Source
В 16 до Audi Q7 💵 Crypto | Мій 2 пройобаний лайфчендж в крипті👌Думаю вже всі чули про великий хай...
643 Views/Reach
2025-06-10 13:41
Message №2043
Мій 2 пройобаний лайфчендж в крипті👌Думаю вже всі чули про великий хайп ТГ подарунків які дали від 2 до сотні іксів. Колив подарунки 2-3 рази але сам плотно не засадився лише на копійку, але поки на хайпі планую все сейлитиПо Льодянцях набрав на 100$ і до кінця не дотримав і половину свапнув в зірочки, а решту половину продав в 2-3 ікса по 0.5 TON)) Решта які були теж свапнув в зірочки або злив ще місяць назад в бу. Також залишилось кольцо карьє яке брав тут, і поспішив та злив на премаркеті за 200 TON, а зараз флор уже 300, загалом 4-5 іксів поки є хто бравЯк довго ще буде такий хайп на тг подарки?На даний момент бачимо шил не лише в тг а і серед Твіч стрімерів та інших, але не відомо як довго хайп буде триматись, бо ці подарки можуть так само швидко і задампитись оскільки якогось юзлесу від них немає (окрім крутого профілю), або я помиляюсь і це лише початок бо я не бачу того самого апсайду бо на даний момент капа всіх гіфтів майже 200кк. Але поки є можливість потрібно вижимати максимум з цьої мети бо може бути як з альфою яка вже помало через китайців вмираєНижче закинув всі корисні тулзи для подарків і стікерів🔵Fragment/Split - купити зірки (з кус і без)🔵Tonel/@portals- купити/продати гіфти🔵@AutoGiftsBot- авто купівля подарків🔵@PriceNFTbot - Корисний бот для підрахунку ваших подарків і не лише🔵@Gift_Alerts/@gift_newstg - трекер нових подарків🔵Palace - маркетплейс для стікерів (теж є ікси, але я злив давно)🔵Sticker pack - купити нові стікери✈️Канал⚡️Чат 👀Dolphin Anty (AudiQ7 - 20% знижка)