Джерело
Тактикульна Бургерна | Я бачу сон де ми у постілі з коханой . Прокинувся від того, що 10ток т...
2 340 Охват/переглядів
2026-03-06 13:44
Повідомлення №5097
Я бачу сон де ми у постілі з коханой . Прокинувся від того, що 10ток техніки летять мене вбивати.Секунда як година-приймаєш в 100тий раз удар той«Сьогодні я помру але цей бій приймаю як останній»На тєбє таблєтку-он бачиш оту ЛЕПкуТам підар,вбий його і випий ще одненькуУ вас все добре?(на 25тий день питає компʼютерний дірєктор)А всі ці дні ти слухав на яву а не в наушниках «Касєту»У нас 05. але тошнить,дзвенить і дихаєш тим пиломІ розумієш, що не йдеться мова про якийсь там «Виход» Ніяких стоп роботи,не ляжеш відпочитиЄдиний «Виход» це підармавікіст дав доповідь про те що нас похоронили.Від тебе всі уходять,бо й сам не розумієш де тиВ тилу війна з собою, де ти питаєш в соціуму де ви?У відповідь побачивши в очах одне:Та він кантужений+в них усіх ПТСРА як же ш бути? Коли ти проговорюєш проблемиВ коханої, та соціуму і у командира Що ти заручник всьо що навколо тебе.Ти просиш сили й усвідомлення від конкретної події.Немаю «Я». Нема здоровʼя. Нема коханої людини.Є фронт,задача і накази від усіх чинів у світіТебе кидають в яму де закопані лиш їх надіїУсе заради неньки -собі ти не потрібний.© Друг Голландець.⚠️⚠️⚠️