Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну!
Додано 14 лип 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Кількість підписників: 598
Фото: 110
Посилання: 431
Опис:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin

👥 Кількість підписників

598
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: +1
Середній/Місяць:: +1

👁️ Середній перегляд на повідомлення

120
Середній/День:: 139
Середній/Тиждень:: 104
ERR: 20.07%

📊 Кількість повідомлень на день

1.8
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 1.9
Середнє за день: 1.8

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (21 березня) Нещодавно в Івано-Франківську російські спецслужби підірвали двох підлітків, які переносили, за їх завданням, саморобний вибуховий пристрій. Як встановило розслідування — двоє місцевих неповнолітніх, віком 15 і 17 років, були завербовані росіянами через Telegram в пошуку «легких грошей». І це в Івано-Франківську!!! Українці на фронті та в тилу захищають Батьківщину заради майбутнього для їх дітей та онуків. Але, якщо не прийняти термінових заходів на державному рівні, то може так статися — що ми можемо «виграти війну», але програти майбутнє України. Засилля російськомовного контенту та популяризація, через соціальні мережі, російської культури та цінностей задурманює голови підлітків і вводить в оману про братній народ тощо. Навіть пережите жахіття війни не спонукає дітей до чіткого розділу в сприйнятті друг-ворог. У результаті виростають підлітки, які є соціальними егоїстами й таких дуже багато. А вакуум легко заповнюється простими московськими наративами. Тут може бути заперечення, що це якраз не доопрацювання батьків!? Але тут проблема системна і не вирішується тільки на рівні батьків. На жаль, за увесь час незалежності нашої держави, ні одна влада не займалася системним патріотичним вихованням — на відміну від Росії, де за останні 10 років системно збудували більше десятка загальнодержавних молодіжних рухів із фінансуванням в сотні мільйонів доларів щорічно. До тих пір — доки в Україні при владі буде олігархія (поєднання влади й бізнесу), яка переймається, в першу чергу, власними інтересами та вже потім, можливо, державними, не варто очікувати системних змін в напрямку патріотичного виховання молоді. В кращому випадку — будуть красиві плани та обіцянки. Олігархічна влада взагалі не зацікавлена у гуртуванні громадян навколо ідеї побудови Великої України. Тому громадяни й не мають чекати. Потрібно діяти. Гуртуватися навколо чинної громадянської організації або створювати свою та брати владу у свої руки. Війна не закінчиться припиненням бойових дій на фронті, війна продовжиться за уми та серця нас та наших дітей! Переможемо! ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (19 березня) Очільник МЗС Андрій Сибіга озвучив червоні лінії, за які не може вийти жодна українська влада, щоб не зрадити Україну. Це фундаментальні речі, які не обговорюватимуться під час переговорів територіальна цілісність і суверенітет України — ми ніколи не визнаємо окупованих територій; жодна країна не має вето на вибір українського народу, на вибір України, щодо участі в тих чи інших союзах — чи це ЄС, чи це НАТО; не може бути обмежень обороноздатності України — жодних обмежень, щодо сили нашої армії, наших спроможностей. Все це не просто вірно сказано. Це — основні позиції, на яких стоїть суверенітет кожної держави. Питання в тому, чи здатна Українська держава підтвердити це практично та чи достатньо у нас сили, аби відстояти наш суверенітет? Щоб цього добитись потрібно побудувати потужну країну — Велику Україну. Цьому заважає керівнича олігархія. Сильна та потужна країна — не стає такою від її створення. Цей процес має свій початок і ніколи не повинен закінчуватися. Початку у нас поки ще так і не відбулося. Прояв зовнішньої сили (економічної, політичної, військової) будь-якої держави це продовження її внутрішнього стану. Не може держава мати сильні позиції у зовнішніх відносинах та бути слабкою всередині. Такі позиції забезпечуються владою. Олігархічна влада не здатна рухати Україну вперед. Потрібна влада іншого типу — громадянська. І за гроші це не робиться. Переможемо! ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (18 березня) Отримали коментар на наш Спротив про високі зарплати чиновників — від працівника бюджетної сфери з м. Харкова. Людина каже, що і близько немає тих зарплат, про які ми писали. Вона (людина) за лютий отримала 16,6 тис. грн. Можливо, в міністерствах і є високі зарплати, а на місцях — і близько немає. Навіть керівники відділів не отримують стільки. Тобто — у регіонах таких високих зарплат у бюджетників немає. Тобто є великий перегин — між рядовими службовцями та верхівкою. Складається враження, що держслужбовці поділяються на тих, які працюють на владу і на тих, які працюють на суспільство. На других, відповідно, влада чхати хотіла. Бачимо, що керівники, саме які приймають рішення, не виконавці — отримують високі зарплати. Тобто ті, які мають ініціювати реформи й розвиток, отримають високі доходи, але саботують ці реформи. Так, можна рекомендувати службовцям — якщо не подобається, що маленька зарплата, то нехай звільняються та йдуть працювати в приватний сектор. Але тут на заваді виявляються певні обставини. Бо немає і достатньо розвинутого приватного сектору, щоб туди піти на працю. А ще немає часто ані хисту, ані бажання для роботи в приватному секторі. Що робити? Є один варіант. Сидіти й жалітись на весь світ. Чекати, коли трапиться щось скоріше: або хтось щось зробить, або коли нарешті життя завершиться. Так робить абсолютна більшість. Але є й інший варіант. Потрібно створити потужну громадянську силу, здатну подолати олігархію і самій стати владою. І почати нарешті зміни в країні. Для цього потрібно або приєднатися до чинної партії чи організації й долучитися до розбудови України. А якщо такі не знайдуться чи не підійдуть, то створити свою власну організацію і почати діяти в цьому ж напрямку. З чого почати? З бажання. Має бути велике бажання все це зробити. Якщо бажання відсутнє, то це шлях до поповнення біомаси. Почати потрібно з того, щоб шукати друзів, знайомих. З ними потрібно почати регулярно спілкуватись — щодо створення та розвитку громадянської групи. І першим завданням такої групи має стати визначення причин такого стану речей. А потім — визначення шляхів змін. Вивчати досвід успішних проектів з історії. І діяти. Шукати однодумців, збільшувати свою потужність. Пропагувати свої плани й долучати до їх реалізації якомога більше людей. І це ніколи не пізно зробити. Навіть і в вісімдесят років можна почати, якщо енергії вистачить. Може хоч в цьому буде якась реабілітація, щодо свого попереднього життя у вигляді соціального дрона! Переможемо! ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (17 березня) Верховна Рада ухвалила, у першому читанні, законопроект №6506-1, щодо осучаснення розміру грошового забезпечення поліціянтів. Посадовий оклад яких не може становити менше, ніж 10 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб. Станом на 2025 рік — прожитковий мінімум становить 3028 грн. Таким чином, посадовий оклад поліціянта має бути не менше 30 280 грн. Те, що поліціянти мають отримувати достойну зарплатню, то це — безумовно. Але ж поліція має виконувати головну свою задачу — правоохоронну. Тобто — забезпечувати дотримання прав і свобод громадян. Для цього вона потрібна. Якщо вона це не робить, то навіщо вона потрібна? Але в Україні поліція, в більшості випадків, лише фіксують правопорушення. Простий приклад. Багатьом відомі випадки, коли рядом живуть буйні сусіди. Які весь час шумлять. Бувають випадки, коли вони поводяться брутально. Ображають інших сусідів. І нічого з ними не можна зробити. Якщо викликаєш поліцію, то вона приїздить. Пише якийсь протокол і забирається геть. Проходить час і нічого не змінюється. Порушникам порядку байдуже. В таких умовах — громадяни або терплять, або намагаються розв'язувати питання іншим, позазаконним, методом. Якщо так відбувається, то це є сигналом того, що правоохоронна система не працює ВЗАГАЛІ! Бо оцінюється вона саме по мілких позиціях. Бо саме мілких правопорушень найбільше. Громадянина не повинно турбувати — яким чином поліція буде розв'язувати питання із неадекватним сусідом. Проведе із ним профілактичну бесіду, палицями віддубасить, переселить в якійсь концтабір чи за ґрати сховає, цукерками його нагодує, щоб задобрити або просто вб’є! Громадянина це не має обходити. Бо для цього якраз йому і потрібна служба, яка замість нього буде розв'язувати ці питання. І ця служба має назву — поліція. І якщо така служба є, але цього не робить, то ця служба просто паразитує на громадянах. Звичайно, чинне законодавство зроблене так, що все це, в наших умовах, неможливо реалізувати. Потрібно повністю змінювати весь комплекс правоохоронної системи. Але у владі олігархія. Вони прийшли до влади не для того, щоб цими питаннями перейматись. Нам потрібна не просто інша влада, а система, яка унеможливить владарювання тих, кого Україна не цікавить. Але цього нічого не відбудеться, якщо не створити громадянську силу, здатну замінити олігархію у владі. Так силу потрібно створювати. І це завдання для кожного громадянина, без винятку Переможемо! ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (15 березня) Як оцінити таку інформацію? Зарплати чиновників у 3-10 разів вищі за середні по країні, — Новини LIVE. У 2024-му середня зарплата в Україні становила 21,5 тис. грн. Водночас — заробітна плата держслужбовців зросла на 40,9% і в середньому складає 54,4 тис. грн. Де найвищі зарплати у держструктурах? - 217-280 тис. грн — НКРЕКП, Рахункова палата, Апарат ВРУ, НАЗК, ЦВК; - 173-202 тис. грн — Пенсійний фонд, Антимонопольний комітет; - 136-145 тис. грн — Держфінмоніторинг, НАЗК, Держархів. Одночасно, за даними уряду, кількість чиновників скоротилася майже на 30%, проте фонд оплати праці зріс до 188 млрд грн. Безумовно, державна служба повинна добре оплачуватися. Але при цьому, дії державних службовців повинні бути направлені на покращення якості життя українців. На ефективне управління державними справами. Де це покращення? Всі бачать тільки погіршення. І бачать, що за це погіршення — зростають ще й зарплати чиновників! Це шлях до чергової революції. Влада, мабуть, скучила за майданами. Якщо державна служба буде погано оплачуватись — то будуть працювати лише ті, хто ні на що не здатний або ті, хто прийшли на держслужбу за корупційним доходом. Тобто — спочатку реформи й покращення життя, а потім збільшення зарплат. А не навпаки. І чиновники мають чітко відчувати — що, якщо доходи людей зростають і якість їх життя покращується, то і дохід чиновника зростає. Інакше — держслужбовці будуть гальмувати будь-які позитивні процеси. Тепер щодо скорочення кількості чиновників. Скорочувати треба функції, а не людей. І, можливо, цілі міністерства треба скорочувати, але НЕ ЛЮДЕЙ, а саме функції, які ці міністерства виконують. А людей, найбільш ефективних, переводити на інші позиції, замінюючи ними менш ефективних. А неефективних — звільняти. Це має стати початком будь-яких реформ, в будь-якій сфері. Як бачимо, влада ніяких реформ — як не збиралась робити, так і не збирається. Влада, яка себе веде таким чином — антинародна! Переможемо! ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (14 березня) Україна робить помилку, коли допускає до переговорів посередників. Весь історичний досвід свідчить, що будь-який посередник — завжди використовує свою роль, в першу чергу, у власних інтересах. І завжди за рахунок інтересів тих сторін, відносно яких він виступає посередником. Нам можуть поставити питання: а були варіанти діяти без посередників цього разу, після Стамбулу? Так, звичайно, такі варіанти завжди були. І зараз так само нікуди не ділися. Питання тільки в кінцевому результаті перемовин. Адже чим далі, тим видніше — що як би війна не завершилася, але за допомогою посередників вона, при будь-якому варіанті, завершиться для України і її народу ГІРШЕ, ніж якби цих посередників не було. Просто, якимось дивним чином, спочатку США нам підносились, як майже сторона на нашому боці. А тепер — посередник. Але виявляється, що насправді посередник тільки на своєму боці, на боці своїх інтересів. Так само і з країнами Європи. Ніхто з них стороною у війні не був і не є, і не буде. Проте і вони лізуть до переговорів. Це не їх війна, а наша. Чому лізуть? В історії були випадки також і з самою Росією, коли вона і для себе, і для протилежної сторони отримували умови краще, коли домовлялися напряму. Виникає питання, а чому ми допускаємо до перемовин посередників? І чи впевнені ми, що вони таки посередники, а вже не ті, хто стоїть на іншому боці? Переможемо! ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (13 березня) Поступово розгортаються розмови та агітація щодо можливих кандидатів на посаду Президента України. Починають хвалити одні кандидатури та ганьбити інших. І громадяни потроху втягуються в такі дискусії. Тут варто звернути увагу на основні позиції, щоб не бути маніпулятором в чужих руках або не стати тупою жертвою маніпуляції. Якщо ви чуєте аргументи приблизно такого типу: - я йому вірю; - він достойний, він знає, що робить, він єдиний, хто може тощо; - а хто інший, крім нього або інші — ще гірші; то все це зветься просто – передвиборча маніпуляція. Для того, щоб розібратись, що собою являє кандидат в Президенти є декілька простих запитань. Відповіді на які дають розуміння, що насправді є той чи інший кандидат. Головне питання – де програма змін? Це має бути не просто набір гасел та текст про все гарне і проти всього поганого. В програмі мають бути чітко зазначені головні ПРИЧИНИ проблем країни. Не проблеми, а саме причини, чому ці проблеми виникли. Тобто має бути поставлений «діагноз». А після того, як «діагноз» є, потрібно подивитись на «лікування», яке пропонується. От з цим і треба розбиратись. Якщо, наприклад, «діагнозом» є те, що у владі знаходяться покидьки, а «лікування» — це обрати чесних та порядних, майте на увазі — з вас хочуть зробити дурня! Програма має бути чіткою і зрозумілою. Без зайвого базікання. Але все одно програму можна написати й гарну. Таку як треба. Тому наявність програми — є необхідною умовою приходу прогресивної політичної сили, але недостатньою. Має бути підтвердження практичними діями, що заявлену програму дійсно намагаються реалізувати. Це означає, що задовго до початку виборів і не за один рік до них, мала б бути презентація цієї програми. А потім ВИКОНАННЯ! Тобто практичні дії для її реалізації. А ці дії тільки одне – пропаганда. Постійна (а не перед виборами) пропаганда зазначеної програми. Плюс має йти формування, на її основі, громадянської політичної сили, яка планує прийти до влади й реалізувати все задеклароване. Якщо зазначені умови не відстежуються, то ніхто нічого робити не збирається. Хочуть тільки добратися до владного корита. А громадяни, які агітують за такі сили — або стали жертвами маніпуляцій, або самі маніпулюють. Переможемо! ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (12 березня) У Німеччині зростають побоювання, що закуплені за 8,3 млрд євро сучасні винищувачі F-35 можуть опинитися під контролем США. У разі потенційного конфлікту американці зможуть відключити їх віддалено, пише BILD. Все це можна сказати про будь-яку високотехнологічну зброю. І не тільки від США, а від будь-якої країни. Тому нагальним може стати питання — мати свою власну зброю, власного виробництва. Але насправді це не зовсім так. Щоб мати свою зброю — потрібно мати сильну економіку. Але зараз — ніхто не має повністю "своєї" зброї. Навіть ті ж США. Бо компоненти до озброєння виробляються в різних країнах. Єдиний спосіб забезпечити себе своєю зброєю — це бути потужною державою, хоча б у своєму регіоні, щоб мати можливість впливу на сусідні країни, з метою їх об'єднання навколо себе. По суті створити військовий блок/союз. Але якщо твій головний ворог — це потужна ядерна країна, то все це не розв'язує проблеми безпеки. Якщо в України не буде власної ядерної зброї, то не має значення — буде в України своя чи не своя зброя. Тобто захист має дати тільки ядерна зброя. Інша зброя — ні. Це значить, що Україна не буде в безпеці до тих пір, поки не поновить ядерну зброю. Той, хто позбавив Україну ядерної зброї — ворог! А той, хто керував Україною під час цього дійства — зрадник! І ще, до будь-кого, хто буде розповідати, що Україні не потрібна ВЛАСНА ядерна зброя, потрібно відноситись — як до ворога. Бо таке може казати тільки ворог! Переможемо! ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (11 березня) Ми отримали рекомендацію від військових, які зараз воюють, щоб "Поступ" запропонував ЦИВІЛЬНИМ до перегляду відео інтерв’ю з ексначальником штабу бригади НГУ "Азов" - підполковником Богданом Кротевичем (Тавр). А ось рекомендація одного з мілітарних тг-каналів: влучніше Тавра поки не сказав і не описав ще ніхто, хоча він не висловив щось прям надзвичайне, а просто описав реальність, яка вона є. Посилання на відео. https://youtu.be/U47U2tOEeIY?si=dMGSxpnS3W0C7A5f В інтерв'ю Кротевич пояснює, що насправді відбувається на війні. Можна зробити висновки, щодо реального стану ЗСУ і що треба з цим робити. Дає рекомендації куди краще йти служити й чому, якщо таке питання виникає. Також пояснюється позиція, щодо участі військових у майбутніх виборах. Тут є небезпека дискредитації військових військовими, що може чинити шкоду країні. Розбирається питання конфлікту між військовими та цивільними. Особливо це набирає актуальності зараз. Бо в Україні є олігархічні сили, які намагаються цей конфлікт розпалювати, щоб отримати політичні дивіденди. Колись імператор Риму Марк Аврелій сказав, що найкращий правитель — це та людина, яка не хоче буде правителем. Але має до цього здібності й обставини його змушують взяти на себе ці функції. Переможемо! ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ" КРОТЕВИЧ про звільнення з Азову та війська, покарання для генералів і плюси Трампа для України https://youtu.be
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (10 березня) Це маленький випадок з одним з наших поступівців: Отака у мене була зустріч на вулиці. На перехресті зустрів незнайомих мені військових. З виду — звичайні солдати. Вони йшли у своїх справах. Я звернувся до них та привітався. Подякував за службу та сказав: бережіть себе і хай Вас Господь береже. У відповідь почув таке: "Дякую, ти також бережи себе — ховайся...від ТЦК". Це ж як треба було до...бати суспільство та військових, аби вони таке казали? А от ще один випадок з іншим нашим поступівцем: Мені на зустріч їхали військові на жигулях, почали подавати сигнали, щоб я зупинилася. Зупиняюсь — вони мені кажуть: "Там за углом — менти з тцкунами стоять", - і поїхали далі. Громадяни мають зрозуміти, що не військові ТЦК винні в тому, що люди тікають від них і їх ненавидять. Вони працюють в тих умовах, в яких їх поставила працювати їх країна! Не податківці винні, що їх ненавидять громадяни. Це влада все так облаштувала, що все організовано саме так, що країна рухається в прірву, а державних службовців ненавидять! За все це — винна тільки влада! Вина громадян тільки в тому, що не гуртуються і не формують Громадянську силу, яка буде здатна нарешті розігнати олігархію і почати розбудову країни! Переможемо! ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"