Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Melnyk TV
Додано 14 лип 2024

Melnyk TV

@melnyktv
Кількість підписників: 279
Фото: 6,000
Відео: 1,490
Посилання: 2,290
Опис:
🇺🇦 Завжди на захисті правди!

👥 Кількість підписників

279
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: +1
Середній/Місяць:: -3

👁️ Середній перегляд на повідомлення

493
Середній/День:: 106
Середній/Тиждень:: 460
ERR: 176.7%

📊 Кількість повідомлень на день

0.3
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.3
Середнє за день: 0.3

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 183 25-11-11 13:10
🇺🇸🪖 This Veterans Day, we honor all who stood — and still stand — for freedom.At Brave Children of Ukraine, we feel a special connection to this day — because we know that freedom is never free.The leadership of our foundation are veterans themselves. Once we fought for Ukraine on the battlefield — today we continue our mission by standing for the children of their fallen brothers-in-arms. 💙💛🙏🏻 Today we thank all veterans — in the United States, in Ukraine, and around the world — for their service, bravery, and devotion. Your courage protects not only nations, but the very values of humanity itself.Freedom has a price, and every act of kindness is a way to honor that sacrifice.Let us remember those who stood for freedom — and support the children of Ukraine’s Heroes, who carry that legacy of strength and hope forward. 💜_____У цей День ветеранів ми вшановуємо всіх, хто стояв — і продовжує стояти — за свободу.У фонді Brave Children of Ukraine ми відчуваємо особливий зв’язок із цим днем — адже знаємо, що свобода ніколи не буває безкоштовною.Керівництво нашого фонду — ветерани. Колись ми боролися за Україну на передовій, а сьогодні продовжуємо свою місію піклуючись за дітей своїх побратимів, які віддали життя за Батьківщину.Сьогодні ми дякуємо всім ветеранам — у Сполучених Штатах, в Україні та по всьому світу — за їхню службу, відвагу й відданість. Ваша мужність захищає не лише країни, а й цінності людяності.Свобода має свою ціну, і кожен добрий вчинок — це спосіб вшанувати цю жертву.Пам’ятаймо тих, хто стояв за свободу, — і підтримаймо дітей Героїв України, які несуть далі цю спадщину сили й надії._____👉 Support Brave Children of Ukraine:PayPal: [email protected] account: 9111422928CB STREAMLINED CHKG | Routing: 254070116 | Swift Code: CITI US 33🇺🇦 UAH Account: UA473052990000026004046243002 (АТ КБ «ПриватБанк»)🌍 bravechildren.org#VeteransDay #BraveChildrenOfUkraine #SupportUkrainKids #UkraineDefendersFamilies #bcu
👁 995 25-11-03 13:09
За офіційною інформацією з України виїхало 100 000 чоловіків у віці 18-22 роки. Фактично це 40% від усіх здорових чоловіків цього віку. Якщо казати, що я попереджав - це не сказати нічого. Люди, які прийняли рішення відкрити кордон навіть не ідіоти - це злочинці. Злочинці, які зацікавленні у знищенні української держави.Тих, що виїхали ми не повернем. Забудьте. В переважній більшості вони не погано влаштуються від Кракова до Сан-Франциско. І поповнять вже сформовпні колонії ухилянтів. Діаспори не розуміють, що ухилянти - це іржа Нації, тобто від українця там лише паспорт і бажання паразитувати на звитязі українського солдата. Всі ці остапчики і васєнькі, які покидали своїх батьків і звалили з України, бо не створені для війни, розколюють українську громаду, адже позбовляють її монолітності. Позбавляють ідентифікатора свій-чужий, що необхідно для виживання і розвитку будь якого організму.Якщо ж повернутись до України, то якщо зараз не закрити кордон і не почати проводити агресивну роботу із повернення "ухилянтів" з усіх кнайп світу, то мобіізаційного ресурсу нам вистачить ну ще на два максимум три роки - далі крах. От просто усвідомте це. Толеруючи ухилянтам ви толеруєте знищенню України.У той же час, якщо не змінити інформаційну політику, якщо не почати нарешті вчити все населення воювати, якщо продовжити симулякри замість справжніх реформ в армії, якщо не захистити у силовий спосіб систему мобіізації (якою б корявою вона зараз не була) то перспективи туманні за будь якого мобілізаційного ресурсу
👁 1,220 25-11-02 12:19
Майже всі притомні люди написали про складну ситуацію під Покровськом. Я не буду повторюватись. Покровсько-Мирнограська агломерація в напів оточенні з фактично пеперізною логістикою і відсутністю контролю на єд 50% ПокровськаПро те що ворог буде захоплювати Покровськ саме через оточення я писав ще місяці тритому, адже це був найбільш логічний шлях і ворог пішов ним. Причини того, чому противник зумів зараз нав'язати свої умови бою все тіж самі. Вснаження підрозділів, брак людей, тотальна пепевага противника в усьому і стирання живої чили в нафіг нікому не потрібних боях за посадки. Відмова від маневреної війи і утримання СП-к за будь яку ціну врешті-решт доканає армію. А ну і ще побудова клумб замість оборонних спорудЩо є логічним в ситуації з Покровськом зараз:- вийти з мішка на лінії Промінь-Чинушене і стабілізувати ситуацію по фронту Покровськ-Мирноград;- побудувати нормальні оборонні лінії за Покровськом бо це місто ми все одно втратимо, питання лише в тому, скільки воронів там загине і чи збережемо ми українських солдатів
👁 1,150 25-10-26 15:51
Туск послухав громадянина Зеленського і заявив, що Україна може воювати ще роки три.Загалом Україна може воювати і років п'ять і десять, а може і три місяці. Питання ж лише в тому, скільки нам дадуть грошей і зброї, швидкості реформ в армії, готовності суспільства боротись, а держави адаптувати економіку і суспільне життя на довготривалий спротив.Та станом на зараз ми маємо дві ключові проблеми: 1) Держава не готова змінюватись. Держава живе за законами мирного часу і згадує про війну, коли треба вчергове нагнути громадське суспільство. Держава не готова застосувати силовий примус навіть заради забезпечення виживання. В/службовці ТЦК під постійним пресингом. Солдати на передовій мають проблеми з житлом, бо держава не може чітко вирішити в нас війна чи світське бієналє. Це я зараз не стосуюсь дискусії, що зараз важливіше виробництво зброї чи перекладання асфальту.2) Армія не готова реформуватись. Ту кінетичну енергію змін, яку ми мали у 2022му ми поховали в штурмах посадок і підкилимній боротьбі штабних кабінетів. В нас є прекраснамгенерація нових командирів, які народились на війні і вже є навіть на посадах Комбригів. Але більшість - це дуболоми, в яких в очах лише ордена і зірочки, посади і звання. Вони виконають будь який наказ, скільки б народу не загинуло, аби вислужитись. Ставка своїм мікроменеджментов вбиває ініціативу, що в свою чергу знищує і без того не найкращий моральний дух.Ми не можемо відповісти на ключове питання. Якою буде армія у 2026 році. Яким має стати держава і армія щоб витримати чергові банзай-атаки противника. Дом поділений в собі не встоїть. Ми не можемо жити так ніби війна стосується солдата і волонтера, а для решти - це просто новини, які можна вимкнути.
👁 1,090 25-10-18 04:54
Черговий раунд переговорів Трамп-Зеленський закінчились черговими обіцянками зустрітись наступного разу. З часів інавгурації Трампа, не змінилось нічого окрім того, що Зеленський почав носити костюм. Ніякої допомоги зброєю Україні, мінімальна взаємодія у військовій сфері, абсолютна відмова від виконання будь яких союзницьких обов'язків по відношенню до України. Перенесення фінансового тягара війни з росії на Європу. Шантаж України і Європи з боку США. Це все що ми бачимо останній рік.Боротьба з тіньовим флотом РФ і російськими енергоносіями пов'язано лише з бажанням продати побільше енергоносіїв американських. Війна в Україні тут лише як привід.Думаю, "томагавки", нам не світять. Хіба, вирішать, що в Україні їх дешевше утилізувати, і то змусять європейців заплатити за цей металобрухт подвійну ціну.Я не знаю, що ще має статись, щоб українська влада усвідомила, що нам не слід розглядати США, як надійного партнера у боротьбі за демократичні цінності, і почати адаптувати сили оборони до війни, де в нас із союзникіі лише ми самі.На жаль, без нового Перл-Харбор, ані США, ані Європа не будуть нам допомогати більше того рівня, який є зараз.
👁 1,100 25-10-14 11:35
Ми нарешті маємо зрозуміти, що наші "союзники" є священниками в храмі демократії, які не вірять в свої проповіді і не збираються жити за своїми заповідями. І в цих умовах в Українців є тільки Україна. Співпрацювати можна з усіма, покладати надії лише на себе. Наші керманичі мають зрозуміти. Не мрійте про американські гроші, вам вони не дістануться. Будуйте виробництво вже і зараз в ракетних шахтах Карпат, в бункерах і бомбосховищах міст, адже війна не закінчиться завтра. Підтримуйте національного виробника, бо тільки ми платимо справжні податки. Президент України, народні депутати, судді, правоохоронці і сотні тисяч дерслужбовців сплачують податок з зарплати, яку йому сплачують з податків підприємців. Створюйте Україну в якій захочуть жити ваші діти, не орієнтуйтесь на минуле, і не мрійте відновити Україну зразка 2021го чи 2013го - це не можливо. Керівництво держави має зрозуміти, що попри різні політичні погляди зараз ми в одній лодці і викидати за борт тих хто має інші від капітана погляди на кут нахилу парусу - це шлях до поразки. Населення, яке все життя паразитував на здобутках Нації має зрозуміти, ми всі в одній лодці. Не думайте, що ви станете гауляйтерами, не мрійте, що з приходом ворога у ваш дім прийде спокій і безпека. Не вірте, що росіяни вас пожаліють. Вам ніхто не пробачить того, що ми боролись. В разі поразки всіх чекає Буча. Нам потрібна перемога, і ми можемо її здобути, через надлюдські зусилля через біль, і десятки тисяч смертей, легше аніж зараз не буде, але шанс є. Потрібно лише зрозуміти, що нам немає куди тікати. Воля або смерть.
👁 1,050 25-10-10 13:10
Півроку і ГУР, і військові експерти, і ті хто мають клепку в голові говорили про плани москви знести нашу енергетичну інфраструктуру. І думаю, що батьки-командири дали відповідні мудрі доручення, а підлеглі доповіли про виконання, і навіть щось зробили в рамках лінійної логіки і обмежених бюджетів.А тепер давайте відверто. Використовуючи ті ресурст, які є зараз, можливості захистити всю інфраструктуру України немає. Противник постійно нарощує виробництво "шахедів", змінює маршрути і їх тактику застосування. Основний тягар по збиттю "шахедів" несе бойова авіація, але дуже швидко збільшити її потужність видається мені складним і від пересічного громадяна не залежить.Друга складова протишахедної оборони - це мобільні вонневі групи ДФТГ. Їх ефективність дуже мала, через обмеженість ТТХ браунінгів (1200м) і НСВТ (1500м). Тож часто "шахеди" просто "перелітають" їх і йдуть собі далі потрібним курсом.Роти вогневої підтримки і класичні підрозділи ППО мають на озброєнні і Зушки і "Гепарди", але проблема там така сама. Висота.Нівелювати цю проблему можуть дрони перехоплювачі. Вони активно і ефективно застосрвуються у війську, але тепер настав час навчити і ДФТГ-ів. Це дасть можливість зробити їх нарешті достатньо ефективними, щоб в побутові повітряної оборони України їм почали відводити не третю роль.Чому ДФТГ? Бо до нього може бути долучений кожний цивільний без відриву від основної роботи. Тобто потенціал розширення залежить лише від свідомості мешканців громади і зброї, яка не є дорогою.Свідомість буде з'являтись пропорційно тому часу скільки люди будуть сидіти без світла. Я б, звісно, ще рекомендував нарешті увімкнути рупор пропаганди, але...розумію, що не для того створювали "Єдиний марафон".Належна зброя в ДФТГ - це вже рішення військово-політичного керівництва, і думаю, що воно не забариться. Адже Урядовий квартал не полюбляє працювати без води і світла.Питання навчання донавчання - це до Dignitas Fund.Якщо мобільні вогневі групи ДФТГ отримають дрони пепехоплювачі, то вони зможуть закривати небо від усього окрім реактивних "Герань-3". Тож рішення є. Але його реалізація залежить від бажання громадян вижити і бажання державе реально захистити українські міста.
👁 126 25-10-08 17:06
Дуже шкода, що маючи можливість перевіряти інформацію, саме вітчизняні медіа вмить розносять фейки у воюючій країні. І вже не дивує, що це робиться синхронно з російською пропагандою. Шкода, що саме наші ЗМІ не доносять до громадян України стратегію, внаслідок якої ми здобудемо хоча б можливість проведення самих виборів. Проте завдяки їм ми знаємо все про рейтинги, партії, штаби і навіть про те, кому варто чи не варто займатися політикою.Я не визнаю жодних ідей проведення виборів під час війни. Кожний, хто отримує пропозицію від начебто мого прізвища долучитися до будь-яких процесів через будь-яку організацію, має повідомити про це правоохоронні органи. Я не створюю ні штабів, ні партій і принципово не маю жодних звʼязків з будь-якою політичною силою. Допоки у мене є можливість служити державі - я буду це робити. Моя позиція незмінна: поки триває війна, вибори в Україні до її державних органів неможливі.Ворог, не здобувши перемогу на фронті, як і 100 років тому, використовує вже сучасні можливості, такі як анонімні джерела, боти та медіа, розпорошує наше суспільство і готує нас до виборів, але в державну думу країни, що нас вбиває. І до речі - їх оголосять востаннє саме анонімні джерела. Потім - це буде правда. Лише обʼєднана нація здатна вистояти. Тримаймо стрій🇺🇦
👁 143 25-10-06 15:47
Я не знав, що в нас існує ціла Рада резервістів Сухопутних військ, як і не знав хто такий Тимочко і які в нього бойові заслуги. Тим не менш, він можливо і не бажаючи озвучив правду річ "інформацію про мобілізацію будуть брати з реєстрів виборців". Що це означає? Що громадянин Зеленський абсолютно зря робить ставку на ухилєсів і їх родини, як ядро свого майбутнього електорату.Пояснюю.Для того щоб проголосувати за кордоном хочеш не хочеш, але зареєструватись буде треба.А ухилєси не для того щурячими тропами з України драпали, щоб зараз засвітитись, де вони є. Дружини і коханки їх теж особливим патріотизмом не страждають. Вимахування з прапором на День незалежності до уваги не берем, бо це не патріотизм, а паразитування.Тож в електоральному плані ці мільйони людей з паспортами України просто мертві души, які можуть "проголосувати" лише за умов вміло навчених працівників виборчих дільниць і адмін ресурсу.Тож, якщо громадянин Зеленський хоче мати щось більше 19%, то ставку треба робити на тих хто в Україні і адмінресурс. Ну впринципі це всіх політиків стосується.
👁 137 25-09-29 06:09
Якщо чесно я упустив той момент, коли Тигіпко виліз із глибокої політичної... Лєти. Але як пішла така п'янка, то слухайте)Тігіпки, вілкули, коломойські - це @ндони з одніє пачки. І хоча їх рівень аналізу і співвідношення свого місця в світі і реальності на попядок вище, тих молодих і активних "будівників" і войовничих балбєсів в тактикульному вбранні, яких ми бачимо зараз, але вони все ж контрацептиви.Не треба там шукати, якоїсь людяності та патріотичної мотивації) Пінчук відрізняється від всіх інших тільки тому що з накраденого вклав у якісний позитивний PR і гарних лоббістів у Вашингтоні. Вілкул пішов більш простим шляхом і купив оптом Яроша з парочкою лицарських хрестів. Все. Тігіпко пішов дурним шляхом. Найняв старих піарників, які за велике бабло продали йому ідею првернення. Ну може повернутись йому і вдалось, але думаю він хотів іншого.Якщо підсумувати. Будь які клики, завжди мають можливість купити будь яке ЗМІ, ЛОМа, громадськість тощо. Але ну не можливо нас змусити хавати те лайно, яким нас збираються годувати) Не можливоказати на чорне біле і сподіватись, що ми будемо віддано дивитись в очі)Хлопці, ваш час може ще і не пройшов, але наш вже починається.