Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Життя ОБОЛОНЬ Київ
Додано 14 лип 2024

Життя ОБОЛОНЬ Київ

@obolonlife
Кількість підписників: 66 445
Фото: 32,700
Відео: 9,820
Посилання: 25,700
Опис:
Повідомити новину: @Gostobolonlife_bot З питань реклами: @prkyivua Розшук речей в каналі Оболонь🫶Знайшла: https://t.me/obolonznaishla Знай першим про життя Києва, Оболоні, Мінського масиву, Куренівки, Пріорки, Пуща-Водиці, Водогону та поруч
Джерело

Життя ОБОЛОНЬ Київ | Нам пишуть.Сьогодні проходячи біля вулиці Прирічної, був свідком непри...

Логотип телеграм спільноти - Життя ОБОЛОНЬ Київ Життя ОБОЛОНЬ Київ @obolonlife
7 100 Охват/переглядів 2026-03-28 19:35 Повідомлення №49781
Нам пишуть.Сьогодні проходячи біля вулиці Прирічної, був свідком неприємної ситуації.На місці, де хочуть збудувати новий (нікому не потрібний пішохідний міст) за гроші литовських партнерів, було декілька автомобілів поліції та рибалки, які схоже влаштували протест проти будівництва. До цього можна звернути увагу, що місце, де планують побудувати нову «паркову зону» було огороджено стрічками, про заборону на вхід. Походивши трохи, був свідком думок людей про це будівництво і які були невдоволені цим.На цей міст та на паркову зону виділяють великі кошти.На мою думку таке будівництво є марнуванням коштів, наших партнерів з Вілюнюса та бюджету Києва. Та й найголовніша причина мого невдоволення - у нас в країні війна. Війна за наше існування, а Київрада будує міст над невеликою ділянкою витрачаючи гроші, які б могли піти на найбільш необхідні речі....Мені дуже сумно, що зелена зона знищується під ідеєю паркових зон та нового мосту..Сподіваюсь на розголос цієї події та скасування цього будівництва!Життя🫶Оболонь