Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Melnyk TV
Додано 14 лип 2024

Melnyk TV

@melnyktv
Кількість підписників: 279
Фото: 6,000
Відео: 1,490
Посилання: 2,290
Опис:
🇺🇦 Завжди на захисті правди!

👥 Кількість підписників

279
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: +1
Середній/Місяць:: -3

👁️ Середній перегляд на повідомлення

493
Середній/День:: 106
Середній/Тиждень:: 460
ERR: 176.7%

📊 Кількість повідомлень на день

0.3
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.3
Середнє за день: 0.3

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 100 26-06-16 03:50
Коротко по військовій реформі, яку запроваджують відповідно до Постанови Кабміну №768Контракти:- піхота солдатсько-сержантський склад 10 місяців для тих хто служить;- піхота солдатсько-сержантський склад 14 місяців для тих хто ще не служить;- всім іншим категоріям два роки;- демобілізовані ветерани - від 6 місяців.Ідея якісна. З негативу:- не врахований фактор попередньої служби, тобто пофігу чи ти вюєш з 2014го чи 2022го чи тебе зловили у 2026му. - немає відповіді що робити через 10 місяців.Ну от серйозно. Зараз всі підуть підпишуть контракт, в травні 2027го дембель. Хто буде фронт тримати коли кістяк з армії піде? Чи ми не збираємось воювати у другій половині 2027го. Я б все ж зробив диференційований підхід. Хто мобідізований до 1 січня 2024го - 10 місяців, з 1 січня 2025го - 16 місяців, з січня 2026го - 22 місяці. Це забезпечить врахування факторів стабільності і справедливості.Також не враховується фактор ухилєсів, яких ловлять в Європі і США і депортують в Україну. Тобто чувак собі чилив в районі Майямі. Поїздив бухий. Попався. Депортований в Україну і вуаля ті ж самі умови що й до інших. Фігньою попахує.Грошове забезпечення:По факту: ті хто сидять на СП-ці 270 000грн.На пункті управління 150 000грн.За день штурмових дій при відновленні втрачених позицій 20 000грнЗа день штурмових дій на території противника - 40 000грн.Сума в 460 000грн/місяць є граничною на місяць. Із позитиву все ж те про що так довго говорили сталось підняли зарплату піхоті майже в три рази.Із негативу, який не відноситься до цієї постанови, а стосується армії і мобілізаційного процесу вцілому:- гроші і визначені строки служби жодним чином не будуть сприяти мобілізації, просто відпаде пару відмазок;- без реальної відповідальності за дизертирство і СЗЧ, люди будуть продовжувати служити за бажанням;- без реальної пропаганди і публічного засудження фактів перешкоджання мобілізації ми будем мати все більше і більше нападів на в/службовців ТЦК та СП;- немає відповіді, що робити з дуболомами від якого і самий мирний солдат втече; - деформована система нагородження, коли нагороди падають на груди штабу і фаворитів не сприяє моральному духу;- важливо в рамках підвищення грошових винагород посилити контроль за батальйонами і бригадами сімейного типу, коли по документам дружини, коханки, коханці, водії батьків-командирів по документам з передка не влазять- і т.д. і т.п.У то же час при всьому скепсисі і відчутті, що десь все ж наєб#ть, але плюсів я бачу більше. Зробили те, що мали зробити ще в осени 2023го.
👁 84 26-06-15 12:17
Росіяни будуть бомбити Київ, бо можуть собі це дозволити. Наші ППО виснажені, "петріот" на всіх не вистачає, США допомогу надає копійчану і по інерції, ще по тим поограмам, які були затверджені за Байдена.Європа перелякана і на стільки заглиблена у свої внутрішні проблеми, які створють популісти вскормлені на грош Кремля, що їм просто не до нас.Тільки Велико Британія і Скандинави готуються до війни. Інші мріють, щоб все було локалізовано на території України. Європа настрашена і обісрана. Всі. Наголошую всі політичні лідери Європи розуміють, що в них немає, що протипоставити росії. Віра в "американську парасольку" зруйнована. Всі бачать, як Білий Дім попри гарантії Україні і завіряння в дружбі, спокійно відмахнулись від усього і користуючись слабкою позицією Києва вдаються до шантажу і допомогають маньякам торгувати нафтою.Тому всі країни НАТО розуміють, що в разі атаки росії, вони ближчі до сценарію описаному в фільмі "Готель "Руанда", коли миротворці просто поїхали геть не заважаючи маньякам чинити етнічні чистки.Сьогоднішні бомбардування Києва, це демонстрація сили перед Європою і, на жаль, демонстрація вдала.Що робити нам? А який у нас вибір? Продовжувати бій, але для цього дуууууже бажано:1) публічний виступ громадянина Зеленського із засудженням спротиву мобілізації (досить вже ховатись від скланих тем);2) реальна боротьба з російською агентурою в Україні. Мені одному не зрозуміло, чому Гончаренко не сидить?3) притягнення до відповідальності всіх по справі "Мідас", і кожного хто останні 20 років крав на армії. Заодно політичних опонентів посадите;4) реальна реформа в армії, а не формальна боротьба з журналіськими заголовками (про це напишу окремий пост)5) перевід економіки на військові рейки 6) перестати перетворювати армію на смітник, переводячи туди всіх корупціонерів7) все що зекономили на ямкових ремонтах доріг вкладаємо в технологі і диверсійну роботу. Росіяни будуть виробляти більше балістики і "шахедів" аніж ми зможемо знищити, тому треба знищувати ворожі виробництва і логістикуСписок to be continued
👁 136 26-06-05 10:38
У перемоги завжди багато батьків, і те що у Конгресі нарешті прголосували "Акт на підтримку України" - це значне, але все ж більше символічне досягнення.Як людина яка була долучена разом із побратимами до адвокаційних заходів щодо підтримки цього акту, то звісно мені приємно, що сили і час не витрачені дарма. Ціль була, вона досягнута, результат на табло. Даний Акт направлений на долання "вето" Джонсона, який відмовлявся виносити на голосування законопроект. Звісно, це не його ініціатива, а наказ з Білого Дому. А тому, навіть, якщо законопроект і буде внесений в Сенат і підтриманий, то Трамп швидше за все його завітує. А долати його вето немає голосів.Утім хто скаав, що після проміжних виборів нічого не зміниться. Республіканці на округах зараз мають проблеми з голосами навіть там, де ніколи не мали, а демократи як тільки отримають більшість зразу включать турборежим атак пана Дональда, і одна з ліній цих атак буде полягати саме через підтримку України.Не тішимо себе ілюзіями, що з часів Барака Обами демократи стали більш прихильними до України, просто їм треба атакувати політичних опонентів і Україна тут засіб, а не мета. Втім хоч так.Тож потішимось хоч маленькій перемозі і продовжуємо і далі підтримувати Сили оборони України! Перемога саме в їх руках.Слава Україні.
👁 155 26-05-28 12:38
Мене завжди тішило вміння українських посадовців перебивати конструктивну критику емоційними звинуваченням на тригерні для українського суспільства темиПризначення Юри Йобокопа Луценка Генеральним прокурором- Та в нього ж юридичної освіти немає!!- Ви підігруєте Кремлю!!! Обрання Порошенка Преидентом- Він же олігарх!!!- Нам треба сильна рука щоб навести лад в країніОбрання Зеленського Президентом- Ви голосуєте за серіальну фантазію Васю Голобородька!!!- Стули пельку порохобот!!!Призначення Гончарука Прем'єр-міністром- Він же ідіот!- Нам потрібні нові обоиччя!!!Призначення Умерова Мінітром оборони- Чому клрупція в сфері закупівель досі є?- Ви ксенофоб, який не любить кримських татар!Призначення чергової масажистки, тарологині, подруги, корєша, кума, правильну дитину на важливу посаду в державному апараті:- а там хоч є компетенція???- ти сексист, заздрісник і далі по тексту...Але ми упускаємо головне. Яка б не була істерика у тих хто захищає чергове недолуге рішення наших державників, але на первинне питання відповіді не має і воно залишається.Ну і щодо будь якого призначення в в системі державгого управдіння та місцевого самоврядування в Україні, то тут як з поломаним годинником, час може бути вірним або не вірним. Біс його знає. Треба годинник ремонтувати... але не на часі, бо... війна.
👁 228 26-05-12 04:45
Люблю запах напалму зрання)Мендель показала, що кинута жінка закатає тебе в бетон. Питання лише в часі. Але... я не взнав нічого нового про громадянина Зеленського. От взагалі нічого, гарний актор, так собі політик, не співпадіння позиціонування і реальності, багато бреше, повага до медикаментів (не доведено).В усьому іншому Менделиха несла звичайну трампо-російську пропаганду:- Україна програє;- Зеленський таке саме зло що і Путін- Україну знищать- в Україні старики помирають від голоду і холоду (жодного слова про бомбардування росіян, які цей холод в кваотирах і спричинили)- в Україні менше 10-15 млн. дорослих людей- Україні потрібний мир за будь яку ціну;- українці не хочуть в НАТО;- Зеленський поважає Геббельса!- закриті кордони то не законно!- в Україні політичний терор;- в Україні фронт використовує як покарання!- армія гола боса!- Зеленський не хоче закінчувати війну- Зеленський вбиває політичних опонентів;- в Україні всі бояться казати правду через острах розправи;- українці спалюють в камінах книжки Зеленського))) (тут просто в мене челюсть відпала, адже по-перше я не знав, що в квартирі кожного українця є камін, з іншого що Володимир Олександрович ще й книги пише);- українці у відчаї! Українці волають проти проти автократії;- Зеленський головний вигодонабувач війни;- Україна - країна без демократії;- між росією і Україною немає різниці;- Борис Джонсон дуже злий! Він винен у тому, що в нас немає перемир'я!- в Бучі були трупи (звідки ті трупи взялись історія мовчить)- росія не бере в борг на війну- Україна ніколи не переможе!- Україна приносить в жертву людей заради територій!- Зеленський ставить невиполнимі вимоги для росіян!! Припинення вогню - це занадто якщо хочеш миру!!- Українці обманули росіян коли казали що хочуть миру, а самі нападають на мирну Курщину!- Зеленський злочинно нападає на Орбана!!!- Українці ввели тупе правило зупинятись о 9 годині ранку і слухати гімн!!!- Україна перетворюється на СРСР! - націоналісти Окремі цікаві тези:- Зеленський платить чорну зарплату!- Зеленський богатий і багатіє!- Єрмак бездарність, який починав юристконсультом в стріптиз клубі;- Глущенко працює з російською мафією;- Єрмак спілкується з росіянами через не формальни посередників;- Зеленський зловживає кокаїном;- Зеленський підробив аналізи на наркотики;Сподобалось як вкатала позитивних блогерів та експертів) мовляв продажнєнькій народєц. Але пані Мендель забуває, що вона була найвідданішим фанатом цієї системи і поки їй не дали під сраку, то її все влаштовувало, в тому числі і гроші в конвертах) У Андрюши Богдана та сама проблем, до речі. Мендлиха в силу своєї обмеженості не розуміє простої речі. Ніхто і ніколи не толерує зрадників. Їх використовують як презервативи і викидають. Тож подивимось хто в якому смітнику буде років за п'ять
👁 1,160 26-04-15 12:28
Світу ханаЗ тих пір як розвалився СРСР і США лишились єдиним гегемоном все здавалось райдужним) Імперія зла зруйнована, маленьки тиранчики світу налякані, всі важливі рішення приймаються у Вашингтоні. Порядок і єдиноначаліє.Але спочатку шановний пан Клінтон, а потім ще більш шановний Барак Обама дали вирости новим загрозам - імперській росії і гегемону Китаю. Та поки Вашингтон створював враження шеріфа, який може і не лізе у справи індіанців, але якщо треба всіх поставить на місце, то порядок +/- був. Так росія захоплювала прикордонні території, вбивала цивільних, катувала Українців, а Китай знищував мусульман, але такі регіональні традиції, навіщо втручатись?Але тепер маніяки і тирани всього світу злетять з тормозів. Адже Трамп не просто програв у війні з Іраном. Він програв гучно під аплодисменти з Москви і скандалами з союзниками. Навіть на Папу Римського наїхав...Гучно закривши протоку, а потім постфактум відкривши, хай і під тиском військових і власних виборців Трамп дав зрозуміти, що Америка не шериф. Вона найбільш слабка з часів поразки у війни у В'єтнамі. Я слабо розбираюсь у геополітиці, але трохи пожив у цьому світі. І знаю, що коли дракон не реагує, що його хвіст кусають, то дуже скоро йому вчепляться у глотку.
👁 237 26-04-08 12:50
Трамп: Ми починаєм СВО, тирани Тегерану падуть.Іде возня. Іранці не дораховуються пару десятків генералів і політичних лідерів.Іран: Виклик прийнятий. Оголошуєм Chalenge злови наш "Шахед" зубами.Іран валить з усього що є по усьому що бачитьКраїни Перської затоки: А нас за шо?Іран: Все в руках Аллаха!Трамп: Бл...ть так не чесно!Іран: ПохУкаїна: Ми знаєм що робити з тими неадекватними і їх "шахедами".Трамп: Нам допомога не потрібна.Країни Перської затоки: мусьє Зеленський, а нам дуже потрібна. Давай поговорим про справу...Трамп: країни НАТО мають нам допомогти!НАТО: Та схіба лі??Трамп: Бо інакше...ми подумаєм чи вас треба захищать!!НАТО: Мусьє Зеленський у нас до вас пропозиція...Іран продовжує стріляти в усі боки.США і Ізраїль продовжують відстрілювати тиранів Ірану.Іран: Ми перекриваєм протоку, ні каплі богом даної нафти шайтанам!Європа: Ну йоб ту люсю....Трамп: Так не чесноІран: ПохУкраїнці: А в нас лелеки прилетіли...Іран фігачить по всьому що бачить. Трамп: Щоб мір був у всім мирі, знімаємо санкції з нафти росіїПутін: Thank you, darlingУкраїнці: продовжують ретельно вивчати маршрути російських танкерівТрамп: А чи не влаштувати нам наземну операцію в Ірані?Генерали США: Та ну нах.Іран: А давайтє.Укранці: У нас тойво лелека Одарка дала піндюлєй сопєрніце...цікаво...Трамп: Немає сечі терпіти. У вівторок знищу цивілізаціюІран: А давайтє!Трамп: Я передумав. Оголошу перемир'я, але відкрийте бл@тську Ормузьку протоку.Іран: Ніт...Українці: Чим там закінчилось в лелек?
👁 1,220 26-03-31 11:22
В питанні боротьби за перерозподіл впливу на гральний бізнес Михайло Федоров трохи загрався. Я розумію, що треба показати хто тут батя на полонині, але навіщо ламати те що і так працює.Блокування право на гру військовим через Постанову Кабміну є:1) незаконне, адже це питання регулюєтья законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою боротьби з ігровою залежністю (лудоманією) та вдосконалення державного регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор та лотерей». І я розумію, що в цій країні вже мало кого цікавлять такі формальності, але вносити зміни Постановою Кабміну в норми закону це триндець навіть для вільної школи права, яка є домінуючою в Україні;2) дасть можливість на рівні сисадміна оператора грального бізесу сформувати базу даних українських військових, що не є безпечною історією;3) військові перекочують в не легальний сегмент гемблінгу.Який вихід.Внесення змін в чинне законодавство щодо надання права командирам в/ч через суд вносити бійців до реєстру осіб, яким заборонена гра. Адже кожен командир знає хто в нього в підрозділі має які проблеми. Хто забагато грає, хто бухає, а хто прекурсорами бавиться. Боротись з негативними явищами, які несе в собі гральний бізнес необхідно, але бажано при цьому просто не прибити всю галузь. До речі від алкоголізму і паління людей страждає на багато більше аніж від гри. І з цими явищами боряться ляхом тотальних заборон.Але чи сильно допомогла заборона продавати військовим алкоголь на стан алкоголізму в підрозділах?) Отак само буде і з іншими формальними заборонами.
👁 1,040 26-03-30 10:35
Чи зробить США найбільшу військову помилку у XXI столітті і все ж почне наземну операцію в Ірані? Пентагон готує обмежені наземні рейди. До регіону вже відправляють близько двох тисяч десантників із 82-ї повітряно-десантної дивізії разом із кількома тисячами морських піхотинців на десантних кораблях. Загальна кількість американських військ у зоні Перської затоки наближається до шістдесяти тисяч і продовжує зростати.Такі підрозділи призначені для швидких захоплень ключових об'єктів і аеродромів.Трамп повторює, що мети можна досягти без великих наземних сил і що все йде швидше за графік. Він говорить про переговори через Пакистан та про те, що Іран нібито шукає вихід. Але водночас війська рухаються, а Пентагон опрацьовує конкретні варіанти. Серед них - рейд на Ісфахан для захоплення залишків високозбагаченого урану, який важко знищити авіаударами, захоплення острова Харг, як головного нафтового терміналу Ірану і придушення берегових позицій біля Ормузької протоки, щоб розблокувати судноплавство.Трамп намагається змусити Іран ухвалити важкі умови п'ятнадцятипунктового плану. Іран же відкинув цей план і висунув свої вимоги – репарації, гарантії безпеки та підтвердження контролю над Ормузом. Переговори поки що буксують, хоча Білий дім запевняє, що прогрес є. Наземні війська у цьому контексті виглядають як важіль, щоб підштовхнути Тегеран до поступок або підготувати план Б, якщо блокада протоки продовжиться.Чи реально досягти результату? Для коротких рейдів це можливо. 82-а та морпіхи вміють швидко брати і утримувати крапки на узбережжі чи островах. Але далі все впирається у масштаби Ірану і відсутність стратегічної глибини у американців.Захопити острів Харг не складно, але його утримання навіть протягом тижня буде коштувати америк а нцям сотень життів, адже Іран відкладе на другий плвн атаки по союзникам США і сконцентрує всю свою дронову потужність на доволі обмеженій ділянці компактного зосередження особового складу армії США.Тиск на Трамп йде з кількох сторін. Нетаньягу всіляко натякає на те, що з повітря революцію не провернути. Саудівська Аравія та інші країни Затоки теж штовхають у спину - публічно вони обережні, але просять не зупинятися на півдорозі, доки Іран ослаблений. Саудівці навіть відкрили свої бази для операцій США. Вони бояться, що якщо зараз дати перепочинок, загроза повернеться за кілька років.Іран розлютили на стільки, що з ними в вже не домовишся по середині. Навіть якщо буде перемир'я без знищення режиму, за пару США отримає тисячу і один асиметричних ударів злагодженої коаліції росія-іран-китай-північна корея. Але парадокс в томц, що Вашингтон немає чіткого плану перемоги. Адже обмежена наземна військова операція не вирішить проблеми, а створить нові. Велика наземна інтервенція - це гроші і великі втрати. Ракетами війну з Іраром не виграти... Вже не важливо на скільки ця війна правильна чи ні, але США або виграють, або в подальшому будуть згадувати 9/11 з ностальгією.
👁 184 26-03-24 08:55
За інформацією ГШ, Главкома і людей дотичних до війни, росіяни активізувались по всій умовній ЛБЗ. На Лиманському напрямку вони вирішили піти у банзай-атаку за старою схемою "бронеколонна без прикриття в лінію". Фінал цих штурмів ви можете побачити, якщо зайдете на соцмережу 3го Армійського Корпусу.Чи це обіцяний росіянами Великий літній намтуп? - Ні. Скоріш за все новоприбулим підрозділам поставили задачу щось там захопити і ті вирішили не розтягувати задоволення у піхотній інфільтрації, а обнулити декілька батальйонів в один день.Але слід віддати належне і нашим батькам-командирам, які були готові до такої активізації і за великим рахунком єдине, що здобув ворог це надмірні втрати і пару кілометрів нікому не потрібних полів десь на Півдні.У той же час, проблема з з дефіцитом особового складу, особливо в піхотних підрозділах, зростає. Поки політикани популісти і зрадники пропонують в той чи інший спосіб обмежити мобілізацію у нас доволі часто немає зайвого солдата, щоб тримати СП-ки і ефективно запобігати інфільтрації і накопиченню солдат противника. Наголошую, армія вимагає вже навіть не демобілізацію, а НОРМАЛЬНУ мобілізацію. Без неї ми не витягнемо цю війну. Як би ми не вкладались в технології, і з якою б швидкістю їх не адаптували до умов бою, але без людей армія не встоїть.