Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну!
Додано 14 лип 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Кількість підписників: 599
Фото: 110
Посилання: 430
Опис:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Джерело

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (06 квітня 2026 р.)"Демократія працює".ТРЕТІЙ пу...

Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
132 Охват/переглядів 2026-04-06 08:55 Повідомлення №2328
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (06 квітня 2026 р.)"Демократія працює".ТРЕТІЙ пункт вихваляння демократичної системи влади:"Суд не підконтрольний владі.Навіть президент, міністр чи великий бізнес можуть програти справу в суді".Це все бутафорія!Перше, що має запам’ятати кожен. Не існує незалежних судів і суддів. Бо хтось цих суддів призначає, хтось може звільняти, хтось надає судам владу судити. От всі ці "хтось" і контролюють суди і суддів. Проте, окремі гілки влади (судова, законодавча і виконавча) можуть дійсно не залежати одна від однієї. І це створює проблеми.Те, що суд не підконтрольний центральній, наприклад, виконавчій владі, якраз створює відсутність відповідальності у влади за рішення, які та приймає.А програш в суді згаданих суб'єктів говорить лише про те, що одна гілка влади стала мати менше впливу, ніж інша. Потрібно розуміти. Є справи побутового рівня. А є справи рівня політичного, зокрема, де відбувається протистояння між олігархічними групами. Тому всі, хто розповідає про незалежні суди – завжди розповідає байки. Свідомо. Або несвідомо, якщо не вистачає розуму в цих питаннях розібратись.А щодо того, що "навіть президент, міністр чи великий бізнес можуть програти справу в суді", то це також байки. Влада ніколи не програє в судах. Бо вона влада. Програти може одна частина іншій частині влади в боротьбі за саму владу. І так, в цих випадках суди можуть використовуватись як інструмент такої боротьби. Звичайно, іноді відбуваються випадки, коли хтось виграв справу проти якогось державного органу в суді. Наприклад, у податкової. І цим хваляться, що яка гарна судова система! Туфта все це! Якщо для того, щоб відбити свавілля податкової, потрібно йти до суду, то потрібно розігнати і таку податкову, і суди, до яких треба йти судитись.Громадяни не мають судитись із органами влади. Їм достатньо поскаржитися владі і влада має все ШВИДКО вирішити. Інакше таку владу потрібно гнати! Людям влада потрібна не для того, щоб з нею судитись і витрачати на це час, енергію, гроші. Влада потрібна, щоб організовувала нормальне життя для людей в країні, а не можливість гарно судитись з нею! Людям потрібна справедливість, а не незалежні суди чи, наприклад, можливість посадити якогось міністра. Громадянам байдуже, хто встановить цю справедливість: незалежні суди, залежні суди, якісь спеціальні комісії від влади чи ще щось інше. Байдуже! Звертаємо увагу, що саме встановлення справедливості і є головним рушієм для встановлення диктатури. Бо якщо справедливості не можна досягнути, то громадяни будуть підтримувати хоч чорта лисого, якщо той їм цю справедливість забезпечить швидко і ефективно.Громадянам також байдуже, будуть судити по закону чи ні. Головне, щоб була справедливість. Якщо буде справедливість, то і закони будуть сприйматись. А якщо закони будуть слугувати несправедливості, то їх потрібно змінювати, а не справедливість топтати.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"