Джерело
Смоловий | Як грають команди #УПЛПередачі за володіння на чужій половині, % частк...
2 120 Охват/переглядів
2025-10-16 17:56
Повідомлення №9199
Як грають команди #УПЛПередачі за володіння на чужій половині, % частка передач за володіння на чужій половині від загальної кількості передач за володіння та кількість передач за володіння 🇺🇦Обожнюю Driblab за можливість перевірити будь-яку гіпотезу, яку чую в телевізорі чи бачу десь у соцмережах.Тож - чи можна ставити Динамо-3 в один ряд із Динамо, як це роблять деякі мої друзі?Цікавий тейк. Цікавий хоча б тим, що він узагалі виник.Спершу про сумне.Лише дві команди УПЛ здатні буквально зв’язати дві передачі поспіль. Більше в лізі немає команд, які за середнє володіння виконують дві й більше передачі на чужій половині. У Динамо-3 - лише 1.86, у Динамо - 2.20, тож, шановні, зарано надрочувати пісюни. Обождіть ще турів п’ять-шість. Прогрес або станеться, або все піде за сценарієм Олександрії.🇺🇦 Гегемон очевидний: • Шахтар виконує 5.71 передачі за середнє володіння, з яких 3.43 припадають на чужу половину. • Тобто 60.1% передач у середньому володінні на чужій половині.🇺🇦 Колись Динамо могло кинути виклик (не довго, але могло).Та зараз незадовільна фізична форма, дивний вибір персоналу й специфічна візія Шовковського запустили процес колективізації команди: • тривалість середнього володіння скоротилася до 4.29 передач, • частка на чужій половині - 51.3% (мінімальна перевага над власною зберігається).🇺🇦 ЛНЗ - єдина команда, яка не Шахтар і не Динамо, що виконує за володіння більше передач на чужій половині, ніж на своїй (51.1%).🇺🇦 А тепер - до Динамо-3, яке вже «не поступається нічим Динамо», ага.Більшість із вас уже бачила графік просування м’яча ЦЗ-шниками та ефективність цього просування.На відміну від Михавка, Матвієнка, Бондаря (і, прости Господи, Біловара), просування м’яча Сарапієм та Чоботенком не призводить до відчутної кількості голів в безперервних ланцюгах.Бачите вже проблему? Ні? Тоді пояснюю.Динамо-3 дійсно робить ставку на підготовку своїх атак. Це очевидно з розподілу передач: • 2.14 передач на власній половині (53.5%) • 1.86 на чужій (46.5%).Але який сенс перетримувати м’яч на власній половині, якщо це не веде до інфільтрації у фінальну третину? Хіба за паси біля своїх воріт дають очки? Ні.І ось головне: за низькою участю Сарапія й Чоботенка в безперервних гольових ланцюгах ми бачимо, що ця стратегія не має жодної переваги. Ні над Динамо, ні над Шахтарем, які готують більшу частину своїх атак саме на чужій половині. То наскільки доцільно надрочувати пісюна над менш ефективною пасовою ігровою системою? От коли Сарапій і Чоботенко наздоженуть за своєю залученістю до комбінаційних ланцюгів Матвієнка та Михавка - от тоді й можна буде гайпувати та заливати сім’ям усе навколо. Це буде означати, що Руслан Петрович Сонцесяйний нарешті збудував свій болід без Судакова й Бондаренка.⚡️ 🇺🇦 А поки рекомендую для фетишу та мастурбації інший обʼєкт! Кривбас Патріка - це просто космос. Найменша кількість передач у середньому володінні на чужій половині (0.78) - і 16 забитих голів. Більше забиває лише Динамо (22). Просто королі вертикального футболу. Ніхто з прямолінійних команд навіть близько не стоїть в ефективності.#УПЛмікроскоп