Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Життя ОБОЛОНЬ Київ
Додано 14 лип 2024

Життя ОБОЛОНЬ Київ

@obolonlife
Кількість підписників: 66 445
Фото: 32,700
Відео: 9,820
Посилання: 25,700
Опис:
Повідомити новину: @Gostobolonlife_bot З питань реклами: @prkyivua Розшук речей в каналі Оболонь🫶Знайшла: https://t.me/obolonznaishla Знай першим про життя Києва, Оболоні, Мінського масиву, Куренівки, Пріорки, Пуща-Водиці, Водогону та поруч
Джерело

Життя ОБОЛОНЬ Київ | Як розкрадають бюджет столиці на сільськогосподарських ярмарках від КМ...

Логотип телеграм спільноти - Життя ОБОЛОНЬ Київ Життя ОБОЛОНЬ Київ @obolonlife
8 290 Охват/переглядів 2025-12-12 12:02 Повідомлення №45408
Як розкрадають бюджет столиці на сільськогосподарських ярмарках від КМДА.Ось до прикладу один намет в Святошинському районі. Розміщується він незаконно, без дозвільних документів. Розміщується в притул до легальних наметів ярмарки КП «Світоч» (КМДА) на вулиці Рене Декарта. І таких наметів тільки на цій локації нараховується 10 штук (звичайно під час перевірок вони кудись зникають)…Продавчиня цього намету відповіла, що не має ніяких дозвільних документів. До бюджету нічого не сплачує. Розуміє, що торгує незаконно.За один день роботи такого намету біля ярмарки комусь вона платить мінімум 500 грн. Кому не каже, але знає що її явно ніхто не чіпає (ні благоустрій, ні поліція).Якщо вона працює 5-6 днів на тиждень, це мінімум в рік 130 тис.грн. з одного нелегального намету.Загалом таких наметів можна нарахувати декілька сотень на сільськогосподарських ярмарках столиці. Наприклад, якщо їх 300 штук по Києву (по 30 на район), то втрати бюджету можуть становити щонайменше 40 млн. грн. на рік.Крім цього, ще ще є намети типу «сезонки»/«стихійки» (новорічні і інші тематичні ярмарки). Які фактично щомісячно комусь сплачують «мзду», і сума платежів за місяць коливається від 5 тис.грн. І таких точок можна нарахувати ще мінімум 400-500 на Київ. Вони є скрізь: в парках, біля метро, на перехрестях, біля супермаркетів тощо. Це ще біля 20-30 млн. грн. на рік.І це лише втрати міського бюджету з торгівлі в наметах. Такого не повинно бути!Життя🫶Оболонь