Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - рецепти від mil_alexx
Додано 14 лип 2024

рецепти від mil_alexx

@mil_alexx_recipes
Кількість підписників: 42 356
Фото: 732
Відео: 2,620
Посилання: 1,590
Опис:
по всім питаннях - https://t.me/mil_alexx 👉станьте спонсором, щоб підтримати розвиток каналу - https://base.monobank.ua/6dx1kngd57uafR#subscription Буду дуже вдячний

👥 Кількість підписників

42 356
Середній/День:: +9
Середній/Тиждень:: +290
Середній/Місяць:: +700

👁️ Середній перегляд на повідомлення

6 722
Середній/День:: 8,020
Середній/Тиждень:: 6,503
ERR: 15.87%

📊 Кількість повідомлень на день

3.4
Останній день: 3
Середнє за тиждень: 3.6
Середнє за день: 3.4

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 8,800 25-06-25 16:39
😍ТВЕРДИЙ ДОМАШНІЙ СИР, дуже простий рецепт, який Вийде у кожного🧀✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт - поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться:🔹 1л молока - чим жирніше, тим краще🥛🔹 3 яйця🥚🔹 200г сметани 15-20%🔹 сіль - 1-2ч.л(а якщо хочете щоб був солоний сир, то 3ч.л)📌можна зробити з різними смаками:🔹+1-2ч.л куркуми, 0.5ч.л італійських трав, трішки перцю чилічас приготування:20хв + 4-5 годин на дозрівання🧀🕰Прийом: #сніданок, #перекус, #вечеря⚖️вага готової порції - 330-360г.🔻цей сир годиться до канапок - а от плавитись він не буде🔸 Я готував із покупного молока, тому за це не переймайтесь - у Вас вийде також. Брав магазинне молоко жирністю у 3.2%🔸Молоко переливаємо в каструлю, додаємо сіль - якщо бажаєте щоб сир був солоним, то додайте не менше 2-3ч.л солі. У мене вийшов ніжно-вершковим, з солодкуватим присмаком, бо я додав 1ч.л солі🔸молоко ставимо на вогонь і даємо закипіти🔸 змішуємо сметану і яйця, і перекидаємо до молока. Вимішуємо все разом🔸ставимо на газ, варимо близько 6-8хв, поки не почне сир відділятись від сироватки, як на відео, та проваріть ще 2-3хв🔸складаємо марлю в два шари, і викладаємо на друшляк. Переливаємо, відціджуємо рідину🔸 сирну масу кладемо в зручну форму, я взяв пластикове відерко, в якому пробив дірочки. Зверху ставимо вагу. Так лишаємо на 4-5годин, і буде достатньо. І готово🧀📌щоб зробити зі смаками, до суміші із сметани та яєць додайте куркуму, чилі та італійські трави📌також можна спробувати приготувати із зеленню, часником, паприкою і іншими добавкамиВсім смачногооо😘
👁 7,900 25-06-23 13:43
😍КУРКА ПАРМЕЗАН🧀✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏час приготування: 45 хв 📊КБЖВ на 100г :К117 Б.16.9 Ж.3.3 В.5.1🕰Прийом: #обід #вечеря ⚖️вага всієї порції - 1000гНам знадобиться:🔹яйце🥚🔹2 великі філешки(700г)🔹панірувальні сухарі - 70г🔹сіль, перець, сушений часник, орегано, сушена петрушка🥚🔹10г часнику🧄🔹130г цибулі🧅🔹250г перемеленого помідору🍅🔹70г моцарели + пармезан 50г🧀🔹15г олії🔸відбиваємо філешку з обох боків. Солимо, перчимо, присипаємо сушеним часником і орегано з обох боків.🔸обвалюємо у збитому яйці, панірувальних сухарях і викладаємо на пергамент - відправляємо в духовку, при 180С на 20хв🔸на олії обсмажте нарізаний часник та рублену цибулю 5хв. Влийте перемелені в бленжері томати(я додаю ще трішки гострого соусу типу аджики чи сацебелі, в класичному рецепті його не дають, але з ним смачніше) , додайте сіль, перець, орегано, сушену петрушку - і смажимо ще не менше 10хв, щоб випарувати рідину. 🔸викладаємо на філе томатну начинку, присипаємо тертою моцарелою і тертим пармезаном🔸відправляємо в духовку на 10-15хв при 180С - допоки сир не почне рум'яніти і готово. Подавайте з макаронамиВсім смачноооооооого😘
👁 7,000 25-06-21 16:50
😍ДЕСЕРТ «БИТЕ СКЛО»час приготування: 4-5годин📊КБЖВ на 100г :К.111 Б.3.2 Ж.4.5 В. 14.4🕰Прийом: #перекус, #десерт⚖️вага всієї порції - 2300гНам знадобиться:🔹желе, три смаки по 90г(у мене вишня🍒, ківі🥝, апельсин🍊) + по 350г води💧 на кожне желе🔹700г сметани(15%)🔹30г желатину +200г води💧🔹80г цукрової пудри(чи заміннику)🔸спочатку робимо желе. Беремо три смаки, але різного кольору, щоб виглядало цікавіше - у мене це ківі, полуниця і апельсин. 🔸На 90г сухої суміші для желе, вливаємо 350г гарячої води - все гарно перемішуємо, даємо охолонути і лишаємо в холодильнику застигати❄️- коли застигне желе продовжуємо готовку🔸 в 200г води всипаємо 30г желатину, і лишаємо на 10хв набухати🔸 желе дістаньте із тарілок і наріжте кубиками🔸 беремо 700г сметани і всипаємо до неї цукрову пудру, так як цукор погано розчиниться у сметані, і вимішуємо вінчиком🥣🔸 желатин розтоплюємо у мікрохвильовці, і вливаємо в сметану , та гарненько вимішуємо. Тепер все робіть швидко, бо сметана густітиме🔸 в форму вливаємо сметану, вкидаємо різнокольорові кубики, і так поки не закінчиться і сметана і желе.Відправляємо в холодильник❄️ на кілька годин і готово🍽📌 по нормі у желе, на 90г потрібно 400г води - але краще брати 300-350, тоді желе буде стійкішимВсім смачногооо😘
👁 7,500 25-06-20 16:37
😍 ТЕПЛИЙ ЛІТНІЙ САЛАТ✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏час приготування: 20хв📊КБЖВ на 100г :К.113 Б.10.3 Ж.5.5 В.5.5🕰Прийом: #перекус #вечеря ⚖️вага всієї порції - 1100гНам знадобиться:🔹500 г курячого філе🔹1 болгарський перець🔹1 маленький кабачок🔹8-10 маленьких печериць🔹8 помідорів чері🔹кунжут🔹пучок салату🔹50г соусу теріякі +30мл соєвого соусу🔹сіль, чорний мелений перецьзаправка🔹4ст.л олії🔹2ст.л лимонного соку🔹2ч.л меду🔹2ч.л зернистої гірчиці🔸Куряче філе нарізане невеликими шматочками трошки посолити, поперчити і додати соєвий соус та терія. Залишити маринуватись поки нарізаються овочі.🔸 Болгарський перець нарізати смужками, печериці навпіл, кабачки кружальцями, а тоді на 4 частини, помідори навпіл. 🔸Тоді обсмажити філе 4-5 хвилин на добре розігрітій сковорідці. Перекласти в миску і накрити рушником. 🔸Овочі обсмажити хвилин 8-10 майже до готовності, щоб вони лишились ціленькими. 🔸Тоді зібрати салат. В тарілку викласти салатне листя, куряче філе, обсмажені овочі, помідори. 🔸Полити заправкою, для якої змішати оливкову олію, лимонний сік, мед та зернисту гірчицю. Присипати кунжутом Всім смачногооооо😘
👁 6,900 25-06-19 17:02
😍ЛИМОННИЙ ТАРТ✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏📌діаметр форми 23смчас приготування: 90-100хв📊КБЖВ на 100г:К.325 Б.4.9 Ж.15.1 В.43.3🕰Прийом - #десерт ⚖️вага всієї порції - 1150гНам знадобиться:Для тіста🔹борошно 300 г🔹пудра 50 г🔹масло 160 г🔹70г яйцядля курду🔹130 мл фрешу цитрусових🔹цедра половини лимона та лайма🔹3 яйця🔹120 г цукру🔹50 г масла🔹2 ст.л крохмалю (у мене кукурудзяний)Меренга🔹2 білки🔹140 г цукру🔹35 мл води🔸 Борошно і пудру перемішуємо, додаємо холодне нарізане масло, перетираємо руками, додаємо 70г яєць і замішуємо тісто. 🔸Розкачуємо , розподіляємо по формі та зрізаємо зайві бортики і проколюємо виделкою. Ставимо випікатись на 20 хв в розігріту духовку при 180С🔸 Видавлюємо сік, в мене з апельсина і лимона 130 мл разом.Додаємо цукор, цедру, крохмаль і яйця і перемішуємо.Варимо на малому вогні весь час помішуючи до густого стану. Вкінці додаємо масло, перемішуємо і відставляємо.🔸 Курд викладаємо на корж і печемо ще 10 хв. Далі виймаємо нехай трішки охолоне 🔸Для сиропу варимо на малому вогні цукор і воду. До появи бульбашок🔸Тим часом збиваємо білки, до піків і цівкою по трішки вливаємо сироп збиваючи все разом. Розподіляємо по тарту і ставимо випікатись ще 3-4 хв, щоб зарум‘яніла. Чекаємо поки вистигне і ставимо в холодильник, або смакуємо одразу.Всім смачногооо😘
👁 7,600 25-06-17 12:30
😍ЗАЛИВНИЙ ДЕСЕРТ а-ля ЛУКУМ🍰✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться🔹350г кисломолочного сиру (0.2%)🔹100г сметани(15%)🔹200г горіхів(2-3 видів, у мене волоські і арахіс)🥜🌰🔹100г кураги🔹100г журавлини (вяленої)🔹100г фініків(без кісточки)🔹70г меду🍯🔹20г желатину + 80г води💧🔹7г ванільного цукручас приготування: 10хв + 2-3год в холодильнику❄️📊КБЖВ на 100г: К.258 Б.11 Ж.10.5 В.28.4🕰Прийом: #перекус/#десерт 🔸змішуємо желатин із водою, та лишаємо набухати.🔸до сиру додаємо сметану, ванільний цукор і рідкий мед, та перебиваємо блендером в однорідну масу. Розтоплюємо(я в мікрохвилівці) желатин, додаємо до сирної маси і вимішуємо.🔸 горіхи раджу підсмажити, але не різати. Курагу нарізаємо, фініки очищаємо від кісточки.Додаємо горіхи, курагу, фініки і журавлину до сирної маси і вимішуємо.🔸 виливаємо в будь-яку зручно форму. У мене це пачка з-під молока. Літрової пачки ідеально вистачає на всю масу. Відправляємо в холодильник і уже за 2-3год буде готово❄️Буду дуже вдячний, за Вашу підтримку - якщо бажаєте підтримати мою творчість, можете стати спонсором, та скинути будь який донат 👉 https://base.monobank.ua/6dx1kngd57uafR#subscription 👈Всім смачного😋
👁 8,400 25-06-16 12:49
😍 ТЕМНИЙ КУРД🔥✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться:Для сирного шару🔹550г кисломолочного сиру(не жирного)🔹5 яєць🥚🔹100г сметани(15%)🔹140г цукру + 10г ванільного цукру🔹40-45г кукурудзяного крохмалюДля темного шару🔹300г борошна🔹180г масла(холодного)🔹80г цукру🔹дрібка солі🔹70г какао📊КБЖУ на 100г:252 Б.10 Ж.10.6 В.29.7час приготування: 2 години🕰Прийом: обід, перекус, сніданок⚖️вага всієї порції - 1700г🔸беремо усі інгредієнти для сирного шару і вкидаємо у велику тарілку. З допомогою блендеру все перебиваємо в однорідну масу.🔸Беремо всі інгредієнти для темного шару, і закидаємо в кухонний комбайн, перебиваючи в однорідну крихту. Можна також руками, але це може зайняти 6-8хв. Обов'язково щоб було масло холодним, тоді буде краще вимішуватись.🔸 пересипаємо 2/3 темного шару в форму застелену пергаментом. Робимо дно і бортики руками. Переливаємо сирний шар. Присипаємо з допомогою ложки верхній шар🔸 відправляємо у духовку при 200С на 50хв.🔹 Коли дістанете дайте охолонути. А тоді ще на 1-2 години в холодильник. Не ріжте його поки не охолоне - інакше він обов'язково осяде.🔹 можна прикрасити ягодами і листочками м'яти📌ставайте спонсором каналу. Ваша фінансова підтримка допомагатиме знімати більше, краще і якісніше - https://base.monobank.ua/6dx1kngd57uafR#subscriptionВсім смачнооооого😋
👁 8,100 25-06-15 12:56
😍 ПОЛУНИЧНИЙ ТОРТ - ФРЕЗЬЄ. КЛАСИКА ФРАНЦУЗЬКОЇ КУХНІ, ЯКА ТАНЕ В РОТІ⠀✔️ Якщо додали до збережених — киньте “+” в коментар, щоб я знав, що це не дарма готував!Нам знадобиться:Бісквіт🔹3 яйця @yasensvit.ua 🔹90 г цукру;🔹90 г борошна;🔹5 г ванільного цукру;Крем:🔹500мл молока🥛🔹50г цукру + 10г ванільного цукру🔹40г кукурудзяного крохмалю🔹50г вершкового масла🧈🔹1 яйце🥚Для желе:🔹12 г желатину (до нього 50 г води);🔹350 г пюре полуниці 🔹50 г цукру;🔹Для начинки 500 г полуниці.Просоченя:🔹100 мл кип‘ятка;🔹1 ст.л цукру;🔹1ч.л лимонного соку;📌розмір форми - 17смчас приготування: 4-5 годин📊КБЖВ на 100г: К.217 Б.4.4 Ж.12 В.24🕰Прийом: сніданок, обід⚖️вага всієї порції - 2000г🔸 Бісквіт:Беремо яйця, (я беру готову яєчну суміш від Ясенсвіт, це дуже зручно, відкрив, налив і приготував - 100% яйце – 0% клопоту!)додаємо цукор і ванільний цукор і збиваємо до стійкої пишної маси (має утворитись борозна, яка не сходиться при перемішуванні - це приблизно 7-10хв збивання)Додати борошно та перемішати акуратно (зверху-вниз) лопаткою або 30секунд міксером на малих оборотах🔸Випікати при 170 до рум‘янцю - приблизно 25-30хв. Як охолоне, розрізати на дві частини, тоншу і грубшу📌Крем:🔸влити молоко, розбити яйце, додати крохмаль, ванільний цукор, цукор, перемішуючи ставимо на вогонь і готуємо до загустіння крему. 🔸додаємо до готового крему м'яке масло, яке збиваємо міксером до однорідності🔸для сиропу змішайте гарячу воду, цукор і лимонний сік🔸Корж поставити у відповідну форму та застелити бортики пергаментом. 🔸Просочуємо сиропом , змастити тонким шаром крему, та викласти половинки полуниці , притискаючи до форми. Тоді всі проміжки між полуницями заповнити кремом, тоді викласти полуниці і всередині торта. Залити залишками крему, та накрити другим коржиком який теж треба просочити📌Желе:🔸Залити желатин водою та дати набухнути 15 хв;🔸До полуниці додаємо цукор, збиваємо в пюре. Проварюємо пюре 3-4хв, не доводячи до кипіння. Додаємо желатин, розмішуємо. Даємо трішки охолонути і переливаємо на торт 🔸Залишаємо стабілізуватись наніч або на 6 годин хоча б📌В кінці раджу прикрасити ягодами🍓⁉️де можна придбати рідкі продукти Ясенсвіт?можна знайти в магазинах Сільпо, Фора, Метро, або замовити онлайн через Zakaz.ua.Всім смачнооооооого😘
👁 7,500 25-06-14 14:22
УНІВЕРСАЛЬНІ ЗБІРНИКИ ІЗ 50 РЕЦЕПТІВ, ДЛЯ КОЖНОГО ДНЯ - ДЛЯ СХУДНЕННЯ, ДЛЯ ПІДТРИМКИ ВАГИ, ДЛЯ РІЗНОМАНІТТЯ Не потрібно самостійно нічого вираховувати - усі порції прописані 😉У збірник входить 50 рецептів - ОБІДІВ, СНІДАНКІВ, ВЕЧЕР та різноманітних ДЕСЕРТІВ🙅‍♂️ ніяких екзотичних, дорогих і складних у приготуванні страв. Все із доступних продуктів, готується доволі швидко, і Вам обов'яково сподобаєтьсяЧим класний цей збірник?:- прописано час приготування страв- прописана КБЖВ на 100г кожної страви в готовому вигляді📊- прописана порція, залежно від калорійності Вашого раціону(від 1200 до 1700ккал)Підібрані такі страви, які сподобаються усій сім'ї, а не лише тим, хто має ціль схуднути. Тому цей збірник може стати корисним, для тих хто має ціль поліпшити харчування, розширити свій раціон, та додати до нього більше корисних і здорових стравЦіна збірнику 350грнУ наявності 7 збірників:📌 33 швидкі та універсальні сніданки📌 50 ПХ рецептів. Універсальний збірник, друга частина📌 50 ПХ рецептів . Універсальний збірник📌 50 ПХ рецептів для схуднення.📌 50 Пх рецептів для підтримки ваги📌 50 ПХ рецептів для схуднення, з акцентом на десерти🍰📌 30 рецептів перших страв+ акція, можна замовити два збірники(будь-які ) за ціною в 550грн🔥Щоб замовити - пиши @mil_alexx
👁 7,900 25-06-13 14:00
😍 ПУХКІ СІНАБОНИ🔥повторюйте все як на відео, і у Вас вийдуть ще кращі😉Нам знадобиться (на 6шт)для опари🔹150г теплого молока🥛🔹4г сухих дріжджів🔹10г цукру🔹75г борошна для тіста🔹опара🔹330г борошна🔹2г солі🔹50г вершкового масла(кімнатної температури)🔹1 яйце🔹 30г цукрудля начинки🔹50г вершкового масла(кімнатної температури)🔹75г цукру + 10г корицідля намазки🔹вершковий сир 125г+30г молока +30г цукрової пудричас приготування: 3 години 📊КБЖВ на 100г: К.295 Б.6.2 Ж.10.9 В.45.5🕰Прийом: сніданок/десерт/перекус⚖️вага всієї порції - 1000г🔸спершу робимо опару. Беремо борошно і змішуємо з цукром і дріжджами. Вливаємо по-трохи тепле молоко, і розмішуємо ложкою - робіть так, щоб не було грудочок. Накрийте полотенцем і поставте в тепле місце на 30хв🔸тепер готуємо тісто. Розбийте яйце, додайте цукор і змішайте. Додайте опару, і вимішайте.🔸додайте вершкове масло кімнатної температури і просійте борошно. Замішуємо тісто 3-4хв. Перекладаємо на робочу поверхню, і обминаємо його 3-4хв - тісто має бути м'яке і не забите. Перекладіть його в тарілку, накрийте полотенцем і лишіть в теплому місці на 60-80хв. не довше🔸для начинки змішайте цукор і корицю🔸поверхню і скалку злегка припиліть борошном, і розкачайте тісто в прямокутник. Тісто має бути товщиною в 3-4міліметри. По поверхні тіста змастіть маслом кімнатної температури, і присипте цукром з корицею🔸 скручуємо тісто в рулет, який нарізаємо товщиною в 4.5см. Перекладіть в форму, накрийте полотенцем, і лишіть в теплому місці на 30-40хв. Після - відправляємо в духовку на 30хв при 180С🔥🔸об'єднуємо вершковий сир, цукор і пудру, і цим кремом змастіть ще гарячі булочки і готово📌ставайте спонсором каналу. Ваша фінансова підтримка допомагатиме знімати більше, краще і якісніше - https://base.monobank.ua/6dx1kngd57uafR#subscriptionВсім смачного😋