Джерело
Підслухано Житомир | pzhytomyr | Крик душі. Були прильоти по Сонячному, було зруйновано багато будинків...
4 070 Охват/переглядів
2025-09-15 18:47
Повідомлення №15181
Крик душі. Були прильоти по Сонячному, було зруйновано багато будинків. Більшість будинків були елітними. Не такі типові як у всіх, а гарні, з гарним ремонтом, фасадом, якісні матеріали і т.дТак ось, зайшовши почитати коменти в фейсбук, я в ахуі від того, наскільки наш народ уйобський. Більшість коментів було «які хороми накрали, так вам і треба», «ну і добре, що зруйнували, нове відбудуєте», «а навіщо ви гроші збираєте? у вас же вони є, раз такий будинок побудували». І такого дуже багато. Зазвичай це писали бабуськи та чоловіки з аватарками котиків чи невдале селфі в фурі. Коли я це читаю, то просто в ахуї наскільки люди кончені. Тільки кончені ніщеброди можуть таке писати. І думати, що на такі будинки обовʼязково крадуть. Факт того, що хтось ветеран війни ( як Швецов), хтось лікар, хтось діючий військовий ( який сюди сімʼї відправляє кошти), хтось ІТ, хтось має ресторан чи СТО. І ЧЕСНО ЗАРОБЛЯЄ НА ЦЕ ВСЕ.Чому така несправедливість? Чому така заздрість?Чому не вистачає клепки навчитись заробляти кошти? Шукати якісь можливості для цього. Чому якщо ти невдаха, то всі мають бути такі? Маю надію, що серед підписників цього каналу немає таких.