Статистика telegram каналу - @sidsego

Роздуте его Антона Соколова

Subscribers: 157
Photos: 234  Videos: 14  Links: 143 
Мене звати Антон Соколов і я стендап-комік. Цей канал — мій особистий блог в кращих традиціях блогів
2021-11-25

Кількість підписників

Середній перегляд на повідомлення

Історія змін лого

Поки що змін не зафіксовано

Історія змін назви

Роздуте его Антона Соколова
2022-08-11
Telegram: Contact @sidsego
2022-08-09
Роздуте его Антона Соколова
2022-08-04

Історія зміни типу аккаунта

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2022-05-25
Дуже неприємно усвідомлювати, що найкращі, найлегші роки мого життя були за Януковича.
Вже майже традиційно викладаю сюди фото з плівки, які в інші соц мережі буду зливати по одній
Колись сміялись з смєхопанорами та задорнова. Потім молодь дивилась КВН та іронізувала з тих, хто дивився смєхопанораму та задорнова. Потім прийшло наступне покоління, яке почало дивитись стендап та іронізує з КВН. Зараз же я спостерігаю, як якісь тінейджери неіронічно під виглядом переписок постять жарти, які колись розказував задорнов, просто переповідавши анекдоти зі сцени. І вони навіть не знають, що це анекдоти, які розказували в плацкарті їх діди.
Circle of jokelife
Це якесь магічне число у нас. Просто коефіцієнт інфантильних людей, які вірять в популізм та прості рішення.
(вибачаюсь, що цей канал перетворюється в фейсбучний політичний паблік, обіцяю виправитись)
Я не знаю, як це працює, але Тік ток мене просто заспамив цими двома тіпами. Якісь диванні аналітики, яких ніколи до того не бачив, зараз попадаються раз на 4-5 відео. Іноді по 4 відео поспіль!
Враховуючи, як працюють алгоритми ТТ, це по ходу хтось із знайомих йобнувся
О! Треба на Читацький щоденник кликати!
Читацький Щоденник — готуєшся, підбираєш склад, вкладаєш гроші в зйомку. 6 тис переглядів за місяць
Хтось зробив слайд шоу з наймерзотнішими анекдотами з газети 30-річної давнини і виклав на канал з назвою "Гумор на всі 100%"— 40 тис переглядів за місяць
Блять, це навіть не анекдот, тут панчу немає! В чому жарт?!
Вибачте, просто емоції.
Найсмачніший чай, який я пив останнім часом – чай від Укрзалізниці. Самому не віриться в це, адже з дитинства "чай в поїзді" був предметом жартів. Але поки їхав з Одеси, випив 3 різних чаї і всі були дуже ок. Найсмачніший – бойовий на кримських травах. Ну і ціни просто кайф — 15-20 грн!
Шкода, що цей чай не продають просто в роздріб.
Повний випуск нового ЧЩ на 2 години вже доступний для наших підписників на Патреоні і БМЕК.
https://www.buymeacoffee.com/indiestandup
Випуск зовсім без монтажу з загальної камери, щоб відчути ніби наживо дивишся. Звук не з камери, хороший)
Там не просто технічні моменти і нестиковки, а є багато смішних, важливих, а також контраверсійних моментів, які ми просто не можемо залишити в версії для ютубу, бо навіть випуски на півтора години - це задовго
Я ніяк не можу впоратись з особистим внутрішнім конфліктом: читати твіттер чи ні. З одного боку хочеться бути в курсі подій, чим живуть люди і тд, а з іншого — твіттер не дарма так називається, це ще та помийка, де постійно щось несеться, але ні на що не впливає.
Дуже допомагає цей акаунт — просто моніторю основні події тут, цього достатньо.

https://x.com/sho_po_ukrtwi?s=21&t=47Krf0Mnh6OVvIcppMBHQQ
Обожнюю малювати в ізометрії за оцей перетин «раціо»(по суті креслення) та «емоціо». Найскладніше, що я малював на планшеті і перший малюнок «з голови». Це узагальнений образ моєї кімнати в період навчання в школі. Тут стільки деталей, що навіть не знаю, чого тут більше — творчості чи арт-терапії по прийняттю і «відпусканню» минулого.
В кінці — фото для порівняння
1. Власне, кімната.
2. Телевізор я не дивився років з 15, коли в мене зʼявився комп, але до того — фільми і мультсеріали на ICTV були важливою частиною дозвілля. «Справжні монстри» та «Гей, Арнольд!»змушували встати на півгодини раніше. Зліва стілець, на який завжди скидався одяг. Гантелі, якою ніколи ніхто не користувався, але вона завжди була «під рукою»
3. Кішка завжди сиділа на рамі відкритої хвіртки. На столі касетний плеєр, на поличці — стійка з касетами. Жодної ліцензійної, всі записані з радіоефірів або переписані у друзів. На вікні тріщина — памʼятник рукожопості вітчима. Він хотів замінити ущільнювач на вікнах і в ітозі побив майже всі вікна. Скло замінили вже разом з вікнами, після розлучення. Боксерські печатки були старші за мою маму. Я в них тренувався, поки вони не розлізлись. Скарбничка-свиня досі в мене є.
4. На стіні завжди були плакати, в дитинстві це були в основному культуристи (кумири вітчима та дяді), їх потроху замінили музиканти та афіші концертів, які я відвідав. Під плакатом з Сталоне (синій) сліди зірваного зі стіни мого малюнку. Бо він «не пасував до плакатів». На дивані лежить чтиво на ніч — Кінг. По боках стоять радянські колонки S-90, «найкращі в світі», а по факту — абсолютне бубняще рипяще гімно
5. Бонус. Фото кімнати, але вже періоду після моїх 18 років.
рівень уважності при підготовці матеріалів наших ютуберів: слова блогера про те, що на канал Діскавері чинили тиск комерційні компанії через деякі випуски Руйнівників Міфів, підкріплені скріншотом з відповідним заголовком новини. Ніби ок, але перший же абзац новини на скріншоті говорить, що цю новину спростовано.
Цікаво, куди нас цей штучний інтелект заведе
Приємний мешап. Доречі, сюжет пісні дійсно більше Тілю пасує, аніж Стінгу

https://youtu.be/_j9Vm3t1HHI?si=pdCixGmVCFtI4At4
Антоніо Лукіч, режисер «Мої думки тихі» та «Люксембург, Люксембург», виклав відео-ессе про кіно і це саме той контент, якого особисто мені не вистачає в укр ютубі — змістовні відео про кіно по 10-20 хв, які знімає людина, що шарить в кіно, а не просто прочитала факти в Вікіпедії та подивилась документалку. Без води, з прикладами, чіткими тезами. Кайф.

https://youtu.be/t7Zz6csNNxw?si=ZJJlRz0jMa3cs1_C
Діма Білоус, здається, перший комік в Україні, якого цькують за жарти не про Україну та ЗСУ.

Контекст: на каналі Підпільного вийшли Розгони, в яких Дмитро розказав про вирішення конфліктів після того, як його пес обсцикає чужі речі. На нього жостко напало суспільство, що він мразь і не виховує пса.
На самих розгонах панувала атмосфера справжнього родинного свята: всі один одного ненавидять і кидаються токсичними зауваженнями та пасивно-агресивними репліками, а хлопчик в кепці просто хотів гарно провести час і не знає, куди себе діти
Здається Ваня вирішив повернутись в ютуб — ось залив новий перклад біта Луі
https://youtu.be/KH4FQeaOWiI?si=DfhJdhn6-slMndXt
Кращий костюм на хеллоуін, що тільки бачив. Кемерон би оцінив (іф ю ноу, уот ай мін)