Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну!
Додано 14 лип 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Кількість підписників: 599
Фото: 110
Посилання: 430
Опис:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin

👥 Кількість підписників

599
Середній/День:: +1
Середній/Тиждень:: +2
Середній/Місяць:: +5

👁️ Середній перегляд на повідомлення

121
Середній/День:: 149
Середній/Тиждень:: 107
ERR: 20.2%

📊 Кількість повідомлень на день

1.8
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 1.9
Середнє за день: 1.8

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (06 квітня 2026 р.)"Демократія працює".ТРЕТІЙ пункт вихваляння демократичної системи влади:"Суд не підконтрольний владі.Навіть президент, міністр чи великий бізнес можуть програти справу в суді".Це все бутафорія!Перше, що має запам’ятати кожен. Не існує незалежних судів і суддів. Бо хтось цих суддів призначає, хтось може звільняти, хтось надає судам владу судити. От всі ці "хтось" і контролюють суди і суддів. Проте, окремі гілки влади (судова, законодавча і виконавча) можуть дійсно не залежати одна від однієї. І це створює проблеми.Те, що суд не підконтрольний центральній, наприклад, виконавчій владі, якраз створює відсутність відповідальності у влади за рішення, які та приймає.А програш в суді згаданих суб'єктів говорить лише про те, що одна гілка влади стала мати менше впливу, ніж інша. Потрібно розуміти. Є справи побутового рівня. А є справи рівня політичного, зокрема, де відбувається протистояння між олігархічними групами. Тому всі, хто розповідає про незалежні суди – завжди розповідає байки. Свідомо. Або несвідомо, якщо не вистачає розуму в цих питаннях розібратись.А щодо того, що "навіть президент, міністр чи великий бізнес можуть програти справу в суді", то це також байки. Влада ніколи не програє в судах. Бо вона влада. Програти може одна частина іншій частині влади в боротьбі за саму владу. І так, в цих випадках суди можуть використовуватись як інструмент такої боротьби. Звичайно, іноді відбуваються випадки, коли хтось виграв справу проти якогось державного органу в суді. Наприклад, у податкової. І цим хваляться, що яка гарна судова система! Туфта все це! Якщо для того, щоб відбити свавілля податкової, потрібно йти до суду, то потрібно розігнати і таку податкову, і суди, до яких треба йти судитись.Громадяни не мають судитись із органами влади. Їм достатньо поскаржитися владі і влада має все ШВИДКО вирішити. Інакше таку владу потрібно гнати! Людям влада потрібна не для того, щоб з нею судитись і витрачати на це час, енергію, гроші. Влада потрібна, щоб організовувала нормальне життя для людей в країні, а не можливість гарно судитись з нею! Людям потрібна справедливість, а не незалежні суди чи, наприклад, можливість посадити якогось міністра. Громадянам байдуже, хто встановить цю справедливість: незалежні суди, залежні суди, якісь спеціальні комісії від влади чи ще щось інше. Байдуже! Звертаємо увагу, що саме встановлення справедливості і є головним рушієм для встановлення диктатури. Бо якщо справедливості не можна досягнути, то громадяни будуть підтримувати хоч чорта лисого, якщо той їм цю справедливість забезпечить швидко і ефективно.Громадянам також байдуже, будуть судити по закону чи ні. Головне, щоб була справедливість. Якщо буде справедливість, то і закони будуть сприйматись. А якщо закони будуть слугувати несправедливості, то їх потрібно змінювати, а не справедливість топтати.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (05 квітня 2026 р.)"Демократія працює".ДРУГИЙ пункт вихваляння демократичної системи влади звучить так:"Є реальна політична конкуренція.На виборах присутні різні сили, а не тільки кілька проектів одних і тих самих фінансових груп.".Насправді це твердження є свідченням або нерозуміння того, що таке демократична система влади, або свідомої маніпуляції.Так, при демократичній системі є конкуренція. Політична конкуренція. Це дійсно так. Але ця політична конкуренція присутня лише між олігархічними політичними проєктами в боротьбі за владу. І відстоюють вони лише власні бізнес-інтереси або інтереси тих, хто дав їм гроші на вибори. Інакше при демократичній системі не відбувається, бо діє формула: гроші – вибори – влада – повернення грошей із прибутком. Інакше може бути лише тоді, коли до влади йтиме потужна Громадянська сила. Але вона з Марсу не прилітає. Її потрібно довго вибудовувати, й це не політпроєкт. Наразі в Україні реальних Громадянських сил за роки незалежності так поки ніхто і не вибудував. "Поступ" іде цим шляхом, проте до необхідного результату ще дуже далеко. Крім "Поступу", взагалі на цей момент інші відсутні. Це факт.Тобто конкуренція при демократії є, але між олігархічними кланами, і не за те, хто краще буде розбудовувати країну. А для того, щоб використовувати владу як інструмент розвитку власного бізнесу. Демократія працює!Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (04 квітня 2026 р.)Отримали такий коментар. Вихваляння демократичної системи влади.Що означає, коли "демократія працює"?Ось таке пропонують громадянам, коли розповідають, що таке демократія. Яскравий приклад демократичної пропаганди, яка підживлює правління олігархії (поєднання влади та бізнесу).Ознака ПЕРША того, що "демократія працює":"Влада змінюється через вибори.Якщо люди незадоволені — вони можуть мирно змінити уряд на наступних виборах".Насправді це брехня і маніпуляція.За 4-5 років влада може довести країну до краху, або навіть узурпувати владу. І що якщо видно, що влада розвалює країну, потрібно чекати виборів? Які будуть через декілька років? Чи майданити? На наступних виборах буде так само як і на попередніх. Будуть змагатись олігархічні проєкти. Бо працює схема: гроші – вибори – влада - повернення грошей з прибутком.То на яку владу змінювати? На таку ж олігархічну? А потім знову чекати наступних виборів?Все вірно. Саме так і відбувається в усіх випадках, де діє демократична система. Або править олігархія, або встановлюється диктатура. Проте встановлення диктатури не залежить від виборів. Вона може бути встановлена при будь-якій системі, потрібно щоб визріли необхідні умови для цього. І в більшості випадках, як свідчить світовий досвід, диктатура все-таки гірша, ніж навіть правління олігархії. Виключення може бути тільки якщо до влади прийде Громадянська сила. Але її потрібно створювати, а це довгий процес.Ознаку другу, що "демократія працює" розглянемо в наступний раз. Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (03 квітня 2026 р.)Отримали такий коментар:"Відповідальність у країні за все несе влада. Але влада діє так, як їй дозволяють громадяни," - гарно сказано. Я намагаюся сказати всім, що влада діє так, як їй ДОЗВОЛЯЮТЬ громадяни, саме тому треба відповідально ставитися до свого вибору й нести за нього ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ.Пояснюємо:Коли ми говоримо, що влада діє так, як їй дозволяють громадяни - то мова тут взагалі не про вибори. Вибори до цього не мають жодного відношення. Чинна демократична система зводить нанівець вплив громадян на владу.Чи можуть нести громадяни відповідальність за вибір, який вони зробили на виборах?Ні! За все, що відбувається в країні, завжди відповідальність несе тільки влада. Вона за все відповідальна. І ніякого значення не має, яким чином ця влада стала владою.Громадяни можуть нести відповідальність тільки за те, що не змінюють владу, якщо та недолуга. Тобто вони будуть самі винні в поганому стані справ у країні, якщо не приберуть владу і не замінять її на іншу. Але це неможливо за демократичної системи влади. Бо громадяни на демократичних виборах можуть вибирати лише між різними олігархічними політпроектами. Це вибір без вибору. Громадяни не мають можливості делегувати до влади тих, кого хочуть, а змушені вибирати з тих, кого їм нав'язують.Це означає, що будь-які розмови про відповідальність громадян за стан країни, за те, як діє влада, в демократичній системі є маніпуляцією, яка не має жодного стосунку до реальності. Така маніпуляція зазвичай робиться для того, щоб просувати якийсь новий черговий олігархічний політпроект. Тобто це інструмент олігархічної передвиборчої боротьби. Ситуацію можна змінити, лише якщо прибрати демократичну систему влади і замінити її на систему Громадянської республіки. Тоді так, владу можна прибрати в будь-який момент. А якщо нормальної альтернативи не буде, то самі громадяни мають себе делегувати у владу і правити. Тобто має діяти принцип: не задоволений? Шуруй у владу і роби краще! Але якщо не здатен або зробиш гірше, то - горе тобі! От якщо громадяни не будуть так робити, тоді вже вони будуть в усьому винні, а не чинна влада.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
АНОНС СЬОГОДНІ ПЛАНОВА ГРОМАДЯНСЬКА СЕРЕДА ОРГАНІЗАЦІЇ "ПОСТУП"Онлайн-конференції відбуваються в Телеграмі. В аудіоформаті.ПОРЯДОК ДЕННИЙ.1. Щотижневий моніторинг практичної роботи по основним завданням: 2 (по кадрам) + 3 (по пропаганді). Моніторимо хід роботи.2. ОБОВ'ЯЗКОВЕ ПИТАННЯ: відпрацьовуємо ЧЕТВЕРТУ частину "Потужності" (стратегія і тактика "Поступу") - Євген Л.3. Питання стратегії і тактики роботи по телеграм-каналу "За Велику Україну!". Конкретизація питань по тлг-каналу:- Якість людей в каналі різна. Як зрозуміємо, що досягаємо потрібної якості?- Чому запрошуємо в тлг виключно з нашого інформаційного поля?- Як визначити чи йде прогрес в роботі? Які показники ефективності?4. Пропаганда:- звідки береться ефект зараження при пропаганді ідеології?- питання середнього класу, чому його кількість НЕ менше 60-70% і на нього ми робимо ставку?5. Актуалізація поступівського сайту. Виділяємо 15-20 хвилин. (в разі наявності часу)(Починаємо з розділу "Членство" - Сенс членських внесків). Потрібно не тільки сформувати команду модераторів, а й сформувати стратегію формування тематики Спротивів, враховуючи потреби поступівської пропаганди.6.Чому геополітичне становище України дозволяє ставити мету - побудувати Велику Україну? (обговорення в разі наявності часу)7. Отримали коментар: З однієї сторони мені подобається ваш грунтовний підхід до роботи щодо формування особи Провідника але з іншої сторони пригнічує бо я не оперую категоріями 5-10-50-100 років. Тому трохи збентежений.Питання розглядаються в будь-якому порядку. Порядок визначає модератор наради. Модератор визначається перед початком обговорення. Можуть бути різні модератори по різних питаннях.хххххххГОСТІ запрошуються.Наші конференції носять робочий характер. Гості можуть приймати участь в обговоренні всіх поступівських питань. Для гостей попередніх реєстрацій чи попереджень не потрібно.Якщо гості мовчать і просто слухають (на екскурсії), то можуть не представлятись.Якщо у гостей будуть питання, то виділяємо для цього до 30 хв. часу. Але бажано попередити. Увага, мова йде про гостей, які мають питання до нашої роботи, а не тих, хто хоче використовувати нашу платформу в якості просуванням власних позицій. Якщо в когось будуть такі питання (просування), то ми готові з ними спілкуватись, але поза межами Громадянських серед.Початок - о 19:00. Завершення - о 20:30. Конференція проводиться на базі спеціально створеного для цього технологічного каналу "Громадянська середа (ГО "Поступ")".Приєднатись до цього технологічного каналу "Громадянська середа (ГО "Поступ")" можна за посиланням: https://t.me/gsPostup
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(01 квітня 2026 р.)Влада вперто намагається з громадян зробити повних дурнів.Ось таку нісенітницю, хрінь, розповідає державний чиновник:Корупція починається зі школи: якщо ми не навчимо дітей не списувати у школі, то ми ніколи не поборемо корупцію, — голова Львівської ОВА Козицький.Бачимо, що влада хоче перекласти вину за корупцію — на громадян. Вона робить це постійно. Весь час просуває думку, що це громадяни породжують корупцію. Якби громадяни не давали б хабарів, то й корупції не було б — ось така теза просувається владою.Це абсолютна брехня.Корупція завжди породжується владою. Завжди й в усі часи. І корупцію може прибрати тільки влада.Для цього потрібна політична воля. І більше нічого.Будь-яку системну корупцію, а в Україні — корупція системна, будь-яка влада може прибрати не більше, ніж за 6 місяців. Це крайній термін. Зазвичай вистачає набагато менше часу. Корупція дуже швидко прибирається, якщо влада цього хоче.Це має знати й розуміти кожен громадянин.І ще момент.Якщо в країні є системна корупція, то будь-які "громадські боротьбисти" проти корупції є інструментом боротьби за корупційні потоки, а не за прибирання корупції. Громадяни й це також мають знати та розуміти.Щоб все це виправити — потрібна інша влада. Влада на основі іншої філософії. Потрібна Громадянська сила. Приєднуйтесь до нас, щоб разом створити таку Громадянську силу. Щоб навести лад в країні й побудувати Велику Україну.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (31 березня 2026 р.)Нам вже багато років триндять про якісь гарантії безпеки для України.Будь-які гарантії безпеки — повна туфта!Пояснює Степан Бандера:«Взяти б хоча науку кількох народів з останньої війни, які наперед мали й договори і торжественні зобов’язання, самостійність яких забезпечувалась у всіх пактах і стояла на першому місці в цілях війни альянтів, а потім ті народи дістали свободу… большевицьку. Польща, Чехія, Сербія дослужились цього спільною боротьбою з тими самими партнерами, в яких ми мали б дослуговуватись, з такою ріжницею, що їм згори давали такі гарантії, які ми мали б щойно собі здобувати.Хтось скаже, що це була інша ситуація, що Америка й Англія мусіли віддати своїх союзників – Польщу, Чехію й Сербію на поталу міцнішому союзникові Росії, що тепер буде інакше, бо Росія має бути розбита. Не погоджуємось з твердженням, що західні держави мусіли так поступити. Напевно не було б того, якби вони справу тих народів трактували так серйозно й гаряче, як свою власну. Коли большевики зразу після закінчення війни пробували подібним способом «допомогти» Персії, то Англія й Америка потрапили поставитись так рішучо, що большевики мусіли завернути. Бо там ішло про нафту і про безпосередні інтереси Великобританії. Цим не хочемо сказати, що Англія й Америка погані союзники, бо таких прикладів в історії безліч, у взаєминах між різними народами. Ідеться про те, щоб робити правильні висновки і враховувати такі фактори й засади міжнародніх відносин, які фактично мають діючу силу, а не гратися наївними сподіваннями і сантиментами».(Степан Бандера, «Третя світова війна і визвольна боротьба», 1950)Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (30 березня 2026 р.)Ми постійно говоримо що нам потрібні реформи! А що ми маємо на увазі під цим?Хтось скаже, що реформи - це спрощення, полегшення діяльності, покращення життя тощо.Ні! Це не так. Реформи - це зміни.Зміни, які для когось гарні, для когось не дуже. Але ж ми говоримо про зміни (реформи) які виведуть Україну з кризи і будуть поступово наближати нас до Великої України.Тобто реформи, це не просто зміни, а зміни, які ведуть до розвитку країни. Все інше - це зміни, які робляться по різних мотивах. В тому числі і по мотивах посилювати тиск на громадян, щоб було легше олігархії керувати і робити свої бізнес справи.Як розібратись, де реформи, які ведуть до розвитку, а де якісь інші дії, які шкодять країні і народу?Перше і найголовніше - потрібне бачення куди ми маємо прийти. Тобто мета. Якщо цієї мети немає, то й шляху не буде. І реформи в такому випадку - це профанація. Це завжди дії для вирішення власних поточних питань влади, але точно це не про розвиток країни.Наша мета - Велика Україна!Риторичне питання: а хіба може Український Громадянин мати якусь іншу мету для своєї країни?Друге. Якщо є мета, то має бути і шлях до неї. Тобто програма дій. Це і є програма реформ.Мета - НЕЗМІННА! А шлях може змінюватись залежно від конкретних обставин. Шлях - це конкретні дії. Тобто це і є реформи, які ведуть до мети - Великої України.Якщо влада щось робить і це не веде до мети, то така влада деструктивна і її потрібно змінювати. Незалежно від того, олігархічна вона, диктаторська чи громадянська.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (29 березня 2026 р.)Що таке Громадянська діяльність і що саме конкретно потрібно робити?Зараз в Україні керує олігархія (поєднання влади і бізнесу). Громадянин не має ніяких реальних прав, ніяких реальних важелів на дії влади. Олігархічна влада - хазяїн країни. Робить все, що їй заманеться. Це так зараз.Але має бути зовсім інакше, ось так:ГРОМАДЯНИН - ХАЗЯЇН КРАЇНИ!Щоб так стало потрібно щось робити. От це "щось робити" і є громадянська діяльність.Кожен Громадянин має діяти так, щоб він врешті-решт став співвласником, співхазяїном своєї власної країни.Зрозуміло, що всім керує в будь-якій країні влада. І в Україні також. Тому кожен Громадянин має робити наступне, в залежності від обставин:1. Приймати участь в управлінні державою особисто.2. Взаємодіяти з владою.3. Впливати на владу.4. Тиснути на владу.5. Змінювати владу.Але все це залишиться тільки словами і мріями, якщо не діяти, щоб стало саме так.Що конкретно робити прямо зараз? Щось одне з двох:- приєднатись до діючої громадянської організації чи партії і разом з нею створювати потужну Громадянську силу, щоб розбудовувати Велику Україну;- створити свою власну громадянську організацію і також створювати Громадянську силу, щоб розбудовувати Велику Україну.Щось змінити може тільки потужна сила, яка подолає опір олігархії. Тому і потрібно створювати таку силу.Громадянин може пробувати щось робити самостійно по розбудові України. Але це є проявом неадекватності, бо одинак ніколи не буде силою. Сила - багато об'єднаних людей!Включайтесь до громадянської діяльності.Приєднуйтесь до створення Громадянської сили або свою створюйте!Будуємо разом Велику Україну!Стаємо хазяїнами у власній країні.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (28 березня 2026 р.)Людина, як Громадянин, виступає проти олігархічні влади. Бо бачить, до чого вона веде. Але якщо людина є державним службовцем, то як має діяти? Спочатку потрібно сказати, якщо державного службовця все влаштовує в країні, то він просто працює на олігархічний режим. І тут все ясно. До такої людини потрібно відноситись як до того, хто підтримує олігархію.Також державний службовець може триндіти мантру "я держслужбовець і в політику не лізу". За цим може ховатись, що йому взагалі байдуже і Україна, і все що з нею буде. Його цікавлять лише гроші і власне особисте життя. Де завгодно, але гарно. Це психологія соціального дрону. Тут також все ясно.А от що робити людині, яка розуміє, що всі проблеми в Україні через правління олігархії? Що їй робити, якщо вона державний службовець?Звільнитись з роботи?Якщо психіка не витримує, то так - звільнитись.Але якщо це як дія протесту, то абсолютно дебільна дія. Протест ніхто не почує. Замість звільненого посаду займе інша людина, більш лояльна до олігархії.Звільнена людина почне втрачати фах. І на момент приходу до влади Громадянської сили буде непридатна для праці. І доведеться користуватись службовцями, які були лояльними до олігархії. Тому ми і не рекомендуємо звільнюватись. Може рекомендувати якісь деструктивні дії робити? Якось шкодити владі на своєму робочому місці. Агітацію приховану робити за це. Тобто намагатись підривати зусилля олігархічної влади на управління країною. Так?Ні, це навіть вже не дебільні дії, а ворожі. В першу чергу ворожі для своєї країни, свого народу. Як це не виглядає парадоксальним, але це так.Тобто ми точно проти рекомендувати службовцям діяти деструктивно на своїх посадах. Бо це може привести до хаосу, до катастрофи. Саме по цій причині ми не підтримуємо будь-які силові дії проти влади. Навіть якщо влада і олігархічна. При хаосі все занепадає. Руйнується. Бізнес неможливий. Йде стрімкий розвал і так недолугої економіки. Люди починають зубожіти. Може бути голод. Розруха. Починаються збройні сутички між різними групами за владу. Може виникнути громадянська війна. А це гірше, ніж звичайна, як зараз. І головне - непрогнозований кінцевий результат. Або розвал країни повністю. Або деструктивна диктатура. Або повернення олігархії проте в гіршому вигляді.То кому від цього може бути гарно?Кожен має зрозуміти, що будь яке правління, краще хаосу. Це аксіома. Це навіть не потребує обговорення. Той, хто з цим не згоден, або ворог, або дурень! То що робити?Нам можуть відповісти: тоді потрібно продовжувати якісно працювати але паралельно займатись громадською діяльністю.Ні! Якщо із "якісно працювати" - вірно, то займатись громадською діяльністю в цьому випадку - ні! Потрібно займатись не громадською, а ГРОМАДЯНСЬКОЮ діяльністю. Слова схожі. І більшість громадян навіть не розуміють різниці. Але що таке Громадянська діяльність і що саме конкретно потрібно робити - це інша тема. Для наступного разу.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"