Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Роздуте его Антона Соколова
Додано 25 лис 2021

Роздуте его Антона Соколова

@sidsego
Кількість підписників: 192
Фото: 491
Відео: 22
Посилання: 163
Опис:
Мене звати Антон Соколов і я стендап-комік, дизайнер афіш та перекладач західного стендапу. Цей канал — мій особистий блог в кращих традиціях блогів
Джерело

Роздуте его Антона Соколова | Нарешті пройшов 3-го Відьмака. Якщо коротко: нудна та переоцінена гра....

Логотип телеграм спільноти - Роздуте его Антона Соколова Роздуте его Антона Соколова @sidsego
131 Охват/переглядів 2024-10-26 09:20 Повідомлення №654
Нарешті пройшов 3-го Відьмака. Якщо коротко: нудна та переоцінена гра. Я щиро не розумію того пісяння кипʼятком навколо неї. Сюжет? Побочки суперечать основним в плані таймінгу — тут ми поспішаємо рятувати життя найціннішій людині, а тут копирсаємось в якихось локальних квестах на утопців.Лут, зброя, костюми? Тупо мотлох, який тобі не потрібен ні разу — всю гру легко ходиш в одному костюмі. Ніколи новий меч не кращий за той, що вже в тебе.Алхімія? Купа пляшечок, з яких пʼєш 1-2 і ситуативно Кішку або Косатку (хоча і це необовʼязково ніколи) В першій частині система алхімії була краще в рази.Озвучка? Російська просто погана (виношу за дужки те, що вона російська). Ці два голоси набридли вже. Врятувала ситуацію польська озвучка.Система прокачки? Геть не урізноманітнює ігровий процес. Бо все одно ти користуєшся одним знаком. Деталі світу? Чим довше і глибше вивчаєш, тим більш скучно стає. Треба прям не затримуватись.Кінь? Взагалі непотрібен.В цілому — норм гра. Гвінт класний. Але я щиро не розумію, де хоч пара негативних відгуків? Чи фанати Відьмака вбивають хейтерів і це мій останній допис?