Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну!
Додано 14 лип 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Кількість підписників: 599
Фото: 110
Посилання: 430
Опис:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Джерело

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (09 квітня 2026 р.)Отримали коментар від людини,...

Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
133 Охват/переглядів 2026-04-09 08:21 Повідомлення №2334
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (09 квітня 2026 р.)Отримали коментар від людини, яка, судячи з всього, є прихильником "Батьківщини":"У нас залишився тільки один олігарх, це Петя. Позбудемося його і все. Олігархії нема, бо олігархів у керівництві не залишилось". А далі пішли дифірамби щодо Юлії Тимошенко.Як бачимо, наївні громадяни продовжують плавати в океані незнання та відсутності розуміння, що відбувається в управлінні країною. Не розуміють, що таке олігархія і чому це погано. Продовжують видавати пропагандистські штампи, які десь надивилися чи начиталися.Воно б нічого страшного не було б, що живе собі громадянин і ні фіга не розуміє. Але ж такими довбнями якраз і користується олігархія, щоб правити. Від таких дурнів, на жаль, залежать результати виборів. Це один з недоліків демократії. Потрібно розуміти наступне.Олігарх - це бізнесмен у владі. А олігархія це не багато, багато бізнесменів у владі, а олігархічна система. Яка діє за схемою: гроші - вибори - влада - повернення грошей із прибутком.Щоб ясніше зрозуміти, то можна привести аналогію. Наркоман - це ясно, хто такий, це залежна від наркотиків людина. А от наркоманія - це не багато, багато наркоманів, а система. Система, яка породжує цю проблему. Це система, яка забезпечує виробництво наркотиків, їх розповсюдження, залучення нових людей в залежність. Тобто небезпеку представляють не окремі наркомани, а вся система наркоманії.Так само і з олігархією. Якщо діє олігархічна система, а будь-яка демократична система є олігархічною, то всі учасники цієї системи будуть діяти відповідно до вимог цієї системи. Тобто навіть і не бізнесмени будуть використовувати владу, як інструмент бізнесу. І для того, щоб отримати владу, також потрібно вкладати гроші. Інакше перемогти на виборах не можна. Виключення є диктатура або прихід до влади Громадянської сили. Але тому це і виключення, що виникають за особливих умов.З іншого боку, якщо олігархічна система не діє, наприклад, диктатура подавила (як в тій же Білорусі, наприклад), то і бізнесмен у владі (олігарх) буде діяти за правилами, які йому буде диктувати фактична система влади. Тобто він хоч і буде олігархом, але небезпеки для країни не буде представляти, саме як олігарх. Він буде робити те, що йому скаже влада.Тобто не має значення, хто при владі: бізнесмен Петя, Вова, Юля чи хтось інший. Має значення, яка діє система влади.Тільки зміна системи влади, яку пропонує "Поступ" дасть можливість убрати олігархію!Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"