. Сам я залутав всі ролі крім "Active", якщо глянути скільки за роль контрибутора та OG роздавали інші подібні проекти, можна було б наперед шукати новеньку Ауді, але є пару факторів які можуть сильно вплинути на дроп та майбутньє проекту. Перше і на мою думку найважливіше це КОМАНДА, оскільки від неї залежить як проект вийде і скільки саме роздадуть дроп, але по активності в дс я бачу що команда не сильно велика та не дуже активна. Друге це ринок, який зараз не дуже активний в плані відкупу всяких Л2 помойок, але як то кажуть надіємось на краще, але готуємось до гіршого✈️Канал⚡️Чат 👀Dolphin Anty (AudiQ7 - 20% знижка)
👁 739 25-02-19 13:34
🙂Ось таке відчуття після фліпів в мене як у мужика після кавунаПо ринку зараз піздєц, бо не ясно куда іде тренд і що робити. Так як бнб двіжуха мені не дуже подобається і чуть не ректанувся на ній з цими броколями + було пару факапів за останній час З фліпів завтра ліститься два токени KAITO та PI, про Kaito пост не робив так як фармити ті япи було дуже важко але завтра пофліпати та половити спреди на лістингу можна попробувати, на премаркеті токен зараз по 1.5$, як на мене трохи задешево але уже побачимо + будуть дроп лити, а лістинг завтра в 15:00PI network може чули про цих індусів, зараз рука чешиться зашортити на норм суму але поки взяв на копійку так як проект дуже дивний і не ясно який циркулюючий саплай буде (інфо по проект кинув в коменти). На Мексі ціна 1.8$, надіюсь з шортом не прогадаю бо якось активно відкупають мб шось знають ті індуси + сам дроп чув мало кому дають заклеймити через всякі КУС і тдТакож по Bitget LaunchX дали 600 $WTC (зняли 120$) з 10к алоки. Сам лістинг не відомо коли, а тим часом премаркет уже по 0.26$ (30% виходить що дуже мало, дай бог щоб намалювали палку)На даний момент стараюсь втриматись від всяких фліпів і шортів так як ринок фігня, тому зараз краще посидіти на заборі бо НЕ ВТРАТИВ = ЗАРОБИВ✈️Канал⚡️Чат 👀Dolphin Anty (AudiQ7 - 20% знижка)
👁 654 25-01-23 20:22
Фомо по сейлу або як я залутав 2к$Довго не хотів писати пост так як про сам сейл не робив пост через те що ледве встиг залетіти та зрозуміти що робитьсяВсе почалось з того що я проснувся і побачив що наш регіон розбанили у цьому сейлі який вже всі бачили і почав швидко закидати бабки та пробувати залітати. На щастя встиг купити з 8 спроби 18к токенів на 450$ (ліміт був 500 але поставив меньше щоб апрувнуло), як тільки токен залістився я одразу вивів токени та почав зливати, на жаль через тупість чи через те що це був щиток і думав його швидко укатають продав по самих лоях по 0.11$ та залутав 1.500$Далі я побачив шо я баран бо в мережі бейс цей токен коштує в 4 рази дорожче, тому я швидко відкупив на копійку та через міст закинув токени які чекав пів години, і коли вони прийшли курс майже зрівняли і продав у +40% шо є гуд. Якби не побоявся то могло бути смачніше але з самого сейлу вийшло чистими 1800$ (на піку могло бути 4-5к) + купив ще на копійку токен з надією на лістинг на бінансіВисновок такий що НЕ ПОТРІБНО ФОМИТИ і залітати на фомо у все підряд. Наприклад ви побачили шо який хуй підняв 50к на лонгу трампа чи мелані та почали заходити на фюч фулл єбалом та у висновку все зливаєте. Тому не потрібно порівнювати себе з кимось та іти своїм шляхом бо коли ти бачиш як твій друг залутав за 2кліки 10к$ а ти лише 500$ і у висновку ти в дізморалі та кидаєш сили щось робити. Загалом краще не до заробити ніж втратити, ноу фомо рухаємось далі, бо багато хто не встиг залетіти, тому не опускаєм можливість та never stop clicking
👁 554 25-01-15 13:10
👨‍💻Шо зараз роблю у крипті? (ніхуя, лиш лудоманю)Перше що пробую завязати з лудоманією, як і писав це хвороба яку важко вилікувати. Остання лудка яка буде це завтра має бути лістинг CLAY, думаю арбітражнути або пошортити якщо біток не буде летітиПромки на бб зараз мертві майже, тому там пробую різні стратегії, якшо далі буде 0 проходка то на пів року завяжу з ТС. З бірж хіба мекс роблю там покраща проходка + скоро появиться новий LaunchX на бітгет, думаю там тоже пару гривень вийде, 17 буде більше інфи там уже розпишу постЗ актуального зараз можна кожного дня на бінанс крутити рулетку з якої падає пару баксів + MegaDrop можна зробити (гайд). Або хто досі абузить бб то промку з Jambo + HuntПо PX вийшло з 250k NOT нафармити 460 $PX, якщо будуть по 0.5 то виходить десь 20% до депу, шо є дуже ахуєнно за 4 дні, а якщо буде бінанс то мб і по баксу злиєм. Також пробував фармити метеору але зараз твл всюди на щитках великий а обєму мало, тому поки фарманув трохи фісів для дропу і буду чекати кращих часів✈️Канал⚡️Чат 👀Dolphin Anty (AudiQ7 - 20% знижка)
👁 500 24-12-06 21:08
Шо ви як, надіюсь воркаєте на бичці?😱Осьтаннім часом мало роблю постів, так як стараюсь виносити всі темки які зараз є, це включаючи різні муви, фючики, промки, мінти і решта фігня яка годує на бичці. Тому поки максимальний фокус на цьому так як за цей період потрібно максимум витягнути з ринку щоб потім на медвежці лутати на пасиві з стейкінгів і тдПо промкам поки такі результати:🟠Промки Bybit ZRC - 5Supra - 2Paal - 7F - 8Move - готую 10 аків🟠Промки MexcL1 - 12RWA - 5KACY 5CHR - 3Поки альтсезон і токени файно стріляють, через це виходить норм виносити з бірж. Зараз чекаю виплат по мексу і буду дивитись шо по бритві, бо реварди виходить 60-150$ з аку, деколи покраще бубіта але вже гляну як вийде і буду плотно заганятиЗ актуального поки готуємо аки під MOVE + поєднуємо з різними акціями і рулетками (кому треба кину в лс). Також 10 числа буде аж 5 виплат за промки включаючи Супру у якої по курсу виходять майже 2лями$ виплат, тому буду акуратно шортити але тут DYOR. Також бачу зараз багато хто засаджується в шорт по Jito, я мб скіп так як уже шортив подібні виплати і здебільшого інвестори і команда не зливали токени а робили це ще давніше на шорті або просто пампануть курс і винесуть всіх шортистів, крч тут ДУОР, я скіпКрч зараз максимально воркаєм, та стараємось виносити всі логічні муви, такі я шорт по F який сьогодні був на мексі, так як на бичці бабки майже сипляться на голову хто вміє їх правильно зловити)✈️Канал⚡️Чат 👀Dolphin Anty (AudiQ7 - 20% знижка)
👁 506 24-08-06 10:31
Прийшли виплати за промку від Bitget🤬Думаю памятаєте це промо яке було на каналі. Так от сьогодні розіслали реварди. Як ви знаєте бітгет ніколи не була біржою яка виплачувала хоча б 50% і не скамила своїх користувачів. У мене проходка по промці 3/13..Чому така погана проходка? - а тому що це контора яка дає мітки за кенді бомб та скамить ще і там. Оскільки всі аки де були прокручені кенді бомб НЕ отримали реварди за сам кенді та за промо ТОН. Відповідно треба було просто прогнати всі аки та зробити 500-1к обороту, а не їбатися ще з кенді за які і так не насипалиБіржа скамила своїх користувачів на премаркеті, уже не перший раз на кенді бомб та взагалі любить маніпулювати курсом на лістингу тим самим скамлячи своїх користувачів.Чи будуть ще промки від них - думаю ніЧи буду я абузити їх біржу - ніЧи бітгет контора підарасів - такУ мене все, радий за тих кому виплатили 100% і ви в плюсі, оскільки я в - на 50$, якщо рахувати рефку то в бу. У висновку - 3 дня роботи, - бабки і - кайф✈️Канал 🤖Multybot 👀Dolphin Anty (AudiQ7 - 20% знижка)
👁 364 24-07-23 11:30
Уже завтра ми дізнаємось чи куплю я Ауді цього літа чи ні😎Як ви знаєте уже завтра викотять чекер дропу L3, який ми всі так довго чекали. На золоті гори не очікую, надіюсь історія не повториться як з нашим "другом" Zksync але по моїм анАлітичним підрахункам на ак який брав участь у першому та другому сезоні консервативно мають насипати від 1000-3000 токенів (по премаркету 300-1000$). Приблизно 3-10 іксів від затратВраховуючи якщо ринок до лістингу трохи підросте якимось чудом (ЕТФ не враховуємо він ціну уже заклав) і деви дадуть заклеймити до лістингу то можливо 0.5$ ціну за токен побачим. На премаркеті зараз 0.28 (як на мене дуже дешево)Якшо дадуть 3000+ токенів то більше половини планую відразу дати в стакан а решту в стейкінг до альсезону. Сама команда пхд якогось утіліті токену не придумала крім стейкінгу і всякої фігні і ревардів то логічно що краще зливати такі дропи на першій свічці але тут DYORКрч нарешті ця історія закінчиться і можливо ретро на деякий час помруть і я піду у меми заробляти пройобувати на ауді. А всі хто робив проект від 1 поста - гц мб на піцу буде + кош добре прогріли але хз нашоякшо коротко то крипта скам ідіть всі на ферму/завод