Джерело
Тактикульна Бургерна | Крайні дні постійно натикаюсь на новину про ветерана який захуярив 4 к...
3 060 Охват/переглядів
2026-01-30 23:17
Повідомлення №4906
Крайні дні постійно натикаюсь на новину про ветерана який захуярив 4 копів. І вот треба напевне вибрати сторону "ну тут всі неправі, не можна вбивати не на фронті, копи теж були ветеранами і тд", але в мене не виходить. Ну не можу я якось повноцінно звинувачувати дядьку. Чувак їбашився ще в АТО. Потім їбошився на повномасштабці. Списався по пораненню і жив мирне життя. В цьому мирному житті в нього намалювався ворог якого в своєму військовому житті він би просто захуярив і не мав головняка. Але на гражданці так не можна, в особливості єслі твій ворог місцевий князьок-депутат, а ти звичайний Микола, без медіаресурсу, впливових кєнтів, криші в ізбушкє і великих грошей. І вот цей князьок починає систематично портити Миколі життя. Микола би і радий звернутись до закону, щоб він його захистив, поставив князька на місце. Тим більше що Микола проливав кров, убивав і втрачав друзів за право на цей закон в тому числі. Але закон не стає на його бік. Бо закон там це і є князьок. І Микола розуміє що законно він безсилий. Що князьок який його прєсує віч-на-віч не вивіз би, але йому того і не треба, бо в нього є шайка прикормлених стражників, яким похуй на закон, їм є діло лише до грошей. Що життя нормального в нього не буде незалежно від його жертв заради держави. І тоді Микола обирає те що обирав сотні разів до цього. Смертельний бій. Він влаштовує невеликий теракт з автівкою, як останнє китайське попередження: "ВІД'ЇБІТЬСЯ БО ГІРШЕ БУДЕ". Але князьок звичайно не відйобується. Бо йому похуй, він не поїде по Миколу сам. Він обере відправити своїх прикормишів, чєлядь для цього і існує. І він відправив не просто мєнтів. Загалом Микола ставший на тропу війни захуярює на стрілкачі трьох присланих майорів, і ще й випадково місцевого лєйтьоху. А потім гине в бою з рештою копів. Чи виправдовую я те як діяв Сергій Русінов? Ні. Чи розумію я його? Так. Дядьку загнали у кут і отримали єдине що можна отримати від людини яку роками використовували як інструмент для вбивств - пачку трупів. І нажаль так і буде продовжуватись до тих пір поки містячкові князьки будуть мати більше прав ніж ветерани, і матимуть змогу заганяти їх у кут. Ну і окремим пунктом йдуть загиблі копи з яких зараз ліплять героїв, напоказ виставляючи їх статус УБД. УБД не індульгенція від підлості і продажності. Те що ти колись воював за ідеали не виправдовує їх зраду. Те що ти в формі не означає що ти вірний присязі. А головний фактор для мене: якщо ти дійсно воювавший офіцер спецзагону, поруч з пачкою таких самих, і ти йдеш на затримання людини яка має реальний досвід бойових дій, і ВЖЕ успішно встановила СВП на тачку то не дивуйся коли проїбав-убило. Єслі один ТРОшний Рекс може захуярити трьох майорів спецзагону, а як розганяють офіціали спочатку поранити, а потім добити - то виникають справедливі питання до компетенції цього спецзагону і того чи реально він здатний захистити когось у випадку серйозної заварухи. Ще раз. Я НЕ виправдовую дії Сергія Русінова. Я НЕ вважаю нормальним вбивати в тилу. Але і місцевих феодалів я не вважаю нормальним. І повністю лігшу під них виконавчу владу я нормою не вважаю. І спецзагін який кладе на одному затриманні 4 офіцера, і підозрююмого я теж не вважаю нормою. Тому не треба вішати всіх псів на одного ветерана, якщо в цій ситуації всі не праві. Найбільше очко в цьому всьому це те що місцевий князьок, і начальство загиблих копів будуть з грусними йоблами стояти на похованні "героїчних" копів, пускати скупу сльозу і радіти в глибині душі що котлєту треба буде ділити на менше ртів. І ніхто їм ніхуя не зробить. Бо Сергій Русінов зробив головну помилку. Підірвав пусту автівку. Через що і загинув. Але загинув як і полагається воїну. В бою. Честь. З.І. Віталія Сторожука хотів би бачити в кайданках. Йобана гниль і кацапська падаль. Але для цього ним мають займатись дядьки підпорядковані Хмарі. Бо тамтешні мусора явно всі з ним плотно зав'язані, а значить в обіду його не дадуть.