Source
В 16 до Audi Q7 💵 Crypto | Лайфчендж вже близько?Всім нам знайомий Reddio вже на днях мають скину...
424 Views/Reach
2025-03-18 20:46
Message №1942
💸Лайфчендж вже близько?Всім нам знайомий Reddio вже на днях мають скинути токеноміку та можливо в квітні заліститись на біржах. Недавно вони вже зробили перший снепшот та дали вивести застейкані USDT та ETH які були потрібні для фарму ролей. Як ми знаємо у проект інвестували ще в SEED раунді самі Paradigm, а більшість проектів з їх інвестом виходило досить не погано та файно роздавали дроп. Якщо глянути на недавні L2 проекти то переважно вони виходили з капою 100-250кк а в гіршому випадку 50кк капи, що при 10-20% циркулейту з дропом на комюніті 3-5% виходить пару лямів що вже не поганоТрохи детальніше по ролях - Active 1855; OG 1342; Contributor 224; Artist 150. Це інфа від команди, стільки людей мають ролів у їх діскорді. Сам я залутав всі ролі крім "Active", якщо глянути скільки за роль контрибутора та OG роздавали інші подібні проекти, можна було б наперед шукати новеньку Ауді, але є пару факторів які можуть сильно вплинути на дроп та майбутньє проекту. Перше і на мою думку найважливіше це КОМАНДА, оскільки від неї залежить як проект вийде і скільки саме роздадуть дроп, але по активності в дс я бачу що команда не сильно велика та не дуже активна. Друге це ринок, який зараз не дуже активний в плані відкупу всяких Л2 помойок, але як то кажуть надіємось на краще, але готуємось до гіршого✈️Канал⚡️Чат 👀Dolphin Anty (AudiQ7 - 20% знижка)