Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Тактикульна Бургерна
Додано 06 гру 2025

Тактикульна Бургерна

@tacticool_burger
Кількість підписників: 7 865
Фото: 3,540
Відео: 827
Посилання: 1,010
Опис:
Тактикульна забігайлівка ізраїльського добровольця. Підтримати канал: https://send.monobank.ua/jar/9tEVhLX8yr Мерч: https://t.me/tacticool_burger_merch Інст: https://www.instagram.com/tacticool_burger/ 5375411214219755

👥 Кількість підписників

7 865
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: +7
Середній/Місяць:: -39

👁️ Середній перегляд на повідомлення

2 028
Середній/День:: 1,300
Середній/Тиждень:: 1,673
ERR: 25.79%

📊 Кількість повідомлень на день

5.2
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 5.3
Середнє за день: 5.2

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

Звернувся старий товариш з ДШВ, попросив про допомогу. Закиньте бумласка копійчину хорошим воякам.Бажаю здоров'я, наш підрозділ потребує вашої допомоги для вдосконалення засобу-РЕБ на даний тягач(Урал-4320 КЕТ-Л), який лише за цю зиму витягнув більше десятка "корчів" зі скрутного становища - ціна питання по доукомплектуванню частотами 40 000грн. Також потрібно закупити засіб-РЕБ на робочу конячку, рідний і неприпустимо живучий Т4, який щодня, хоч і не дуже надовго, але заїжджає в небезпечну зону. Ціна питання 75 000грн на комплектуючі - збирати будуть рукасті спеціально навчені фіксіки в пікселі, тому вже дешевше чим може бути. Ну і було б непогано мати чергову "Чуйку", яка буде кочувати між машинами. Ціна питання 30 000грн. В сумі потрібно близько 150 000 українських доларів, аби закрити дані потреби, і виконувати бойові завдання не тільки з іконкою. З Великою повагою до народу України, та всіх небайдужих десантники з Куп'янського напрямку. 📩 Збір на РЕБДолучайтеся до збору коштів!Поповнити конверт через Приват24https://www.privat24.ua/send/jtc0iНомер картки конверта5168752153259786
Ти приречений колись затонути, коросто,- не сховаєшся!Фрегат Адмірал Ессен та ракетний носій проєкту 1239 на подушках потрапили у зону ураження під час рейду Птахів СБС на порт Новоросійськ та нафтосховище «Грушовая балка»- найбільше на Кавказі сховище нафти 1,2 млн тонн нафтопродуктів. Різнобарвʼя цілей глибинного ураження Птахів СБС вночі проти 23 травня:🔥Ракетний корабель на повітряній подушці проєкту 1239, ВМБ "Новоросійськ", Краснодарський край, рф (9 бат "Кайрос" 414 ОБр СБС "Птахи Мадяра") -ступінь ураження не відома. Тут про інше. Ми поряд, втонеш колись-таки.🔥Фрегат "Адмірал Ессен" проєкту 11356, ВМБ "Новоросійськ", Краснодарський край, рф(1 ОЦ СБС)- ступінь ураження не відома. 🔥ЗРК "Оса", м. Донецьк (1 ОЦ СБС)- знищено, номер 21 протягом 01-23 травня. 🔥Тилова база та логістичний хаб 6 А ВПС ППО рф, н. п. Ровеньки, Луганська обл. (9 бат "Кайрос" 414 ОБр СБС "Птахи Мадяра")🔥Пункт управління БпЛА, м. Олешки, Херсонська обл. (1 ОЦ СБС)🔥Паливозаправники, спецтехніка та ББМ, у ТОТ Запорізької обл. (загін "13" 414 ОБр СБС "Птахи Мадяра, 412 ОБр СБС "NEMESIS")🔥🔥 Обидва термінали (Новоросійськ «Шесхарис» і нафтосховище Грушова Балка) Птахи 1 оц СБС та 9 бату «Кайрос» 414 обр «Птахи Мадяра» СБС відзьобали разом з іншими підрозділами глибинного ураження СОУ. Далі буде…Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»https://sbs-group.army/МАДЯР🇺🇦23.05.26 🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР👥RB📷МАДЯР🇺🇦СБСонлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС
Напевне всі вже розуміють масштаби того маховика, який розкачувався останні місяці. Зараз амплітуда цього маховика вже впевнено виходить на той момент коли цей маховик буде кожним махом зносити більший і більший шмат кацапського їбальника. Мало того частота гойдання маховика також наростає.  В 22-ому році кожен удар по території рф був для нас як свято.  В 24-ому це вже була реальність поставлена на певний потік, але ще слабенький. В 26-ому це рутина. Середньостатистичний микола особливо не вникає в глибину ураження, тактичну чи стратегічну його цінність і тд. Горить шось на болотах і заєбісь. Півроку тому я вже бачив куди стратегічно рухаються підрозділи глибинного ураження. Зараз я бачу цьому чіткі підтвердження. На даний момент ми вперше за довгий час почали вигравати. Ми дуже суттєво вирізали ППО, і продовжуємо це робити. Внаслідок цього - кількість шкоди наносимої ворогу щоночі сильно збільшилась. Об'єктів які треба прикривати сильно більше ніж засобів. Тому не виходить прикривати вже навіть Москву. Всі решта об'єктів до певної глибини тим більше не можуть бути в безпеці.  І глибина щоденно росте. Те що ви бачите в пабліках в тг - це лише вершина того айсберга уражень які щоденно відбуваються у кацапа в умовних тилах, я знаю, я бачив. Рівень хаосу і шкоди який український ВПК щоденно вносить в армію окупанта щоденно зростає. На цьому фоні вже помітні зміни на полі бою. Я не кажу що десь стало легко, сучасний 0 темний і повний жахів, але загалом наступальна тенденція кацапа скисає, ми ж досягаємо певних успіхів, хоч і досі скромних. Так на певних напрямках у кацапа вдається реалізувати якісь тактичні успіхи, але загалом з моменту взяття Покровська і Сіверська вони перестали десь вигравати. Спроба рипнутись в смугу 3ак закінчилась обосцяними йоблами за декілька годин. Купік пекло канєшна, але ми явно ведем, Констаха досі стоїть, Добрик стоїть, на Запоріжжі ми впевнено ведемо і пушимо. При цьому жити кацапу стає все складніше і складніше. Наявні спроможності українців на ураження на даний момент повільно, але впевнено ведуть рф до коллапсу системи. Зараз вперше за довгий час я відчуваю що українці виграЮть війну. Головне не проїбать момент і не збавляти обертів. І цейво. Круто насправді хоч трошки знову пожити з перемогіумом, бо зрадою нас нон-стоп забезпечували прям зі склада. І круто що кейси типу Бігусів зараз легко реалізуємі. Де просто журналісти заосінтили ппд Пятнашки, і туда завітав Роберт Йосипович. Це круто, і це користь яку може зробити будь хто. Силам оборони критично необхідні розвіддані і зараз навіть шкіла з любов'ю до геогессера може заосінтити якихось тактикульних кацапскьих жмихів з любов'ю до соцмереж. А уж ким і чим туда насувать демократії у нас знайдеться. Дєрзайте - і можливо завтра СБС запостить звіт з ураженням вже знайденої вами цілі. І це буде реальна допомога. Ми блядь таки захуярим цю недоімперію
«Сніг Ахмату»: Птахами СБС знищено лігво підготовки ворожих пілотів та 65 курсантів-спецпризначенців 78 полку спецпризначення «Север-Ахмат», центру російської академії ракетних та артилерійських наук у нп Сніжне, ТОТ Донецької обл. Підтверджено ліквідовано 65 курсантів та начальника центру ппк «Бурий», доктор рос академії ракетних та артилерійських наук. Кількість санітарних втрат уточнюється, інфо по лікарнях. Операція «Сніг ахмату» ретельно готувалася та координована Центром глибинного ураження СБС сумісно з розвідкою підрозділу 1 оц СБС та СБУ.В ніч на 20 травня Птахами 1 ОЦ СБС, 11 спланованими ударами засобами middle strike (бч 100 кг) відпрацьовано навчально-виробничий комплекс та ТПД 78 моторизованого полку спеціального призначення «Север-Ахмат» ім.А.А.Кадирова, діючий у складі 42 дивізії хробачої армії.Основний двоповерховий комплекс площею 2484 кв м містив збірку БПЛА та БЧ, поверх перебування ОС. Наявний у підвальних приміщеннях запас бк додав незабутніх вражень перебуваючим на обʼєкті хробакам.Таких центрів підготовки рос академії ракетних і арт наук у ТОТ розгорнуто три. Залишилося два. Поки.Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»https://sbs-group.army/МАДЯР🇺🇦20.05.26 🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР👥RB📷МАДЯР🇺🇦СБСонлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС
#БезбашенаDataЦікава ворожа інформація⚠️ Російська сторона заявляє про модернізацію ударного дрона-камікадзе "Герань-2", створеного на базі іранського Shahed-136, шляхом інтеграції модуля РЕБ. За заявленими характеристиками, дрон тепер виконує не лише ударні функції, а й роль повітряного постановника перешкод, ускладнюючи роботу ППО та дронів-перехоплювачів.Стверджується, що "Герань-2" здатна пригнічувати радіолокаційні станції, порушувати координацію мобільних груп ППО та створювати перешкоди на різних частотах. Також заявлено про використання дронів у складі "роїв" разом із хибними цілями типу "Гербера" та "Пародия", які мають перевантажувати ешелоновану оборону та змушувати противника активніше використовувати радари.⚙️ Окремо наголошується на інших модернізаціях платформи: встановленні CRPA-антен для корекції польоту, інфрачервоних прожекторів для протидії FPV-перехоплювачам і різних типів бойових частин - від осколково-фугасних до термобаричних.✍️ Водночас навіть російські джерела визнають низку недоліків: зростання енергоспоживання, скорочення дальності польоту та обмежену ефективність проти підготовлених розрахунків ППО.📌Що знаєш -  тим і б’єш💥Сторінка BGG в Instagram: база знань про російську армію, що має знати кожен
Що з цим можна зробити - дозволити прямі закупівлі для невідємних частин дронів таких як акумулятори, а ще краще активніше додавати на Brave 1, а також дати можливість використовувати в системі DotChain власні кошти військових частин, в т.ч. субвенції від громад. Це значно полегшить і пришвидшить закупівлі. Насправді Brave1/DotChain це краще що сталося з військовими закупівлями - замість тижнів бюрократії (бо нажаль швидше ніж за місяць контракти в НацГвардії не укладають, а часто і суттєво довше виходить) замовлений дрон можна отримати буквально за дні, всі документи підписуються в електронному вигляді в системі. Найшвидший рекорд мого досвіду - отримання через 3 дні після замовлення вже на Новій пошті в одному з прифронтових міст.Підводячи підсумки - завжди перевіряйте постачальників з якими працюєте вперше, не бійтеся говорити про проблеми різко і за потреби публічно. Маю сподівання дотичні до цієї ганьби понесуть справедливе покарання, а не просто зроблять перепоставку товару, як вони пропонували.
❗️War&Sanctions: ГУР розкриває деталі російського БпЛА зі штучним інтелектом “клин”ГУР МО України в розділі “Компоненти у зброї” порталу War&Sanctions публікує інтерактивну 3D-модель, інформацію про основні складові та компоненти баражуючого боєприпасу “клин”. ◼️ Безпілотник розробки та виробництва тов “робоавіа” має фюзеляж типу “дельта-крило” довжиною 1,6 та розмахом крил 1,9 метра. В якості силової установки використовується безколекторний електромотор Scorpion F-4225-500KV V2 (КНР), який живлять дві сучасні полегшені акумуляторні батареї 6S типу Li-AFB.◼️ Важливою відмінністю “клина” є використання технології машинного зору з можливістю автоматичного захоплення цілі, реалізованого на базі комп’ютерного модулю Nvidia Jetson TX2 (США). Подібні рішення вже були ідентифіковані раніше в інших російських безпілотниках – V2U, ланцет, zala, а також російсько-іранській гєрані-2 серії MS. ◼️ В якості польотного контролера використовується доступне комерційне рішення Cube Orange (Австралія), навігаційна система реалізована модулем Holybro F9P (КНР), який для підвищення точності має режим RTK (Real-Time Kinematic). Зв’язок забезпечує радіомодем LoRa, основним елементом якого є радіомодуль Ra-01H виробництва Ai-Thinker (КНР).◼️ Інші плати БпЛА містять компоненти американських, швейцарських, тайванського та південнокорейського виробників.◼️ “клин” може нести кумулятивну або фугасну бойову частину вагою до 5 кг. ◼️ Ще однією характерною відмінністю даного БпЛА є наявність розвинутого переднього керуючого опірення, яке дозволяє корегувати курс заходу на ціль при різних кутах атаки на різній швидкості. ◼️ Заявлена противником максимальна швидкість при заході на ціль — 300 км/год.👉 Противник також декларує наявність морської та сухопутної модифікації. В морській система дистанційного підриву реалізована радаром, а в сухопутній — лідаром.ГУР МО продовжує системну роботу з дослідження та висвітлення нових розробок противника.ГУР в інших соціальних мережах: 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹 Viber 🔹Instagram 🔹Twitter 🔹 Threads 🔹 WhatsApp🔹 Telegram Bot🔹 TikTok
Штучний Інтелект у оборонці.Оборонне українське підприємство «УкрПромМілТех-Дефенс», середа, ранок, розширена нарада.RnD: Ось! Ми розробили! (ставлять на стол єбєйшу приблуду).Маркетинг (підозріло): Шо ето, блєать?RnD: Це така приблуда, яка дуже нужна на фронті! Називається «Безпілотний Окопокопатєль з ШІ»!Маркетинг (підозріло): Це вам хто сказав, шо воно потрібно? Знову дивилися ролікі з Cloude?RnD (з обідой): Ой, одін раз тіко було, тепер кожен ранок вспомінать тре...Директор (перериває): Еееее… А навіщо тут крила?RnD: Бо воно літає.Директор: А тоді навіщо колеса?RnD: Бо воно їздить.Директор: А це шо?RnD: Бойова частина.Маркетинг: Нахєра бойова частина – на окопокопатєлє?RnD: А вдруг під@р. А ми тут же хуууяк. І красівий відос з Мавіка.Директор (колупає приблуду): А шо це?RnD: Це модуль ШІ.Директор: А нахрєна тут модуль ШІ?RnD: Нє, ну можемо його викинути.Маркетинг (збуджено): Альо, який «викинути»! Хай стоїть!RnD: Ну ок.Директор: Знову ж такі - нахрєна він?Маркетинг: Ну зараз у воєнці нічого не продається, якщо у ТТХ не написано «ШІ».Директор: А, ну це аргумент. А це шо?RnD: А це лопата.Маркетинг: Нахєра?RnD: Бляааааааа… Назва «безпілотний окопокопатєль» як би намєкає, нє?Виробництво: Ми це робити не будемо!RnD: Чому? Виробництво: Бо це… Бо це ж пиздець якійсь!Фінансісти: А яка собівартість?RnD: Ну… ну десь мільйон.Фінанси: Скііільки? Чому так дорого?RnD: Але ж там є ШІ!Директор: Але ж він нічого не робить!RnD: Але працюючий ШІ стоїть ще дорожче!Маркетинг: Аргумент.Директор: А якщо викинути лопату – зможемо здешевити?RnD: Але ж…Фінансісти (безапеляційно): Треба здешевити виріб!Маркетинг: Може приберемо крила?RnD (з обідою): Ідіть нахєр! Крила – це конкурентна перевага!Маркетинг: Ми думали що конкурентна перевага – наявність ШІ!RnD: Ну да. Але крила, у відмінності від ШІ, працюють.Директор: Треба, мабуть, запускати у серію. Іначє нафіга нам взагалі RnD?Виробництво (з ужасом): Нєт! Будь ласка! Не треба! Умоляємо!Фінансісти (тихо): Грошей нема.Директор (підозріло): А де гроші?Фінансісти: Гроші витрачені на проєктування попередьої розробки оцих ідіотів (киває на RnD).RnD (сєрдятся): Але ж «Безпілотний під@ровимірювач з донаведенням» був дуже перспективним проєктом!Маркетинг: Але ж він нахєр нікому не потрібен!RnD: Це тому що воєнні не вміють їм користуватися!Директор: Ага. Знову одна і та ж пісня. У виробників – «воєнні не вміють користуватися», а у воєнних – «виробники довбойоби». Здається мені, що це не міняється з часів, коли перша дубіна зламалася об першого мамонта…RnD: Ну корочє ось. Ми розробили, далі їбіться самі. Директор: Ох йопт… (п’є воду, їсть мішкі-сібідішкі).Виробництво: Можна ми підемо? Нам ще під@ровимірювачі збирати…Маркетинг: Бльооо...RnD: А в нас ще так багато ідей!Фінанси: Добре, що на них не вистачить грошей.Директор: Ідіть і працюйте. Завтра нарада – на десять ноль-ноль! І ШІ свій заберіть, будь ласка, очі б мої його не бачили!
Ахахахаха блять, яка ж дешманська маніпуляція я їбу. Тобто те що я щас пухлощокий опер який дає інтерв'ю з крісла нівелюють те що в 22-ому році я вийшов з Сєвєра з діагностованим перевиснаженням організму і майже повністю глухим на ліве вухо як я розумію. До речі Бородюля (третій зліва в верхньому ряду) вийшов звідти трішки раніше ніж я по пораненню. Видно те що Тавр рамсився в Маріуполі, теж нахуй йде через те що він як нш не сидів в ямі. Напевне і Ахілєс зробив недостатньо, щоб мати змогу давати інтерв'ю в нормальному стані. Це те якими вони хочуть бачити військових, інакше це позєр а не військовий. Замученими, доведеними до голодних обмороків, брудними бомжами з ями. І до них просто не доходить концепція що коли військові вилазять з цієї ями і долізають до благ суспільства - вони від'їдаються, відсипаються, перуть форму, стрижуться і чистять зуби, і раптово перестають виглядати як нещастя. Тому що у військових надзвичайно складна і мерзотна робота. Але це не відміняє таке саме бажання комфорту, зручностей і банальної людської гідності. Ми завжди судимо книжки за обкладинками, тільки не розуміємо що основне не те яка палітурка - а що написано всередині. Але то ж треба читати. А ми покоління соцмереж.
Сьогодні в нас було за кого мститись. Загинув Сахно. Крутий воїн. Наш колишній пілот. Ефективний, веселий, сміливий. Миколаїв, потім перевод в Рубіж, батальйон забезпечення, занадто далеко від фронту для нього, перевод до нас в БПЛА. Охуєнний результат. Занадто далеко від фронту. Перевод в мінометку. Охуєнний результат. Занадто далеко від фронту. Перевод в розвідку. Курси снайперів. О, заєбісь те що треба. Рік бойових завдань. Охуєнний результат. Чергове штурмове завдання. Без задньої думки в бій. Ворожа куля. Дімон завжди хотів бути на вістрі. Завжди попереду. Він так і загинув. Від кульового в бою. В 26-ому році загинути від кульового це рідкість. Для нашої родини це горе. І єдине що хоч трішки утішає це те що вдалось помститись. Івгос з 16:00 не виходить на зв'язок, як би не благав його командир. І вже не вийде. За Сахно ми вб'ємо ще не один десяток ворогів. Тому що для нас не буває колишніх "своїх". Одного разу Людина Неба - назавжди Людина Неба. Ви також сьогодні вбивайте за Сахно. Він був того вартий. Друг Сахно Назавжди в Строю!🫡🫡🫡🇺🇦🇺🇦🇺🇦