Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Роздуте его Антона Соколова
Додано 25 лис 2021

Роздуте его Антона Соколова

@sidsego
Кількість підписників: 192
Фото: 491
Відео: 22
Посилання: 163
Опис:
Мене звати Антон Соколов і я стендап-комік, дизайнер афіш та перекладач західного стендапу. Цей канал — мій особистий блог в кращих традиціях блогів
Джерело

Роздуте его Антона Соколова | Наштовхнувся на дуже залайканий пост на класичну тему "велика компанія...

Логотип телеграм спільноти - Роздуте его Антона Соколова Роздуте его Антона Соколова @sidsego
191 Охват/переглядів 2024-10-03 10:40 Повідомлення №634
Наштовхнувся на дуже залайканий пост на класичну тему "велика компанія ображає маленьких людей". Цього разу це СТБ та bred.pitsa. Другі – це хлопці, що знімають скетчі всякі комедійні. Так от, Бред.Пітса кажуть, що СТБ вкрали у них ідею. Зокрема сюжет скетчу про креативний відділ, що придумує всякі гадості. У випадку хлопців – запахи айкосу та передбачення на чеках в сільпо. У випадку СТБ – креативний відділ, що вигадує, як ще здирати гроші з людей за комуналку.І от при всьому бажанні стати на сторону слабшого у конфлікті, я не розумію дойоба пацанів до СТБ. Просто давайте розберемо ці скетчі на складові і подивимось, що саме вкрадено:1) стиль зйомки мокʼюментарі. На думку приходить одразу "Офіс". Далі можна і не шукати.2) формула жарту скетчу "а що, якщо якесь погане, неприємне явище існує не саме по собі, а його хтось вигадав?" Це, блін, настільки старий сюжет, що про це майже вся грецька міфологія (та і міфи взагалі). Більш "свіжий" приклад – мультик про козаків, там де Дуля розказує, як кумів посварив. На перший погляд, це інше, але по суті — нечиста сила зібралась на сходку та хизується,наскільки креативно виконали свою роботу по погіршенню світу. Лишається тільки третій елемент, сама назва "Креативний відділ". Але це настільки очевидний хід, що впевнений, пошукати трохи і ми знайдемо такий самий скетч про такий самий відділ десь у Монті Пайтон або Довгоносиків.Або я чогось не розумію?