Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Підслухано Житомир | pzhytomyr
Додано 14 лип 2024

Підслухано Житомир | pzhytomyr

@pzhytomyr_zt
Кількість підписників: 12 941
Фото: 2,590
Відео: 426
Посилання: 257
Опис:
Житомир | Історії | Відгуки Весь контент від підписників. Не несемо відповідальність, історії можуть бути неправдиві. Надіслати історію: @pzhytomyr_sms Наш інстаграм: instagram.com/pzhytomyr
Джерело

Підслухано Житомир | pzhytomyr | Досвід співпраці з фотографом (inst: ph.daria_sav) — це повний провал ...

Логотип телеграм спільноти - Підслухано Житомир | pzhytomyr Підслухано Житомир | pzhytomyr @pzhytomyr_zt
3 910 Охват/переглядів 2025-08-10 19:01 Повідомлення №14927
Досвід співпраці з фотографом (inst: ph.daria_sav) — це повний провал і розчарування.За два тижні до фотосесії (26.07) я домовилась про зйомку на якій мали б бути присутні: я, мій чоловік та наші батьки. Пояснила, яка це має бути фотосесія. Фотограф сказала написати їй 05.08, щоб уточнити деталі. Я так і зробила, але у відповідь — тиша. Потім вона все ж відповіла, але без жодного ентузіазму, без конкретики, навіть не намагалась допомогти підібрати локацію. Сказала локацію,аби рахувалось… Я запропонувала свій варіант — знову мовчання, хоча повідомлення було прочитано.У день зйомки я змушена була сама буквально випрошувати відповідь, телефонувала — ніхто не брав слухавку. Це при тому, що в мене вже був запис на макіяж і зачіску, замовлений торт, заброньоване кафе. Я була в білій сукні, з фатою та букетом — повністю готова. І лише о 11:48 (зйомка мала бути о 14:30!) я отримую повідомлення, що вона “захворіла” і пропонує перенести. (перенести що? Зачіску, макіяж і так далі? ) Її зовсім не хвилювало, що в мене вкладено час, гроші та емоції. Я написала, щоб мені повернули завдаток (500 грн), адже послуги не були надані, і я не повинна просто дарувати ці кошти. Скинула карту — і вже понад добу з моменту прочитаного повідомлення ніякої реакції.Абсолютна неповага до клієнта, повна відсутність відповідальності, байдужість та ігнорування. Зірвати людині важливий день — це нижче будь-яких професійних стандартів. Категорично не рекомендую цю фотографиню.Після всієї цієї ситуації я вже від інших людей почула багато негативних відгуків про цього фотографа. Дуже шкодую, що не поцікавилась цим раніше, адже щиро сподівалась на чесність і порядність людини. На жаль, завдаток мені досі так ніхто і не повернув. Смс не читаються.