Джерело
Смоловий | Стисло після другого тайму (2:1): ⁃ ого, Михайліченко замість Коноплі,...
3 300 Охват/переглядів
2025-10-13 20:45
Повідомлення №9194
🇺🇦 🇦🇿 Стисло після другого тайму (2:1): ⁃ ого, Михайліченко замість Коноплі, нухуху собі, Ребров хоче відтворити гол Богдана Шахтарю із заходом в центр під удар ⁃ відскакуємо, нашатир Матвієнку не допомагає, азер лупанув втративши дві можливості віддати в кращу позицію ⁃ чуйка у Реброва, це мала бути дискваліфікаційна картка для Коноплі ⁃ щоб робив би Ребров без Маліновського? це ж яке все навкруги печальне, якщо Руслан дійсно за рівнем виглядає бістом ⁃ стає зрозуміло чому Михайліченко грає саме в Поліссі ⁃ ну, от Маліновський замикає дотик Гуцуляка (2:1), тупо один гравець вирішує долю усієї команди, і Гуцуляк, на якого не розраховує Ротань, але розраховую я в Мантрі, теж знову опиняється там, де потрібно ⁃ стрьомні заміни Реброва, знімає людину, яка робила усю гру, Шапаренко та Бондаренко типу свіжіші, але це не УПЛ, де можна пішки бути королями ⁃ треба забивати ще, щоб менше залежати від Ісландії ⁃ без Маліновського бракує солідності, забагато метушні, наче стараються, але метушня в підсумку ⁃ Калюжний явно не під забивати третій гол, як і Бондар, хоч би пронесло, бо трикутник в центрі та дует в захисті - тепер виглядатиме максимально стрьомно - усі ж тіла з УПЛ ⁃ ще один мій біст із Мантри забиває, але дивляться на лісопилку Бондаренка чи Заїн офсайд? для конкуренції з Ісландією гол був би дуже доречним ⁃ ми ще в перегонах, перевагу над Ісландією втратимо тільки після поразки французам, а далі треба знову перемагати Ісландію, бо рахувати голи схоже при рівності очок вже не варіант #збірнаемоції #УкраїнаАзербайджан #ЧС2026