❗️Редакція TSN ua повідомляє про факти тиску та погроз, які надходять команді впродовж тижня.Поліція вже відкрила кримінальне провадження.Після виходу одного з матеріалів редакції «Хапуга» на YouTube-каналі ТСН, присвяченого діяльності релігійних організацій в Україні, частина аудиторії висловила критичні зауваження щодо змісту сюжету. Колеги уважно поставилися до цих сигналів: ініціювали додаткову перевірку інформації та звернулися по коментарі до згаданих у матеріалі сторін. На момент публікації відповіді отримано не було.Натомість згодом невідомі перейшли до прямих погроз, апелюючи до згаданого матеріалу. Йдеться про анонімні дзвінки та повідомлення із залякуванням, зокрема — із погрозами фізичної розправи на адресу нашої колеги.Ми розцінюємо такі дії як неприпустимий тиск на журналістів та пряму загрозу їхній безпеці.У зв’язку з цим редакція TSN:- звернулася до правоохоронних органів із відповідною заявою;- інформує профільні інституції про факти залякувань;- продовжує внутрішню роботу щодо аналізу та уточнення матеріалу.Окремо наголошуємо: будь-які спірні питання щодо журналістських матеріалів мають вирішуватися виключно у правовий спосіб — через відкритий діалог, запити на відповідь або публічну дискусію.Ми також провели комунікацію з представниками релігійних організацій, яких стосувався сюжет. Вони, як і ми, шоковані фактами погроз та підтверджують спільну позицію: насильство і залякування є неприйнятними у будь-якій формі.Цю позицію поділяють, зокрема, Духовне управління мусульман України «Умма», а також Саід Ісмагілов, капелан Другого медичного батальйону, лейтенант Капеланської служби ЗСУ. Як і редакція TSN, вони виступають за діалог, взаємну повагу та недопущення будь-яких форм агресії.Ми не виключаємо, що погрози та тиск на журналістів можуть бути частиною інформаційних провокацій, спрямованих на дестабілізацію українського суспільства.
Життя🫶Оболонь
🔞 Шоу світового рівня SQUIRT: незабутня еротична феєрія від зірок Лас-Вегаса!Чи наважитеся ви торкнутися таємниці, яка сколихнула Лас-Вегас? На сцену виходить SQUIRT – легендарне відверте шоу, що руйнує межі буденності. Тут реальність зливається з фантазією, а мистецтво та чуттєвість танцюють у єдиному ритмі. Це уявлення, де кожен рух стає пристрастю, кожен погляд – викликом. Тут немає місця заборонам – лише елегантна провокація, магнетизм та краса людської природи. 🎭 Сцена стає простором, де: 🟠Тіла говорять голосніше за слова, демонструючи мистецтво в найсміливішій його формі.🟠Музика стосується глибин душі, посилюючи кожну емоцію. 🟠Кожен рух оголює історію, сповнену пристрастей та інтриг. 🟠Інтерактивні елементи дозволяють кожному глядачеві відчути себе частиною шоу. 🟠Акробатика перетворюється на мистецтво спокуси 🟠Це шоу для тих, хто готовий відкрити для себе незвідане, відчути свободу та насолодитися естетикою, яка пробуджує найпотаємніші мрії. Чи готові ви переступити поріг в інший світ? ⚫️Коли: 15 травня, 19:00 ⚫️Де: МЦКМ (Жовтневий палац) ➡️ Квитки тут - https://concert.ua/uk/events/squirt-the-las-vegas-showSQUIRT – більше, ніж шоу. Це момент, що залишиться з вами назавжди.
Нам пишуть.Звертаємось від імені будинку по вул. Прирічна, 17Д.У більшості будинків Оболоні гаряче водопостачання було відновлено ще два тижні тому, однак ми досі залишаємось без гарячої води.❗️Більше того — наші будинки сидять без гарячої води ще з 9 січня.Причина — аварія у будинку за адресою: вул. Прирічна, 19 (обслуговується ЖЕКом), через яку відключено подачу гарячої води до прилеглих будинків:Вул. Прирічна, 17Вкл. Прирічна, 17ДПросп. Івасюка, 44 та інших.Наш будинок (вул. Прирічна, 17Д) перебуває під обслуговуванням ОСББ, але ми не маємо можливості самостійно вирішити цю проблему, оскільки причина відключення — зовнішня аварія.При зверненнях на гарячі лінії 1557 та 1551 отримуємо відповідь, що це питання ОСББ. Але це не відповідає дійсності — постачання заблоковане через аварію в іншому будинку.❗️Питання до відповідальних служб: КОЛИ буде ліквідовано аварію на вул. Прирічний, 19 та відновлено гаряче водопостачання? Скільки ще мешканці мають чекати, якщо інші будинки вже давно з водою?Життя🫶Оболонь
Нам пишуть.Сьогодні проходячи біля вулиці Прирічної, був свідком неприємної ситуації.На місці, де хочуть збудувати новий (нікому не потрібний пішохідний міст) за гроші литовських партнерів, було декілька автомобілів поліції та рибалки, які схоже влаштували протест проти будівництва. До цього можна звернути увагу, що місце, де планують побудувати нову «паркову зону» було огороджено стрічками, про заборону на вхід. Походивши трохи, був свідком думок людей про це будівництво і які були невдоволені цим.На цей міст та на паркову зону виділяють великі кошти.На мою думку таке будівництво є марнуванням коштів, наших партнерів з Вілюнюса та бюджету Києва. Та й найголовніша причина мого невдоволення - у нас в країні війна. Війна за наше існування, а Київрада будує міст над невеликою ділянкою витрачаючи гроші, які б могли піти на найбільш необхідні речі....Мені дуже сумно, що зелена зона знищується під ідеєю паркових зон та нового мосту..Сподіваюсь на розголос цієї події та скасування цього будівництва!Життя🫶Оболонь
Дитина постійно розповідає про відеоігри та цікавиться, як вони створені? 🎮Спрямуйте цю енергію в корисне русло. Запрошуємо дітей 7-14 років на безкоштовний практичний IT-урок в ITSTEP.Замість звичайного споживання контенту, на занятті «Створення світів у VR-окулярах» ваша дитина власноруч:🔸 Зрозуміє логіку побудови 3D-просторів під наставництвом викладачів-практиків🔸 Створить свій перший віртуальний світ та навчиться з ним взаємодіяти🔸 Протестує власну розробку за допомогою VR-окулярівЩо в цей час робитимуть батьки:🔹 Познайомляться з програмами навчання в ITSTEP.🔹 Дізнаються, які навички потрібні дітям для успішного старту в IT.🔹 Отримають поради щодо гармонійного розвитку дитини у цифровому середовищі.Це чудова нагода зрозуміти, чи підходить дитині сфера IT, та перетворити її захоплення іграми на перспективне хобі.🗓 28 березня о 11:00 📍 просп. В. Івасюка, 10-В👇 Залишайте заявку за посиланням. https://cutt.ly/4tPjEtOa Наш менеджер зателефонує вам, щоб забронювати місце та підтвердити реєстрацію!
❗️КМДА призупинили будівельні роботи забудовника на Мінському масиві по вулиці Петра Панча, де планувалося організувати дорогу під вікнами місцевих мешканців і були знищені дорослі дерева! Так, під час нещодавньої наради представниками Департаменту територіального контролю міста Києва забудовника було попереджено, що він не має права зрізати дерева. Спочатку має бути проведено обстеження зелених насаджень постійно діючою комісією - на підставі звернення до КО «Київзеленбуд». Тоді ж мешканці отримали контакт інспектора для оперативного зв’язку щодо можливих незаконних дій забудовника. 🤬 Попри застереження, забудовник вирішив діяти в супереч закону. Мешканці прилеглого будинку вчасно помітили вирубку та повідомили про це міську владу. Фахівці Департаменту терконтролю, прибувши на місце, виявили зрізані дерева, викликали поліцію та залучили Державну екологічну інспекцію. Інспекція офіційно зафіксувала вирубку дерев.Далі планується отримати від Держекоінспекції розрахунок збитків. Після чого всі наявні матеріали будуть передані правоохоронними органами, щоб забудовник відшкодував завдану шкоду. Саме через ці порушення Департамент терконтролю призупинив контрольну картку на тимчасове порушення благоустрою та його відновлення у звʼязку з прокладанням водопроводу та каналізації.❗️Тобто, усі будівельні роботи на вулиці Петра Панча, через які виникла соціальна напруга з громадою Мінського масиву, наразі є незаконними. 👏 Ми дякуємо за логічну і принципову позицію першому заступнику Департаменту територіального контролю міста Києва Михайлу Абрамову, посадовцям КМДА, поліції, Екоінспекції, меру Кличку і активній громаді за правильно розставлені пріоритети - думка громади почута! КМДА та зокрема Михайло Абрамов на справі довели, що вони є людьми слова, як мінімум у даній ситуації.❗️Далі рекомендуємо адекватним представникам забудовника, а не Чехлову, який погрожує та провокує людей, ініціювати громадські обговорення і спільно з громадою та міською владою знайти компромісні рішення щодо вирішення даної спірної ситуації. Одним з варіантів вирішення, організація на місці прокладання мереж зони відпочинку, скверу, а не дороги.Життя🫶Оболонь
❗️Поліцейські затримали чоловіка, який розпалив сльозогінний газ в обличчя поліцейського у переповненому людьми вагоні метро!Подія сталася 23 березня близько 12:10 у вестибюлі станції метро «Почайна». Під час несення служби працівник поліції помітив чоловіка, який, перестрибнувши турнікет, поспіхом попрямував до поїзда.Поліцейський наздогнав порушника у вагоні, однак той поводив себе агресивно та намагався спровокувати бійку. У подальшому, під час затримання, чоловік дістав балончик із газом дратівливої дії та розпилив його в обличчя правоохоронця, наражаючи на небезпеку й інших пасажирів, після чого втік.За результатами розшукових заходів поліцейські встановили місцезнаходження порушника - останній близько доби переховувався в автівці, а для того, щоб його не впізнали, вдягнув військову форму свого батька.Слідчі затримали зловмисника в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України та повідомили йому про підозру за ч. 2 ст. 345 Кримінального кодексу України - погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу. Санкція статті передбачає до п’яти років позбавлення волі.Життя🫶Оболонь
❗️❗️Погрози простим людям сьогодні лунали від забудовника ЖК «Polaris Home & Plaza» Чехлова, який ЗРІЗАВ ДОРОСЛІ ДЕРЕВА і збирається будувати під вікнами людей дорогу на вулиці Петра Панча!Який жах, якісь бандитські 90-ті на Мінському масиві… Це вже занадто!ДЕ ВЛАДА? Чому представник забудовника може залякувати місцеве населення, яке намагається захистити своє право на спокійне життя під своїми будинками на своїй прибудинковій території?🤬 Що за погрози взагалі: «не смєйтє нікому нічєво писать, потомушто пересажаю нахєр всєх»???❗️Сьогодні на зеленій зоні по вулиці Петра Панча були зрізані дорослі дерева!!!❗️❗️Нагадуємо, що представник КМДА Михайло Абрамов попередив публічно, що у разі знищення хоч одного дерева, роботи будуть зупинені - ДІЙТЕ!!!Також, крім прямих образ і погроз населенню, цей представник забудовника Чехлов міг казати, що на цьому будівництві є інтерес у мера Віталія Кличка, тому він робитиме що захоче! Ми не віримо у цей пізд**ж, тому просимо мера особисто втрутитися у ситуацію!⚡️Нагадуємо, що проти цього безладу вже створену петицію до Київради, яку обовʼязково потрібно підписати кожному🙏✅ Підписати петицію можна в один клік у додатку Київ Цифровий:https://kd.kmda.gov.ua/l/txh2pnr8NL☑️ Або на сайті петицій Київради:https://petition.kyivcity.gov.ua/petition/?pid=14121Питання відкрите: Чи залишилася в Києві міська влада з народом, чи усіх купив цей забудовник???Життя🫶Оболонь
❗️Теракт стався у місті Буча в понеділок зранку!Подробиці повідомив голова КОДА Микола Калашник:Сьогодні вранці у Бучі стався вибух невідомого предмета поблизу багатоквартирного житлового будинку.Унаслідок вибуху пошкоджено скління вікон у будинку. Згодом поруч стався ще один вибух невідомого пристрою. У результаті двоє правоохоронців отримали поранення. Постраждалих госпіталізовано, за попередньою інформацією їхній стан середньої тяжкості, загрози життю немає. Подальше лікування буде амбулаторним, без потреби у стаціонарному перебуванні.На місці події працюють усі необхідні оперативні служби — поліція, вибухотехніки, рятувальники. Територію огороджено, триває обстеження місцевості на наявність інших вибухонебезпечних предметів.Прошу жителів бути максимально уважними. У разі виявлення підозрілих або невідомих предметів у жодному разі не наближайтеся до них і не намагайтеся самостійно їх переміщувати.Негайно повідомляйте про такі знахідки до поліції або за номером 101 чи 102.
Ситуація перебуває на контролі. Додаткова інформація буде повідомлена після уточнення всіх обставин.Життя🫶Оболонь
⚡️Скандальний забудовник «Stolitsa Group», хоче отримати $35 млн від ЄБРР.Підслідна НАБУ у корупційних злочинах Влада Молчанова очікує кредит від ЄБРР на $35 млн - кошти підуть на добудову ЖК «Варшавський».❗️Проти цього виступили ряд громадських організацій і активістів столиці!Вони звернулися до Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) щодо ризиків, пов’язаних із можливим фінансуванням будівельних проєктів української девелоперської групи Stolitsa Group (деталі проєкту). Звернення з підписами кількох київських NGO було відправлено на розгляд ЄБРР.На думку активної громади столиці, Stolitsa Group систематично обирає для будівництва зелені зони та території з високою екологічною та рекреаційною цінністю. Діяльність компанії не відповідає принципам сталого розвитку Європейського Союзу, включно з Принципом сталого розвитку, Принципом запобігання, Принципом інтеграції, Принципом обережності, Принципом участі громадськості, Екосистемним підходом та Принципом сталого розвитку міст.Тож, вони просять ЄБРР утриматися від надання фінансування проєктам, пов’язаним зі Stolitsa Group, до повного забезпечення дотримання міжнародних стандартів сталого розвитку та екологічних і соціальних принципів.Життя🫶Оболонь