😀😀 Стисло після другого тайму (1:2): ⁃ Кабаєв не вмер, кровоточив, і вирішили не допускати зараження рани -> Шола Огундана дебютує ⁃ Шола - Козак 1:1, контактна гра по черзі ⁃ продовжує грати хуйню Динамо, але принаймні з мʼячем ⁃ перший удар Бленуце в динамівський карʼєрі, знову стандарт, як і удар головою Захарченка, з гри моменти не народжуються ⁃ ого, Скорік ввалив, Моргун пройшов тест на Нещерета ⁃ Динамо робить усе, щоб нахуй вилетіти з кубку та звільнити Шовковського, Олександрія все ж конвертувала свій стандарт, Бленуце забиває, але не в ті (1:1) ⁃ виходить йобарь, зараз Динамо може вилетіти ще до серії пенальті, Джонатан проти високої позиції Дубінчака, тривожно ⁃ з тим, як усе зараз йде, то Шовковський вже може починати писати заяву на звільнення, нащо тягнути ⁃ Огарков - це жахіття, важко бути гіршим за деяких гравців Динамо, але Микола перевершує ⁃ може Шола врятує роботу Шовковському? старається ⁃ нарешті знімають Огаркова, нерви здали вже й в Нестеренка ⁃ от про це я вище писав, Дуба на жовтій, але Шовковський не підніматиме Вівчаренка, мабуть, до вилучення Дуби, бо в нього такий план ⁃ Шовковський, коли-небудь заміни почне робити? підкажіть йому, що додаткового часу немає ⁃ нарешті народжує заміну СаШо, Бую підіймають замість Піхальонка, це вже під пенальті?! де решта свіжих гравців? ⁃ Буяльський - геній, ну, хто б ще; в цьому голі пас Віталія на Волошина вирішив все, Шола найбільше хотів врятувати Шовковського від початку тайму (1:2) ⁃ Шовковський, як у приказці, і рибку зʼїв (лишив нових улюбленців на лавці), і «на це саме» сів (пройшов далі) ⁃ відсутність замін може свідчити лише про те, що Яцик та Вівчаренко отримали високу оцінку у грі проти Оболоні від ГТ; а Дубу та Шапу Шовковський не пробачив, мститься далі, цікаво, як далеко СаШо готовий в цьому зайти #ДКемоції #ОлександріяДинамо #КубокУкраїни
😀 Оболонь 2:2 Динамо 😀Перший гол ОболоніШовковський говорить про недоналаштування, яке він побачив ще до гри. Молодець. Я недоналаштування побачив лише на 15-й хвилині. Що зробив Шовковський, щоб уникнути цього? Виходить, що нічого. Або роби більш активну ротацію та став поки ще тимчасово вмотивованих гравців, або став найсильніших. Шовковський не зробив ні першого, ні другого.Я ніколи не розумів і не розумію, коли резервісти недоналаштовуються. Окей, Буяльський - він може пішки, як сьогодні, зробити два асисти. Окей, Ярмоленко - він пішки може віддати таку передачу, як Буяльському в першому таймі чи Волошину в другому. Але Яцик? Де й коли він досяг статусу рівня Буяльського чи Ярмоленка, щоб робити на полі таку дурню та не отримувати прутнів за комір від тренера?1️⃣ Герреро десь поза епізодом. Далі лінія атакувальних гравців (Буяльський, Кабаєв і Ярмоленко). І тут у мене питання: що робить Яцик? Хоча краще запитаю Шовковського за можливості, його ж гравець. Якщо Яцик чекає, щоб запресингувати захисника Оболоні, то для чого, якщо захисник очевидно має намір запустити лонгбол ще до моменту ймовірного зіткнення? А натяку на можливий ривок зі швидкістю світла не прогнозується. Невже Яцик не бачить неготовності Ярмоленка, Кабаєва та Буяльского вмикатися в пресинг? То що він один хотів зробити? Андрій взагалі спиною до захисника!2️⃣ Чому взагалі гравці допустили між четвіркою (Буяльський, Кабаєв, Ярмоленко, Яцик) та п’ятіркою (Вівчаренко, Бражко, Михавко, Біловар, Караваєв) аж 20 метрів вільного простору? Де компактність, звідки цей розрив? Навіщо, якщо Бог не дав, Динамо намагається імітувати пресинг? Бог не дав - то й не треба. Якщо IQ Яцика не дозволяє йому сьогодні розпізнавати епізоди, де доречно йти в пресинг, коли в тебе Буяльський та Ярмоленко поруч, то навіщо Шовковський дає таке завдання? Для чого давати мавпі автомат, як Ротань видав Кудрику?3️⃣ Михавко бачить вільного гравця Оболоні в 20-метровій зоні між двома лініями захисту Динамо та висувається. Не встигає, бо й не мав шансів при грі в дотик, і лишає Біловара саменького 1v2.4️⃣ Бражко та Караваєв не встигають вчасно звузитися, щоб компенсувати висування Михавка в опорну зону. Біловар кидається в ноги й дозволяє статися виходу віч-на-віч. Лишає саменьким Нестеренка.Не розумію, чим займається СаШо в методкабінеті та на тренуваннях, якщо його гравці допускають такий провал через центр. Як можна поставити двох опорників і отримати ось таке? Тому вкотре озвучу власну думку: жоден колгоспник не може бути сильнішим за навіть усіма зневаженого, але все ж гравця з регаліями (Шапаренка, наприклад). Як на прикладі збірної, так і на прикладі Динамо.Я розумію Яцика проти Полісся, щоб перекривати висування інсайдів, в прийом передач від ЦЗ у розіграшах або за спини власним ЦЗ у розвитку атаки. Тоді це спрацювало. Чудовий план, бо нинішній Шапаренко не здатен на щось подібне. Але я категорично не розумію сенсу ставити в склад футболіста, який не вміє в пас (на рівні Калюжного в збірній), у ситуації, коли ти очікуєш матч із 60% володіння. Чи дав Яцик баланс, про який щебече Ребров? Не дав. Чи дав Яцик якість прогресії м’яча? Не дав. Чи створив Яцик партнерам 2–3 якісні моменти? Не створив. Тож Шовковський помилився з вибором, як Ребров, і має відповісти, коли прийде час, і цих помилок назбираєтся так само багато, як в Реброва.#ДКмікроскоп #ОболоньДинамо #УПЛ
Правовірна таблиця #УПЛ🇺🇦Не фанат xP на такій короткій дистанції, бо поки говоримо лише про невеличкі тренди, а не якісь очевидні закономірності. 😀 Перформанс Динамо відповідає реальній таблиці: і там, і там перші. 😀 Приємно дивує ЛНЗ, бо на старті йдуть по орієнтирам киян - створили та допустили у своїх матчах приблизно те саме. Але в ЛНЗ дивує і неприємно: на 5.9 (!) голів забито менше від створеного! Тому і 7 очок в реальній таблиці. В Динамо інша якість - кияни забили на 4.9 голи більше. Там, де Кузик не забиває в порожні, там Буяльський кладе Поліссю ударом, який може відтворити хіба 2-3 гравці на усю УПЛ. 😀 Шахтар в перших чотирьох турах створив найбільше - 9.7 xG. Подивимося чи без Судакова та Кевіна фестиваль триватиме. 😀 Найменше допустив біля власних воріт Металіст 1925 - 2.0 xGA. Коротка дистанції, колгоспний календар. Після туру 10-го усе стане більш репрезентативним. 😀 Найменше створює Оболонь - 2.5 хG. Металіст 1925 проти Оболоні грав, тому вкотре нагадаю не репрезентативність коротких відрізків. 😀 Найбільш дірявий Епіцентр - 10.7 xGA. Ворота Білика оминуло вже 3.7 голів - десь суперник мазав, десь рятував. Більше недозабили лише Кривбасу - 3.8 голів. Ще одна команда, що заслужила фарт - Колос. Десь Пахолюк, десь пощастило - і 3.6 голів пройшло повз.Якщо говорити про очки, то ситуація наступна:😀 найбільший недобір очок в Олександрії (-3.8), бо у воротах дірка (-3.9 від допущених моментів),😀 найбільший перебір очок в Кривбаса (+5.2), де до оверперфу захисту (пропустили на 3.8 менше того, що допустили на ворота) додається оверперф атаки (забили на 2.5 більше того, що створили)#УПЛмікроскоп
🇦🇿 🇺🇦 Стисло після другого тайму (1:1): ⁃ жодних кадрових змін в перерві, ага, Реброва все влаштовує, так і запишемо ⁃ момент Зінченка, типу активний початок ⁃ Зубков нарешті вийшов із пішого режиму, прискорився, прискорився Судаков і замкнув, друга чи третя атака не пішки, і гол (0:1) ⁃ 8 футболістів скоро почне подихати, бо грає другий матч за декілька днів, цікаво хто вийде, бо матч ще не закінчився ⁃ СуперІван вже точно не встигає нікуди, другий матч поспіль не встигає, але, мабуть, в Реброва контракт із whitebit, а в СуперІвана криптоабонемент ⁃ нарешті замість Калюжного Ярмолюк, Довбик замість Ваната, лишається 7 гравців, що грали із Францією від старту ⁃ єдина подача за 60 з чимось хвилин у штрафний майданчик України, рука Зінченка, пенальті, азербайджанський футбол стрімко йде на підйом (1:1) ⁃ ну, і схуялі ви всі вирішили, що Азербайджан (вищі в таблиці коефіцієнтів) Україна має якось легко обігрувати? вже ж всі навчилися грати у футбол ⁃ чекаємо на відповідь від Реброва, а Ребров псіхує - Шапаренко та Волошин встають замість гірняків Очеретька та Бондаренка, жоска, дивний мув від Реброва ⁃ схоже й від АТБ є абонементи, не лише від whitebit, у надважливі хвилини Ребров піднімає Михайліченка, якого ні в хуй ні ставив останні два роки… ⁃ бʼє Зая, бʼє Шапа, в площину, але не дуже гольові удари ⁃ Андріє Борисовичу, може з Татаровим та Ростіком Шурмою знайдете ще 5-6 професійних менеджерів і для збірної? ну, бо щось нинішні керівники не вивозять, збірна в них не дуже незламна та не дуже потужна, реформи би якісь #збірнаемоції #АзербайджанУкраїна #ЧС2026
Олександр Мартинюк vs Владислав Дубінчак ⚽️ Частина 1: Гра в атаціЧому замість Миколенка довикликали саме Дубінчака, а не Мартинюка, що вже навіть встиг дебютувати проти Нової Зеландії?Головна проблема сприйняття якостей футболістів минулорічної Олександрії - це сонцесяйність Руслана Петровича. Він наче цар Мідас перетворює на золото все, до чого торкається. Торкнувся до Мартинюка - значить, це видатний футболіст. Декілька разів дискутував із прибічниками сонцесяйної політичної партії, і переважна більшість не може пояснити набір робочих інструментів лідера їхнього культу. Це й провокує бабусь на лавочках біля будинків наділяти футболістів міфічними екстраздібностями, які в тих гравців можуть бути відсутні взагалі.Якщо порівнювати з динамівською структурою атаки, то Мартинюк за функцією ближчий до Кабаєва - без фінального продукту. Радар тому підтвердження, там повний розйоб.Від кого більше шансів отримати якусь гіпотетичну користь у матчі проти Азербайджану? Від того, хто є невід’ємною частиною атакувальної гри своєї команди (Дубінчак), чи того, хто майже не дотичний через структуру, де голкіпер був головним плеймейкером команди (Мартинюк)? Тому розумію пріоритет штабу Реброва при виборі. Якби не був доступним Дубінчак, то, швидше за все, наступним у черзі був би саме Олександр від безвиході.Одразу скажу, що швидше повірю в Зінченка як лівого захисника, ніж у вихід Дубінчака в старті (навіть на Азербайджан). Цілком можливо, що Влад відсидить обидві гри на лавці. Навряд би гравця, на якого розраховують у грі проти Франції, не запрошували навіть у резервний список. Тож Влад - опція номер два максимум. Тобто людина для лавки, а не в старт. Другий матч важливіший для турнірної таблиці, бо фактично все одно, чия дупа буде страждати зліва проти Франції. Там і з Миколенком оптимізму було б небагато.Не знаю, чи варто ще щось коментувати, окрім двох метрик:- Дубінчак залучався в минулому сезоні УПЛ до 6.61/90 ударних атак, Мартинюк - до 3.77/90.- Дубінчак брав участь у 0.99/90 гольових атак Динамо, в той час як Мартинюк долучався до гольового ланцюжка раз на три матчі (0.33/90).Архітектура футболу сонцесяйного не передбачала активного залучення Мартинюка, тому жодної гостроти попереду: • лише один створений момент раз на три матчі (0.33/90), xA цих моментів (0.02) свідчить, що це якісь передачі під удар із 20-25 метрів від воріт; • ключова передача (тегають переважно передачі під удар в дотик) проходила раз на шість поєдинків; • жалюгідна точність кросів (14.3%), що в підсумку означала лише 1 (!) точний крос раз на три матчі (0.36/90).Тому особисто мені цікаво зараз спостерігати за «Металістом 1925» та тим, як розвивається Мартинюк в іншій парадигмі.Входження до штрафного, катбеки чи глибокі передачі в межах 20-метрового радіуса від воріт суперника - скрізь солідна перевага Дубінчака. Бо в Олександрії майже не було передач від лицьової від лівого захисника. У «МХ1925» це має змінитися, бо там голкіпер не є найпомітнішим гравцем на полі. Плюс немає Кравченка, щоб штампував кроси монопольно.Вражає інше - навіть вдалих обведень у Дубінчака втричі більше, хоча Влада важко назвати вправним дриблером. На фоні Мартинюка він - Роберто Карлос. Тому Дубінчак виглядає більш аргументованим вибором, щоб вийти з лавки на останні 20 хвилин у другому матчі з Азербайджаном, якщо Зінченко стане порожнім фізично. Дубінчак помилявся у матчі з «Пафосом»? У нього принаймні були ці матчі. Мартинюк на єврокубковому рівні досі не верифікований. Тому немає гарантій, що проти Пафоса не помилявся би.#ДКмікроскоп #Дубінчак #Мартинюк #УПЛ
💙Було/стало: Тарас МихавкоПросування мʼяча 🇺🇦20 років, ЛЦЗДістали вже безкінечні трагедії в нашому футболі. Давайте про щось позитивне. Декілька років тому так само писав, що Олександр Сирота - молодець, обростає необхідними пасовими якостями, щоб грати на такому рівні. Тепер починаю боятися, що історія може повторитися. А з Динамо історія взагалі полюбляє ходити колами. Нинішня гра Тараса під тиском та в позиціонуванні в захисті поки не надто сильно відрізняється в позитивну сторону від гри Сироти. До того, що робить у просуванні Михавко, питань мало так само, як мало їх було до Олександра.Тепер повертаємося до позитиву. Він певним чином пов’язаний із загальнокомандним успіхом. Якби ось те, що грало в УПЛ рік тому Динамо, грав рандомний колгосп, то його б цілували в сраку.Минулий сезон не просто продемонстрував пасовий потенціал Михавка - його ми бачили в перші пів року в Динамо. Минулий сезон показав крок уперед. У Тараса остаточно минув переляк входити у вільний простір, який мав будь-хто з ЦЗ Динамо за останні років п’ять, навіть Забарний. Просувань передачами стало менше десь на 5, але кількість просувань веденнями зросла на 2.Взагалі за веденнями Михавко виріс у, мабуть, найкращого ЦЗ УПЛ. Зросла і дистанція цих ведень.Дуже тішить прогрес у пасовій грі у вакуумі. В УПЛ практично не було тиску на Михавка. Зростання частки передач із просуванням та точності передач уперед - пряме свідчення цього. Впала кількість обведень як на власній, так і чужій половинах.І за наслідком Михавко став брати участь у більшій кількості ударних атак: • у позаминулому сезоні був частиною 4.59/90 безперервних ударних ланцюгів • у минулому вже стало 5.53/90.Михавко ставав дотичним до 0.81 голу кожного матчу, і це справді крутий показник. Ось тут, до речі, збірна сезону 2024/2025 за goal ending sequence.Тому на поляка сподівання величезні. Якщо Михавко та команда не отримають інструменти подолання тиску, якщо йому не покажуть, як аналізувати кожен момент тиску на нього, то вся ця минулорічна робота піде нанівець. Без якісного позиціонування в захисті та гри під тиском далі на горизонті оренда до Лехії, Яблонця чи Туреччини. Але тепер молюся на Жирону, раптом не вилетять в Сегунду завдяки Ванату.#УПЛмікроскоп #Михавко #УПЛ
Лідери 3-го туру #УПЛЗахист 🇺🇦Перші нормальні вихідні, щоб подивитися, що у світі коїться. Короткий дайджест:⁃ Циганков, виявляється, повернув собі 15-й номер, але навряд чи це допоможе йому реанімувати кар’єру; Жирона зараз вбитіша за Динамо, мав нещастя побачити розйоб, який влаштував Вільярреал (5:0) - заклинаю Ваната туди йти: команди там зараз немає, і купівля Владислава - це як мертвому припарка.⁃ Довбик сидить під Ванєю Фергюсоном, який колись стартував з хет-трика за Брайтон та подальшою низхідною.⁃ Зінченко вже навіть не проходить на лавку Арсенала, тепер інший ЛЗ (Калафьорі) став частиною чогось прекрасного - квадрата з Мартіном, Зубіком та Райсом; українець більше не потрібний у жодній ролі.⁃ Інвестиції Челсі нарешті окупилися, Сіті деградує темпами Динамо в єврокубках.Але після 7-8 нормальних людських ігор потягнуло передивитися матч Полісся та ЛНЗ. Бо приклад із Пономарьовим (новий тренер) та ЛНЗ (рандомний набір доволі посередніх за масштабами УПЛ гравців) демонструє, наскільки Шовковський непридатний до нинішніх викликів.Пономарьов у короткі строки зумів донести ідею менш кваліфікованим за основу Динамо гравцям. Раз. Оцінив важливість для цієї ідеї фізичної підготовки. Два. Тому підготував гравців відповідно. Три. Аргументи Шовковського на цьому фоні, що його гравці - повне лайно, і потрібні легіонери, - це тренерська капітуляція (білий рушник). Нити - функція вболівальників. Тренер має працювати.Пономарьов із гіршим ресурсом зміг вирішити локальну задачу проти значно сильнішого на папері суперника. Якщо ЛНЗ буде потрібно завтра знову зіграти з Поліссям, то нічого доброго для Полісся це не означатиме. У Ротаня немає відповіді на тиск 1-в-1. Динамо? Ізі. Я вже бачу, що ЛНЗ може розвалити Динамо за тим самим принципом, що й Полісся. Або Чорноморець Григорчука - двічі по 3:2. Бо у Шовковського немає протидії. Аби була, то ще після Рейнджерс рік тому почали б шукати дієві шляхи вирішення, а тут і після Пафоса не зробили висновків. Чи в Динамо фулбеки заходять у середину? Чи з’явилося ще щось цікаве як протидія пресингу? Ефективне - ні.Динамо навіть не здатне відтворити механізми подолання пресингу ЛНЗ. Динамо теж може бити лонгболи, але Лисий не може підготувати команду так, щоб було кому боротися за ці лонгболи та підбирання, окрім Ваната. Банально бракує мобільності. Глухий кінець: команда не зростає тактично й деградує фізично через постійні переїзди.😀 Відзначимо гравців ЛНЗ за матч із Поліссям: ⁃ Геннадій Пасіч вступив в 16 дуелей в захисті, вигравши 8 з них (50%) ⁃ 8 виносів здійснив Назарій Муравський ⁃ Дмитро Ледвій здійснив менше сейвів за Кемкіна, але потягнув 0.65 xCG, фактично це один вартий уваги сейв удару Гайдучика (0.60 xCG; 37ʼ)#УПЛмікроскоп
😀 Костянтин Вівчаренко vs Владислав ДубінчакГра в атаці 😀Друга частина порівняння. Ви вже знаєте, що Дубінчак чіпкіший, сильніший 1-в-1 у захисті та виконує більші обсяги чорнової роботи без мʼяча. Тепер дізнаєтеся, чому Владислав усе одно повертає собі місце в складі раз по раз: він просто ухвалює більш якісні за Костю рішення з мʼячем.Почнемо з бази. Дубінчак дотичний до більшої кількості ударів (6.61/90 проти 5.65/90). Але удари бувають різні: іноді хтось вирішує завдати дальнього, і якось відзначати за це фулбека - малозмістовно. Плюс Владислав частіше грає з основою. Інша справа, що 0.99 з цих 6.61 ударів завершуються голом. Це вже цікавіше, бо показник утричі перевищує здобутки Кості (0.33/90). Фактично Дубінчак дотичний до голу кожного матчу, і це вже суттєвий внесок у підсумковий результат.Якість ударів у ланцюгах, створення яких причетний Дубінчак, краща — що за xGChain, що за xGBuildUp, що за xGBuildUp 5 останніх передач перед ударом.xА (очікувані асисти) теж вищe. Ще одне свідчення ефективності трійки Дуба-Каба-Шапа та їхньої кооперації на полі.Головний недолік Вівчаренка — паси та кроси. Тут усе дуже й дуже погано. Динамо не може поставити все на захисника, який не здатен виконати найпростішу подачу. Тому Шовковський змушений знову і знову повертати Дубінчака в склад, коли його псих минає. Лише кожен пʼятий крос Вівчаренка знаходить адресата (19.3%), тоді як Владислав значно точніший (29%). У Дуби немає колосальної переваги в кількості точних подач (1.16/90 проти 0.72/90), проте він запорює меншу їх кількість.xThreat від передач та xThreat на 100 передач також на користь Дубінчака. Він гостріший у пасовій грі й при цьому точніший загалом. Дубінчак робить асист приблизно раз на 4 матчі, Костя — приблизно раз на 7-8.Тож мій прогноз: Дубінчак скоро повернеться в основний склад. Костя довгий час вважався перспективним, пліткували про зацікавленість у ньому десь та когось. Але фулбеку без подачі та стабільної пасової гостроти дуже важко стати основним у команді, яка атакує понад 60% ігрового часу. От самі подивіться, як робить різницю проти закритих команд Конопля цього сезону, асистуючи на Кауана. Дубінчак, до речі, переважає Вівчаренка і в передачах від лицьової (0.64/90 проти 0.39/90).Тож поки в Динамо є Шапаренко та вінгер без фінального продукту (Кабаєв), іншого рішення, окрім Дубінчака, на лівому фланзі немає. Вівчаренка може врятувати лише поява дійсно сильного лівого вінгера, що робитиме 7+7 за сезон УПЛ. Це знизить важливість Дубінчака, а отже створить передумови для гри з фулбеком без фінального продукту.#ДКмікроскоп #Дубінчак #Вівчаренко #УПЛ
🏆 Стисло після другого тайму (3:1): ⁃ другий тайм починається з лажі Нещерета, щастить тут, бо лише кутовий ⁃ Зая продовжує показувати Брагару, як треба віддаватися грі, той відпустку пропустив заради Динамо, тепер в кондиції щось робити корисне другий матч поспіль ⁃ є й хороша новина, Вівчаренко не зіграє у матчі відповіді, правда, Динамо тепер 40 хвилин гратиме в меншості ⁃ цікаво, що встає не Дубінчак, а Михавко йде грати ЛЗ, це ще аукнеться, бо в центр захисту стає тандем мрії ⁃ Шапаренко тепер хибна девʼятка чи що? Ванат схоже пішов на правий фланг замість Ярмоленка, Піхальонок поступається місцем Бражку… ⁃ Михайленко не встигає, ніхто не встигає знову, люди не розуміють базові принципи позиціонування в захисті, дві розрізні передачі (2:1) ⁃ аукається, Попов (трішки з Біловаром) відтворює перший гол Пафоса, кидає свого тіпа, щоб той був сам перед кіпером (3:1), дайте вже малому Захарченку пограти, його помилки хоча б будуть сприйматися з розумінням, бо дитина, а такі часті помилки Попова лише стимулюють скинутися Вотфорду грошима… ⁃ Попов-Біловар - захист мрії наркомана, далі щось не дуже хочеться дивитися, знімають Заю та Ваната, Каба та Герреро виходять дограти ⁃ ідея з Піхальонком себе не виправдала, звісно плюс, що вже без Буяльського, бо ця ідея грати «як в УПЛ» в Європі провалилася ще із Пафосом; тож план Б від тренера теж виявився невдалим, чекаємо вже на план С у грі відповіді, чи він є? ⁃ зараз почнеться срач типу от колгоспи везуть легіонерів, чому Динамо не може? люди, ви чогось забуваєте, що колгоспи із легіонерами програли Динамо в чемпіонаті 100500 очок; от коли колгоспи із легіонерами посунуть Динамо в УПЛ кудись в район 5 місця, ось тоді можна буде говорити про здатність тих легіонерів посилити склад киян; те, що умовний Цара сяяв навесні в УПЛ - не дає ніяких гарантій, що він так само буде тягнути Динамо проти Пафосів та Маккабі ⁃ до чергової серії ниття Шовковського за трансфери лишилося 5, 4, 3, 2, 1…#ДКемоції #МаккабіДинамо #ЛігаЄвропи
😀😀 Стисло після другого тайму (0:2):- Одразу потрійна заміна в Ротаня. Штаб, мабуть, не задоволений виконанням ігрових принципів Гуцуляком та Караманом. А Бескоровайний скоро зможе отримати нікнейм «Скоростріл», бо якось занадто швидко кінчає.- Швидкого ефекту заміни не дають, Полісся страждає, а ЛНЗ відповідає, знімають Танковського із жовтою, Рябов у грі.- Бебех продовжує вилизувати, але на УПЛ ТБ інакше не можна. - Волинець наче Шапаренко в Динамо, чи навіть за Пірло в Поліссі.- Борис-рятівник входить в житомирян, це вже агонія, Ротань кидає на поле все, що в нього є, лишається ще десь Філіппов.- Поки все виглядає так, що ЛНЗ розуміло з ким гратиме. Немає ходів житомирян, які стали би несподіванкою для ЛНЗ. І навпаки, як грати проти ЛНЗ таке Полісся не розуміє.- Лише на 66ʼ хвилині вперше в матчі забули про когось у штрафному, 1-в-1 добре працює проти розіграшів та в центрі, у власній третині принцип порушили. - Волинець передає привіт Нещерету! Усик втикає в телефон, бо на полі грає лише одна команда.- На 71ʼ хвилині відбувається перший відчутний провал ЛНЗ, Полісся виходить на простір, але Дідик робить красу в підкаті!- Заради справедливості скажу, що ось так страждати проти ЛНЗ будуть і більш майстерні гравці та команди. - О, а ось і Філіппов, дивимося на 4-4-2, Ротань йде ва-банк та гуляє на всі гроші, Боря йде на лівий фланг.- Якщо матч завершиться перемогою ЛНЗ, то ЛНЗ повним складом буде в збірній Туру від мене; так, є Дідик, як MVP, але організація гри загалом вища за якістю за індивідуальні перформанси.- Все частіше провалюється ЛНЗ, сили не безмежні, свободи в гравців Полісся із мʼячем стає більше; зʼявилися натяки низького блоку.- Дідик сідає в центр захисту, свіжий опорник Кушніренко на полі, ЛНЗ відводить гру від власних воріт, ледь не подвоюючи перевагу в рахунку.- 70ʼ хвилин на полі була одна команда (ЛНЗ), лише із втратою інтенсивності картинка на полі підрівнялася. - Бебех починає вже називати Борю Кушніренком, теж втомився.- Охохохохох, Оба виїбав в усі отвори ще одне підсилення Динамо на думку деяких людей (Кравченка), схоже немає між ним та Хадроєм суттєвої різниці, солодкі дірочки в захисті (0:2).- Міша, в якому там класі вже команда за шкалою Ротаня? #ЖПемоції