Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - рецепти від mil_alexx
Додано 14 лип 2024

рецепти від mil_alexx

@mil_alexx_recipes
Кількість підписників: 42 356
Фото: 732
Відео: 2,620
Посилання: 1,590
Опис:
по всім питаннях - https://t.me/mil_alexx 👉станьте спонсором, щоб підтримати розвиток каналу - https://base.monobank.ua/6dx1kngd57uafR#subscription Буду дуже вдячний

👥 Кількість підписників

42 356
Середній/День:: +9
Середній/Тиждень:: +290
Середній/Місяць:: +700

👁️ Середній перегляд на повідомлення

6 722
Середній/День:: 8,020
Середній/Тиждень:: 6,503
ERR: 15.87%

📊 Кількість повідомлень на день

3.4
Останній день: 3
Середнє за тиждень: 3.6
Середнє за день: 3.4

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 8,130 26-04-09 17:37
😍 РЕЦЕПТ СВИНИНИ, ЯКА МАЄ БУТИ НА ВАШОМУ ВЕЛИКОДНЬОМУ СТОЛІ✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться:🔹1500г свинини🔹2 помідори 🍅🔹100г твердого сиру від @kaniv_cheese🔹цибулинамаринад🔹 50г олії🔹ч.л солі🔹0.5ч.л перцю🔹1ч.л суміші спецій до м'яса🔹2 зубчика часника🔹1ч.л паприкичас приготування: 2.5 години📊КБЖВ на 100г: К.278 Б.19.3 Ж.18 В.1.3🕰Прийом: #обід #вечеря ⚖️вага всієї порції - 1450г🔸Спершу робимо маринад - змішуємо олію, сіль, перець, паприку, суміш спецій до м'яса і давлений часник.🔸беремо гарний шматок свинини, і робимо надрізи кожен сантиметр-півтори. Це м'ясо гарно змастіть маринадом, і лишіть маринуватись на 30хв🔸тим часом нарізаємо помідор дольками, цибулю напівкільцями і сир брусочками. Для цієї страви я обираю наш український сир «Канів», адже Великдень — це про повагу до традицій та рідного продукту. 🔸в кожен з прорізів вставляємо помідор, цибулю і сир. Смак справжнього локального сиру ідеально доповнює гастрономічну атмосферу свята та робить страву по-справжньому домашньою.🔸 Накриваємо фольгою, відправляємо в духовку при 200С на 60хв. Дістаємо, знімаємо фольгу і готуємо ще 30хв при 170С і подаємо Всім смачногоооо😜
👁 8,060 26-04-09 06:00
😍ЧИЛІ КОН КАРНЕ🌶 - класика мексиканської кухні✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться :🔹 150г цибулі🧅🔹 700г фаршу( телячий або яловичий)🔹 2 гострі перчини🌶🔹 300г солодкого перцю🔹 400г томатів у власному соці🥫 або томатного пюре🔹 300г квасолі🔹 150г кукурудзи🔹 10г олії🔹 зубчик часнику🔹 зелень🔹 1ч.л солі, 0.5ч.л зіри, 1ч.л перцю, 2ч.л паприки🧂час приготування: 45хв 📊КБЖВ на 100г: К.145 Б.11.2 Ж.6.5 В.10🕰Прийом: #обід ⚖️вага всієї порції - 1400г🔸на пательню вливаємо олію вкидаємо зіру і обсмажуємо 1хв. Додаємо рублену цибулю і часник, перемішуючи смажимо 5хв🔸додали нарізаний гострий перець і солодкий перець та паприку, вимішуючи смажимо 5хв.🔸тепер додаємо фарш і спеції - сіль, перець, і все гарно вимішуємо щоб не було грудочок, та смажимо 6хв🔸вкиньте томати у власному соці або томатне пюре, вимішайте. Доводимо до кипіння - і готуємо 25хв при закритій кришці, на середньому вогні🔸додали квасолю та кукурдзу, вимішали і готуємо ще 7хв. І готово Всім смачнооооооого😜
👁 8,510 26-04-08 12:09
😍КУРКА В КИСЛО-СОЛОДКОМУ СОУСІ⠀✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться:🔹600г філе🔹30г борошна🔹сіль, перець🧂🔹20г олії для смаження🔹4-5ст.л соєвого соусу🔹3ст.л соусу теріякі🔹3ст.л соусу солодкий чилі🔹2ст.л винного оцту🔹35г меду🍯для подачі раджу зелену цибулю і кунжутчас приготування: 17-20хв 📊КБЖВ на 100г: К.131 Б.20 Ж.3.2 В.6🕰Прийом: #обід, #перекус, #вечеря⚖️вага всієї порції - 550г📌 одна із тих страв, які на моєму марафоні схуднення всі обожнюють🔸 філешку нарізаємо продовгуватими смужками. Солим, перчим, додаємо борошно і вимішуємо.🔸 обсмажуємо на олії, окремо кожну смужку з двох сторін до золотистості, і виймаємо зі сковорідки - потрібно готувати в 2-3 заходи. Не кидайте все м'ясо одразу🔸 вливаємо в сковорідку соєвий соус, соус теріякі, винний оцет, соус солодкий чилі, мед. Перемішали і тоді закидаємо м'ясо, та 1-2 рази перемішуючи протушкуйте 5-7хв🔸Присипаємо кунжутом і цибулею і подаємо - якщо це обід, то з гарніром, на перекус і вечерю як самостійну страву.Всім смачнооооого😘
👁 8,980 26-04-07 03:07
😍 салат "ГРИБНА ГАЛЯВИНА" - класний варіант для святкового столу⠀✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться🔹3шт(400г) вареної картоплі🥔🔹2шт(250г) вареної моркви🔹3 варені яйця🥚🔹250г варено-копченої курячої філешки(або можна улюблену ковбасу)🔹100г тертого сиру(у мене радамер)🧀🔹банка маринованих шампіньйонів - цілих, не різаних(0.5л)🔹4-5ст.л майонезу🔹зелень(кріп і петрушка)час приготування: 40 хв📊КБЖВ на 100г:К.125 Б.7.3 Ж.7.6 В.6.8🕰Прийом: #обід, #перекус, #сніданок, #салат⚖️вага всієї порції - 1550г🔸підготуйте продукти спершу - відваріть моркву, картоплю, яйця. Гриби я брав уже готові - замариновані📌якщо гриби солені - то салат солити не потрібно, це враховуйте при приготуванні 🔸викладаємо салат - я взяв кільцеву форму, діаметром в 16см, і дно застелив харчовою плівкою🔸викладіть щільним шаром грибочки, шапочкою до низу, і щедро присипте рубленою зеленню. Далі присипте шаром і із тертих варених яєць. Кожен шар гарно втрамбовуйте і перемащуйте 1-1.5ст.л майонезу🔸на наступний шар викладаємо копчену курячу грудку, далі шар із картоплі, тертий сир і морква. Гарно все втрамбуйте.🔸Зверху накрийте тарілкою, і переверніть салат. Зніміть плівку і кільце - та салат готовий для подачіВсім смачногооо😘
👁 8,990 26-04-06 12:04
😍ВИШНЕВИЙ ПЛЯЦОК - ОДИН ІЗ НАЙСМАЧНІХ РЕЦЕПТІВ ФУРШЕТНИХ ДЕСЕРТІВ✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться:Для тіста🔹600г борошна🔹300г холодного масла(72.5%)🔹18г розпушувача🔹 6 жовтків🔹250г сметани(15%)Вишнева начинка(на одну порцію - таких порцій має бути ТРИ)🔹2 яєчні білки🥚🔹50г цукрової пудри🔹пачка вишневого киселю(38г)🔹150-200г маринованих вишень🍒Заварний крем🔹900мл молока🥛🔹2 яйця🥚🔹40г борошна🔹40г кукурудзяного крохмалю🔹100г цукру + 15г ванільного цукру🔹50г масла📌для прикраси рідкий шоколад і вишні📌розмір форми 33х22смчас приготування: 4 години + лишити просочитись на всю ніч📊КБЖВ на 100г:К.211 Б.4.3 Ж.9.5 В.27.6🕰Прийом - сніданок, обід, десерт⚖️вага всієї порції - 3600г🔸Борошно розмішайте з ропушувачем. Вкиньте холодне масло і перетираємо руками в крихту. Або це можна зробити в кухонному комбайні, буде швидше.🔸додаємо яєчні жовтки, сметану та замішуємо тісто. має вийти липкувате. Розділіть його на 6 рівних шматків, вагою приблизно в 200-210г. Та на годину в холодильник, під плівкою, щоб не обвітрились🔸дістаємо тісто, і кладемо шматок на пергамент. Щоб не прилипало - сипніть трішки борошна. Розкачайте під розмір форми. Перекладаємо разом з пергаментом у форму, зробивши невеликі бортики.🔸начинку раджу робити для коржів окремо. Збиваємо яйця до піків. Додаємо пудру і вишневий кисіль. Збиваємо 2хв та перекладаємо на корж. 🔸На крем викладіть добрячий шар із маринованих вишень. Зверху накрийте ще одним шаром тіста, защипніть краї, проколіть виделкою і в духовку на 40хв при 180С🔸має вийти три однакові коржі, яким потрібно дати вистигнути🔸для заварного крему беремо молоко, крохмаль, борошно, яйця, цукор і ванільний цукор, Гарно вимішуємо і ставимо на невеликий вогонь. Перемішуючи доводимо до загустіння. Виключаємо вогонь, вкидаємо масло і розмішуємо.🔸коржі добряче перемащуємо, та змащуємо з боків і зверху. І готово
👁 8,500 26-04-05 07:09
😍 ШОКОЛАДНІ ЯЙЦЯ ДО ВЕЛИКОДНЯ🔥✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться🔹 250г шоколаду(на вибір - молочний, білий, чорний)Для начинки🔹100г крем-сиру Philadelphia🔹100г крем-сиру Philadelphia Milka🔹20г сублімованої малини🔹20г горіхів🔹20г шоколадних кульок🔹 шоколадна пудра + ванільний цукорчас приготування: 2 години📊КБЖВ на 100г:К.422 Б.6.1 Ж.26.6 В.37.8🕰Прийом: #перекус, #сніданок #десерт ⚖️вага всієї порції - 500г📌потрібно мати форми у вигляді половинки яйця - це можуть бути силіконові форми, або половинки Кіндер Джой. Вони мають бути сухими, та знежиреними(перед кожним використанням протирати спиртом🔸Темперуємо шоколад - робити це потрібно у мікрохвильовці. Робити це потрібно у пластиковій тарілці, щоб не перегріти.🔸 шоколад закидаємо в тарілку, і імпульсами по 15секунд готуємо, дістаємо, перемішуємо. Готуємо так в декілька імпульсів поки шоколад повністю не розтопиться до рідкого стану🔸Заливаємо шоколад у форми, до самого верху. Форми декілька разів стукніть об поверхню, щоб вийшло повітря. Ставимо в холодильник на 3хв. Дістаємо і зливаємо зайвий шоколад, щоб лишився лише той що на стінках - і поверхаємо в холодильник на 30хв, щоб шоколад у формах повністю затвердів🔸Після потрібно дістати шоколад із форм. Викладіть на серветку, і легенько витисніть його з форми, але акуратно щоб не пошкодити. Поки готуватимете начинку - лишіть шоколад у холодильнику.🔸До білого шоколаду - беріть крем-сир Philadelphia Milka, змішавший його з горіхами, цукор додавати не потрібно. До темного шоколаду, беріть крем-сир Philadelphia - додайте цукрову пудру, ванільний цукор, шоколадні кульки і сублімовану малину. Вимішайте.🔸начинку перекладіть у кулінарний мішок і наповніть яйця. А після - з'єднайте дві половинки, і поставте застигнути у холодильник.Всім смачногооо😘
👁 7,780 26-04-03 18:15
😍 ДОМАШНЯ КОВБАСА - ОБОВ'ЯЗКОВА СТРАВА НА СВЯТКОВОМУ СТОЛІ НА РІЗДВО ЧИ ПАСХУ⠀✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться:🔹свиняча шия 1,5 кг.🔹сало свіже 500 гр.🔹часник 10 зуб.🔹Розмарин або коріандр 1 гр.🔹Вода 200 мл.🔹Сіль 15 гр.🔹Перець до смаку🔹Зерна гірчиці - 30-40г🔹Оболонка 2 м.час приготування: 3години📊КБЖВ на 100г :К.302 Б.16.7 Ж.24 В. 0.5🕰Прийом: #сніданок, #обід⚖️вага всієї порції - 1350г💡 Ідеальна пара - до такої гарячої ковбаски найкраще пасує соус «Французький» від Чумак - його пікантна гірчиця та паприка ідеально підкреслюють смак м’яса. Це той випадок, коли соус робить подачу вишуканою, а смак - по-справжньому святковим! 🔸наріжте сало невеликими кубиками - м'ясо трішки більшими шматками.🔸видавіть через прес часник, всипаємо 15г солі, мелений перець, зерна гірчиці, та коріандр, холодну воду і все вимішуємо - лишаємо промаринуватись хоча б 1-2години🔸беремо свинячу оболонку, і нанизуємо на ковбасну насадку м'ясорубки.🔸начиняємо ковбасу - головне не надто щільно, зав'язуємо з обох боків і скручуємо🔸викладаємо на деко. Туди ж вливаємо 200мл води, а ковбасу проколюємо голкою, щоб вона не лопнула при випічці🔸випікаємо 30хв при 200С і акуратно перевертаємо🔸випікаємо ще 20-30хв, до рум'яності - і готово, це неймовірна смакотаВсім смачноооооого😘 #їжтесмак #чумак #chumak #французький #cоус
👁 8,010 26-04-03 10:53
😍 ПЛЕСКАНКА - традиційна страва до Пасхального столу, із Прикарпаття✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться:🔹700г кисломолочного сиру(5%)🔹4 яйця🔹6ст.л цукру🔹70г розтопленого вершкового масла🔹1ст.л крохмалю🔹цедра одного лимону, або 1ч.л лимонного соку🔹родзинки(за бажанням, 30-40г)час приготування: 50хв📊КБЖВ на 100г:К.196 Б.12.2 Ж.10 В.14.3🕰Прийом: перекус, сніданок, обід ⚖️вага всієї порції -1100г🔸спочатку беремо кисломолочний сир. В оригінальному рецепті, його пропускали через м'ясорубку двічі, але можна і добряче перебити блендером🔸в іншу тарілку розбийте яйця, додайте цукор, і на малих оборотах міксеру, змішайте до розчинення цукру. Додайте крохмаль, цедру або лимонний сік, розтоплене вершкове масло, та змішайте міксером, на малих оборотах 30секунд.🔸 Змішайте сир і рідку масу з допомогою вінчику. За бажанням можна додати промиті родзинки, 30-40г і вимішуємо🔸переливаємо масу в добряче змащену маслом форму.🔸Випікаємо при 180С в духовці, при режимі верх-низ, 40-45хвилин. Даємо охолонути і готовоВсім смачногооо😘
👁 7,860 26-04-02 06:01
😍 СИРНА ЗАПІКАНКА з маковою начинкою⠀✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться:🔹750г кисломолочного сиру( у мене 5%)🔹3 яйця🥚🔹120г цукру(або заміннику, у мене еритрит) + 5г ванільного цукру🔹60г борошна🔹200г готової макової начинки⁉️ розмір форми - 10х25см.час приготування: 70хв📊КБЖВ на 100г :К.156 Б.12.1 Ж.5.9 В.14.4🕰Прийом: #сніданок, #перекус⚖️вага всієї порції - 1250г🔸 до сиру додаємо яйця, замінник цукру чи цукор і ванільний цукор, борошно і все перебиваємо блендером в однорідну пастоподібну масу.🔸застеляємо форму пергаментом. Викладаємо і вирівнюємо 2/3 сирної маси. В середині робимо глибоку виїмку яку заповнюємо готовою маковою начинкою(я купую уже готову, знайшов досить смачну)🔸макову начинку вирівняйте, і викладіть зверху сир що лишився. Гарно все розрівняйте, і відправляємо в розігріту до 180С духовку. Приготування від 45 до 60хв, де легкої рум'яності зверху🔸дістаємо, даємо повністю охолонути, і тоді можна подавати.📌а ще більше корисних рецептів можна знайти на моєму марафоні схуднення - https://milalexx.wayforpay.shopПриєднуємось 🔥Всім смачногооо😘
👁 8,410 26-04-01 10:57
😍ДЕСЕРТ «БИТЕ СКЛО»час приготування: 4-5годин📊КБЖВ на 100г :К.111 Б.3.2 Ж.4.5 В. 14.4🕰Прийом: #перекус, #десерт⚖️вага всієї порції - 2300гНам знадобиться:🔹желе, три смаки по 90г(у мене вишня🍒, ківі🥝, апельсин🍊) + по 350г води💧 на кожне желе🔹700г сметани(15%)🔹30г желатину +200г води💧🔹80г цукрової пудри(чи заміннику)🔸спочатку робимо желе. Беремо три смаки, але різного кольору, щоб виглядало цікавіше - у мене це ківі, полуниця і апельсин. 🔸На 90г сухої суміші для желе, вливаємо 350г гарячої води - все гарно перемішуємо, даємо охолонути і лишаємо в холодильнику застигати❄️- коли застигне желе продовжуємо готовку🔸 в 200г води всипаємо 30г желатину, і лишаємо на 10хв набухати🔸 желе дістаньте із тарілок і наріжте кубиками🔸 беремо 700г сметани і всипаємо до неї цукрову пудру, так як цукор погано розчиниться у сметані, і вимішуємо вінчиком🥣🔸 желатин розтоплюємо у мікрохвильовці, і вливаємо в сметану , та гарненько вимішуємо. Тепер все робіть швидко, бо сметана густітиме🔸 в форму вливаємо сметану, вкидаємо різнокольорові кубики, і так поки не закінчиться і сметана і желе.Відправляємо в холодильник❄️ на кілька годин і готово🍽📌 по нормі у желе, на 90г потрібно 400г води - але краще брати 300-350, тоді желе буде стійкішимВсім смачногооо😘