У 7 чи 8 класі до нас прийшла новенька дівчинка, із якою я файно спілкувалась. Ми дружили і все таке, і тоді був якийсь пік доглядових штук, накладних нігтів, оцих китайських мотлохів, які стали тільки-тільки завозити і продавати в ларьках. Я купила собі гребінець із люстерком, а вона просила позичити, але я відмовила. Причина проста: влітку перед школою мене заразили через спільний гребінець вошами, і мамка моя виводила і вичісувала ту холєру до тижня точно. І я сказала причину, що типу так і так.Пройшов місяць, прийшла медсестра в клас і давай перевіряти голови. Вивели мою подружку (ой дуже непомітно оце знаєте) ну і весь клас поняв у чому проблема.Потім якогось чорта кличуть мене. Виходжу і ця дівчинка сказала, що це я її заразила. А якби пройшло півроку точно. Пояснила ситуацію, всі діла. Наче розійшлись, вона той педикульок дома лікувала.Але косо саме на мене дивились пару років точно. Так вот Оля,якщо ти це читаєш, то знай: пройшло 15 років, я шось це вспомнила, і пишу шо ти паскуда. Усіх дякую за увагу!
Крик душі. Були прильоти по Сонячному, було зруйновано багато будинків. Більшість будинків були елітними. Не такі типові як у всіх, а гарні, з гарним ремонтом, фасадом, якісні матеріали і т.дТак ось, зайшовши почитати коменти в фейсбук, я в ахуі від того, наскільки наш народ уйобський. Більшість коментів було «які хороми накрали, так вам і треба», «ну і добре, що зруйнували, нове відбудуєте», «а навіщо ви гроші збираєте? у вас же вони є, раз такий будинок побудували». І такого дуже багато. Зазвичай це писали бабуськи та чоловіки з аватарками котиків чи невдале селфі в фурі. Коли я це читаю, то просто в ахуї наскільки люди кончені. Тільки кончені ніщеброди можуть таке писати. І думати, що на такі будинки обовʼязково крадуть. Факт того, що хтось ветеран війни ( як Швецов), хтось лікар, хтось діючий військовий ( який сюди сімʼї відправляє кошти), хтось ІТ, хтось має ресторан чи СТО. І ЧЕСНО ЗАРОБЛЯЄ НА ЦЕ ВСЕ.Чому така несправедливість? Чому така заздрість?Чому не вистачає клепки навчитись заробляти кошти? Шукати якісь можливості для цього. Чому якщо ти невдаха, то всі мають бути такі? Маю надію, що серед підписників цього каналу немає таких.
Історія від подруги, яка працює в ПольщіВона працює у громадській організації, вони ділять офіс з іншою громадською організацією, тобто в одному офісі працює дві різні громадські організації.Та інша громадська організація (не та в якій працює подруга) робить проєкт польська мова для українців (безкоштовні заняття) Прийшла якась баба сьогодні, хотіла забрати документи, але дівчат з іншої гром орг не було, моя подруга разом з польськими колегами її про це повідомила і тут почалось «а ми жє дагаварівалісь што ета такое пппц» і так далі Польські колеги почали телефонувати до дівчат з тієі орг, вони повідомили що можуть вислати документи поштою за їх рахунок, мою подругу попросили перевести це і їй пояснити Як вони до неї підходили, баба вже почала волати, що позвонила поляку чоловіку і що ось з поляком то вони напевно поговорять бо то поляк, всунула телефон польській колезі і чоловік почав на неї вижчати, в тей момент моя подруга сказала так я вам переведу, вони вишлють доки поштою «Ах ви з України? Та я взагалі не хочу мати справу з українцями більше, три рази мене обдурили ось зараз ви дурите…(це все було рос звичайно)»Моя подруга почала ще раз пояснювати що вони з іншої орг і що вона взагалі перший раз цю пані бачить і нікого вона не дурить, на що почула «Дєвушка я з вами вообще не говорю» Моя подруга просто пішла Та баба просто пішла з офісу, зіпсувавши всім настрій, моя подруга сказала що це перший раз як з нею не захотіли говорити, бо вона українка і о диво, це не був поляк а українка Люди часами це просто…
Досвід співпраці з фотографом (inst: ph.daria_sav) — це повний провал і розчарування.За два тижні до фотосесії (26.07) я домовилась про зйомку на якій мали б бути присутні: я, мій чоловік та наші батьки. Пояснила, яка це має бути фотосесія. Фотограф сказала написати їй 05.08, щоб уточнити деталі. Я так і зробила, але у відповідь — тиша. Потім вона все ж відповіла, але без жодного ентузіазму, без конкретики, навіть не намагалась допомогти підібрати локацію. Сказала локацію,аби рахувалось… Я запропонувала свій варіант — знову мовчання, хоча повідомлення було прочитано.У день зйомки я змушена була сама буквально випрошувати відповідь, телефонувала — ніхто не брав слухавку. Це при тому, що в мене вже був запис на макіяж і зачіску, замовлений торт, заброньоване кафе. Я була в білій сукні, з фатою та букетом — повністю готова. І лише о 11:48 (зйомка мала бути о 14:30!) я отримую повідомлення, що вона “захворіла” і пропонує перенести. (перенести що? Зачіску, макіяж і так далі? ) Її зовсім не хвилювало, що в мене вкладено час, гроші та емоції. Я написала, щоб мені повернули завдаток (500 грн), адже послуги не були надані, і я не повинна просто дарувати ці кошти. Скинула карту — і вже понад добу з моменту прочитаного повідомлення ніякої реакції.Абсолютна неповага до клієнта, повна відсутність відповідальності, байдужість та ігнорування. Зірвати людині важливий день — це нижче будь-яких професійних стандартів. Категорично не рекомендую цю фотографиню.Після всієї цієї ситуації я вже від інших людей почула багато негативних відгуків про цього фотографа. Дуже шкодую, що не поцікавилась цим раніше, адже щиро сподівалась на чесність і порядність людини. На жаль, завдаток мені досі так ніхто і не повернув. Смс не читаються.
Дівчатка, мені зараз 25, але через одне відео, яке зняли, коли мені було 19 в мене вже не раз були проблеми в житті.На одній вечірці, я трішки перебрала, ну з ким не бувало ? і так вийшло що переспала одразу з трьома хлопцями. Не планувала, просто якось саме сталось. І один мудак він був не з нашої компанії, записав це на відео. І дуже швидко воно розлетілось по знайомих. Знайти його я так і не змогла, щоб притягнути до відповідальності. Але наслідки лишились.Почались жарти, типу "Може, повторимо?", "Пішли побухаємо". Мені було соромно, не через сам факт, а через реакцію людей. Друзі відвернулись, наче я чумна. Довелось змінити майже все коло спілкування. І найгірше що я ж не вбивала нікого, просто вляпалась у незручну ситуацію.А тепер, через 6 років, ця історія повернулась з новою силою.Я вже пів року з хлопцем, все серйозно, мали з’їхатись. І тут БАМ 💥Йому хтось кидає посилання на сайт для дорослих. А там я. Те саме відео. 800К переглядів. Красота.Я навіть не знала, що воно в інтернет потрапило. Воно вже там два роки.Він мене кинув. Назвав шльондрою.Навіть не дав слова сказати. А я от вважаю що не така вже я й шльондра. Молодість, дурість, алкоголь + - типова ситуація, просто мені з відео не пощастило, на відміну від інших.Мені здається, хтось із моїх “старих друзів” спеціально підкинув це відео моєму хлопцю. Типу життя не дає їм спокою, коли в мене щось вдається. Ну от втрутились, молодці.Можливо хтось знає, як його видалити? Хоч дайте напрям, бо я реально вже втомилась.Не думаю, що у когось була прямо така ситуація, але якщо щось знаєте то напишіть.
Історія така, у мого кращого друга була подруга, мені завжди здавалось що він у неї закоханий. Але у неї був хлопець. Потім у них все так закрутилась, вона ніби як закохалась в мого друга, він ніби теж, але він не ділився зі мною що там у нього. Але весь цей час поки у них були мутки чи що вона не уходила від свого хлопця. Потім все таки вона перестала спілкуватись з моїм другом і тема якось замялась. Я всі ці два роки думав що то вона ска, бо ніби і від хлопця не хотіла йти і з моїм другом там щось мутила. Але нещодавно я зустрів її в місті. Пішли ми на каву і тут вона мені розказала як було насправді. Виявляється вона хотіла піти від хлопця, але була фінансово залежна. Вона просила у мого друга допомоги, щоб він її підтримав і допоміг встати на ноги самій, але він відмовив і сказав що поки вона не піде від хлопця він для неї нічого робити не збирається, хоча говорив що любить і хоче щоб вона була щаслива. Коли вона мені це розповідала вона ледь не плакала, казала що вірила йому просто у неї була важка ситуація у житті. Я їй сказав що мій друг не поступив як мужик і я чесно був в шоці що він так з нею обійшовся. Я не знав що він казав їй що її любить і тд, мені тільки казав що хоче її чпокнути. Звичайно я про це йому розказав і сказав свою думку. Ми сильно посварились, він сказав що це не моя справа і взагалі чого я з нею говорив. Ось так ось. А були друзями від 4 класу школи.
Вчора моє серце розбив на друзки той, кому я довіряла найбільше, вкотре підтвердивши, що мені не щастить з чоловіками...У мене раптово виявились в доступі чати нареченого через його комп'ютер, на який я встановлювала програму. Йому подзвонили, тож я з цікавості зайшла у ватсап. Наткнулась на декілька чатів з жінками явно не того характеру, який би хотілось бачити в свого нареченого. Переписки сумнівного змісту, його прохання нюдсів і т.д. — це все мене вибило із колії і підштовхнуло копати далі. Тоді додому прийшов він. Зі служби. І я з претензіями попрохала його телефон. Він віддав його. Далі на черзі був інстаграм, де переписок із подібним вмістом було не менше. Я не витримала, зірвалася, бо це другі стосунки, в яких зрада викривається ось так. Я багато кричала, казала, що не можу його бачити, а він на колінах переді мною просив вибачення і другого шансу. Заручальну каблучку я зняла. Сказала, що більше не його наречена, і у нього 3 місяці, щоб показати що він дійсно шкодує і міняється. Ніби буря втихла.І тут, він засинає, а мене щось підштовхує взяти його телефон ще раз і перевірити ще телеграм. Не зря.Переписка. З його хрещеною. Вміст — ще гірший, ніж в попередніх. Він максимально обговорює з нею наші стосунки, каже, як в нас все погано (хоча такого не було), і що в нас відкриті стосунки (це абсолютна брехня), тож він може спокійно приїхати до неї. Просив її фото, ноги і т.д., мені гидко навіть описувати, що там ще було. Ще в момент, коли у мене помер прадідусь і ми їхали на похорони, плакався їй, як він не хоче (його ніхто не змушував, і я зразу казала, що я можу сама поїхати), і що краще він до неї приїде.Мене від цієї переписки схопила така панічка, що я ще досі відходжу, ще досі трясе.Я знаю, що він мені фізично не зраджував, бо майже завжди ми разом (хіба під питанням його виїзди на фронт). Питаю його: "за що ти так зі мною? Чому ти це зробив? Чого тобі не вистачало?", у відповідь чую лише "не знаю, я правда не знаю, я такий дурак, пробач, пробач, дай другий шанс".Я не знаю, що робити, бо хоч він зробив мені дуже боляче, я його кохаю, і він клянеться, що теж. Але довіру знищено, і я дивлюсь на нього, а мозок прокручує всі ці переписки по новому.Можливо, я і дурепа, що дала йому шанс до першої помилки, але не можу просто розірвати ті 3.5 роки стосунків... Але й не знаю чи пробачу взагалі.
Ща буде вайб 2015 года. Було це в 7 класі. Стандартний шкільний день, я щось стояла біля стінки в коридорі, нікого не чіпала, просто чекала на дзвінок. І тут — БАХ. Якесь тіло врізається в мене з розгону, і я лечу в протилежну стінку.Старшокласник біг (кажуть, бо запізнювався), не гальмував, просто вписався в мене, як маршрутка в яму. Результат: тріщина в нозі, швидка, мама в істериці, я — у гіпсі і з бажанням не ходити більше в ту школу НІКОЛИ.Минуло кілька років. Я виросла, поїхала вчитись до Львова (з ногою все ок, не переживайте), повернулась назад у Житомир — така вся з амбіціями, досвідом, і любов’ю до кави без молока.І тут знайомлюсь з чуваком. Смішний, іронічний, добре готує, слухає Arctic Monkeys, не голосує за дебілів. Все класно. Через рік — одруження, бо ну реально нормальний. Таке не часто трапляється.І от одного вечора, сидимо, згадуємо шкільні часи. І він такий:Блін, а пам’ятаєш, був в 10 класі випадок — я когось збив в коридорі, як біг... Мене тоді ще зі школи чуть не поперли😂Я: СТОП. Я це була.Він: шо?Я: Це була я. в гіпсі. Він: Баляяяяха муха....Так от, тепер я живу з людиною, яка мені колись зробила тріщину в нозі. Зате тепер якщо він щось не так зробить — я можу спокійно сказати:"Ти мені взагалі-то вже калічив життя, не починай знову."
Про війну і її наслідки 🚩Всім привіт ✋🏼. Маю проблему. Почну з самого початку. Влітку при обстрілі Києва я сильно налякалась. Пізніше, будучи вже дома під Житомиром, збивали шахеда над головою і це внесло надто великий вплив на мене. Як наслідок - я до істерики боюсь вечора. Для мене не існує спокою, як тільки сутінки і 18:00 я знаю, що вже летять ці чорти і починаю просто моніторити всі можливі канали ще задовго до тривоги в нашій області. Спочатку мені було легше від цього, я заспокоювалась коли бачила, що їх курс не сюди. Лягала спати ще до початку тривоги і все ніби ок. Але зараз, я просто боюсь заснути. Мене не заспокоює ті моніторинги, відкласти телефон не можу (максимум це 10 хвилин і починаю знову дивитися, що відбувається). Я просто з собою не можу справитись. Я розумію, що від мене в цій ситуації нічого не залежить, укриття в будинку та поблизу немає. Чисто дві стіни і від цього ще гірше, певно. Пила курсом магній, допомагав до моменту допоки це все не відбувалось над моїм будинком. Тепер жити спокійно не можу. Розумію, що в нас ще все добре, порівняно з іншими областями. Але просто не можу з собою справитися :(Хто подібне відбував? Як справились з цим? Можливо психолог допоможе? Порадьте когось 🫶🏼Дякую за увагу!🤍
Жіночки, любі мої, гарні, розумні. Поясніть дещо хлопцю нерозумному, навіщо приховувати наявність дитини від першого шлюбу/стосунків?За останні півтора роки мав три такі ситуації. Дівчата абсолютно різні, а ситуація однакова. Знайомимось, спілкуємось, багато спілкуємось. Ні слова про наявність дитини, одне побачення, друге. На третьому кіндер-сюрприз. Поясніть, на яку реакцію ви розраховуєте?Якщо чоловік нічого проти дітей не має, то його наявність дитини не злякає. Якщо чоловік не хоче будувати стосунки з дівчиною з дитиною, то що? Ви ж не кинете дитину, щоб йому догодити! Навіщо тоді марнувати свій і його час на це спілкування? Чи ви вірите у ту байку, що покохає мене то й дитину полюбить? Воно можливо так і трапляється, але не за три побачення. Дитина ж не зникне нікуди. Кажіть ОДРАЗУ!! Ваша дитина - не тягар і не якийсь позор, як взагалі можна її приховувати і головне навіщо? Яка ціль? На що ви розраховуєте? P.s. З тими дівчатами у мене не склалось не через дітей. А чисто з того, що я не хотів би починати серйозні стосунки з брехні і недомовок.