Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну!
Додано 14 лип 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Кількість підписників: 598
Фото: 110
Посилання: 431
Опис:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Джерело

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (27 березня) Отримали такий коментар: Ви завжди ...

Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
154 Охват/переглядів 2025-03-27 07:59 Повідомлення №1695
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (27 березня) Отримали такий коментар: Ви завжди — вістря своїх дописів скеровуєте на олігархів.. Але, при всій повазі до Вас, це — негерметичне мислення.. Олігархи — це плоди й наслідки Конституції України... наслідки суспільного лада, який ця Конституція запровадила... точніше - "запердолила"... І цей лад називається капіталізм-лібералізм, панове... Тобто, якщо стисло: сказавши "А", ви чомусь лякаєтеся сказати "Б".. А так ваша справа не піде... Наша відповідь: Ми скеровуємо нашу діяльність не проти олігархів, а проти олігархії. Олігархія — це системне явище. Олігархія — це поєднання влади й бізнесу. Саме олігархія, як система, приводить до влади бізнес. А у бізнесу — інтерес тільки в розвитку лише власного бізнесу. Інакше не буває. Все це відбувається через дію демократичної формули влади: гроші — вибори — прихід до влади — повернення грошей із прибутком. Тому ми й пропагуємо, що демократичну систему влади потрібно прибирати, бо вона породжує олігархію. Але все вірно. Щоб змінити ситуацію потрібно сказати "А" і ОДНОЧАСНО робити "Б". "А" - громадяни мають зрозуміти, що демократичну систему влади потрібно змінити на іншу систему влади. Поки що це важко просувається. Бо громадяни продовжують, в більшості, вірити в демократичні казки. До тих пір, поки будуть так думати, прибрати олігархію буде можливо лише за допомогою диктатури, але це все одно тимчасово. "Б" - потрібно, щоб суспільство усвідомило нову систему влади. Ми кажемо, що нова система влади для України — це громадянсько-республіканська система. Або інша назва, більш народна – система Громадянської республіки. І перше і друге завдання має виконуватись через пропаганду. Пропаганда буде тим більш ефективніша, чим більша кількість громадян зрозуміють необхідності пунктів "А" і "Б". Але простого розуміння недостатньо. Потрібно, щоб ті, хто це зрозумів і погодився, самі почали про це всім розповідати. Тобто становитись активними індивідуальними пропагандистами. От саме це і є практичним механізмом реалізації всім відомої фрази: для того, щоб ідея матеріалізувалася, вона має заволодіти масами. Ми закликаємо кожного громадянина розібратись із цими пунктами "А" і "Б". Переможемо! ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"