Джерело
Тактикульна Бургерна | Тіпікал рутина роботи штабних мишей:-Я щас скину тобі скрін, намалюю м...
1 630 Охват/переглядів
2026-02-11 14:23
Повідомлення №4953
Тіпікал рутина роботи штабних мишей:-Я щас скину тобі скрін, намалюю маршрут, скажи чим ти можеш його облітати- ++ очікую- *скидає пустий скріншот мапи і текстом починає пояснювати де він хоче облітати*Занавіс. Звертаюсь до всіх операторів мікрофона і мишки. Золоте правило нарізання задач: ГРАФІЧНИЙ ПЛАН ВАЖЛИВІШИЙ ЗА ТЕКСТОВИЙ. Це блять основи МДМП і здравого сенсу. Якщо ви хочете побачити чітко виконану задачу - почніть з того щоб самому в повній мірі усвідомити що потрібно зробити, потім донесіть наказ/задачу до наступної ланки ланцюга так щоб виконавець усвідомив і зрозумів що ви від нього хочете побачити. Любе нарізання задачі має починатися з мінімального графічного плану. Виділення ТАІ та NAI, маршрутів обльоту, чітке обозначення цілі під ураження. Це все абетка, але я витратив декілька років щоб навчити деякі організми свого батальйону правильно ставить задачі. А тут доводиться працювати з окп, іншими бригадами, корпусом. І от коли в черговий раз тобі прилітає набір букв, від падіння чергового перевтомленого батлкепа їблом в клавіатуру, підписаний "наказ комкора йоптабля", то ти ж зрозуміло підеш перепитувать , а чо взагалі хотять то від тебе. І от останнє що ти хочеш почуть у відповідь це "та я не їбу шо вони хочуть, але це наказ комкора, треба робить". Поки ви не будете їбать що саме ви вимагаєте від бійця - так цей боєць і буде виконувати цю задачу. Все просто блять. Але недостатньо просто щоб бути очевидним кожному гвінтіку який своїми діями відповідає за людей в полі. Нажаль.