Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Сергій FLASH | Про технології
Додано 14 лип 2024

Сергій FLASH | Про технології

@serhii_flash
Кількість підписників: 161 701
Фото: 5,010
Відео: 998
Посилання: 471
Опис:
Присылайте интересный контент сюда @serhii_flash_contact_bot Помощь на исследования и разработки по теме РЭР, РЭБ, связи для армии Украины Банка https://send.monobank.ua/jar/8iMJTXaHi5 Картка 4441 1144 4885 6722 PayPal [email protected]

👥 Кількість підписників

161 701
Середній/День:: +3
Середній/Тиждень:: +417
Середній/Місяць:: +649

👁️ Середній перегляд на повідомлення

109 180
Середній/День:: 91,000
Середній/Тиждень:: 126,186
ERR: 67.52%

📊 Кількість повідомлень на день

1.6
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 1.6
Середнє за день: 1.6

Історія змін лого

Історія змін назви

Сергій FLASH | Про технології 2025-12-29
Про зв'язок від Сергія Флеш 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Командири корпусів і бригад. Захищайте мирне прифронтове населення від БПЛА терору. Я бачу, що держава не поспішає робити те, про що я пишу місяцями. Я впевнений, що кошти не є глобальними і їх знайдуть місцеві громади.На виїзді з села або в полі на дорозі ставиться на триногу світлофор, який живиться або від 220, або від автомобільного АКБ. У ньому є радіо модуль Лора з антеною. У кожного світлофора свій ID. Ваш черговий дивиться на Графіт і Віраж і вмикає червоне світло світлофора на час небезпеки. Управління йде з приймача-передавача на високій точці.Другий варіант - це така ж радіосистема, але з сиреною в центрі села. Звук сирени відрізняється від звуку повітряної тривоги. Ця тривога повідомляє жителям, що є загроза від малих типів БПЛА.У будь-якій бригаді є майстер, який все це збере. Світлофорів і Лори на Алі валом.UPD Ніхто не може нічого гарантувати. Щоб уникнути ситуації: “Ви увімкнули, нам зелений, а нас атакували”, я вважаю, повинен спалахувати один колір, яким військові попереджають про наявність в даний момент підвищеного ризику переміщення. Не забороняють і не дозволяють, а інформують!!!UPD2 Якщо дорога пролягає там, де НЕМАЄ ЛІСІВ І ПОСАДОК, а це весь південь. То біля світлофора в полі має бути укриття з сіток на кілька машин. Велика прямокутна кишеня. Заїхав всередину, опустив за собою сітку на в'їзді та виїзді.
Всі чиновники кажуть: Кияни, готуйтеся, ця зима буде найважчою, але далі загальних фраз ніхто не заходить 😞 Що нас чекає взимку (на даний момент). Повторюся ще раз - на даний момент, тому що ситуація змінюється щодня. Росіяни атакують, влада лагодить, росіяни знову атакують.Температура в квартирах буде +5 +10 (залежно від погоди). Спроби обігріватися електрикою призведуть до перевантаження мереж і графіків відключення (кожні кілька годин). Чого домагаються росіяни? Звістно, їм байдуже, чи будемо ми мерзнути чи ні, і чи будемо ми сидіти в темряві. Ворогу потрібно «зламати» населення столиці, щоб почалися безпорядки і хаос. Їм потрібно, щоб люди змусили владу прийняти їхні умови. Наскілки вони досягнуть вони своїх цілей? Я не знаю. Сподіваюся, у людей вистачить мудрості зрозуміти, що відбувається і хто винен. Чого чекати:Голоду не буде.Паливо буде. Вода, сподіваюся, буде. Мерія зробить все, щоб лікарні, садочки та критична інфраструктура працювали.Будуть пункти обігріву тощо. Мобільний зв'язок та інтернет будуть. Що я можу порадити:-Купуйте з сусідами (або самі )генератори і подовжувачі і майте невеликий запас палива. -Рекомендації виїжджати з Києва на зиму усім трохи ідіотські. Більшості людей нікуди їхати. Але якщо у когось є дачі з пічками і близькі в селах, то варто подумати про запасний варіант. -Подивіться на автономні дизельні обігрівачі. Але пам'ятайте, що їм потрібен вивід вихлопу на вулицю.Звичайно, ми вистоїмо, але буде важко. Я написав би для вас набагато більше з різних напрямків інфраструктури, але не можу, тому що противник теж мене читає.
Приліт "КАБ" по Полтаві. Останнім часом противник активізував удари по Україні цим видом озброєння. Це не зовсім звичний нам КАБ у форматі авіабомби з крильцями. Цей виріб більше нагадує за формою крилату ракету, в якій прямо з заводу все зібрано в одному корпусі. Назва зброї УМПБ-5.На даний момент ми достовірно нічого точно не знаємо щодо цих бомб! Всі висновки експертів базуються на аналогічних розробках і на попередніх аналогах, зокрема УМПБ Д-30СН. УМПБ-5 в цілому вигляді ніхто не бачив і не вивчав! Можу лише сказати, що діаметр виробу 30 см.УМПБ, як і КАБ, скидається з висоти понад 10 кілометрів і може літати далі КАБ за рахунок наявності внутрішнього двигуна. Дистанція польоту може бути до 200 кілометрів. Вага бойової частини близько 100 кг.Відповідаю відразу на питання1. Зенітними дронами їх збити не можна, занадто висока швидкість польоту2. Вплив РЕБ невідомий, оскільки ми не розуміємо, який тип приймальної системи навігації там встановлений.Паралельно росіяни використовують ще один аналогічний виріб з дистанцій до 200 кілометрів «Гром-Е1» на основі ракети Х-38.
Війна, яка колись звалась АТО та ООС (вітання всім, хто був там та пам'ятає) не йде ні в яке порівняння з тим, що понеслося в 22 році, а вже 22й рік тяжко порівнювати з 24 та 25... Дрони докорінно змінили поле бою, та саму структуру того, що кожен хто був на "нулі" бачив, чув та відчував.Спочатку дешеві та легкі дрони стали очами підрозділів. Але, абсолютно некомпетентна, корумпована та тупорого-заскорузла "система" МО разом з її очільником зеленим міністром рєзніковим (яйця по 17 , весільні дрони...) всрали та прогавили момент, тим самим взваливши тягар забезпечення Мавіками на самі підрозділи та волонтерів. В той час, як з дронів, тих самих Мавіків, почали кидати "скиди" - від ВОГів та 40mm HEDP, до уламкових гранат та термобарів.Далі було цікавіше, ретранслятори, антени на щоглах, кабелі та перехідники, "прошиті" та перепаяні на 2-3 АКБ Мавіки літали вже на десятки кілометрів, виявляючи техніку, укріплення та скупчення окупантів. Вони коригували вогонь артилерії, наводили ракетно - бомбові удари, знаходили РЕБи та ППО окупантів, відбивали охоту у орків лізти штурмувати, як вдень так і вночі. Поле бою різко змінювалось, стріми та цікаве програмне забезпечення давало змогу бачити все в "районі" цілодобово.Наступний "етап" прийшов з появою FPV дронів, з різними розмірами та бойовою частиною, більше можливостей та більше небезпеки. Почалося, прямо таки, полювання за любою технікою та полі бою, від "корчів" до броні, від мотоциклів до гармат та їх розрахунків. Зі звичайними FPV, певний час, доволі успішно поралися мультиканальні РЕБи різної потужності, але з появою FPV на волокні це скінчилося. Керування та відео канал такого дрона неможливо "задавити", через специфіку його роботи.Окремо слід згадати про "важкі" бомбери, яких у орків не так, щоб багато, але це інша історія, так само як засідки FPV, дистанційне мінування усього до чого можна долетіти, тощо...Найкращим захистом від FPV дронів (звичайних та на оптиці) є чітке влучання в сам дрон та його бойову частину кулею, паком дробин або зарядом картечі. Звідси виникає АБСОЛЮТНА необхідність в розробці та впроваджені нових підходів, стандартів та протоколів дій, в тій зоні, куди може прилетіти той, чи інший дрон. Зона величезна, це десятки кілометрів, де потрібно уважно "СЛУХАТИ небо", уважно спостерігати за тим, що коїться навколо та тримати напоготові 12й калібр, або інші "речі" для передачі негативних думок ворогу.Величезне прохання до командирів всіх рівнів, доведіть до особового складу, в 10й, 100й та навіть в 1000й раз, що лінощі та пофігізм, кінчаються втратами техніки, загиблими та пораненими Побратимами! Забули увімкнути РЕБ чи не превірити його роботу перед виїздом, не одягнув броню, не взяв з собою дробовик та набої, замість того, щоб моментально "розійтися", розвернутися та "слухати" - дивитися, збитися до купи та теревенити - палити, хєрово замаскувати транспорт, (додайте необхідне з вашого досвіду) - і все, "приїхали". Проїбав - убило.Лінощі, пофігізм, відсутність стандартів та протоколів дій вивчених та напрацьованих до автоматизму ЗАВЖДИ призводить до жахливих наслідків! Вчіться та помилках інших, бо власна помилка може стати фатальною і це, на жаль, лише питання часу.Війна змінюється постійно, поле бою гнучке та максимально небезпечне, неуважність, пофігізм, віжсутність розуміння усіх загроз призводять до страшних наслідків. Необхідно постійно пам'ятати про загрози FPV, необхідно планувати та працювати з усвідомленням того, що небо вороже, що підарські дрони не літають поодинці, і за першим з величезною вірогідністю прилетить ще і ще. Необхідно пам'ятати про можливі "засідки" та умовно просте патрулювання - полювання, тощо. Зробіть репост, будь ласка. Американський піхотинець
У мережі дуже активно обговорюється електромагнітна зброя. Під цей термін можна підвести багато різних пристроїв за принципом роботи, але реальним, на мою думку, виглядає тільки концепція спрямованого надвисокочастотного випромінювання. Дане випромінювання створює наведені струми на електронних компонентах, виводячи їх з ладу або збиваючи їх роботу.За всю історію військової техніки було створено лише один серійний комплекс електромагнітної зброї рф "Ранець-Е", який у світі виявився ... нікому не потрібним, оскільки пересувався на ракетному тягачі і стріляв імпульсом аж раз на 20 хвилин. Випромінювання в "Ранці" генерується в сантиметровомудіапазоні імпульсом тривалістю 10 наносекунд і фокусуєтьсяпараболічною антеною. Тобто 20 хвилин генератори заряджають конденсатори, щоб в результаті отримати розряд потрібної потужності. Автори анонсували дальність збиття дронів променем на 10 км.А що ще є у світі?1. «Raytheon Co. Missile Systems» розробляє з 2019 року бойовий ЕМІ-генератор «Phaser», але на якій стадії розробка не відомо. Характеристики теж не відомі.2. У 2019 році в США створено ще одну систему електромагнітної зброї THOR. Система поміщається в морському контейнері і має у вигляді випромінюючого елемента прямофокусну антену. Точні характеристики невідомі.3. Британці з 2010 року працюють над системою RF DEW, про яку теж нічого не відомо.4. У Китаї є малопотужна система ZC-100 від EM Sniper, вага виробу одна тонна, дальність 0,5-1 кілометр. Антена діаметром 1,5 метра, потужність імпульсу 10 кВт5. Ще одну китайську систему електромагнітної зброї створили CSGC і NORINCO, але крім малюнка про її характеристики нічого не відомо.6. І звичайно, найбільш розпіарений проект - це компанія Epirus з системою Leonidas. Але якщо Ви спробуєте знайти якусь конкретику про цей продукт, то нічого не знайдете. Весь інтернет наповнений красивими картинками, відеороликами, мультфільмами і 3D графікою про цю систему без технічних даних і конкретики. Також в інтернеті багато інформації про залучення фінансів в цей проект. Навіть фото команди розробників викликає дивні враження які наводять думки на якийсь роздутий стартап, а не військовий проект.Фіналізую1. Електромагнітна зброя, безумовно, перспективний напрямок.2. Не слід очікувати великої дальності та потужності, але для захисту від БПЛА зброя чудово підходить3. Розмір великий, а виріб енергоємний. На наших фронтах явно не актуально. Знайдуть і знищать.4. Нічого серійного, практичного і доступного для купiвли в світі не випускається. Незважаючи на розробки тривалістю десятки років.5.Немає ніякої достовірної інформації про характеристики і можливості світових розробок.
Ми продовжуємо шукати РЛС, завдяки яким "Рубікон і Компанія" знаходять і збивають наші розвідувальні крила і бомбардувальники. Без такої РЛС робота за вказаними цілями неможлива.Така РЛС повинна мати дальність хоча б 10-15 км по крилах. Діапазон може бути будь від 3 до 12 ГГц. РЛС повинна бути тільки тримірною щоб визначати висоту БПЛА.РЛС може бути з 3-4 нерухомих ФАР площин, як Рада ( круглих або квадартних), або мати рухомий елемент на 360 градусів, як морський радар. Звичайно, те, що рухається, швидко буде знайдено, тому, можливо, такий радар застосовується без поворотів для роботи по одному сектору з ручним налаштуванням екіпажем.Антена РЛС і простір навколо РЛС повинні бути максимально відкриті. РЛС може бути прикрита сіткою. Розмір площини РЛС десь 1,0-1,2 метра на 0,4-1,0 метр. На 70% я ожидаю, что это будет китайское изделие типа юфр-02Я прошу всіх пілотів звертати увагу на зазначені цілі. Ви 100% повинні були їх помічати. Якщо не з'ясуємо, з чим маємо справу, втрати БПЛА скоро стануть непоправними.
Самый близкий украинский детектор дронов к российскому Булату 3MX, это Аспирин 2.0. Купить его нельзя, он распространяется фондом Порошенко. На фото номер 1.Чувствительнось, дипазоны и дальность сработки не уступают российскому Булату. Но у нашего есть ложные сработки, которых нет у Булата и нет распознавания типа дрона ( Аутел, DJI, FIMI). У противника все четко пишется на большом экране тип дрона и уровень сигнала, у Аспирина только частота и дальше гадай сам. Обещают доработать.Есть еще детектор Ксеон (номер 3). Это скорее не детектор БПЛА, а детектор излучения на диапазонах 2.4, 5.8 и 900. Показывает визуально излучение без распознавания типа сигналов и без указания цифрами точных частот.Номер 2 это тоже наш новый детектор, который работает в широком диапазоне. Но к сожалению сложно сделать универсальную эффективную антенну одну на все диапазоны плюс тоже есть ложные сработки. Но вещь думаю перспективная.Номер 5 рабочий детектор, но много ложных сработок, плюс нет актуальных на сейчас диапазонов. Обещают доработать.Я уже писал ранее, что ложные сработки это самое плохое. После десятка раз выпрыгивания с машины на ходу при ложных тревогах бойцы забьют на эти сработки и когда то их это погубит. Детектора сейчас на 90% важны и актуальны именно в движении и это движение не только на нуле. Враг атакует дронами на 5-20 километров. Так вот ставишь детектор на торпедо, летишь по селам, а он пищит без конца на мобильную связь, на WiFi мосты и роутеры. Разработчики, вы попробуйте сами так проехать, сразу поймете, что ваше изделие не жизнеспособное. И уровни сигналов не будет пехота настраивать и калибровку тоже не будет делать.
Прес реліз хакерів.Вместе с коллегами из Киберпартизаны BY, заявляем об успешном проведении продолжительной и масштабной операции, в результате которой была полностью скомпрометирована и уничтожена внутренняя IT-инфраструктура "Аэрофлот — российские авиалинии".На протяжении года мы находились внутри их корпоративной сети, методично развивая доступ, углубляясь до самого ядра инфраструктуры — Tier0. Нам удалось:Получить и выгрузить полный массив баз данных истории перелетов. Скомпрометировать все критические корпоративные системы, включая: CREW, Sabre, SharePoint, Exchange, КАСУД, Sirax, CRM, ERP, 1C, DLP и другие.Получить контроль над персональными компьютерами сотрудников, включая высшее руководство.Скопировать данные с серверов прослушки, включая аудиозаписи телефонных разговоров и перехваченные коммуникации. Извлечь данные из систем наблюдения и контроля за персоналом.Мы получили доступ к 122 гипервизорам, 43 инсталляциям виртуализации ZVIRT, Около сотни iLO-интерфейсов для управления серверами, 4 кластерам Proxmox. В результате действий было уничтожено около 7000 серверов — физических и виртуальных. Объем полученной информации 12TB баз данных, 8TB файлов с Windows Share, 2TB корпоративной почты.Все эти ресурсы теперь недоступны или уничтожены, восстановление будет требовать, возможно, десятки миллионов долларов. Ущерб — стратегический.Наша операция — это прямое послание:Для ФСБ, НКЦКИ, RT-Solar и других так называемых "киберзащитников" — вы не способны защитить даже свои ключевые инфраструктуры. Для всех сотрудников репрессивного аппарата — ваша цифровая безопасность ничтожна, и вы сами уже давно под наблюдением.В ближайшее время начнется публикация части полученных данных. Мы не просто уничтожили инфраструктуру — мы оставили след.Слава Україні! Жыве Беларусь!Персональные данные всех россиян, когда-либо летавших Аэрофлотом, теперь тоже отправились в путешествие — правда, без багажа и в один конец.
Я прийняв рішення подати рапорт про відставку з посади командувача Сухопутних військ Збройних Сил України. Це усвідомлений крок, продиктований моїм особистим відчуттям відповідальності за трагедію на 239-му полігоні, внаслідок якої загинули наші воїни.Як командувач, я не зміг у повній мірі забезпечити виконання своїх наказів. Не дотиснув, не переконав, не змінив ставлення до людини в строю. Це моя відповідальність.Поведінка бійців має значення, але головна відповідальність - завжди на командуванні. Саме командири визначають правила, ухвалюють рішення і відповідають за наслідки.Кругова порука та безкарність - отрута для армії. Я намагався викорінити її з Сухопутних військ. Але якщо трагедії повторюються - значить, моїх зусиль було недостатньо.Ми не маємо права жити в системі, яка не вчиться. Якщо не робити висновків, не змінювати ставлення до служби, не визнавати свої помилки - ми приречені. Без особистої відповідальності - немає розвитку. Без розвитку - немає перемоги.Армія, в якій командири несуть особисту відповідальність за життя людей, - живе. Армія, де за втрату не відповідає ніхто, - вмирає зсередини.12 загиблих. Є поранені. Це молоді хлопці з навчального батальйону. Більшість із них перебували в укриттях. Вони мали вчитись, жити, боротися - не гинути. Мої глибокі співчуття родинам загиблих і всім, хто постраждав.Я ініціював перевірку всіх обставин трагедії: дій командирів, стану укриттів, ефективності систем оповіщення. Усім постраждалим надається допомога. Але жодна перевірка не поверне тих, кого ми втратили.Ми не виграємо цю війну, якщо не побудуємо армію, де честь - не слово, а дія. Де відповідальність - не покарання, а основа довіри. Де кожен командир щодня відповідає — за наказ, за рішення, за людину.
А потім ця буханка звалить з СВО додому :-)В РФ запатентовали систему защиты транспорта от атаки БПЛА, состоящую из каркасной рамы, которая крепится к кузову транспортного средства, где на каркасной раме закреплено не менее одного электромотора, с лопастями, причем электромоторы можно подключить к системе электропитания транспортного средства.Механическое воздействие на БПЛА осуществляют вращающимися лопастями 6. Оператору БПЛА трудно идентифицировать вращение лопастей 6 и их границы и при попытке атаковать защищенное транспортное средство 10, с большой долей вероятности он попадет в зону вращения одной из лопастей 6.В зазоре, который образован между корпусом транспортного средства 10 и вращающимися лопастями, будет происходить разворот кумулятивной гранаты (после удара лопасти о корпус гранаты). Зазор также необходим для ослабления кумулятивной струи в случае подрыва заряда БПЛА при ударе о лопасть. Испытания на макете показали, что параметры вращения лопастей - 600 об/мин при длине каждой лопасти 1 м обеспечивают надежное отражение гранаты.