Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Життя ОБОЛОНЬ Київ
Додано 14 лип 2024

Життя ОБОЛОНЬ Київ

@obolonlife
Кількість підписників: 66 445
Фото: 32,700
Відео: 9,820
Посилання: 25,700
Опис:
Повідомити новину: @Gostobolonlife_bot З питань реклами: @prkyivua Розшук речей в каналі Оболонь🫶Знайшла: https://t.me/obolonznaishla Знай першим про життя Києва, Оболоні, Мінського масиву, Куренівки, Пріорки, Пуща-Водиці, Водогону та поруч
Джерело

Життя ОБОЛОНЬ Київ | ️❗️Депутатка Київради від Оболоні потрапила в скандал через святкуванн...

Логотип телеграм спільноти - Життя ОБОЛОНЬ Київ Життя ОБОЛОНЬ Київ @obolonlife
8 640 Охват/переглядів 2025-08-04 19:12 Повідомлення №39959
⚡️❗️Депутатка Київради від Оболоні потрапила в скандал через святкування у День жалоби.1 серпня, в День жалоби в Києві, коли вся столиця оплакувала 31 загиблу людину від російського терору, депутатка Київради від Оболоні по спискам Удару і одночасно директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА Мирослава Смірнова безтурботно випивала й розважалася в ресторані у Крюківщині, святкуючи 50-річчя свого друга.Тим часом, сама посадовиця вже опублікувала свою версію цього скандалу. Смірнова каже, що це «замовне переслідування від влади заради тиску на місцеве самоврядування». Хоча ніхто ж не заставляв її - міську депутатку і чиновницю перебувати у день жалоби в публічному місці на святкуванні, коли діють обмеження святкувань в такі дні…Наразі відомо, що Мирослава Смірнова написала заяву в СБУ через «стеження за нею» в караоке-ресторані.Нагадаємо, що не так давно в подібний скандал потрапила вся верхівка КМДА, коли у День жалоби на території Київводоканалу журналісти зафіксували святкування начебто Дня народження першого заступника Кличка Миколи Поворозника, якому в результаті Київрада висловила недовіру.⁉️ Що скажете - чи має моральне право публічно святкувати депутат Київради/чиновник КМДА у День жалоби (навіть у вільний від роботи час)?👍 - може святкувати у День жалоби, це його справи🤬 - не має права святкувати у День жалоби, це ганьба🗿 - нехай робить що хоче у не робочий часЖиття🫶Оболонь