ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (06 лютого) "Ми прагнемо укласти угоду з Україною, де вони будуть забезпечувати те, що ми їм даємо, своїми рідкісними землями та іншими речами", — заявив Президент США Трамп. Бо без допомоги США — Україна вимушена буде капітулювати перед Росією, то це фактично є оголошенням, що Україна тепер повністю залежить від США. Так, про залежність всі давно знають. Але тут дещо нове. Нове те, що США дозволили собі прямо заявити, що допомагають нам не заради якихось абстрактних демократичних цінностей. А переслідуючи чітку мету — взяти під контроль ресурси України. Питання: якщо залежність України стала фактом, то що в цьому поганого і що гарного? Нічого гарного в цьому немає! Так багато хто скаже. І так є насправді. Але, як завжди, є "але". Тепер наша доля залежить від волі США та їх інтересів. Тобто курс розвитку України будуть визначати не власні олігархічні клани, як було раніше, а — США. Що це може нам дати — на відміну від того, що було? США будуть зацікавлені підтримувати в Україні якийсь розвиток, якусь стабільність: економічну, політичну. Але це, якщо вони будуть розглядати Україну — як плацдарм, як інструмент своєї подальшої експансії. Але, якщо будуть на нас дивитись просто — як на корисні копалини, які можна взяти, то їм буде байдуже на порядок та розвиток України. А від чого залежить такий вибір? Це все буде залежати від НАШОЇ влади. Японія, Південна Корея, Тайвань тощо були і є залежними від захисту США. Але ж вони досягли великого розвитку. Проте був і Афганістан чи Ірак, які також були під владою США, але нічого не досягли. Тобто — приходимо до висновку, що навіть при втраті незалежності, подальший розвиток країни залежить не від "хазяїна", а від власної влади! Україна може скористатися цією нагодою, щоб стати сильнішою й отримати потужного партнера. Або влада і далі може займатися дерибаном країни та розв'язувати свої особисті питання, ну а Штати, звісно, свої. Україні потрібна влада, яка буде зацікавлена в розвитку країни. Наразі така — зараз відсутня. Потрібно створювати нову, громадянську силу, здатну взяти владу та рухати країну вперед! Переможемо! ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"
АНОНС СЬОГОДНІ ПЛАНОВА ГРОМАДЯНСЬКА СЕРЕДА ОРГАНІЗАЦІЇ "ПОСТУП"(по скайпу - в аудіо форматі)Продовжуємо питання по візуалізації досягнення мети (акція "Казка"). Продовжуємо Етап (Крок) №4: Впровадження першочергових реформ стратегії і тактики "Поступу". Конкретно обговорюємо принципи вирішення питання керованості країною українською владою.Цитата з Доктрини "Громадянська республіка"."Етап (Крок) №4: Впровадження першочергових реформ.Отримавши всю повноту влади, ми починаємо формування підгрунтя для зміни політичної системи з демократичної на громадянсько-республіканську. Але перед цим проводимо першочергові реформи та виводимо країну з кризи. І для цього мають бути задіяні всі інструменти, що надає повнота влади, в тому числі використання розширених повноважень. Чим швидше й успішніше будуть проведені першочергові реформи — тим швидше закінчиться криза. Без цього зміна політичної системи неможлива. Головні реформи розпочинаються протягом місяця. Після закінчення циклу першочергових реформ — переходимо до впровадження Громадянської Республіки". (Розділ VI п.4)Але, увага, починаємо з питання-коментаря, яке отримали:"Якщо ти віриш, що ми можемо без влади змінити державний устрій чи якось впливати на владу, щоб вона побудувала Велику Україну - то це просто сміх. Якщо не ми, то ніхто в найближчому майбутньому. Років так з 20". ГОСТІ також запрошуються.Наші наради носять робочий характер. Гості можуть приймати участь в обговоренні поступівських питань. Для гостей попередніх реєстрацій чи попереджень не потрібно.Якщо гості мовчать і просто слухають (на екскурсії), то можуть не представлятись.Початок - о 19:00. Завершення - о 20:30. Для приєднання необхідно натиснути на це посилання в період з 19:00 і до 20:30. Приєднатись можна і без встановлення Скайпу, просто натиснути на посилання:https://join.skype.com/oUGETPEiNmzwСкайп каже, що можна прийняти участь в конференції без встановлення додатку. Але краще встановити, бо не завжди без встановлення працює.
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) : Вектор № 9Кадрова концепція "Поступу":а) будь-яка діяльність в "Поступі" виключно добровільна, без жодного примушення чи маніпулятивного нагнітання;б) апріорі вважаємо, в "Поступі" відсутні соціальні дрони, яким байдужа Україна;в) якщо поступівець не діє, то має бути причина. І це точно не відсутність часу. Бо знайти 15 хвилин в день (або хоча б на тиждень) може кожен!Для того, щоб громадянин почав діяти, очікується, що він має пройти еволюційний шлях: 1) УЗНАТИ: що, для чого робить і як робить "Поступ". 2) ЗРОЗУМІТИ.3) СПРИЙНЯТИ.І лише після цього - ДІЯТИ.Без розуміння та сприйняття нічого не вийде. Тому ми і кажемо, що вся робота має бути добровільною. Бо у кожного різний час проходження зазначеного шляху. Може бути таке, що людина цей еволюційний шлях і не здатна пройти. Бо для розуміння потрібне і бажання, і певна базова підготовкаи. Тобто знання потрібні базові, це, як мінімум п'ять рекомендованих книжок плюс книга "Сомнія".Як виявляється, зробити самий перший крок - УЗНАТИ є найскладнішим. Людина знаходить безліч пояснень, щоб це не робити. Причина такої поведінки не зовсім зрозуміла. Може в природній якості відштовхувати все нове, бо може бути небезпечним? Але проблема є. Простіше людині сплатити більше додаткових внесків (щоб відчипились від неї), ніж познайомитись з тим, що робить організація, в якій вона знаходиться. Яку підтримує. Цей парадокс треба подолати.
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) : Вектор № 8.Наша мета досягається тільки пропагандою.Пропаганда, будь-яка, не тільки поступівська, залежить від наступних факторів:- Стале інформаційне поле.Множина людей, набір людей, на яких розповсюджується пропагандою, має бути однією, без змін, поступово розширюючись, інакше "гріється море".- Якість контенту.Має бути дуже і дуже примітивна і доступна до розуміння навіть для повного довбня. Пропаганда не займається поясненнями, вона лише дає чіткі інформаційні вкиди. Пояснення даються вже зацікавленим. - Кількість розповсюджувачів (людей).Це головний фактор. При пропаганді діє ефект зараження, саме цей фактор є вирішальний.Успішність нашої пропаганди вимірюється тільки одним показником: кількістю людей в суспільстві, які сприйняли нашу громадянську ідеологію. Ідеологія вкладається в суспільство як віра. Але ті, хто її вкладають, мають розуміти, що вони вкладають. Тобто результат вимірюється не кількістю пропагандистів, а кількістю запропагованих. Усвідомлення вкладеної інформації та віра в неї досягається тільки шляхом зараження - методом від людини до людини. Тобто пропаганда має два етапи: накачування інфою, а потім зараження. Накачати можна і за допомогою звичайної реклами, за гроші.А от заразити (запалити) можна тільки методом від людини до людини, а не від ролика в ютубі до людини.Приклад. Інформаційне поле покриття пропагандою - 2 млн. Це може бути досягнуто в тому ж Фейсбуці із 2 млн. підписників. Це можна зробити за гроші. А можна зробити і іншим шляхом - 400 (не астрономічна цифра) людей самостійно, за власною ініціативою розповсюджують інформацію. І кожен з них має 5000 підписників (що неважко досягнути). Також інфополе буде - 2 млн. Але ефект реально дає тільки другий варіант і його неможливо зробити за гроші.п.с. Слово "пропаганда" викликає у декого алергію. Якщо у когось викличе алергію, то нехай подумає і знайде синонім, який буде точно відповідати змісту. Будемо вживати інше слово. Це зауваження написано для тих, хто каже, що у нього це слово викликає алергію, тому він і не може себе примусити працювати в цьому напрямку. Сподіваємось, що такі у нас вже відсутні, тому написано на всяк випадок - для динозаврів.
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (01 лютого) Влада почала політичні перегони — значить скоро вибори. Значить очікуємо, в найближчому майбутньому, зупинку (завершення) війни. Це добре. Просочується інформація, що влада намагається, через регламентний комітет Верховної Ради, заборонити Петру Порошенку брати участь в засіданнях ВРУ наступні пів року. Причина — начебто образа іншого нардепа в приватному листуванні. Також є інсайдерська інформація з центрального апарату Кабміну, що влада почала посилено готуватись до виборів Президента. Призначають відповідальних за напрямки, розподіляють обов’язки тощо. Але, за інформацією того ж джерела, кандидат в Президенти від влади буде НЕ Зеленський. Хто конкретно — поки не відомо. Отже, виходить, що влада почала боротись з кандидатом на посаду Президента. Адже саме Порошенко має реальний шанс сісти в крісло знову. Ну не дарма ж він, всі роки війни, веде активну піар компанію самого себе. Оцініть, наприклад, один факт. За даними українських ЗМІ — одне з сіл Вінницької області звернулось до Петра Олексійовича Порошенка за допомогою в будівництві асфальтованої дороги до села. На це треба було 80 мільйонів грн. І Порошенко робить геніальний хід. Річна сума сплати податків ним, як фізичною особою, складає близько 60 мільйонів на рік. Він перереєстровується в ОТГ села, платить 60 мільйонів в місцевий бюджет і домовляється з місцевими депутатами, що ці кошти підуть на дорогу до села. А ще 20 мільйонів дофінансовує його благодійний фонд. Питання дороги вирішено. Геніально, чи не так? Як ви думаєте, за кого проголосують місцеві люди? Хто буде кандидатом від влади, якщо не Зеленський? Поки складно спрогнозувати. Може хтось зі своїх військових, бо вони сьогодні ще в пошані у народу. Може Буданов, а може хтось інший. А може й Арестович, адже він теж прямо каже про свої амбіції на посаду Президента. Не обов'язково Порошенко має особисто йти знову в Президенти. Так само як і Зеленський не обов'язково має особисто йти на другий термін. Йде конкуренція олігархічних кланів. І будуть виставляти на першу особу ту кандидатуру, яка більш прохідна. А звичайний "піпл" буде і надалі обговорювати особистості й сваритись, ображаючи один одного - "порохоботами" чи "зеленоботами". Довірливих громадян водять за ніс і вони ведуться. Переможемо! ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) : Вектор № 7Для залучення людей в "Поступ" ми не переконуємо їх і не дискутуємо з ними. Просто розповідаємо про наш рух. Про наші цілі і мету і методи їх досягнення. і шукаємо тих, хто з цим погоджується. Такі люди є, їх треба шукати, це і робимо. На практиці це означає, що треба поширювати інфу про нашу мету, принципи, задачі, план дій - тобто поширювати ідеологію. Цим ми збільшуємо наше інформаційне поле. І серед цього інформаційного поля ОБОВ'ЯЗКОВО будуть появлятись ті, хто буде сприймати наші позиції. Ось їм і треба пропонувати до нас приєднуватись. А потім з ними треба працювати, щоб вони долучались до такоїж роботи. А не просто ставали платниками членських внесків. Тоді наша потужність збільшується.Чим більше буде коло тих, на кого діє наша пропаганда, тим більше буде потенційних людей, які до нас будуть приєднуватись. Але самі не прийдуть все одно, треба приводити "за руку". Це і є механізм чисельного і якісного зростання нашого громадянського руху.Важливо. За один-два рази вкласти в свідомість нашу ідеологію людині неможливо. Повинен бути цикл. А це значить, що людина має бути постійно в нашому інформаційному полі, а не один раз щось про нас почути. Таке інформаційне поле - це наші поступівці, які індивідуально розповсюджують наші матеріали. Зараз ми використовуємо для інформаційного поля сторінку "Поступ" в Фейсбуці. Але це не є нашим головним і стратегічним інструментом пропаганди. Це більше для спілкування із людьми, непоступівцями. Цей телеграм-канал "За Велику Україну!" є інструментом координації інформаційного поля і не розглядається як інструмент пропаганди взагалі. Основний упор у нас на індивідуальне поширення через ВЛАСНІ профілі, в першу чергу в Фейсбуці. Індивідуальне поширення - наш головний інструмент і пропаганди, і створення потужної громадянської сили. Сили, яка буде здатна взяти ситуацію в Україні під свій контроль.
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) : Вектор № 14"Поступ" рухається по класичній стратегії:а) створюється ідеологія, тобто формується мета, принципи її досягнення, етапи її досягнення тощо (у нас це вже є з 2018 року);б) формується ідеологічне кадрове ядро (ембріон, закваска), яке чітко розуміє ідеологічну основу нашого руху (мету і стратегію дій) і готове проявляти активність в цьому напрямку (це якраз зараз робиться по програмі "Казка" на базі АКТИВУ-2025);в) пропаганда, довготривала із наростаючою потужністю (це є, але робота поки хаотична, налагоджуємо процес, запустили роботу "ПМ"). Ця стратегія класична. Так діяли всі, хто добивався мети.І перше, і друге, і третє за рахунок фінансування НЕ досягається. Ще раз: НЕ ДОСЯГАЄТЬСЯ за гроші!Бо за гроші не можна "вигадати" ідеологію. Можна написати якийсь твір на політичну тему із гаслами, але він буде відірваним від реальності. Це так само як за гроші не можна написати бестселлер. За гроші людина не стане прихильником ідеології. Можна за гроші її взяти на роботу, де вона буде говорити необхідні "правильні" речі, але думати за гроші "правильно" не буде. І за гроші людина не збільшить собі розуму, щоб зрозуміти те, чого вона не здатна зрозуміти без грошей.За гроші можна давати широку рекламу ідеології. Але це лише частина і не головна пропаганди. Основна частина - запалити, заразити людей. Це досягається лише через особистий контакт із вже "запаленими".Звичайні пересічні громадяни цих речей не знають і дуже важко розуміють. Мають стереотипне бачення через приклади передвиборчих політпроектів. Але ці політпроекти не мають ніякого відношення до створення громадянської сили, здатної змінити країну.
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) : Вектор № 1Маємо досягнути щоб всі поступівці (і якомога більше непоступівців) ОДНАКОВО знали і розуміли нашу мету і шлях її досягнення. ЦЕ ГОЛОВЕ ЗАВДАННЯ!Акцент туту на слові ОДНАКОВО! Не просто зрозуміли шлях, а саме так, як його розуміє Актив організації "Поступ". Бо це пояснює логіку дій організації.Це складне завдання. Нерозуміння нашого шляху навіть і зараз продовжує породжувати періодично якісь думки у окремих товаришів, що треба робити якісь "конкретні" дії. Або потрібні гроші для досягнення нашої мети. Але при цьому демонструється абсолютне незнання і нерозуміння того, що якраз пропаганда і є ці "конкретні" дії і робиться без грошей!Пропаганда - завжди була і є шляхом до перемоги. Бо вона створює громадянську силу, здатну взяти всю владу в свої руки. В наш час пропаганда - це "диванна" робота в соцмережах. ДИВАННА! Тобто саме "диванна" робота і є ті "конкретні" дії які ведуть до результату. Розум звичайної пересічної людини це погано розуміє. Бо в суспільстві панують інші думки, які є хибними. Але наша задача, щоб у поступівців і наших прихильників був розум не звичайної пересічної людини, а тієї, яка розуміє, що і як потрібно робити. Це головне. Коли людина це починає розуміти, то і питання включення в роботу вирішується практично автоматично, якщо вона не соціальний дрон. Знайти 15 хвилин (мінімум) на день може кожен, якщо захоче, не кажучи вже про 15 хвилин на тиждень!
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (28 січня) В одному з наших Спротивів ми написали, що завдяки війні в Україні — небувалий поштовх розвитку отримало ВПК США та країн НАТО. Отримали коментар: "...чуш. Ніякого небувалого поштовху ВПК не відбулося, як не могли, так і зараз не можуть виробляти для війни, тільки для парадів...". Ось що пише Reuters: "У 2024 р. продажі американських озброєнь за кордон досягли рекордного рівня, збільшившись на 29% до $318,7 млрд, пише Reuters. Зростання пов'язане з посиленням попиту на зброю, спричиненим війною в Україні, а також підготовкою країн до потенційних майбутніх конфліктів. Згідно з даними Держдепу США, серед великих постачань — винищувачі. Винищувачів F-16 до Туреччини на суму $23 млрд, Винищувачі F-15 до Ізраїлю за $18,8 млрд і танки M1A2 Abrams до Румунії за $2,5 млрд. Продажі зброї, через прямі комерційні угоди й через уряд США, також значно зросли. Прямі військові продажі зросли з $157,5 млрд у 2023 р. до $200,8 млрд у 2024 р., а продажі через уряд збільшилися з $80,9 млрд до $117,9 млрд". Ми навели цю цитату не для того, щоб комусь доводити що ми праві. Нам це не потрібно. Хто вважає, що ми кажемо щось не так, то нас це ВЗАГАЛІ не переймає. Чому? Для цього потрібно зрозуміти, що робить "Поступ". А звернули увагу ми, на зазначену позицію по зброї, через іншу причину. Просто продемонстрували рівень розвитку громадян. Бо цей "комент" отримали від людини, яка, за нашим розумінням, вище по розвитку за середнього пересічного громадянина. І якщо така людина не здатна зрозуміти елементарні речі навіть на рівні логіки, то що казати про інших громадян, менш розвинутих? Який у них рівень свідомості? Те, що є громадяни з низьким рівнем розвитку є нормальним. Ненормальним є інше. Те, що вони, а їх досить багато, пруться на вибори й вибирають чергових обіцяльників. А потім розповідають, що їх знову ошукали. Демократична система влади залежить від рівня розвитку населення. Чим нижчий рівень громадян — тим легше ними маніпулювати. Що і робить олігархія (поєднання влади й бізнесу). Таким чином олігархія забезпечує собі панування. Вже тільки через це потрібно прибрати демократичну систему влади й замінити її на іншу. Де рівень впливу недорозвинутих громадян буде меншим. Переможемо! ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (27 січня) Маємо чергове ІПСО ворога. Канал "Резидент", який працює на ФСБ Росії, передає такий текст: "Наш источник в ОП рассказал, что Офис Президента спустил темник для СМИ и телеграм каналов, в котором ЦИПСО сформировало основные нарративные линии по Трампу. На Банковой считают необходимым сохранить уверенность в обществе, что поддержка США сохраниться, а коалиция партнеров готова дальше поддерживать Украину. Необходимо сохранить уверенность в обществе и среди военных в смене позиции Трампа по войне в Украине, чтобы удержать фронт". Технологія цього ІПСО класична. Така, як вчив доктор Геббельс. Потрібно давати в правдиву інформацію невеликі вставки, які мають змінити повністю суть цієї інформації. Головна маніпулятивна вставка, в цьому зазначеному ІПСО ворога, полягає в тому, що створюється враження, нібито все погано. Але українська влада спеціально ставить задачі ЗМІ — казати неправду, щоб створювати враження, нібито все гарно. Правда полягає в тому, що так — потрібно зберігати впевненість в суспільстві. Проте подається так, що цієї впевненості вже не існує, але треба все одно казати, що вона є. Це ІПСО примітивне. Але якщо таких багато, то можуть впливати негативно на суспільство, якщо суспільство не має протиотрути щодо ворожої пропаганди. Але це ІПСО також дає й інформацію. Корисну інформацію. Раз ворог звертає увагу на те, що "зміна позиції Трампа по війні в Україні" може вплинути на стан справ в Україні, то ворог вже знає, що ніяких особливих змін в американському курсі, щодо України, не відбувається. І що змінюється лише риторика Президента США. Що є нормальним, бо Президентом стала інша людина. От за цю зміну риторики й чіпляється ворог, щоб казати, що США змінюють курс. Чого насправді, на цей час, поки не відбувається. Тобто — риторика різна, курс залишається той же, що й був. Саме цю інформацію можна взяти з ворожого ІПСО, якщо вміти її препарувати. А вміти розбиратись з основними методами пропаганди має кожен розумний громадянин. Переможемо! ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"