Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Життя ОБОЛОНЬ Київ
Додано 14 лип 2024

Життя ОБОЛОНЬ Київ

@obolonlife
Кількість підписників: 66 522
Фото: 32,800
Відео: 9,840
Посилання: 25,800
Опис:
Повідомити новину: @Gostobolonlife_bot З питань реклами: @prkyivua Розшук речей в каналі Оболонь🫶Знайшла: https://t.me/obolonznaishla Знай першим про життя Києва, Оболоні, Мінського масиву, Куренівки, Пріорки, Пуща-Водиці, Водогону та поруч
Джерело

Життя ОБОЛОНЬ Київ | Нам пишуть.Звертаємось від імені будинку по вул. Прирічна, 17Д.У більш...

Логотип телеграм спільноти - Життя ОБОЛОНЬ Київ Життя ОБОЛОНЬ Київ @obolonlife
8 550 Охват/переглядів 2026-03-29 18:18 Повідомлення №49825
Нам пишуть.Звертаємось від імені будинку по вул. Прирічна, 17Д.У більшості будинків Оболоні гаряче водопостачання було відновлено ще два тижні тому, однак ми досі залишаємось без гарячої води.❗️Більше того — наші будинки сидять без гарячої води ще з 9 січня.Причина — аварія у будинку за адресою: вул. Прирічна, 19 (обслуговується ЖЕКом), через яку відключено подачу гарячої води до прилеглих будинків:Вул. Прирічна, 17Вкл. Прирічна, 17ДПросп. Івасюка, 44 та інших.Наш будинок (вул. Прирічна, 17Д) перебуває під обслуговуванням ОСББ, але ми не маємо можливості самостійно вирішити цю проблему, оскільки причина відключення — зовнішня аварія.При зверненнях на гарячі лінії 1557 та 1551 отримуємо відповідь, що це питання ОСББ. Але це не відповідає дійсності — постачання заблоковане через аварію в іншому будинку.❗️Питання до відповідальних служб: КОЛИ буде ліквідовано аварію на вул. Прирічний, 19 та відновлено гаряче водопостачання? Скільки ще мешканці мають чекати, якщо інші будинки вже давно з водою?Життя🫶Оболонь