Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Життя ОБОЛОНЬ Київ
Додано 14 лип 2024

Життя ОБОЛОНЬ Київ

@obolonlife
Кількість підписників: 66 445
Фото: 32,700
Відео: 9,820
Посилання: 25,700
Опис:
Повідомити новину: @Gostobolonlife_bot З питань реклами: @prkyivua Розшук речей в каналі Оболонь🫶Знайшла: https://t.me/obolonznaishla Знай першим про життя Києва, Оболоні, Мінського масиву, Куренівки, Пріорки, Пуща-Водиці, Водогону та поруч

👥 Кількість підписників

66 445
Середній/День:: +103
Середній/Тиждень:: +1621
Середній/Місяць:: +2592

👁️ Середній перегляд на повідомлення

12 870
Середній/День:: 12,100
Середній/Тиждень:: 13,957
ERR: 19.37%

📊 Кількість повідомлень на день

0.8
Останній день: 15
Середнє за тиждень: 3.3
Середнє за день: 0.8

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 6,680 25-11-20 10:08
⚡️❗️Незаконне і мега скандальне будівництво ЖК «Polar Park» на місці ТЦ «Полярний» на Мінському масиві може мати наслідки будівельної піраміди Войцеховського, враховуючи ігнорування міською владою усіх наявних порушень!Саме мер Кличко, депутати Київради і чиновники КМДА допустили початок незаконного будівництва ЖК «Polar Park» на вулиці Петра Калнишевського, 2.Чиновники КМДА ігнорують перевірку законності будівництва і земельних відносин, зокрема в.о. заступника директора Департаменту земельних ресурсів Тимофій Пащенко зустрівся з мешканцями Мінського масиву (на відео і фото), яких за результатами зустрічі фактично послав відпискою.Мер Кличко ж проігнорував реалізацію підтриманої ним же гучної успішної петиції «Проти знесення ТЦ «Полярний» та будівництва на його місці 5 житлових багатоверхівок».А депутати Київради незаконно, без врахування прав та інтересів інших власників нерухомого майна (квартир і приміщень), які знаходяться на спільній земельній ділянці площею 4,7 га з ТЦ «Полярний», поновили договір оренди землі ПП «Харон-Вестоіл», яке повʼязане із групою Інтергал-Буд через КУА «Крістал Ессет Менеджмент».Так, Інтергал-Буд збудувавши і завершивши проєкт ЖК «Яскравий» у 2019 році, зрозумів, що грошей мало не буває і вирішив додатково ще добудувати 5 висоток на місці ТЦ «Полярний» і парковок, місця на яких обіцяли попереднім інвесторам.Причому, зараз будівництво ведеться на ділянці площею 4,7 га, частина якої вже забудована попередніми чергами «Яскравого», частина припадає до комунально-складської і зеленої зон згідно з Генпланом міста Києва. Для нового проєкту фактично залишилося приблизно 3 га, на яких заплановано спорудити п’ять 25-поверхових будинків. Площа забудови становитиме понад 53% території, що майже вдвічі перевищує нормативи ДБН і точно спричинить суттєве навантаження на інженерну та транспортну інфраструктуру Мінського масиву.Оболонці вже подали позов до Оболонського суду про розірвання незаконного договору оренди земельної ділянки між Київрадою та ПП «Харон-Вестоіл».❗️Оболонці вимагають від КМДА і Департаменту земельних ресурсів: невідкладно провести обстеження земельної ділянки для встановлення факту порушень умов договору оренди, містобудівної документації (Генплану, МУО), дотримання прав та інтересів всіх власників нерухомості на даній земельній ділянці та вчинити дії щодо поділу земельної ділянки, як того вимагає законодавство!Уважно слідкуємо за ситуацієюЖиття🫶Оболонь
👁 9,160 25-11-14 09:45
Щонайменше 15 травмованих людей, відомо про 4 загиблих, внаслідок атаки рф на Київ. Понад 40 людей врятували підрозділи ДСНС!В Оболонському районі — влучання у 9-поверховий житловий будинок, внаслідок чого виникло загоряння квартир з 7 по 9 поверхи на загальній площі близько 100 кв.м. Одну людину врятовано, пожежу ліквідовано.У Подільському районі влучання в багатоповерхівку на рівні 15-го поверху. Врятовано 13 людей. У Дніпровському районі ліквідовано загоряння двох квартир на першому поверсі п'ятиповерхівки площею 50 кв.м. Врятовано 17 людей. За іншою адресою ліквідована пожежа на площі 30 кв.м. Зафіксовано часткове руйнування на 19 та 21 поверхах.Також горіли дерев'яні будинки спортивної бази на площі 200 кв.м. У Дарницькому районі міста займання площею 5 кв.м на території школи.У Деснянському районі загоряння в багатоповерхівці на рівні 7-го поверху. Пожежу локалізовано. Під час гасіння врятовано 9 осіб, ще 50 - евакуйовано. За іншою адресою виникла пожежа багатоповерхівки на рівні 5-8 поверхів. 1 людина загинула. Врятовано 14 людей, з них 1 дитина, 1 особу деблоковано з-під завалів. У Соломʼянському районі загоряння даху та пʼятого поверху житлового будинку. Під час гасіння врятовано 20 осіб. У Святошинському районі – влучання в житловий будинок на рівні сьомого поверху. Також ліквідовано загоряння у 22-поверховому житловому будинку на рівні 19 поверху.У Голосіївському районі, падіння уламків на території лікарні. За іншою адресою ліквідовано загоряння в будівлі на площі 15 кв. м.У Шевченківському — ліквідовано загоряння на відкритій території. Інформація уточнюється та оновлюється. На місці залучені всі екстренні служби.Життя🫶Оболонь
👁 8,640 25-08-04 19:12
⚡️❗️Депутатка Київради від Оболоні потрапила в скандал через святкування у День жалоби.1 серпня, в День жалоби в Києві, коли вся столиця оплакувала 31 загиблу людину від російського терору, депутатка Київради від Оболоні по спискам Удару і одночасно директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА Мирослава Смірнова безтурботно випивала й розважалася в ресторані у Крюківщині, святкуючи 50-річчя свого друга.Тим часом, сама посадовиця вже опублікувала свою версію цього скандалу. Смірнова каже, що це «замовне переслідування від влади заради тиску на місцеве самоврядування». Хоча ніхто ж не заставляв її - міську депутатку і чиновницю перебувати у день жалоби в публічному місці на святкуванні, коли діють обмеження святкувань в такі дні…Наразі відомо, що Мирослава Смірнова написала заяву в СБУ через «стеження за нею» в караоке-ресторані.Нагадаємо, що не так давно в подібний скандал потрапила вся верхівка КМДА, коли у День жалоби на території Київводоканалу журналісти зафіксували святкування начебто Дня народження першого заступника Кличка Миколи Поворозника, якому в результаті Київрада висловила недовіру.⁉️ Що скажете - чи має моральне право публічно святкувати депутат Київради/чиновник КМДА у День жалоби (навіть у вільний від роботи час)?👍 - може святкувати у День жалоби, це його справи🤬 - не має права святкувати у День жалоби, це ганьба🗿 - нехай робить що хоче у не робочий часЖиття🫶Оболонь
👁 7,000 25-06-22 16:02
Дівчатка , запрошую вас на догляд за вашими війками та бровками 🥰Мене звати Марія ) Я дипломований майстер по ламінуванню верхніх і нижніх вій , вже 10 років та недавно отримала міжнарожний диплом "Універсальний майстер бровист" 🥰Пропоную послуги: ❤️ламінування верхніх та нижніх вій ( ламі + кератин + фарбування)❤️ламінування брів ( ламі + кератин + фарбування)  ❤️ корекція форми брів ❤️ фарбування брівРезультат для вас : 💫 красивий і виразний погляд ;💫 економія часу на макіяж ;💫 економія грошей на косметику;💫 погляди захоплення на собі😁💫 кототерапія в подарунок 🐈Тайминг : 1-2 години( залежить від обраної вами процедури);Термін носіння : 1-3 місяців;Ціна : Верхні вії (ламі + фарб.+ догляд) - 600грнНижні вії - 150 грнКорекція і фарбування брів - 400 грнЛамінування брів - 600 грнІнші ціни на комплекси ви знайдете на сторінці інстаграму )З прокодом "красуня" - знижка 10% на всі послуги )Працюю офіційно)Працюю вдома ) Мої роботи :https://www.instagram.com/le_ciel_lashes?igsh=MW9lbDh4emM2OXVu
👁 5,800 25-01-17 15:34
❗️Ознаки корупції КМДА в еталонному парку Наталка на будівництві сходів замість сходів!Віталію Володимировичу, пане мер, в парку Наталка, яким Ви особисто переймаєтесь не менше за нас, КО «Київзеленбуд» та обраний ним підрядник ПП «Ріалбуд» натворили х*йні, за яку хтось повинен відповісти!Були в парку Наталка, навпроти Кесону, досить пристойні червоні сходи, але під кінець 2024 року КО «Київзеленбуд» терміново потрібно було освоїти 20,88 млн грн, ну і «заробити» з них мільйонів 10…Тому, замість необхідного і анонсованого оновлення дитячих майданчиків на які і виділялися спочатку ці 20+ млн грн, вкінці минулого року було прийнято рішення, прикриваючись розпорядження ще Попка як начальника КМВА від 29.12.2023 року №1107 «Про Програму економічного і соціального розвитку м. Києва на 2024-2026 роки» реконструювати наявні нормальні сходи за бюджетні мільйони.І вже у жовтні 2024 року було проведено тендер: «Реконструкція парку відпочинку в урочищі Наталка в Оболонському районі».Переможцем тендеру стало ПП «Ріалбуд», яке належить депутату Київської обласної ради Арташесу Татояну з партії Європейська Солідарність❗️ПП «Ріалбуд» по укладеному договору з КО «Київзеленбуд» від 18.11.2024 №217/11 мав строк виконання робіт всіх робіт до 25.12.2024.❗️АЛЕ, фактично будівельні роботи НЕ БУЛИ виконані як до 25.12.2024, так НЕ ВИКОНАНІ і по сьогодні!!!При цьому, КО «Київзеленбуд» недостовірно повідомляє, що підрядником ПП «Ріалбуд» ВИКОНАНІ роботи на наданому об’єкті будівництва, про що свідчать акти виконаних робіт...🤬Також, після нашого громадського контролю та зацікавленням тендеру Держаудитслужбою, 26.12.2024 була підписана Додаткова угода між КО «Київзеленбуд» та ПП «Ріалбуд» щодо фактичного виконання робіт на об’єкті та уточненням обсягів робіт, а також в тендерній документації зʼявилося продовження строку дії договору до 31.12.2024.Тож, зрозумівши, що на бетоні по-тихому вкрасти 10 млн грн не вийде, ділки з КО «Київзеленбуд» та ПП «Ріалбуд» вирішили понизити фактичну вартість робіт з 20,88 млн до 10 млн 152 тис грн.❗️При цьому маємо:- Чергову брехню про фактичне виконання будівельних робіт, які тривають до сьогодні, але вже «заактувалися» як «виконані»;- Жахливу якість робіт (візуально);- Працюючих 1-3 робітників, що впливає як на якість, так і терміни виконання робіт;- Знищені нормальні, а десь й історичні, сходи та зіпсовані довкола газони з бруківкою парку;- Можливе завдання не аргументованих збитків бюджету.‼️ На*балово якесь як громади, так і мера. Тому цікаво, що ж скаже мер щодо такого хамства з ознаками корупції в еталонному парку Наталка та чи понесе хтось відповідальність?Життя🫶Оболонь
👁 15,300 24-08-11 20:31
🤔 Мабуть не дуже гарно на телеканалі «Київ24», який утримується за наші кошти з міського бюджету, заявляти, що «оболонці просять міську владу побудувати Аквапаркінг на Прирічній»… Замовного ІПСО за тисячі доларів в каналах мільйонниках міській владі видно мало…Саме так наші міські чиновники вирішили «в темну» лобіювати свій проєкт будівництва багаторівневого паркінгу на зеленій зоні та захисній дамбі, проти чого виступає абсолютна більшість мешканців вулиці Прирічної та мешканців району загалом.💪 Тож, давайте покажемо свою силу і швидесенько добʼємо електронну петицію, яка пропонує альтернативні місця Аквапаркінгу - для будівництва паркінгів вздовж проспекту Івасюка, на вільних від забудови комунальних земельних ділянках.🙏 Просимо витратити до хвилини часу і підписати відповідну петицію! Станьте тими 195-ма Супер Оболонцями, які на фінішній прямій покажуть хто тут влада - народ, або чиновники КМДА зі своїми неадекватним забаганками, а також ви маєте можливість зробити багатьом-багатьом нашим сусідам новий день щасливішим: КиївЦифровий: https://kvd.page.link/pi2S4paxacqNc1o68Сайт: https://petition.kyivcity.gov.ua/petition/?pid=13083Життя🫶Оболонь