Джерело
За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (04 березня) Це діалог Голови Ради ГО «Поступ» Т...
161 Охват/переглядів
2025-03-04 07:24
Повідомлення №1655
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (04 березня) Це діалог Голови Ради ГО «Поступ» Твердохліба Максима з одним з громадян. Пропонується ознайомитись. Він показовий. Kirillo Lozitsky З України виїздили завжди під час окупації. Фактично — більшість національних лідерів перебували за кордоном. Забагато українців в Україні лишилося? Так проукраїнські сили не мислять. Люди — це головний ресурс країни. А от умов в державі не створили за 33 роки. Ми живемо під окупацією чужинців, ще й воюємо з іншим диктаторським режимом. Кордони перекрили не просто так — звідси виїхало б набагато більше людей. А тепер, як худобу ловлять на вулицях та відправляють захищати кошерний концтабір. Ті, хто виїхали — правильно зробили. Твердохліб Максим Ваша відповідь дуже яскрава. ЇЇ треба опублікувати. Щоб всі бачили. Особливо ті, хто зараз воює і кого зараз вбивають. Kirillo Lozitsky А, тобто ви підтримуєте ТЦК? До чого тут воюють і вбивають? Немає що захищати. Українці не раби, щоб їх примушували. На початку вторгнення людей не треба було примушувати — самі йшли. Зараз все стало очевидно. А ті, що вже на передовій, стали заручниками. І це треба припиняти. Твердохліб Максим Ви дуже яскраво й емоційно пишете. Так, Ви вірно кажете про стан країни. Але тепер я хочу у Вас запитати. Що особисто Ви, як Громадянин, зробили й продовжуєте робити, щоб змінити цю ситуацію, щоб Україну зробити потужною!? Я маю на увазі, що Ви, як Громадянин, робили всі тридцять років незалежності, щоб Україна стала Великою? Підкреслюю — ЯК ГРОМАДЯНИН! Kirillo Lozitsky Останнє — ходив на мітинги проти повалення Конституційного устрою під час незаконних ковідних обмежень громадян. Як бачимо, зараз Конституція взагалі не працює. Твердохліб Максим Змінити ситуацію в країні ніякі мітинги НЕ МОЖУТЬ! І протести — також не можуть. Це може зробити тільки потужна Громадянська сила. Яка буде здатна взяти під свій контроль всю ситуацію в країні й всю відповідальність за неї. А це само собою не робиться. Таку силу потрібно створювати. Наполегливо і довго. Ми вважаємо, що існує чотири можливі варіанти поведінки людини, стосовно країни: - приєднатись до якоїсь дієвої громадянської організації чи партії (по аналогу "Поступу") і разом з нею будувати Україну; - створити свою власну організацію і почати діяти щодо розбудови України; - діяти самостійно по розбудові України, але це не є ефективним і сприймається як неадекватність; - нічого не робити, бути соціальним дроном. Згодні з цим чи ні? Kirillo Lozitsky Так, я висловлюю свою політичну позицію в мережах. Наразі, за диктаторського режиму, я можу діяти лише таким чином. Разом з однодумцями, ми перебиваємо інформаційну пропаганду диктаторського режиму, та скеровуємо натовп в потрібному руслі. Приєднуватися — поки ні до кого не збираюся, зараз це неефективно. Бути чиїмось гвинтиком у боротьбі за владу "великих дядь" - це не моя стратегія. Твердохліб Максим Дякую за відповідь. Зрозуміло, ніякої громадянської сили Ви не створюєте. А тільки критикуєте. Більше запитань немає. Дякую за увагу. Kirillo Lozitsky Я не сприймаю диктатуру. Та точно знаю з ким мені не по дорозі. Переможемо! ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ