Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну!
Додано 14 лип 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Кількість підписників: 599
Фото: 110
Посилання: 430
Опис:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin

👥 Кількість підписників

599
Середній/День:: +1
Середній/Тиждень:: +2
Середній/Місяць:: +5

👁️ Середній перегляд на повідомлення

121
Середній/День:: 149
Середній/Тиждень:: 107
ERR: 20.2%

📊 Кількість повідомлень на день

1.8
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 1.9
Середнє за день: 1.8

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (27 березня 2026 р.)При нашій роботі зіткнулись із такою відповіддю на пропозицію розібратись із метою і шляхом "Поступу":"Я держслужбовець. Не маю права брати участь у політичних партіях".Типова відповідь людини, яка просто НЕ БАЖАЄ розібратись, про що йде мова. Одна з головних причин небажання - соціальний дрон. Не завжди, але часто. Щоб приховати цю причину люди періодично вигадують різні виправдання. Бо ж не хочеться казати правду: Україна мене не цікавить, я просто тут живу і намагаюсь жити краще в цих умовах, а про країну нехай хтось інший думає, не я. По-перше, ми і не збирались і не збираємось нікому пропонувати приєднуватись чи брати участь в політпартіях. Ми не партія. Політичною діяльністю взагалі не займаємось. Наша діяльність - громадянська.Політична діяльність - це про владу, це боротьба за владу, участь в виборчих процесах, політичній боротьбі тощо. Ми цим всім НЕ ЗАЙМАЄМОСЬ! А громадянська діяльність - це про свою БАТЬКІВЩИНУ!Це про те, щоб зробити і робити постійно свою країну кращою.Громадянську діяльність неможливо заборонити навіть теоретично. Бо жоден закон у світі не регламентує громадянську діяльність. Бо це активна дія самих громадян. Не можна заборонити дії громадян. Жодній диктатурі це не вдавалося і не вдасться ніколи. Ця діяльність навіть не потребує якогось організаційного оформлення. Кожна людина є або Громадянином, або веде лінію соціального дрона. Третього варіанту не існує.Відповідальність у країні за все несе влада. Але влада діє так, як їй дозволяють громадяни. Тому для розвитку держави вкрай важливим є виконання громадянами свого громадянського обов’язку, який може реалізовуватись в один з таких способів, залежно від обставин:1. Брати участь в управлінні державою особисто.2. Взаємодіяти з владою.3. Впливати на владу.4. Тиснути на владу.5. Змінювати владу.Якщо громадянин згоден із курсом влади, то має підтримувати її дії своїми діями. Якщо не згоден - то також діяти. Діяти так, щоб змінити ситуацію.Коли ми пропонуємо знайомитись зі шляхом "Поступу", то пропонуємо знайомитись із тим, як ми створюємо Громадянську силу, яка повинна змінити країну. Так, нас не влаштовує правління олігархів (поєднання влади й бізнесу). Олігархія довела країну до жалюгідного стану що і привело до війни. І це потрібно змінювати. Ось те, як це потрібно змінювати ми і пропонуємо узнати. А якщо Громадянин буде згодний, то разом діяти.Тут у нас нам можуть спитати, а якщо громадянин - державний службовець. Він також незгодний із курсом влади. То що йому робити, виступати проти влади і одночасно працювати державним службовцем? Це питання вже з іншої теми. І ми до нього скоро повернемось, щоб пояснити.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
АНОНС СЬОГОДНІ ПЛАНОВА ГРОМАДЯНСЬКА СЕРЕДА ОРГАНІЗАЦІЇ "ПОСТУП"Онлайн-конференції відбуваються в Телеграмі. В аудіоформаті.ПОРЯДОК ДЕННИЙ.1. Щотижневий моніторинг практичної роботи по основним завданням: 2 (по кадрам) + 3 (по пропаганді). Моніторимо хід роботи.2. ОБОВ'ЯЗКОВЕ ПИТАННЯ: відпрацьовуємо ЧЕТВЕРТУ частину "Потужності" (стратегія і тактика "Поступу") - Сергій С.3. Питання стратегії і тактики роботи по телеграм-каналу "За Велику Україну!". Конкретизація питань по тлг-каналу:- Якість людей в каналі різна. Як зрозуміємо, що досягаємо потрібної якості?- Чому запрошуємо в тлг виключно з нашого інформаційного поля?- Як визначити чи йде прогрес в роботі? Які показники ефективності?4. Пропаганда:- звідки береться ефект зараження при пропаганді ідеології?- питання середнього класу, чому його кількість НЕ менше 60-70% і на нього ми робимо ставку?5. Актуалізація поступівського сайту. Виділяємо 15-20 хвилин. (в разі наявності часу)(Починаємо з розділу "Членство" - Сенс членських внесків). Потрібно не тільки сформувати команду модераторів, а й сформувати стратегію формування тематики Спротивів, враховуючи потреби поступівської пропаганди.6.Чому геополітичне становище України дозволяє ставити мету - побудувати Велику Україну? (обговорення в разі наявності часу)Питання розглядаються в будь-якому порядку. Порядок визначає модератор наради. Модератор визначається перед початком обговорення. Можуть бути різні модератори по різних питаннях.хххххххГОСТІ запрошуються.Наші конференції носять робочий характер. Гості можуть приймати участь в обговоренні всіх поступівських питань. Для гостей попередніх реєстрацій чи попереджень не потрібно.Якщо гості мовчать і просто слухають (на екскурсії), то можуть не представлятись.Якщо у гостей будуть питання, то виділяємо для цього до 30 хв. часу. Але бажано попередити. Увага, мова йде про гостей, які мають питання до нашої роботи, а не тих, хто хоче використовувати нашу платформу в якості просуванням власних позицій. Якщо в когось будуть такі питання (просування), то ми готові з ними спілкуватись, але поза межами Громадянських серед.Початок - о 19:00. Завершення - о 20:30. Конференція проводиться на базі спеціально створеного для цього технологічного каналу "Громадянська середа (ГО "Поступ")".Приєднатись до цього технологічного каналу "Громадянська середа (ГО "Поступ")" можна за посиланням: https://t.me/gsPostup
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) :Вектор № 31Причини, чому людина не приєднується до організації "Поступ". 1. Несприйняття необхідності виконання свого власного громадянського обов'язку взагалі. 2. Незгода із курсом на побудову Великої України на основі Громадянської республіки. 3. Несприйняття "Поступу" як організації, здатної довести справу до перемоги. 4. Небажання втратити певний ступень свободи в разі вступу в організацію. 5. Побоювання, що асоціація із організацію зараз або в майбутньому, може негативно відобразитись на власному іміджі. 6. Нерозуміння свого місця в організації. 7. Побоювання, що вступивши в організацію, людина виявить її не такою, як вбачалося, але вийти з організації буде виглядати несерйозним кроком. 8. Розуміння того, що для України робити все-таки щось потрібно. Але має бути хоч якась винагорода за такі дії. Проте в "Поступі" такої винагороди не видно. 9. Бажання не бути рядовим членом організації, але побоювання того, що нерядовим не дадуть стати або не вийде. 10. Побоювання, що будуть поступово нав'язувати робити ту роботу, ті дії, які не хочеться робити або щодо яких є підозра, що вони неправильні. 11. Побоювання того, що будуть витягувати гроші. 12. Побоювання того, що будуть користуватися ім'ям людини без її на це згоди. 13. Є бажання зробити зміни в Україні швидко, прямо зараз, але "Поступ" пропонує довгий шлях за якимсь планом. 14. «Жаба» давить щомісяця сплачувати членські внески (100 грн. або 40 грн. — для непрацюючих). 15. Не все ще до кінця зрозуміло по діяльності організації. Але тут питання: що саме? 16. Є побоювання, що якщо реально організація почне загрожувати владі, то влада почне відповідні дії проти організації, а людина не хоче опинитись під репресивними діями влади. 17. Відсутність бажання.Всі ці зазначені причини ми сприймаємо як поважні але не реабілітуючими. І вони потребують обговорення з тими, хто такі думки має. Нижче аргументи (причини), які НЕ СПРИЙМАЮТЬСЯ! : Відсутність часу. Ця причина не може бути сприйнята, бо адекватна людина завжди зможе знайти, мінімум 15-20 хвилин хоча б на тиждень, щоб приймати реальну участь в перебудові України. В цьому разі аргумент "відсутність часу" реально сприймається як "відсутність бажання". Я знаходжусь на державній (військовій) службі і мені не можна. Не сприймається тому, що "Поступ" не політична партія і за законом в ній може брати участь будь-який громадянин України. В цьому разі реальний аргумент – "відсутність бажання". Я вже підтримую (знаходжусь в іншій партії). Не сприймається, бо "Поступ" позапартійна структура і в ній є зараз і можуть бути надалі громадяни, які беруть участь в інших політичних силах. В цьому разі реальний аргумент (причина) - "відсутність бажання".Є єдиний аргумент, який дійсно може сприйматись серйозно. Це тяжка хвороба. Тяжка і невиліковна депресія також є тяжкою хворобою і є реабілітуючим фактором. Так, людина в такій ситуації може мати зовсім іншу філософію свого життя, ніж звичайний громадянин. І це зрозуміти можна. Таке життя. Всі зазначені пункти мають бути відпрацьовані. Щоб вирішити питання приєднання до "Поступу" або НЕприєднання. Щоб разом будувати Велику Україну. Але людина ніколи не буде це робити, якщо вона є соціальним дроном! Прочитання цих пунктів у соціального дрона має викликати алергію. А у громадянсько-налаштованої - зацікавлення, щоб розібратись.
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (21 березня 2026 р.)Президент України вважає, що ескалація війни на Близькому Сході може ускладнити мирний процес щодо України. За його словами, він має “дуже погане передчуття” щодо впливу конфлікту в Ірані на переговори про завершення війни.“Переговори постійно відкладаються. А причина цьому одна — війна в Ірані”, — пояснив Президент.Тобто наша влада зробила Україну настільки слабкою, що ми тепер залежні ще й від війни в Ірані?Виглядає як якесь виправдання. Влада постійно говорить, що їй щось або хтось заважає. Може, Іран заважає Зеленському та Ко будувати сильну Українську державу? Тепер без емоцій: Слова Президента ще раз підтверджують той факт, що питання завершення війни залежить не від України. Щобільше, переговори — це ширма для затягування часу. А наша держава є лише об'єктом у переговорному процесі. Тобто Україною просто користуються, приблизно як молотком, яким цвяхи забивають.Всім відомо: той, хто хоче досягти цілі, — шукає різні можливості, а хто не хоче — шукає відмовки.Влада чомусь цілком і повністю віддала процес мирних переговорів у руки США (навіть сама собі заборонила вести перемовини про мир). Але невідомо, чи потрібен США мир в Україні. Судячи з того, що роблять США, Україна їм потрібна тільки для досягнення своїх цілей. А якщо Штатам потрібно, щоб ми воювали вічно? То що, змиримось з такою долею? Чи будемо шукати інші можливості? Звісно, що олігархії (яка править в Україні) байдуже, що буде з Україною та українцями, — головне надприбутки.А може, треба задуматися, чому наша влада цілком і повністю віддала долю України у руки США? Владу шантажують чи обіцяють купу грошей на відновлення, які потім можна «освоїти»? А для чого нам така влада? Хоча це вже не має особливого значення. З владою вже давно все ясно. Єдиний вихід — це створення потужної Громадської сили, яка буде дійсно зацікавлена в завершенні війни і в розвитку України.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) :Вектор № 29Формула УСПІХУ!Цю формулу нам презентував один з наших поступівців О.К..Він приєднався до "Поступу" в 2004 році. Але вже в 2009-му вийшов за власним бажанням.Він бачив в "Поступі" лише інструмент власного особистого розвитку. Тобто розвиваючу особистість спільноту.Україна його не цікавила. І коли побачив, що ми насправді зібрались не для того, щоб один одному допомагати розвиватись чи використовувати "Поступ" як інструмент досягнення кар'єрних питань чи якихось ще інших особистих цілей, то вийшов. Але залишив спадок. За що йому треба подякувати.Це формула успіху (вище).Він розповідав, що віддав за неї біля 100 тис. дол. Так, доларів! Це він витратив стільки на різних психотренерів, різні курси, тренінги тощо. Наприклад, один сеанс тренінгу міг коштувати 500 дол. Він тоді був досить небідною людиною. Бізнесмен. І ці гроші він витратив за декілька років. І сказав, що ці вкладення для нього окупились. Але за всі ці тренінги він для себе знайшов лише одну річ, яка насправді коштує дуже багато. Ось цю формулу Успіху.Ми навіть по цій темі тоді проводили декілька Громадянських серед.Подивіться цю формулу. Зверніть увагу, що успіху можна досягти і без мети, і без бажання, і навіть без віри в успіх! Але ніякого успіху не можна досягти без ВОЛІ! Навіть з чимось одним, з метою, і без віри та бажанням. Чи з вірою, але без мети і бажання. Чи з бажанням, але без віри та мети - успіх досягнути можливо! Якщо є ВОЛЯ!Воля - ось головний чинник будь-якого успіху. Чим більше часу витрачається - тим успіх менший. Але все одно успіх буде. І в будь-якому разі успіх буде на чверть менший, ніж планувалося, про це якраз і говорять ті 25%Ця формула універсальна. Вона діє для всіх сфер людської діяльності.Чим більше громадян включаться в нашу діяльність - тим більше спільної ВОЛІ буде у "Поступу". Тим більший буде успіх! Ось мораль цієї формули для нас.Громадяни, об'єднані спільною волею - шлях до Великої України!
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(20 березня 2026 р.)Якщо оцінити результати дій влади народ більш-менш може, то розібратись, кому авансувати підтримку, вже набагато складніше. Як визначити чи підтримувати якусь політичну силу, якщо вона до цього не була при владі?Як показує історичний досвід, найбільш популярним є популізм. Люди в усіх країнах тягнуться до простих рішень. Які саме і пропонують популісти. Але той же досвід свідчить, що підтримка простих рішень - це шлях в нікуди. Успіх мають тільки складні системи. У політиці до складних систем відносяться ідеологічні рухи, партії, об'єднання. Бо рухи, які не мають власної ідеології не мають і системи.А що можна порадити людям, щоб вони могли розібратись, очікувати щось від сили, яка йде до влади чи ні?Якщо у політичної сили є справжній план реформ, а не "за все гарне та проти всього поганого", то на таку силу вже можна звернути увагу. Щоб далі спробувати розібратися з її планом реформ.А як пересічна людина зможе розрізнити "справжній" план реформ від "несправжнього"?Якщо політична сила не визначила у чому проблема в країні та як її виправити, а просто агітує "за все гарне та проти всього поганого", то у цієї сили мета – просто отримати владу і не для того, що змінити країну.Візьмемо для прикладу нас (Поступ). У нас все це визначено. Тобто можна сказати, що ми маємо "справжній" план. Бо чітко розуміємо причину проблем і шлях до виправлення ситуації. Але що заважає комусь просто скопіювати наш "справжній" план і видавати за свій? Або написати аналогічний поступівському і також видавати за "справжній". Написати можна що завгодно. Розумних людей для цього вистачає. То що виходить? Той хто напише щось вірне по суті, то й все? Це та сила, яка все змінить?Звичайно - ні!Потрібно дивитись на історію руху, партії, громадянського об'єднання. Бо історія діяльності показує чи це її ідеологія, чи скопійована. Наприклад, якщо "Слуги" або комуністи скопіюють нашу програму і почнуть з нею всюди лізти, але до цього в них було щось зовсім інше, то історія покаже це. І одразу стане все видно.Тобто потрібно дивитись на дії. Якщо є теорія (написана програма), але відсутні дії з перетворення програми в реальність, то цю програму ніхто не збирався виконувати й не збирається. Вона написана виключно щоб отримати голоси на виборах, а не для змін.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
АНОНС СЬОГОДНІ ПЛАНОВА ГРОМАДЯНСЬКА СЕРЕДА ОРГАНІЗАЦІЇ "ПОСТУП"Онлайн-конференції відбуваються в Телеграмі. В аудіоформаті.ПОРЯДОК ДЕННИЙ.1. Щотижневий моніторинг практичної роботи по основним завданням: 2 (по кадрам) + 3 (по пропаганді). Моніторимо хід роботи. Якщо бачимо певні труднощі - зразу їх обговорюємо, щоб вжити заходів. Звичайна поточна робота.2. ОБОВ'ЯЗКОВЕ ПИТАННЯ: проведення "Потужності", відпрацьовуємо ПЕРШУ частину (стратегія і тактика "Поступу") - Костянтин Є.3. Готуємо сьому розсилку Потужності. Попередньо по Провідниках. Що це, які вимоги, принципи роботи, побажання.4. Питання стратегії і тактики роботи по телеграм-каналу "За Велику Україну!". Конкретизація питань по тлг-каналу:- Якість людей в каналі різна. Як зрозуміємо, що досягаємо потрібної якості?- Чому запрошуємо в тлг виключно з нашого інформаційного поля?- Як визначити чи йде прогрес в роботі? Які показники ефективності?5. Продовжуємо тематику Пропаганди (а разі наявності часу).Питання середнього класу, чому його кількість НЕ менше 60-70% і на нього ми робимо ставку.6. Актуалізація поступівського сайту. Виділяємо 15-20 хвилин. (в разі наявності часу)(Починаємо з розділу "Членство" - Сенс членських внесків). Потрібно не тільки сформувати команду модераторів, а й сформувати стратегію формування тематики Спротивів, враховуючи потреби поступівської пропаганди.7.Чому геополітичне становище України дозволяє ставити мету - побудувати Велику Україну? (обговорення в разі наявності часу)Питання розглядаються в будь-якому порядку. Порядок визначає модератор наради. Модератор визначається перед початком обговорення. Можуть бути різні модератори по різних питаннях.хххххххГОСТІ запрошуються.Наші конференції носять робочий характер. Гості можуть приймати участь в обговоренні всіх поступівських питань. Для гостей попередніх реєстрацій чи попереджень не потрібно.Якщо гості мовчать і просто слухають (на екскурсії), то можуть не представлятись.Якщо у гостей будуть питання, то виділяємо для цього до 30 хв. часу. Але бажано попередити. Увага, мова йде про гостей, які мають питання до нашої роботи, а не тих, хто хоче використовувати нашу платформу в якості просуванням власних позицій. Якщо в когось будуть такі питання (просування), то ми готові з ними спілкуватись, але поза межами Громадянських серед.Початок - о 19:00. Завершення - о 20:30. Конференція проводиться на базі спеціально створеного для цього технологічного каналу "Громадянська середа (ГО "Поступ")".Приєднатись до цього технологічного каналу "Громадянська середа (ГО "Поступ")" можна за посиланням: https://t.me/gsPostup
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(17 березня 2026 р.)При ГРОМАДЯНСЬКІЙ РЕСПУБЛІЦІ вся влада буде лише в одних руках. Немає ніяких незалежних гілок.Чи буде при Громадянській республіці рай в Україні? Не факт. Чому? Бо Громадянська республіка дає лише додаткові інструменти управління та прибирає деякі явні проблеми демократичної форми правління. Але нічого не гарантує. От як накерують громадяни, от так і будемо жити. В раю або в пеклі.Одним з позитивних моментів є те, що при Громадянській республіці не буде ніяких незалежних гілок влади.Спочатку про те, що є зараз при демократичній формі правління.Існують три типи незалежних гілок влади ЗАКОНОДАВЧА, ВИКОНАВЧА, СУДОВА.Конституція каже - вони незалежні один від одного. На зорі сходження демократії на політичний олімп це було потрібно для підтримання балансу влади в державі. Щоб ніхто не міг узурпувати владу. І такий баланс дійсно якось підтримується. Хоча, як показує досвід України, це не завжди спрацьовує і узурпація влади може перемагати.Що ж тут поганого, може запитати пересічний громадянин. І дійсно, наче все правильно. Хоча сама по собі незалежність це досить уявне поняття. Бо не може бути абсолютно незалежної влади. Будь-яка влада завжди частково чи повністю від когось залежить. Від тих хто її призначає, від тих хто її фінансує. Владу роблять люди, а люди ж не з Марса прилітають.Є інша негативна сторона поділу на незалежні гілки влади. Це породжує певну безвідповідальність. Парламент приймає якийсь Закон, а Кабмін його не виконує. Парламент каже це не він винен, бо Кабмін не виконує Закон. Кабмін каже він не виконує, бо Парламент поганий Закон прийняв. Один на одного звалюють відповідальність. Коло замкнулось. Закон не працює, страждає держава і громадяни. І таких прикладів можна навести багато.А тепер про те, що буде при Громадянській республіці.Не буде ніяких незалежних гілок влади. Вся влада буде зосереджена в руках Верховної Громадянської Ради, і саме вона буде за все відповідати в Україні. Тобто цей найвищий орган буде приймати Закони, постанови, призначати Кабмін і суд, інше. І , відповідно, ця Верховна Громадянська Рада буде нести повну відповідальність за все. Щоб не було такого, що поганий суддя прийняв рішення проти держави, але ми нічого не можемо з цим зробити бо у нас типу незалежний суд. Не зможе Верховна Громадянська Рада перекласти на когось відповідальність бо вона буде мати всі необхідні повноваження для управління. А хто буде входити в цю Раду? Громадяни, які будуть мати бажання. А приймати рішення будуть громадяни, які будуть мати найбільше делегованих їм повноважень. Тобто за стан справ в Україні вже будуть нести відповідальність самі громадяни. От кому наделегуєте повноважень і заведете їх у Верховну Громадянську Раду, от так і будете жити.Саме так і буде реалізовано один з головних принципів – вся влада громадянам.Демократію ГЕТЬ! За Громадянську республіку!Будуємо ВЕЛИКУ УКРАЇНУ разом.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (15 березня 2026 р.)Ніхто не хоче Великої України.Так побудований Світ, що є слабкі, а є сильні. Звичайно, кожен слабак мріє стати сильним. Але мало кому це вдається. Бо для цього треба прикласти багато зусиль. Слабаки не люблять сильних, бояться їх, бо від них може йти загроза їх існуванню. Рідше, сильний може бути захистом слабаку.Хейтери тут мають почати кричати, що це все спірні твердження. Можливо. Але беззаперечно, що сильним бути краще ніж бути слабаком.Ми будуємо ВЕЛИКУ УКРАЇНУ – сильну (потужну), незалежну, високорозвинену, комфортну країну - лідер Східної Європи. Країну щасливих громадян. Чи хоче ще хтось цього окрім нас? НІ! НІХТО!Нікому в Світі не потрібна ВЕЛИКА УКРАЇНА. Причин цьому багато. І у кожної країни ці причини можуть бути різні. Росії не потрібна бо ми стаємо загрозою їх існування як імперії. Білорусі не потрібна бо це несе загрозу режиму Лукашенка. Польщі не потрібна бо у нас складне спільне минуле і реваншистські настрої ще можуть прокинутись. Та і у них самих амбіції не менше наших. Німеччині не потрібна, бо їх лідерський трон на мапі Європи може захитатись. Америці не потрібна бо тоді зникне важіль для проведення маніпуляцій на європейському континенті. Продовжувати можна довго.Але нам має бути байдуже чого хочуть чи не хочуть наші сусіди та партнери. Ми маємо зрозуміти, що або ми побудуємо ВЕЛИКУ УКРАЇНУ, або ми зникнемо рано чи пізно з політичної мапи Світу. Сильні країни керують Світом. Інтересами слабких завжди нехтують. Слабких завжди використовують сильні в своїх інтересах. Власне саме це зараз відбувається з Україною. США використали слабкість України для досягнення своїх геополітичних цілей. І ціна цієї нашої слабкості страшна – це мільйони загиблих та скалічених громадян України. Заради майбутніх поколінь українців, заради наших пращурів, заради пам’яті про тих, хто віддав своє життя за нас і Україну, ми маємо зломити хід сучасної історії та побудувати ВЕЛИКУ УКРАЇНУ.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) : Вектор № 9Кадрова концепція "Поступу":а) будь-яка діяльність в "Поступі" виключно добровільна, без жодного примушення чи маніпулятивного нагнітання;б) апріорі вважаємо, в "Поступі" відсутні соціальні дрони, яким байдужа Україна;в) якщо поступівець не діє, то має бути причина. І це точно не відсутність часу. Бо знайти 15 хвилин в день (або хоча б на тиждень) може кожен!Для того, щоб громадянин почав діяти, очікується, що він має пройти еволюційний шлях: 1) ДІЗНАТИСЬ: що, для чого робить і як робить "Поступ". 2) ЗРОЗУМІТИ.3) СПРИЙНЯТИ.І лише після цього - ДІЯТИ.Без розуміння та сприйняття нічого не вийде. Тому ми і кажемо, що вся робота має бути добровільною. Бо у кожного різний час проходження зазначеного шляху. Може бути таке, що людина цей еволюційний шлях по різних причинах і не здатна пройти взагалі. Бо для розуміння потрібне і бажання, і певна базова підготовка. А для повного розуміння нюансів потрібні ще й базові знання, це, як мінімум, п'ять рекомендованих книжок плюс книга "Сомнія".