Джерело
Смоловий | Стисло після другого тайму (1:1): ⁃ зараз вангую, що здурівший Шовковс...
3 120 Охват/переглядів
2025-10-18 14:25
Повідомлення №9203
Стисло після другого тайму (1:1): ⁃ зараз вангую, що здурівший Шовковський зніме Буяльського та випустить Рубчинського, буде чудовий некролог його тренерської карʼєри, але хто в цій команді може віддати, як оце Буя на Піхальонка в зону? ⁃ Шандор не послідовний, Будківський намагається схопити Тіаре, ігнор ⁃ Кушніренко в ліжку із дружиною теж симулює? Боже, як він стогнав… ⁃ Динамо місцями трохи більше починає ставати схожим на Динамо, сподіваюся після цього матчу Шовковський трішки «поїсть гівна» на пресконференції після питання, чи сподобалися йому захисні дії Віталія (0:1) ⁃ Шола набирає кондиції, щоб гвалувати Пердут, після зимових зборів може стати страшною силою ⁃ Боженька все бачить, катюзі - по заслузі ⁃ Динамо дивує, Динамо після голу не зупиняється вперше за 5-6 останніх турів ⁃ Але все йде за планом - 85 хвилина, класика, символічно, що в епізоді грав не Тіаре, а Попов (1:1) ⁃ треба відіграватися, а двох найкращих футболістів команди на полі вже немає…Шовковський заслужив «поїсти гівна» після матчу ⁃ тренеру киян варто повчитися тому, як тренувати затягування часу, Зоря просто майстерно вбила компенсований час, відмінна робота Скрипника, як утримувати бажаний рахунок #ДКемоції #ЗоряДинамо #УПЛмікроскоп