Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну!
Додано 14 лип 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Кількість підписників: 598
Фото: 110
Посилання: 431
Опис:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Джерело

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (07 березня) Знову в мережах починають розповсюд...

Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
175 Охват/переглядів 2025-03-07 07:31 Повідомлення №1661
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (07 березня) Знову в мережах починають розповсюджувати подібні тексти: "Не можна віддавати життя цілої нації в руки купки людей. Голосувати за Закони в 3 тисячолітті може кожен сам. Здійснення влади безпосередньо ст. 5 Конституції України". ЦЕ МАНІПУЛЯЦІЯ! Більшість громадян — не можуть і не повинні розбиратись в усіх питаннях і тонкощах всіх сфер життя країни. Тому — не можуть і не повинні приймати закони. Бо за прийняття невірних чи неякісних законів має бути відповідальність. Яка буде відповідальність у громадян, якщо вони, під впливом пропаганди, проголосують за якийсь недолугий закон? Ніякої. Це означає, що маніпулятори можуть провести через "народне" голосування якусь дурню, але покласти відповідальність за це на самих громадян. А ще потім і заставляти їх цю дурню виконувати! Має значення не те, хто приймає закон, а хто його розробляє і яку мету, при цьому, переслідує. А також має значення — хто його буде впроваджувати в практику. Якщо один буде розробляти закон, другий приймати, а третій — його впроваджувати в життя, то завжди ці три сили (суб'єкти) можуть валити один на одного в разі невдачі. Тому і розробляти, і приймати всі закони та їх реалізовувати має одна сила. І ця сила називається — влада. І за свої дії влада має нести повну відповідальність. Питання: а роль народу (громадян) в цьому всьому яка має бути? А громадяни мають владу контролювати. Вони мають добиватись того, щоб в будь-який момент недолугу владу прибрати й замінити на іншу. Тоді влада буде намагатись правити так, щоб громадяни їй почали довіряти та підтримувати. Чинна демократична система влади — не дає такої можливості. Її потрібно змінювати. Переможемо! ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"