Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну!
Додано 14 лип 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Кількість підписників: 598
Фото: 110
Посилання: 431
Опис:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Джерело

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (18 березня) Отримали коментар на наш Спротив пр...

Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
174 Охват/переглядів 2025-03-18 06:51 Повідомлення №1678
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (18 березня) Отримали коментар на наш Спротив про високі зарплати чиновників — від працівника бюджетної сфери з м. Харкова. Людина каже, що і близько немає тих зарплат, про які ми писали. Вона (людина) за лютий отримала 16,6 тис. грн. Можливо, в міністерствах і є високі зарплати, а на місцях — і близько немає. Навіть керівники відділів не отримують стільки. Тобто — у регіонах таких високих зарплат у бюджетників немає. Тобто є великий перегин — між рядовими службовцями та верхівкою. Складається враження, що держслужбовці поділяються на тих, які працюють на владу і на тих, які працюють на суспільство. На других, відповідно, влада чхати хотіла. Бачимо, що керівники, саме які приймають рішення, не виконавці — отримують високі зарплати. Тобто ті, які мають ініціювати реформи й розвиток, отримають високі доходи, але саботують ці реформи. Так, можна рекомендувати службовцям — якщо не подобається, що маленька зарплата, то нехай звільняються та йдуть працювати в приватний сектор. Але тут на заваді виявляються певні обставини. Бо немає і достатньо розвинутого приватного сектору, щоб туди піти на працю. А ще немає часто ані хисту, ані бажання для роботи в приватному секторі. Що робити? Є один варіант. Сидіти й жалітись на весь світ. Чекати, коли трапиться щось скоріше: або хтось щось зробить, або коли нарешті життя завершиться. Так робить абсолютна більшість. Але є й інший варіант. Потрібно створити потужну громадянську силу, здатну подолати олігархію і самій стати владою. І почати нарешті зміни в країні. Для цього потрібно або приєднатися до чинної партії чи організації й долучитися до розбудови України. А якщо такі не знайдуться чи не підійдуть, то створити свою власну організацію і почати діяти в цьому ж напрямку. З чого почати? З бажання. Має бути велике бажання все це зробити. Якщо бажання відсутнє, то це шлях до поповнення біомаси. Почати потрібно з того, щоб шукати друзів, знайомих. З ними потрібно почати регулярно спілкуватись — щодо створення та розвитку громадянської групи. І першим завданням такої групи має стати визначення причин такого стану речей. А потім — визначення шляхів змін. Вивчати досвід успішних проектів з історії. І діяти. Шукати однодумців, збільшувати свою потужність. Пропагувати свої плани й долучати до їх реалізації якомога більше людей. І це ніколи не пізно зробити. Навіть і в вісімдесят років можна почати, якщо енергії вистачить. Може хоч в цьому буде якась реабілітація, щодо свого попереднього життя у вигляді соціального дрона! Переможемо! ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"