Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну!
Додано 14 лип 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Кількість підписників: 598
Фото: 110
Посилання: 431
Опис:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin

👥 Кількість підписників

598
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: +1
Середній/Місяць:: +1

👁️ Середній перегляд на повідомлення

120
Середній/День:: 139
Середній/Тиждень:: 104
ERR: 20.07%

📊 Кількість повідомлень на день

1.8
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 1.9
Середнє за день: 1.8

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (09 березня) Періодично окремі політики чи представники якихось політичних сил говорять, що треба змінити систему. А перед виборами про це починає говорити майже кожен з них. Всі говорять про зміну системи. Але, що це означає -"змінити систему"? Що таке ця "система", про яку так багато хто розповідає і майже кожен хоче її міняти? Про це так часто говорять, що і звичайні люди починають повторювати: "Треба змінити систему!". Але пояснити людям, що це означає, вони вже не можуть. Єдине, що з цього виходить, при поясненні, то це розуміння того, що треба зробити так, щоб стало краще. Пропонуємо запам'ятати, що якщо якийсь діяч не уточнює, яку саме систему треба змінювати, то він просто морочить голову! Бо системи можуть бути різні: система влади, економіки, охорони здоров'я, податкова, збору корупційних доходів, призначення кумів на посади та багато різних інших. І це все системи. Навіть споживання наркотиків — це також система і її також треба змінити, якщо необхідно позбавитись від наркозалежності. За всі справи в країні відповідає тільки влада. Якщо проходять роки, чинні особи у владі змінюються, але країна продовжує слабшати, то тут щось не так із системою влади. Система влади це те, як влада призначається, як організовано процес управління, як влада змінюється, хто і коли може її змінити. Якщо час іде, правителі змінюються, але краще не становиться, то потрібно змінювати систему влади. І розмови, наприклад, що треба змінити правоохоронну систему чи економічну, чи ще щось, без зміни системи влади – пустопорожня балаканина! І не владу потрібно змінювати, про що часто закликають, а саме систему влади! Для зміни системи влади необхідні три умови: - має бути сформовано проект нової системи влади; - нову систему влади має підтримати критична маса громадян, тут потрібна пропаганда; - змінити систему може тільки нова влада. Тобто, поточна чинна влада це не здатна зробити. Має бути створено нову громадянську силу, яка все візьме під свій контроль. Якщо всього цього вам не розповідає той, хто говорить про зміну системи, то він нічого змінювати не збирається. Він просто морочить вам голову з метою, щоб ви за нього проголосували на виборах. Переможемо! ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (08 березня) Ці дві новини з'явились в один день, 3 березня. ABC News: Адміністрація президента США Дональда Трампа буде готова до відновлення контактів з Україною. У відповідь Київ має продемонструвати готовність укласти мир, заявив державний секретар Марко Рубіо. "Ми будемо готові знову вступити в контакт, коли вони будуть готові укласти мир", - запевнив Рубіо. РИА Новости: Произошедшее в пятницу в Белом доме продемонстрировало, насколько тяжело будет выйти на траекторию мирного урегулирования по Украине, заявил Песков. Только усилий Вашингтона и Москвы будет недостаточно, киевский режим мира не хочет, подчеркнул пресс-секретарь президента России. Якщо наш союзник чи друг (багато хто вважає США другом), примушує нас до миру, то питання — навіщо примушувати, якщо мир буде справедливим? А якщо наш головний ворог прямо і цинічно каже, що вони разом із нашим "другом" примушують нас до миру, але цих зусиль недостатньо, то як це оцінити? То чий союзник або друг США — раз у нас такий розклад? Подібне вже було між СРСР та нацистською Німеччиною. Тоді ці дві країни умиротворяли Польщу, країни Балтії тощо. Громадяни України мають скинути рожеві окуляри й чітко усвідомлювати, що той хто примушує нас до миру чи до війни, чи до якихось договорів з копалинами, чи ще до чогось — НЕ МОЖЕ бути нашим ані союзником, ані другом. Примус роблять тільки вороги, які тебе хочуть використати! Переможемо! ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (07 березня) Знову в мережах починають розповсюджувати подібні тексти: "Не можна віддавати життя цілої нації в руки купки людей. Голосувати за Закони в 3 тисячолітті може кожен сам. Здійснення влади безпосередньо ст. 5 Конституції України". ЦЕ МАНІПУЛЯЦІЯ! Більшість громадян — не можуть і не повинні розбиратись в усіх питаннях і тонкощах всіх сфер життя країни. Тому — не можуть і не повинні приймати закони. Бо за прийняття невірних чи неякісних законів має бути відповідальність. Яка буде відповідальність у громадян, якщо вони, під впливом пропаганди, проголосують за якийсь недолугий закон? Ніякої. Це означає, що маніпулятори можуть провести через "народне" голосування якусь дурню, але покласти відповідальність за це на самих громадян. А ще потім і заставляти їх цю дурню виконувати! Має значення не те, хто приймає закон, а хто його розробляє і яку мету, при цьому, переслідує. А також має значення — хто його буде впроваджувати в практику. Якщо один буде розробляти закон, другий приймати, а третій — його впроваджувати в життя, то завжди ці три сили (суб'єкти) можуть валити один на одного в разі невдачі. Тому і розробляти, і приймати всі закони та їх реалізовувати має одна сила. І ця сила називається — влада. І за свої дії влада має нести повну відповідальність. Питання: а роль народу (громадян) в цьому всьому яка має бути? А громадяни мають владу контролювати. Вони мають добиватись того, щоб в будь-який момент недолугу владу прибрати й замінити на іншу. Тоді влада буде намагатись правити так, щоб громадяни їй почали довіряти та підтримувати. Чинна демократична система влади — не дає такої можливості. Її потрібно змінювати. Переможемо! ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (06 березня) Очільник Центру протидії дезінформації РНБО України Андрій Коваленко озвучив вірогідні наміри США. Ось вони: План Трампа, щодо Росії, напряму стосується Арктики та Китаю. Він полягає в економічній і стратегічній співпраці, спрямованій на посилення позицій США в регіоні, протидію Китаю та забезпечення енергетичних вигод. РФ потрібна Трампу, як територія та ресурсна база, бо вона контролює ключові ресурси й інфраструктуру Арктики. У той же момент, РФ у такому становищі, в якому — залежність від Китаю, як від покупця енергоресурсів, не врятує її економіку. Китай і Росія мають різні цілі в Арктиці. Китай прагне доступу до Північного морського шляху й ресурсів через "Полярний шовковий шлях", тоді як РФ — хоче зберегти контроль над регіоном. Китай активно просуває: "Один пояс, один шлях", де РФ є важливим транзитним партнером. Якщо США використають Росію в альтернативних проектах, арктичних торгівельних шляхах, це послабить позиції Китаю в глобальній інфраструктурній грі, в цьому — логіка США. Відповідно, нинішня Росія для США — виключно територія, яку потрібно вміло використати, маючи чимало важелів впливу та тиску на режим Путіна. Ми вважаємо, що керівник Центру протидії дезінформації РНБО має рацію. Але тепер логічним є наступне запитання: яким чином США можуть заохотити Росію піти по такому сценарію? Що Штати можуть запропонувати їй в якості бонусу? Відповідь на це питання ми зможемо отримати, коли побачимо результати війни, після її завершення. Наразі є версія, що таким бонусом має стати український Крим. Тобто — США розрахуються із РФ нашим Кримом. Так, юридично Крим буде залишатись українським. Але фактично — російським. Якщо ця версія підтвердиться, то логічним буде інше запитання: а чи можливий був би такий сценарій без того, щоб провести цю війну? Переможемо! ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"
INFORMATIONAL RESISTANCE (March 5) During the controversial meeting on February 28 in Washington between the Presidents of Ukraine, Zelensky, and the USA, Trump, our President was accused of not thanking America for its assistance. Here are the facts: Since February 24, 2022, Volodymyr Zelensky has expressed gratitude to the USA 94 times — United24 Media. We demand that the USA apologize to the Ukrainian people for these disgraceful accusations! This demand will remain in effect until an apology is made! There must be a limit to everything, even to the USA’s boundless and baseless arrogance! We will win! FOR A GREAT UKRAINE! “Postup” ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (05 березня) Під час скандальної зустрічі 28 лютого у Вашингтоні Президентів України Зеленського та США Трампа, нашого Президента звинувачували, що він не дякував Америці за допомогу. А ось факти: Володимир Зеленський з 24-го лютого 2022 року 94 рази висловлював подяку США, — United24 Media. Вимагаємо від США — перепрошувати перед Українським народом за свої ганебні звинувачення! Ця вимога буде до тих пір, поки вибачення не буде зроблене! Всьому має бути межа. Навіть необмеженій і нічим не підкріпленій пихатості США! Переможемо! ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (04 березня) Це діалог Голови Ради ГО «Поступ» Твердохліба Максима з одним з громадян. Пропонується ознайомитись. Він показовий. Kirillo Lozitsky З України виїздили завжди під час окупації. Фактично — більшість національних лідерів перебували за кордоном. Забагато українців в Україні лишилося? Так проукраїнські сили не мислять. Люди — це головний ресурс країни. А от умов в державі не створили за 33 роки. Ми живемо під окупацією чужинців, ще й воюємо з іншим диктаторським режимом. Кордони перекрили не просто так — звідси виїхало б набагато більше людей. А тепер, як худобу ловлять на вулицях та відправляють захищати кошерний концтабір. Ті, хто виїхали — правильно зробили. Твердохліб Максим Ваша відповідь дуже яскрава. ЇЇ треба опублікувати. Щоб всі бачили. Особливо ті, хто зараз воює і кого зараз вбивають. Kirillo Lozitsky А, тобто ви підтримуєте ТЦК? До чого тут воюють і вбивають? Немає що захищати. Українці не раби, щоб їх примушували. На початку вторгнення людей не треба було примушувати — самі йшли. Зараз все стало очевидно. А ті, що вже на передовій, стали заручниками. І це треба припиняти. Твердохліб Максим Ви дуже яскраво й емоційно пишете. Так, Ви вірно кажете про стан країни. Але тепер я хочу у Вас запитати. Що особисто Ви, як Громадянин, зробили й продовжуєте робити, щоб змінити цю ситуацію, щоб Україну зробити потужною!? Я маю на увазі, що Ви, як Громадянин, робили всі тридцять років незалежності, щоб Україна стала Великою? Підкреслюю — ЯК ГРОМАДЯНИН! Kirillo Lozitsky Останнє — ходив на мітинги проти повалення Конституційного устрою під час незаконних ковідних обмежень громадян. Як бачимо, зараз Конституція взагалі не працює. Твердохліб Максим Змінити ситуацію в країні ніякі мітинги НЕ МОЖУТЬ! І протести — також не можуть. Це може зробити тільки потужна Громадянська сила. Яка буде здатна взяти під свій контроль всю ситуацію в країні й всю відповідальність за неї. А це само собою не робиться. Таку силу потрібно створювати. Наполегливо і довго. Ми вважаємо, що існує чотири можливі варіанти поведінки людини, стосовно країни: - приєднатись до якоїсь дієвої громадянської організації чи партії (по аналогу "Поступу") і разом з нею будувати Україну; - створити свою власну організацію і почати діяти щодо розбудови України; - діяти самостійно по розбудові України, але це не є ефективним і сприймається як неадекватність; - нічого не робити, бути соціальним дроном. Згодні з цим чи ні? Kirillo Lozitsky Так, я висловлюю свою політичну позицію в мережах. Наразі, за диктаторського режиму, я можу діяти лише таким чином. Разом з однодумцями, ми перебиваємо інформаційну пропаганду диктаторського режиму, та скеровуємо натовп в потрібному руслі. Приєднуватися — поки ні до кого не збираюся, зараз це неефективно. Бути чиїмось гвинтиком у боротьбі за владу "великих дядь" - це не моя стратегія. Твердохліб Максим Дякую за відповідь. Зрозуміло, ніякої громадянської сили Ви не створюєте. А тільки критикуєте. Більше запитань немає. Дякую за увагу. Kirillo Lozitsky Я не сприймаю диктатуру. Та точно знаю з ким мені не по дорозі. Переможемо! ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (23 лютого) ГУР попередив, що на Росії хочуть здійснити пропагандистську кампанію із "переможними" наративами до третьої річниці повномасштабної війни. Мета: розпалювання зневіри та дестабілізації серед українського суспільства та дискредитація України серед держав-партнерів. Основні тези ворожих інформаційних атак: “Захід зрадив Україну”, “США і Росія про все домовились за спиною України”, “Українська влада ― нелегітимна”, “Українська армія програє на фронті”, “Корупціонери в Україні крадуть мільярди доларів американської допомоги”. Які б інформаційні вкиди не готував ворог, але Україна вже перемогла в цій війні. І ця перемога дуже проста — відхід України від Росії назавжди. Це те, що ніхто вже не може змінити зараз ні при яких умовах! Тут є дві складові, однаково приємні для народу України. Перша : відхід від РФ відкриває потенційну можливість побудови Великої України. Хоча для реалізації такої можливості ще потрібно нівелювати українську олігархію (поєднання влади й бізнесу). Друга складова — безумовна. Відхід України від Росії запускає процес самознищення самої Росії. Імперська Росія мала дві складові, два ядра, без яких вона, як імперія, не здатна існувати. Це тюркське ядро (колишня Золота Орда) та слов'янське ядро (колишня Русь). Русь — це Україна. Якщо ці два ядра розходяться, то і те, що побудоване на їх базі, починає розвалюватись. Цей процес неможливо зупинити. Навіть якщо теоретично допустити, що Росія окупує всі території України й буде їх тримати, то це також нічого не змінить. Бо потрібне не завоювання, а ДОБРОВІЛЬНЕ об'єднання. До 2014 року процес зближення України із Росією йшов і мав завершитись новим об'єднанням. Але політика Кремля цей процес зупинила, а після 2022 року — зробила неможливим. Теоретично, Росія може спробувати цей процес повернути назад. Але це лише теоретично. Бо для цього потрібно повернути назад Крим і всі інші території України. Виплатити всі компенсації за пошкодження та просити вибачення. Причому просити вибачення потрібно буде довго, не менше, ніж півтора покоління, близько 40 років. Практично, цей сценарій наразі є нездійсненним. Процес деградації Росії та її подальшої балканізації може прискорити зростання могутності України. Але олігархія заважає. Переможемо! ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (22 лютого) Продовжується балаканина про гарантії безпеки для України. Але всі ці гарантії — повна туфта. Не може бути ніяких реальних гарантій. Ось пояснення Міністра закордонних справ Польщі Радослав Сікорського: "В Україні вже були гарантії, які нічого не дали. Україна відмовилась від ядерної зброї й начебто отримала, своєю чергою, від Росії гарантію про непорушність кордонів. Ви говорите, щоб дати гарантії у випадку повторного нападу Росії? Що ви маєте на увазі? Чи означає це те, що ми почнемо війну з РФ? Бо якщо гарантії мають діяти, то вони мають означати саме це — початок війни з Росією. Тому якщо ми даємо гарантії, вони мають бути реальними". В Європі вже вісімдесят років ніхто не хоче воювати із Росією — ні при яких умовах. Це ж всім відомо. То які вони можуть дати гарантії? США також не збираються воювати із РФ, про це вони весь час та багато років розповідають! Тому всі ці розмови про гарантії — звичайна пустопорожня балаканина! Реальні гарантії може дати тільки власна потужна армія! А власна потужна армія — це результат потужної економіки. Керівна олігархія ніколи не збиралась будувати в Україні потужну економіку. Це і є ворог України — олігархія, тобто поєднання влади із бізнесом. Україні потрібна така система влади, яка унеможливить правління олігархії! Переможемо! ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) :Вектор № 27В даний час в організації "Поступ" відбуваються паралельно чотири процеси.ПЕРШИЙ.Організовано роботу пропаганди. Пропаганда робиться. Систематизуємо, щоб це було не хаотично а вкладалось в певну стратегію. Як тільки ця система запрацює так як задумано, то має розпочатись її масштабування. Тобто збільшення потужності пропаганди. Потужність пропаганди має збільшуватись в трьох вимірах: - кількісне зростання індивідуальних пропагандистів;- якісне зростання ефективності індивідуальних пропагандистів;- якісне зростання пропагандистських матеріалів.ДРУГИЙ.Продовжується робота по залученню нових людей в "Поступ". Знайомимось із людьми і соцмережах. Пропонуємо їм долучитись до нашого тлг-каналу "За Велику Україну!". Це самий перший крок з повним знайомством із "Поступом". Потім йдуть інші кроки. По мірі того, як людина повністю з нами ознайомиться, визріває питання буде вона до нас долучатись чи ні. Із пропозиціями людям до вступу в "Поступ" - не поспішаємо. Нам не потрібні просто ті, які напишуть заяви на вступ в організацію і не будуть нічого робити при цьому.ТРЕТІЙ.Йде внутрішня кадрова робота по схемі: узнати (що ми робимо) - зрозуміти - погодитись - діяти.Якщо поступівець не пройде перші три етапи, то діяти не буде, або його дії можуть наносити шкоду.ЧЕТВЕРТИЙ.Участь "Поступу" в інформаційній війні проти ворога. Для цього діє інструмент Інформаційного Спротиву. Одночасно цей інструмент задіяний і для поступівцської пропаганди та агітації.
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) :Вектор № 10ЦЕ КРИТИЧНО ВАЖЛИВО!Для того, щоб мати здатність повністю зрозуміти шлях "Поступу" і розуміти, як має рухатись Україна, потрібно МІНІМАЛЬНО (!!) прочитати і зрозуміти ось ці книги.Відсутність цих знань відрізняє пересічного громадянина, який здатен тільки балаболити, від громадянина, який здатен зрозуміти, що відбувається із країною, і що треба робити! Поступівці не повинні бути звичайними пересічними громадянинами.Перша. "Психологія народів і мас" Гюстав Лебон. Викладаються принципи управління масами. Ця те, що вже підтверджено практично. Можна знайти аналог, але краще цю книгу, бо інші на ній базуються.Друга. "Маніпулювання свідомістю" Кара-Мурза. Інструменти політтехнологій та пропаганди. Можна знайти аналоги. Хоч аналоги можна знайти і більш сучасні. І більш цікавіші. Але це дослідження більше підходить до нашого менталітету.Третя."Сінгапурська історія" Лі Куан Ю. Єдина книга в світі, яка комплексно демонструє, як зробити країну успішною. Написана на основі практичних вдалих дій. Аналогів не існує.Четверта."Велика шахівниця" Бжезінський. Пояснення геополітичних процесів. Дає ключ розуміння сьогоднішніх світових процесів. Написана ще в 1997 році, але практично все, що в ній написано вже підтвердилось і продовжує підтверджуватись. Аналогів не існує.П'ята."Державець" Нікколо Макіавеллі. Про сутність влади. Можна знайти аналоги, але аналоги базуються все одно на Макіавеллі.Ці книги має прочитати будь-яка людина, не тільки поступівець. Щоб бути сучасним в сучасному світі. І не бути знаряддям в руках інших. Також для кращого розуміння Доктрини "Громадянська республіка" необхідно прочитати книгу поступівця Віталія Мельника - "Сомнія".