Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Тактикульна Бургерна
Додано 06 гру 2025

Тактикульна Бургерна

@tacticool_burger
Кількість підписників: 7 865
Фото: 3,540
Відео: 827
Посилання: 1,010
Опис:
Тактикульна забігайлівка ізраїльського добровольця. Підтримати канал: https://send.monobank.ua/jar/9tEVhLX8yr Мерч: https://t.me/tacticool_burger_merch Інст: https://www.instagram.com/tacticool_burger/ 5375411214219755

👥 Кількість підписників

7 865
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: +7
Середній/Місяць:: -39

👁️ Середній перегляд на повідомлення

2 028
Середній/День:: 1,300
Середній/Тиждень:: 1,673
ERR: 25.79%

📊 Кількість повідомлень на день

5.2
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 5.3
Середнє за день: 5.2

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

Кацап підздувся. Наші спроможності теж, але стоїмо з останніх сил. Це стосовно того що відбувається в нас. Ну загалом на діпстейті можна подивитись і побачити. Загалом всі їхні оперативні успіхи тримаються на тоненькому. Глибока інфільтрація працює тільки коли в тебе є безкінечний ресурс юнітів і налагоджений зв'язок. Бо оперативна глибина росте, піхоти серед наших рядів все більше, але вони не закріплюються а продовжують пиздувать вперед. Тому коли стається халепа: старлінки раптом відключають, або приганяють свіжий бат наших десантів - підор дуже бистро втрачає те що відвоював. Це ми бачили під час добропільскої контрнаступальної операції, і зараз на Запоріжжі. Достатньо загнать їх систему в коллапс ненадовго, щоб можна було досить далеко гнать їх сцаними тряпками. Проблематика в тому що ми їх успішно відштурмовуємо, знову збільшуємо сіряк, але нікого туди не заводим. Бо там нема куди заводити, а головне шо вже і нема кого. Підорам похуй, вони людей відправлять без натяків на укриття, ми ж так не можем поступати. А в відштурмованому сіряку частіше всього немає позицій для нашої піхоти. І натяку на них немає. Тому після виходу штурмів туда зазвичай відправляють пару спшек, і потім всім сектором придумують як їх кормить. Спшки ці через якийсь час получають пізди, відходять до більш укріплених позицій, і ми знову втрачаємо ілюзію контролю над цими територіями. Втрати при цьому в них якісь коньські. Я просто їбало валю яку вони своїм дебілам влаштували м'ясорубку. Ну вони ж реально в полон здавались по 50 людей в день коли ми "роги оленя" відтинали. І зараз знову почали брати по 5-10 людей за день. Вони перемерзші, охуївші, напіздовані заповзають в якусь нору/хату в наших бойових порядках і там їм і наступає амінь, часто навіть до ями доповзти не встигають. Евака нема. Їжі нема. Мороз. Дрони їбуть по кд. Через те що стало сильно менше ходоків, сильно більше засобів стало підключатись до вбивства, тому сьогодні я спостерігав як кібітку в яку затягнувся один контужений пєтуч генгбенгали 6 розрахунків ФПВ. А потім ще про всяк випадок три розрахунки важких розпіздували її залишки і ще сусідню хату про всяк випадок. Шансів вижити у них критично мало. Навіть якщо повезе пережити дрони і затягнутись достатньо близько до наших позицій щоб бути загрозою для бепелів, то вони забувають що дронщику чим ближче до дому, тим швидше підльотний час. Таких їбуть дронами з кулеметною швидкістю. Після цього їх дочищають фахівці, або беруть в полон мегафонами. Цей повзучий штурм так чи інакше працює, бо супроводжується якоюсь піздоватою кількістю авіаударів і ворожих ФПВ. Питання в тому що вони вже не можуть продовжувати в такому темпі через людей. І зараз через те що їх погнали на Запоріжжі, і обісцяли на Куп'янську їх резервів не буде вистачати шоб локалізувати всі пройоби. А головне що наступальний потанцевал на більш теплу пору зменшується, а більш стійких ліній оборони в цьому вічному сіряку вони не встигають обладнати. Тому ми теоретично могли б попробувать надавати їм десь по рогам весною-літом і відпушити назад. Але для цього в нас має бути резерв який не просто зможе прорватись вперед, а ще й закріпитись. Теоретично він єсть. Профіт від таких дій буде ніхуйовий, але тільки якщо все грамотно обстряпати, і не давати любителям мікро-менеджменту лізти керувати взводами. Бо якщо теплу пору ми будемо грати від дефа, фармити ресурс під оборону, і укріпляти наявні лінії - є шанс отримати таку саму зиму, від відновившого спроможності кацапа і знову довго і нудно знищувати їх пінгвінячих ходоків. Коротше кажучи по завєтам Барса: треба наступать!Сирскій на тисячу лєт.
Тіпікал рутина роботи штабних мишей:-Я щас скину тобі скрін, намалюю маршрут, скажи чим ти можеш його облітати- ++ очікую- *скидає пустий скріншот мапи і текстом починає пояснювати де він хоче облітати*Занавіс. Звертаюсь до всіх операторів мікрофона і мишки. Золоте правило нарізання задач: ГРАФІЧНИЙ ПЛАН ВАЖЛИВІШИЙ ЗА ТЕКСТОВИЙ. Це блять основи МДМП і здравого сенсу. Якщо ви хочете побачити чітко виконану задачу - почніть з того щоб самому в повній мірі усвідомити що потрібно зробити, потім донесіть наказ/задачу до наступної ланки ланцюга так щоб виконавець усвідомив і зрозумів що ви від нього хочете побачити. Любе нарізання задачі має починатися з мінімального графічного плану. Виділення ТАІ та NAI, маршрутів обльоту, чітке обозначення цілі під ураження. Це все абетка, але я витратив декілька років щоб навчити деякі організми свого батальйону правильно ставить задачі. А тут доводиться працювати з окп, іншими бригадами, корпусом. І от коли в черговий раз тобі прилітає набір букв, від падіння чергового перевтомленого батлкепа їблом в клавіатуру, підписаний "наказ комкора йоптабля", то ти ж зрозуміло підеш перепитувать , а чо взагалі хотять то від тебе. І от останнє що ти хочеш почуть у відповідь це "та я не їбу шо вони хочуть, але це наказ комкора, треба робить". Поки ви не будете їбать що саме ви вимагаєте від бійця - так цей боєць і буде виконувати цю задачу. Все просто блять. Але недостатньо просто щоб бути очевидним кожному гвінтіку який своїми діями відповідає за людей в полі. Нажаль.
Як же кумедно спостерігати за тим як з 22 по 26 змінилась ріторика камандірав високих ланок.Від "дрони для підоров, развєдка ходіт нагамі" в 22, до спроби вирішити ВСІ вогневі і не тільки задачі дронами, без розбору спрацює воно чи ні. Окремим видом небезпечного долбойоба вважаю персон які на любі доводи про неможливість виконання їх ахуїтєльної і дуже оригінальної ідеї (по типу віднесіть мавіком 2кг протипожежну кулю на 200кг палаючого бк) відповідають одним: "А ВИ ПРОБУВАЛИ??!?". І не дай Боже ж не попробуєте. Похуй що ці ідеї не прокають 49 раз з 50. Отой один раз коли прокнуло буде доїтись до побєдного. Такі люди абсолютно не дивляться на наслідки своїх дій, не вміють в аналіз обстановки, в планування далі ніж на годину теж не вміють, да блять зазвичай вони пошуком в чатах користуватись не вміють. Але це не заважає фонтанувати "свіжими і піздатими" ідеями, від яких не дивлячись на свіжість чомусь воняє гавной. І саме така хуйня основна проблема використання БПЛА в 26-ому році. У нас нє дєнєг немає. У нас мозгів немає. А дурному скільки грошей не дай, він один хуй все в трубу спустить.
Крайні дні постійно натикаюсь на новину про ветерана який захуярив 4 копів. І вот треба напевне вибрати сторону "ну тут всі неправі, не можна вбивати не на фронті, копи теж були ветеранами і тд", але в мене не виходить. Ну не можу я якось повноцінно звинувачувати дядьку. Чувак їбашився ще в АТО. Потім їбошився на повномасштабці. Списався по пораненню і жив мирне життя. В цьому мирному житті в нього намалювався ворог якого в своєму військовому житті він би просто захуярив і не мав головняка. Але на гражданці так не можна, в особливості єслі твій ворог місцевий князьок-депутат, а ти звичайний Микола, без медіаресурсу, впливових кєнтів, криші в ізбушкє і великих грошей. І вот цей князьок починає систематично портити Миколі життя. Микола би і радий звернутись до закону, щоб він його захистив, поставив князька на місце. Тим більше що Микола проливав кров, убивав і втрачав друзів за право на цей закон в тому числі. Але закон не стає на його бік. Бо закон там це і є князьок. І Микола розуміє що законно він безсилий. Що князьок який його прєсує віч-на-віч не вивіз би, але йому того і не треба, бо в нього є шайка прикормлених стражників, яким похуй на закон, їм є діло лише до грошей. Що життя нормального в нього не буде незалежно від його жертв заради держави. І тоді Микола обирає те що обирав сотні разів до цього. Смертельний бій. Він влаштовує невеликий теракт з автівкою, як останнє китайське попередження: "ВІД'ЇБІТЬСЯ БО ГІРШЕ БУДЕ". Але князьок звичайно не відйобується. Бо йому похуй, він не поїде по Миколу сам. Він обере відправити своїх прикормишів, чєлядь для цього і існує. І він відправив не просто мєнтів. Загалом Микола ставший на тропу війни захуярює на стрілкачі трьох присланих майорів, і ще й випадково місцевого лєйтьоху. А потім гине в бою з рештою копів. Чи виправдовую я те як діяв Сергій Русінов? Ні. Чи розумію я його? Так. Дядьку загнали у кут і отримали єдине що можна отримати від людини яку роками використовували як інструмент для вбивств - пачку трупів. І нажаль так і буде продовжуватись до тих пір поки містячкові князьки будуть мати більше прав ніж ветерани, і матимуть змогу заганяти їх у кут. Ну і окремим пунктом йдуть загиблі копи з яких зараз ліплять героїв, напоказ виставляючи їх статус УБД. УБД не індульгенція від підлості і продажності. Те що ти колись воював за ідеали не виправдовує їх зраду. Те що ти в формі не означає що ти вірний присязі. А головний фактор для мене: якщо ти дійсно воювавший офіцер спецзагону, поруч з пачкою таких самих, і ти йдеш на затримання людини яка має реальний досвід бойових дій, і ВЖЕ успішно встановила СВП на тачку то не дивуйся коли проїбав-убило. Єслі один ТРОшний Рекс може захуярити трьох майорів спецзагону, а як розганяють офіціали спочатку поранити, а потім добити - то виникають справедливі питання до компетенції цього спецзагону і того чи реально він здатний захистити когось у випадку серйозної заварухи. Ще раз. Я НЕ виправдовую дії Сергія Русінова. Я НЕ вважаю нормальним вбивати в тилу. Але і місцевих феодалів я не вважаю нормальним. І повністю лігшу під них виконавчу владу я нормою не вважаю. І спецзагін який кладе на одному затриманні 4 офіцера, і підозрююмого я теж не вважаю нормою. Тому не треба вішати всіх псів на одного ветерана, якщо в цій ситуації всі не праві. Найбільше очко в цьому всьому це те що місцевий князьок, і начальство загиблих копів будуть з грусними йоблами стояти на похованні "героїчних" копів, пускати скупу сльозу і радіти в глибині душі що котлєту треба буде ділити на менше ртів. І ніхто їм ніхуя не зробить. Бо Сергій Русінов зробив головну помилку. Підірвав пусту автівку. Через що і загинув. Але загинув як і полагається воїну. В бою. Честь. З.І. Віталія Сторожука хотів би бачити в кайданках. Йобана гниль і кацапська падаль. Але для цього ним мають займатись дядьки підпорядковані Хмарі. Бо тамтешні мусора явно всі з ним плотно зав'язані, а значить в обіду його не дадуть.
Думав написати про це сам, але мій СОЧ зробив це за мене. Далі пряма мова про ситуацію яка мене вперше за довгий час РЕАЛЬНО здивувалаМаксимально не стандартна ситуація, яка врятувала життя українця. Їхали ми НРК на місію в сторону лінії фронту. І тут ми спостерігаємо як на борт нашого коника запригує якась особа і натурально осідлала його. А наші бійці працюють над постійним вдосконаленням роботизованих комплексів і якраз вчора встановили на борт динамік і мікрофон. Той питають у нього, хто він, звідки і чого заліз на НРК? Виявилось наступне. Це офіцер, не з нашого напрямку взагалі, їхав в Дніпро, навігатор повів не туди і він заїхав майже до лінії фронту, де його авто вразила фпв противника. Машина згоріла, він поранений. Місію зупинили, відвезли його на найближчу позицію. Де вже становили всі обставини, вийшли на його командування і здійснили евакуацію в зелену зону де і передали його побратимам. Ну це так, якщо у двох словах). Вчергове робот врятував життя і це перше позапланове, просто під час виконання місії. Батальйон СВОБОДА 🇺🇦НРК Дозор💪Слава Україні!Слава Нації!
При наявності дійсно жирної цілі в один кінець закриємо і 30. Стата по верифікаціям сильно занижена відносно реальної кількості вбитих. Якщо в 24ому можна було хоч три рази один танк подати і отримати бали, то зараз є дуже чіткий регламент і наїбать рілі складно. Для того щоб побачити що тіп пиздить - достатньо зайти на шар верифікації МінЦТ і подивитись відео які подають сбсники. В них там літералі сидить окремий організм який збирає всі матеріали, монтує і наносить кожен бліндажик і укриття. Як сказав колега з сусіднього бату " в сбса відоси як кіно"Дуже дивною виглядає претензія до СБСа стосовно того що НІХТО не може вразити підора(одного!) який йде ставить ТМку на бліндаж з піхотов. При тому піхота навіть не намагається прийняти бій, тим самим купивши дронщикам час на підльот, а просто покірно дочікується поки їх взорвуть і доб'ють. Я не кажу шо таких ситуацій не буває, але не треба звинувачувати кавалерію в тому що полководєц деган, а гренадири обирають не битись. Підводячи підсумки. КГ/АМСБС це не ідеал, але ніщо в армії не ідеал. Зате СБС це дуже толковий рід військ, закриваючий більшу частину ударної роботи по ЛБЗ і поза нею. Робити висновки про цілий рід військ по одному конкретному напрямку, з досвіду двох тижнів це звичайно фахова експертиза. Але не треба хуєсосить молоток за те що він хуйово збільшує зображення, а мікроскоп за те що не забиває будівельну скобу. Якщо ваша піхота не рамситься - їй пізда, скільки б дронів її не прикривало. Якщо ви робите всю ставку на дрони, а потім в період хуйової погоди з їблом здивованого Пікачу дивуєтесь що зима знову прийшла зимою - не дивуйтесь коли вам в це саме їбло прилетить піздюліна від реальності. Дрони не панацея. СБС не панацея. Панацеї взагалі не існує. Єдина панацея це постійний розвиток і самовдосконалення себе як фахівця, і підрозділу як машини по знищенню ворогів. Доповідь закінчив.
Дохід:21 000 грн(державна подяка, люкс-пакет “служи й не ниєш”)🏠 Житло (не палац, а так — будка для думок)Оренда — 8 000 грнКомуналка — 2 000 грн(щоб взимку не замерзнути й мати світло, коли рахую, як я розбагатів)Разом: 10 000 грнПоловина зарплати. Але це дрібниці — можна ж і під мостом, романтика.🚬 Цигари — 1 500 грн(бо нерви безкоштовні, а легені — розкіш)🚗 Авто — 5 000 грн(бо “на роботі треба бути”,але можна ж пішки. 25 км — це ж корисно, кардіо.)📱 Телефон — 2 000 грн4 людини.(можна, звісно, голубами. Але голуби теж їдять.)🐈🐕 2 кота + 2 собаки — 3 000 грнАле тут ЛАЙФХАК Годуємо відходами з частини.Держава дякує за креатив.🍽 ЇжаЯ — столовкаСімʼя — сухпайГроші — 0 грнБо їжа — це міф, вигаданий цивільними.📉 ПІДСУМОК:Витрати: 21 500 грнЗарплата: 21 000 грн🎉 –500 грн(але мінус — це ж теж число, правильно?)🧮 РЕЖИМ “ЕКОНОМІЯ ДЛЯ СИЛЬНИХ”Викидаємо корм тваринам.Вони стають тактичними падальщиками.Нові витрати: 18 500 грнЗалишок: 2 500 грнДВІ.ТИ-СЯ-ЧІ.П’ЯТ-СОТ.Цілих 83 грн на день.Можна: • купити ліки після поранення (одну таблетку) • або нові шкарпетки (одну) • або просто дивитись на гроші і радіти🪖 МОРАЛЬ (ЯКОЇ НЕМАЄ):Кажуть:“У військових все є. Все видають. Все годують.”Абсолютно вірно.Просто гроші я десь неправильно витрачаю.Або погано служу.Або нию не по статуту.Так, я в тилу.Так, ходжу в наряди.Так, трохи каліка після поранення.Але це ж романтика служби.🐀 ФІНАЛ:Я — тилова криса.Я нию.Мені соромно.Я вдячний.Я мовчу.Я живу на 83 грн в день.І якщо що —на нулі ж можна заробити.Головне — дожити.Автор
МАЛЕНЬКИЙ ГВИНТИК ТА ПОЛКОВНИКЗвичайний день. Рутину перервала новина - до нас їде керівництво корпуса, до якого ми були прикомандировані. Інформацію я звісно пропустив мимо себе. Що маленькому гвинтику високі чини? - Увага на командному пункті. Перервало денну рутину.В приміщення зайшли високі погони. Зам комбата повів бесіду, а до мене підійшов пан вирвавши з мого маленького світу. - Кхе-кхе я нр корпусу ХY, позивний @&£&£. Ні чого не зрозумівши з його бормотіння, почулось як Нахуй-захуй добрий вечір. - Чув про мене?Не мигнувши оком гаркнув. - Так, звісно. - Розкажіть про обстановку по противнику. - Вам краще показати на Дельті чи Кропиві?Поважний пан пропустив моі слова крізь вуха та почав діловито розгортать карту.В військовій справі, я не повний профан. Тож сказав: - По олдскулу? Безпроблем. Мої очі забігали по карті вишукуючи наше бро. В цей момент я вразився маштабом мапи. Місто на яке націлювався ворог виглядало як мале село, а місцевість за яку ми боролись і зазвичай в мене розгорталась на системах ситуативної обізнаності затесалась в самий краєчок мапи. - Противник використовуючи термоковдри по одинці пересувається тут, тут, тут. Знищується при виявлені засобами УБпАк. Почав діловито навалювати я. Тицяючи в мапу олівцем в квадратик в пару сантиметрів. Звісно ж, як сппавжній полковник він мене перервав, та перепитав: - Противник, як рухається? Трійками, четвірками? - Поодинці пане рухаються.Знов повторив я.Полковник упрямо гнув своє: - Так що як рухається двійками трійками? - Та ні поодинці під термоковдрами повторив я. Може не почув, подумав я в своєму невіглавстві. - Так що двійками трійками знову повторив він?Тут вже думаю, може кажу не так як хоче чути? - Якщо кажете двійками трійками, хай буде двійками трійками. - Так ходять то як? Кажіть як є. Пробасив полковник.Вже в котрий раз ледь не поскладам повторюю: - переміщуються по одному, користуються термоковдрами. - А що найбільше турбує? - Ворожі засоби убпак. Працюють ось з цих девятин. Наявними засобами нажаль вирішити не можем. Ось хіба що авіацією… Спробував закинути ідею. Яку одразу ж перервали. - Чому не складете артилерією? - Так пане ж ворожі фпв покривають на оперативну глибину. Артилерія стоїть далеко та і в цілому не багато зараз снарядів можуть кинути. Нажаль цього не достатньо, щоб виконати задачу. - А ось ми в 22ом. Затягнув полковник поринувши в спогади свого безумовно героїчного минулого. - А що, як людей хватає? - Та як усюди… звісно ж ні. Кхм кхм да і похуй виглядав його вираз обличчя. Тож далі він попросив контактний номер. На цьому моменті я вирішив по свої дурості уточнити: - Вам же не мій номер треба? - Звісно не ваш. Гримнув полковник, розкриваючи бумажний записничок.І далі дивно зашарівшись, додав: - Кхе кхе, я взагалі то по дівчинкам. Чоловіки мене не дуже цікавлять. Ага. Тему розвивать я не став. Хоча для себе висновки зробив. Надав потрібну йому інформацію, він відчалив. Залиш мене в роздумах про справжній стан справ у армії та перспективи оборони корпусу XY.
Відпрацювати над одному напрямку і протягом ночі перекинути сили і засоби на інший. Ожеледиця, сніги, мороз, вітер. Симуляція полярника на яву. КЛЕ забороняє застосування засобів при таких погодніх умовах. Але війну це не сильно цікавить. Задачу треба виконувати. Виснажені, але мотивовані люди. Невеликий, але затятий колектив. Транспорт не вивозить і ламається в цих снігах. Водії засинають за кермом від перевтоми. А потім розтягують котушки, під'єднують контакти та орієнтують засоби. Бо вони не лише водії, а кожен ще й частина розрахунку. Аби терміново провести рекогнастування командир роти сам везе групу в район, бо більше просто нікому сісти за кермо. Кілька годин сну прямо на КСП дружнього підрозділу під заколисуючі голоси переговорів оперативного чергового. Робота кипить. Результат? Від результату - зірвало дах. В прямому сенсі. У ворога стало трішки менше засобів для ведення війни. А значить нашій піхоті на одній ділянці повинно стати трішки легше. Тому ці старання мають сенс.Боротьба триває. Працюємо.
Цікаво таймлайн побудований. Коли євреї займались ландшафтним дизайном домів людоїдів з КСІР - весь прогресивний світ кричав про геноцид нещасних персів неонацистськими євреями і вимагав бойкотувати, а подекуди і лінчувати жидів. Зараз ці самі людоїди з КСІР влаштовують натуральну різанину протестуючих, жмурять таких самих персів тисячами в агонії і трясці, бо розуміють що настав час перському левику знову замайоріти на прапорі. І весь прогресивний світ мовчить. Типу якісь звичайно розмови йдуть. Але! Все це ліволіберальне кодло, яке так топило за бідних дітей Ірана - позатикувало собі язики в сраки і не відсвічує. Бо ситуація непонятна. Бо жидів тут напряму не звинуватиш. Бо топить за сторону за яку топить Трамп не ліволіберально. Бо вони ніколи насправді і не розуміли де добро, а де зло. Вони завжди чіплялися за те що давало інфоповод, і йшло в контрах з правою риторикою. А знаєте від кого перси отримують дохуя медіапідтримки? Від жидів. Від тих самих жидів які "геноцидили нещасних іранців". Бо жиди розуміють що незалежний від режиму аятолл Іран - в першу чергу буде зацікавлений в тому щоб відновити те що було в них вкрадено за ці роки, повернути державі колишнє ім'я, можливості, історію. І аж ніяк не буде зацікавлений в тому щоб воювать з країною, з якою в них навіть спільного кордону немає. Хтось скаже що ми так само маємо ставитись до росіян. І ми готові були так ставитись в 22. Коли ми ще вірили що вони здатні на концептуальний, а не голодний бунт. Коли ми не вірили що всі вони такі. Коли ми вірили що в них є хоч щось святе. Але за 4 роки геноциду росіян об Донбас - вони навіть не змогли спробувати побунтувати. Тому шансів на спасіння рашки нема. Та і не має вже бути. Але у Ірана ще є. Чого їм і бажаю. Сьогодні ця пісня присвячується вамhttps://youtu.be/7Fk6yidA1mo?si=itSr7ZGHNGQ3qjlr