Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну!
Додано 14 лип 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Кількість підписників: 599
Фото: 110
Посилання: 430
Опис:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Джерело

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(14 квітня 2026 р.)"Демократія працює".ШОСТИЙ пун...

Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
146 Охват/переглядів 2026-04-14 04:02 Повідомлення №2343
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(14 квітня 2026 р.)"Демократія працює".ШОСТИЙ пункт вихваляння демократичної системи влади:"Влада обмежена правилами.Чиновник не може робити все, що захоче, бо існують закони, контроль і відповідальність".Це ще одна байка для довірливих громадян.Звичайно, влада обмежена правилами, які сама ж і встановлює і змінює за потреби. А чиновники завжди роблять те, що хоче від них влада. Ніякого контролю влади з боку громадян при демократії не існує. І ніколи не існувало. Бо той хто контролює владу - сам є владою.Доречі намагання встановити контроль одних гілок влади над іншими є однією з найбільших проблем демократичної системи влади. Бо одна гілка влади може казати, що обмежена правилами, встановленими іншою гілкою влади. Що подається нібито демократія - запобіжник від узурпації. А насправді це просто ухилення від відповідальності.Це все звичайна маніпуляція. А довірливі громадяни хавають це.Потрібно розуміти, що не написані правила чи інструкції обмежують свавільства чиновників, а сила! Сила влади! Якщо влада сильна але не обмежує своїх чиновників , то значить вона це робить свідомо і їй це вигідно. А якщо намагається обмежити але не може, то це не влада.Коли потрібно, влада легко порушує закон, бо це влада і це є логічним. Питання не в законності, а в доцільності. Немає значення, законно щось робиться чи незаконно, якщо це робиться на користь країни і народу. Але питання: хто вирішує, що корисно, а що ні? Той хто править – той і вирішує. Для того, щоб народ мав до цього якесь відношення, а не олігархія, як зараз, то потрібна інша система влади – Громадянська республіка.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"