Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Смоловий
Додано 14 лип 2024

Смоловий

@smolovyi
Кількість підписників: 4 232
Фото: 4,540
Відео: 95
Посилання: 524
Опис:
⚠️ Founder та CEO #РотаньСтайл | #РотаньНеСтайл

👥 Кількість підписників

4 232
Середній/День:: +8
Середній/Тиждень:: +8
Середній/Місяць:: +33

👁️ Середній перегляд на повідомлення

2 736
Середній/День:: 2,700
Середній/Тиждень:: 2,389
ERR: 64.65%

📊 Кількість повідомлень на день

1.5
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 1.1
Середнє за день: 1.5

Історія змін назви

Смоловий 2024-10-21
Шмольовий 2024-10-01

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 3,890 25-08-14 18:02
🇺🇦Владислав ЗахарченкоЦентральний захисник, 19 роківДавайте трохи відійдемо від трагічних подій останніх днів, щоб поговорити про загрозу, яка може чекати у майбутньому.Шовковський не надто довіряв Дячуку. Він мав піти ще взимку, але з Оконом не зрослося. Чесно кажучи, ще на молодіжному рівні мені теж здавалося, що його партнер Боль піде далі. Але поки Антон за рахунок таланту почав вважати гру пройденою, Максим чесною працею додав у тих аспектах, де раніше нічим не вирізнявся. Тепер тренер вірить у Біловара, але це вже сімейні справи Шовковського та Ігоря Михайловича. Якщо для них ось це ок, то нема про що говорити.У Динамо ніколи не вміли виховувати креативних півзахисників. Зате із захисниками працюють краще. Кожні два роки до першої команди підтягують когось притомного. Найяскравіший продукт – Ілля Забарний. Глянув у пошуці, коли його вперше побачив. Виявилося, що у 2018 році, коли він ще грав за U17 у парі з Вівчаренком.Чому згадав Іллю? Бо в Динамо росте наступний захисник щонайменше рівня УПЛ. У статистичному профілі Захарченка багато спільного з Іллею. Все вказує на те, що керівництву потрібно приймати правильне рішення, аби Владислав не повторив долю умовного Кремчаніна. Коли найкращий бомбардир в історії U19 нафіг нікому не потрібен, навіть Зорі.В двох стартових турах U19 (Верес та Рух на слайдах) Захарченко підтверджує торішній перформанс: • мало браку (~13%) • висока точність передач (~96%) при великих обсягах просування • 25 з 32 виграних дуелей (78%)Очевидно, що завдання рівня U19 його вже стрімко не розвиватимуть. Треба давати складніші. Але у першій команді ситуація інша: Владислав нервує, грає простіше, обережніше, переважно поперек, боїться ризикувати. Потрібен час.Цим він відрізняється від Михавка. Тарасові начхати на помилки – він їх робив і робитиме. Бачить простір - сміливо біжить.Забарний теж помилявся, коли отримав шанс у першій команді, а дід постійно кричав «Іді, чіво стаіш?!». Проте саме завдяки ігровій практиці, помилкам та їх усуненню - виріс до рівня топ-клубу. Захарченко в першій команді виглядає скуто. Інша людина в порівнянні з U19. Динамо вже багато разів втрачало таланти саме через психологічні фактори. Нездатність клубу допомогти гравцям оминути тиск ззовні та зсередини. Мабуть, прийшов час це змінювати.Сидіти рік під Біловаром, поки не настане граничний вік для молодіжки, очікуючи оренду до Зорі – не розвиток. Грати з однолітками в статусі одного з найбільш талановитих ЦЗ – теж не розвиток. Якщо клуб житиме ідеєю «золото U19 за будь-яку ціну», то це часто йтиме врозріз з головною метою – готувати для футболу більше гравців рівня Забарного. Немає сенсу гальмувати розвиток гравця заради чергового беззмістовного золота Костюка.Для Владислава настає момент робити перші кроки у дорослому футболі. Питання лише в тому, чи не дасть йому клуб цей шанс із запізненням на рік чи на два? Забарний та Михавко отримали можливості себе проявити вчасно. Біловаром клуб АПЛ вже навряд зацікавиться коли-небудь, тому ті 15 хвилин наприкінці матчу з Рухом мав отримати не він. В ЛЧ з таким станом справ клуб хєр коли пробʼється, щоб заробити. Тож єдине джерело доходу - виховувати більше якісних гравців з потенціалом, та вчасно позбавлятися гравців без потенціалу, якщо вони не дають результат. #ДКмікроскоп
👁 4,220 25-08-12 19:07
Стисло після другого тайму (2:0): ⁃ змінити всіх 11 гравців Шовковський не може, тому почав з Дубінчака, Владислав зіграв дійсно слабко, його фланг був проблемніший за правий, може Костя щось змінить, тоді стане одним із святих ⁃ господи, вони навіть штрафний не змогли розіграти, Динамо дивом контратаку не створили, але нам скажуть, що це крутий суперник ⁃ не буде АПЛ - 50 хвилина, а Ванат ходить пішки, переживаючи падіння 20 секунд тому… ⁃ Костя теж не врятував, причина була не в Дубі, там зміни будь-кого - не зміниться нічого, треба закривати для дармоїдів цю лавочку (0:2) ⁃ але замість визнання власних помилок будуть лунати меседжі про рівень футболу на Кіпрі ⁃ Буяльський провалився, як і решта, але коли немає на полі команди, то потрібно більше ставити на гравців, які можуть самотужки створити момент і забити, з першим в Герреро проблем менше, з другим - більше ⁃ от в атаці на 62 хвилині не вистачило в зоні завершення Буяльського, Герреро і Ванат пішли закривати свої - на 11 метрах нікого, це знак, що пора знімати Ярмоленка та випускати Волошина, бодай зберегти обличчя, щоб завтра не називали обісцяними на кордоні ⁃ далі вже дивитися немає ні сил, ні бажання, Ярмоленко сідає, Волошин встає; забирають подалі від другої ЖК Ваната, до вилучення йшло… ⁃ давайте підсумуємо: характеру немає? немає! якісного аналізу та підготовки до суперника немає? немає! якісної підготовки до конкретного матчу немає? немає! індивідуального рівня виконавської майстерності немає? немає! але є велика кількість заброньованої живої сили, яка не несе жодної користі футболу, сюди додаємо величезну видаткову частина, що зжирає гроші на різне лакшері, не даючи при тому нічого взамін ⁃ Ротань зміг зрозуміти чому програв перший матч, зі штабом це пропрацювали і пройшли свій колгосп; Шовковський не зміг, тому Ротань вище в рейтингах ⁃ УПЛ - це прикольно, зірочки, і ось це все, але схоже прийшов час визнання наявності проблем, бо це не Бенфіка, турки чи Ред Булл, що ставали перешкодою до того ⁃ що робити далі? виходи два: докорінні зміни та косметичні зміни; думаю, закінчиться косметичними, бо на докорінні потрібна мужність, а судячи з подій на полі в цих двох іграх - її бракує усім учасникам процесу #ДКемоції #ПафосДинамо #ЛігаЧемпіонів
👁 3,950 25-08-10 14:35
⚫️Рух U19 0:1 Динамо U19 💙xG графік 🇪🇺Рух U19 - 1.31 xG; 4 удари (1 в площину) з середньої дистанції 9.0 метрів (0 з-за меж штрафного)Динамо U19 - 2.36 xG; 21 удар (6 в площину) з середньої дистанції 17.9 метрів (10 з-за меж штрафного)Давно не дивився малих. Чув багато схвальних відгуків про молодіжний сектор Руху, але схоже разом із Пономарьовим пішло щось більше, ніж просто тренер.Динамо U19 вдвічі більше мʼячів відібрало на чужій половині (33), ніж Рух U19 (17). У фінальній третині диспозиція більша 20:5 (в чотири рази). Точність передач вперед в киян - 81%. Чи схоже це на зламаний білдап чи гру під тиском? А в Руха U19 точність передач вперед - 58%. Кияни досягали чужої половини в 65% володінь, Рух U19 - в 33%. Тому немає поки того Руху, що може задушити опонента та не випускати із власної половини. Бо це нове перезібране Динамо, але воно проблем не відчувало в перших двох третинах.Ким Федику грати в короткий-середній та ці білдапи-шмілдапи в майбутньому?Ніколи не захоплювався грою молодіжки Костюка, бо постійно те саме: швидкий гол із подальшими вибіганнями в контратаки з низького блоку. Це не про футбол і розвиток гравців для основи. Це про медалі та премії. Є слабке сподівання, що нове покоління уникне помилок допущених з їх попередниками. Але тепер ці помилки робить Рух: швидкий гол та 17% володіння на початку другого тайму. Щоб що?Тому вдячний Руху, що змусив киян швидким голом відіграватися та грати з позиції сили решту матчу - лише 7% довгих передач. 521 передача, і кияни таки дотисли - Озимай забив на 86ʼ хвилині. Загалом були хороші епізоди, тому про двох малих, мабуть, ще поговоримо окремо. #ДКмікроскоп #РухU19ДинамоU19 #МолодіжнаПершість
👁 3,310 25-08-08 17:00
🐅💙 Стисло після другого тайму (1:5): ⁃ Підгурський дарма так багато повторював словосполучник «блядь», Холод пройнявся і зрізав у власні (0:2); дякуємо бомбардиру, що сховався від мʼяча та не зіпсував моменту, як два виходи віч-на-віч в першому таймі ⁃ Слюбик з відчаю ледь не вбиває Буяльського, це вже агонія; воу-воу, краще би головою, а не бутсами стійку виносив, львівʼяни та Костя привозять гол Буяльському на блюдечку на порожні ворота (0:3) ⁃ чесно, не розумію, що викликало стільки захвату у експертів та Діми у грі Руха в першому турі? посередня команда, яка не здатна протистояти навіть ДУБЛЮ Динамо… ⁃ Сапуга? краще зняти усіх основних або тих, кого очікує потрапляння на матч з Пафосом, дарма випускають Шапу із Ярмолою, Сапуга може зламати і закінчити для обох сезон, а то й карʼєру ⁃ ого, Брагару норм покотив Ярмоленку, Максиму - плюс, Андрієві - мінус ⁃ господи, тільки би ніхто не травмувався, бо вже все, Шовковський дає відпочити усім, кому можна, Бражко дограє ЦЗ-шником ⁃ бомбардир зробив те, що й має, глибину атакував, таймінг ідеальний, пас Бражка теж в традиціях Динамо U19, Брагару влучив, усі троє піднялися з лавки (0:4) ⁃ перед наступним матчем Підгурський має ще більше разів сказати «блядь», не вистачає 10 разів, треба 100, ні, тисячу ⁃ вже навіть Яцик (!) забиває, а Брагару (!) асистує Яцику, що радіє ніби пʼятий Шахтарю забив (0:5) ⁃ якийсь такий гол престижу й очікував, типовий для минулорічного Динамо, з повітря Фаал принижує Попова та компанію, нормальна розминка перед Пафосом (1:5); не змогли самі вибити в аут, коли лежав свій динамівець? виймайте ⁃ головний урок після цього матчу? не створюйте собі кумирів з лайна та палок#ДКемоції #РухДинамо #УПЛ
👁 2,730 25-08-07 17:45
Інтенсивність єдиноборств команд #УПЛ1-й тур проти сезону 2024/2025 🇺🇦Показник інформативний, але в Україні регулярно ігнорується. Одна ця метрика, як і будь-яка одна метрика - не може сприйматися сама по собі. Потрібен конкретний контекст. Частково я це згадав вище в розповіді про гру киян із Пафосом, порівнюючи з матчем проти Вереса. Після гри, коли Шандрук видав фразу: «Не поступилися киянам в інтенсивності», - я ледь не впісявся зі сміху. Наче доросла людина, а інтенсивність трактується лише в один бік - з м’ячем. Якщо з м’ячем у Динамо ще були натяки на якусь активність, то без м’яча - кияни стали другою найгіршою командою 1-го туру УПЛ! Другою найгіршою! Нижче лише Верес.Оце Шовковський і намагався виправити, додавши Бражка до Михайленка. Подивившись на пробіги, мабуть, тверезо оцінили фізичні можливості футболістів, тож вирішили перекривати ширину та простір між лініями більшою кількістю.В останньому випуску ми сперечалися про те, як сприймати поразку Карпат. І я - як емоційно одразу після матчу, так і зараз, після опрацювання звіту - приходжу до одного й того ж висновку: Карпати фізично поки не здатні працювати в зонах інтенсивності, яких прагне головний тренер. І все вказує на те, що сам тренер це розуміє.За підсумками минулого сезону Карпати входили до трійки найбільш інтенсивних команд УПЛ - 5.5 дуелей, підкатів та перехоплень на хвилину володіння суперника. При медіані 5.2 - це вище середнього. А в першому турі - лише 4.7. Мінус 0.8 - нижче за медіану. Хтось скаже, що Полісся вже зрозуміло ідеї Ротаня. Я ж кажу: Карпати фізично ПОКИ ЩО не готові до звичного для себе футболу.Деякі команди паляться зловживанням бий-біжи. Навіть тут це видно. СК Полтава та Рух встановили рекордну для туру інтенсивність - 7.0. Обидві команди не можуть похвалитися якісними або тривалими володіннями:- 8.9 секунди у СК Полтави (16-й показник)- 13.1 секунди у Руху (13-й показник)Додав Колос. Від статусу найгіршої команди УПЛ, що відбивається лише в низькому блоці, - поділили третє місце з Шахтарем. Гірники теж додали — ефект Арди Турана.Олександрія навіть з двома вилученнями діяла інтенсивніше за Динамо. Але загалом це все одно низький рівень, як і торік. Полісся Ротаня за інтенсивністю буде ближчим не до Полісся Ашура (2/16), а до Олександрії Ротаня (13/16).#УПЛмікроскоп
👁 3,660 25-08-06 14:00
💙Динамо 0:1 Пафос 🇨🇾xG графік 🇪🇺Динамо - 0.33 xG; 9 ударів (1 в площину) з середньої дистанції 20.1 метрів (4 з-за меж штрафного)Пафос - 0.79 xG; 8 ударів (2 в площину) з середньої дистанції 16.8 метрів (1 з-за меж штрафного)Схоже, Шовковському сподобалося підсушувати гру в надії на Ваната. Цього разу Ванат криво підставив голову і підвів. Але значна частка відповідальності лежить безпосередньо на ГТ. Якби на місці Пафоса була солідна команда, а не обісцяний колгосп (а Пафос - саме обісцяний колгосп), то киян розвалили б у 3–4 голи. Бо 32 втрати на власній половині - це забагато. Просто Пафос настільки немічний, що за матч виконав лише 2 асистовані удари…Зараз питання не у вивченні суперника - Шовковський сам перемудрив. За лінією м’яча постійно було 6–7–8 динамівців. Ну ок, у більшості ситуацій. Це нагадує ту хуйню, що грає Ребров у збірній: усі сідають за м’яч на власну половину, та на ю-зе-фа вирішують, кому він дістанеться. У підсумку в киян високі 58% володіння, однак:- лише 45% з них (44 з 97) досягли чужої половини поля- лише 8% з них (8 з 97) - штрафного майданчика ПафосаЯ не розумію, як, маючи Михавка, Піхальонка та Шапаренка, можна так довго застрягати на власній половині. Точніше, розумію - але не доганяю, чому Шовковський цього не розуміє. Коли в тебе купа людей, які можуть віддати, - тобі потрібні гравці, які можуть відкритися й отримати. Немає пропозицій - немає просування. Кейс першого матчу Полісся проти Коломойши. Попри велику кількість сильних плеймейкерів (Шапаренко, Піхальонок, Ярмоленко), є лише Ванат на прийом. Все.У Динамо начиталися блогів Трибуни: Попов, Михавко - Бражко, Михайленко - Дубінчак, Шапаренко, Ярмоленко, Тимчик. Щось схоже на літеру «Т» із м’ячем, де фулбеки - крайні верхні точки. А Піхальонок більшість першого тайму взагалі не знаходив собі місця.Проти м’яча гра з двома опорниками спрацювала. Динамо не було настільки вразливим у транзиціях суперника - до моменту, поки не зняли Михайленка (єдина контратака - гольова). Шовковський полагодив паркан, щоб не було прохідного двору, як на старті з Вересом, але про наслідки для атаки не подумав. Проте ще раз - Пафос немічний, тому ця конструкція загалом виглядала надійною 80 хвилин. А на рівні якоїсь Бенфіки - це 0:3 або 0:4, бо там є кому використати ці помилки.Шовковський поламав єдиний свій дійсно працюючий інструмент - ротації зліва (Дубінчак-Кабаєв-Шапаренко). І попри активність - 15 атак лівим флангом проти 15 через центр і правий фланг разом - нічого з гри не досягли. Усі топові моменти - лише з аутів та штрафних.Пора самим переорієнтуватися на колгоспний футбол. Є глибина - пиздяч! А вона є, бо Динамо стоїть на власній половині. Але хто туди може побігти? Ванат? А ще?Шовковський зробив швидку заміну в перерві й випустив до Ваната Волошина. Це оживило матч із Вересом. Тому ГТ довів, що здатен діагностувати проблему. Сподіваюся, нарешті розбереться з цією. Бо один Ванат проти чотирьох, у той час, коли решта колупається в носі - це проблема.Ярмоленко на досвіді демонстрував здатність шукати простір, відкриваючись навіть на протилежному фланзі. Мало питань до Шапи, який покривав велику площу. Іншим футболістам треба давати простіші задачі, бо самостійне розпізнавання простору - не для них. Вкотре отримали спростування міфів українських ЗМІ про «Піхальонок-Рубчинський-Яцик-рандомне прізвище бомжа - заміна Буяльському». Інша людина, інша футболка, відмінна функція. P.S. Індуси - наркомани та підсосники кремля, якщо нарахували удару Ваната без спротиву (0.13) вдвічі менший коф, ніж удару Танковича зі спротивом (0.24).#ДКмікроскоп #ДинамоПафос #ЛігаЧемпіонів
👁 3,450 25-07-31 17:54
Cтисло після другого тайму (1:4): ⁃ випускають Юсефі, в Карамана картка, а треба лупити і щось в пас, малий тут непереконливий поки, лише бігати топчик ⁃ Ротанський футбол на підйомі, якби Філіппов тут не забив, то можна було б завершувати карʼєру, ніхто б і не помітив (0:2) ⁃ а нє, ніхуя, Ротанський футбол ще не на підйомі, Боря Крушинський замикає простріл тіпа у власні (1:2) ⁃ про це писав після першого тайму, Ашур навчив ЦП-шника, що увесь час лишався в районі центрального кола та фігачив лонгболи та лонгшоти, вриватися до штрафного, кумедний, але трудовий гол Андрієвського (1:3) ⁃ це реально підло, в підсумках ключових подій сезону в соціальних мережах Ашура Полісся навіть не згадало, а Імад головний творець сьогоднішнього результату, якщо продовжити тему пресингу та вертикальних відкривань Андрієвського, то там і Михайліченко ПЗ, і Боря ЛЗ ⁃ і що тепер робити із тим, що понад 10 гравців Святого Коломойши вихованці іспанців клубів? 1:4, навіть Гайдучик (!) забив, уявляєте рівень цього Святого Коломойши? немає часу на овертайм, там Шахтар грає одразу після закінчення цього матчу, тож дякую за цей гол ⁃ загалом буде цікаво подивитися, як ті, хто виправдовував Ротаня тиждень тому, стверджуючи, що йому замало часу втілити на полі власні ігрові принципи (плюс футболісти немічні нездари нездатні зрозуміти принципи за місяць), зараз будуть активно пушити геній тренера та раптове прозріння гравців чи як?#СантаКоломаПолісся #ЛігаКонференцій
👁 3,070 25-07-30 12:41
💙Динамо 3:0 Хамрун 🇲🇹 xG графік Динамо - 2.50 xG; 13 ударів (6 в площину) з середньої дистанції 14.5 метрів (3 з-за меж штрафного)Хамрун - 0.27 xG; 7 ударів (2 в площину) з середньої дистанції 23.9 метрів (3 з-за меж штрафного)Висновки були зроблені лише однією стороною - киянами. Хамрун відмовився від тиску, і за перші 15 хвилин Wyscout не нарахував в них жодної атаки. В Динамо - 13!Ще маємо подякувати мальтійцям, бо тепер ми точно знаємо, що Шовковський не санкціонує забивання болта на гру:- перший тайм ➡️ середня дія із мʼячем на висоті 49.5 метрів; другий - 45.5 метрів - перший тайм ➡️ 2.36 xG на 13 ударах, другий - 0.14 xG на 3 ударах І це дратує найбільше, бо з основних гравців на другий тайм вийшли лише Михавко та Шапаренко. Де вже встигли втомитися від футболу дублери та гравці найближчої ротації, щоб так відверто кидати грати? З цього пулу гравців у валянні дурня важко звинуватити хіба Волошина. Решта занадто легковажно поставилася до шансу довести свій професіоналізм тренеру та вболівальникам. #ДКмікроскоп #ДинамоХамрун #ЛігаЧемпіонів
👁 2,820 25-07-22 16:10
Бачимо копію основи зразка минулого сезону — за єдиним винятком: Шапаренко.Наче Шовковський говорив, що всі живі-здорові, крім Анхеля Т. та Рубчинського, яких і не заявляли. Тож, мабуть, це варто інтерпретувати як виховний метод — через вилучення в спарингу.Тому цікаво подивитися, як поділять між гравцями половини поля: • Буяльський при Шапі більше тяжіє до правої, де Ярмоленко. • Піхальонок так само більше тяжіє до правої, але хтось має бути в ланці з Дубою та Кабою — і роль цієї людини важлива.Мальтійців Шовковський хвалив, щоб не вбивати мораль та настрій гравців. А я не буду. Хамрун — їбаний колгосп рівня Першої ліги. Так, у другому матчі вони переглянули своє ставлення до пресингу, проте дуже важко назвати це високоорганізованою структурою:величезні розриви між лініями, висока та неготова до атак глибини лінія захисту, постійні позиційні помилки. Проти Жальгіріса зіграв рахунок 2:0 у першому матчі, тому на відповідь виходили просто відбивати номер.Динамо відбивати номер не можна. Шахтар, своїми 0:0, забрав право на помилку. Треба виходити і забивати 3–4 м’ячі.Бачу багато передумов для хорошого перформансу Ваната: незлагоджена лінія захисту, глибина, вертикальні передачі Михавка та Піхальонка.Бачу передумови для ударів з 18 метрів від Піхальонка.Бачу величезну кількість простору для Кабаєва в транзиції.6:0 не чекаю, бо основа киян після 3:0 може легко кинути грати. А гідного бразильського резерву, щоб ще три накинути, Динамо наразі не має.#ДКемоції
👁 2,510 25-07-21 13:51
Як грають ЦЗ #УПЛ 🇺🇦% виграних дуелей внизу та в повітрі — у прив’язці до кількості втрат внаслідок відбирання м’яча суперникамиВсе доволі просто — чотири квадранти:⁃ у лівому нижньому — ЦЗ, які виграли менше за середнього захисника чемпіонату як внизу, так і вгорі;⁃ у лівому верхньому — ЦЗ, які виграли менше середнього внизу, але більше середнього в повітрі;⁃ у правому нижньому — ЦЗ, які виграли більше середнього внизу, але менше середнього в повітрі;⁃ у правому верхньому — ЦЗ, яких можна віднести до числа еліти в єдиноборствах: вони виграють вище середнього як на землі, так і в повітрі.💙 Єдиний привід для гордості в ДинамоТарас Михавко. Молодий захисник виграв 62.7% дуелей у повітрі та 62.1% — на землі. Вище середнього. Ніхто з його партнерів не дотягнув до рівня 60% в обох компонентах, навіть Попов (63.3% та 56.6%).Найбільшим розчаруванням можна вважати контактний перформанс Крістіана Біловара — він єдиний ЦЗ УПЛ, який не зміг досягти бодай 50% як у повітрі, так і на землі! Єдиний. Схоже, до Лехії поїхав не той ЦЗ, що мав.Максим Дячук теж не виглядав повітряним асом — найгірший ЦЗ УПЛ за % перемог у повітрі (42.9%). Але на землі — непоганий: 62.5% виграних дуелей та 93.8% виграшів при спробі його обіграти. Він — третій найкращий ЦЗ за найменшою кількістю відібраних в нього м’ячів після Слюбика та Саліху.Не той ЦЗ пішов в оренду, не той. Так, Макс навряд чи вже здатен прогресувати до рівня національної збірної. Так, він ніколи не був моїм фаворитом. Дійсно важко зрозуміти, якою футбольною логікою керувався Шовковський — це лишає величезний простір для «токсичних» припущень. Якщо це звільняє ігровий час для малого Захарченка чи потенційного новачкаокей.Якщо ні — буду першим у черзі, щоб наприкінці сезону насипати піструнів за комір.😄 Смішно, але факт — Ракіцький досі щось може!До сильних борців можна віднести: Бондаря, Джордана, Шабанова, Нурі-Малиша, Понєдєльніка, Адамюка, Павлюка, Конате, Скибу та навіть Удода.Одразу троє захисників Полісся не вражають у боротьбі: Віалле, Матич і Сарапій.А от Чоботенкосильний лише на землі, у повітрі нижче середнього.Тому повне відновлення Бескоровайного трапилося дуже своєчасно.#ДКмікроскоп