Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Сергій FLASH | Про технології
Додано 14 лип 2024

Сергій FLASH | Про технології

@serhii_flash
Кількість підписників: 161 701
Фото: 5,010
Відео: 998
Посилання: 471
Опис:
Присылайте интересный контент сюда @serhii_flash_contact_bot Помощь на исследования и разработки по теме РЭР, РЭБ, связи для армии Украины Банка https://send.monobank.ua/jar/8iMJTXaHi5 Картка 4441 1144 4885 6722 PayPal [email protected]
Джерело

Сергій FLASH | Про технології | Всі чиновники кажуть: Кияни, готуйтеся, ця зима буде найважчою, але да...

Логотип телеграм спільноти - Про зв'язок від Сергія Флеш Сергій FLASH | Про технології @serhii_flash
74 700 Охват/переглядів 2025-10-25 20:56 Повідомлення №6483
Всі чиновники кажуть: Кияни, готуйтеся, ця зима буде найважчою, але далі загальних фраз ніхто не заходить 😞 Що нас чекає взимку (на даний момент). Повторюся ще раз - на даний момент, тому що ситуація змінюється щодня. Росіяни атакують, влада лагодить, росіяни знову атакують.Температура в квартирах буде +5 +10 (залежно від погоди). Спроби обігріватися електрикою призведуть до перевантаження мереж і графіків відключення (кожні кілька годин). Чого домагаються росіяни? Звістно, їм байдуже, чи будемо ми мерзнути чи ні, і чи будемо ми сидіти в темряві. Ворогу потрібно «зламати» населення столиці, щоб почалися безпорядки і хаос. Їм потрібно, щоб люди змусили владу прийняти їхні умови. Наскілки вони досягнуть вони своїх цілей? Я не знаю. Сподіваюся, у людей вистачить мудрості зрозуміти, що відбувається і хто винен. Чого чекати:Голоду не буде.Паливо буде. Вода, сподіваюся, буде. Мерія зробить все, щоб лікарні, садочки та критична інфраструктура працювали.Будуть пункти обігріву тощо. Мобільний зв'язок та інтернет будуть. Що я можу порадити:-Купуйте з сусідами (або самі )генератори і подовжувачі і майте невеликий запас палива. -Рекомендації виїжджати з Києва на зиму усім трохи ідіотські. Більшості людей нікуди їхати. Але якщо у когось є дачі з пічками і близькі в селах, то варто подумати про запасний варіант. -Подивіться на автономні дизельні обігрівачі. Але пам'ятайте, що їм потрібен вивід вихлопу на вулицю.Звичайно, ми вистоїмо, але буде важко. Я написав би для вас набагато більше з різних напрямків інфраструктури, але не можу, тому що противник теж мене читає.