Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Melnyk TV
Додано 14 лип 2024

Melnyk TV

@melnyktv
Кількість підписників: 279
Фото: 6,000
Відео: 1,490
Посилання: 2,290
Опис:
🇺🇦 Завжди на захисті правди!
Джерело

Melnyk TV | Півроку і ГУР, і військові експерти, і ті хто мають клепку в голові го...

Логотип телеграм спільноти - Melnyk TV Melnyk TV @melnyktv
1 050 Охват/переглядів 2025-10-10 13:10 Повідомлення №9558
Півроку і ГУР, і військові експерти, і ті хто мають клепку в голові говорили про плани москви знести нашу енергетичну інфраструктуру. І думаю, що батьки-командири дали відповідні мудрі доручення, а підлеглі доповіли про виконання, і навіть щось зробили в рамках лінійної логіки і обмежених бюджетів.А тепер давайте відверто. Використовуючи ті ресурст, які є зараз, можливості захистити всю інфраструктуру України немає. Противник постійно нарощує виробництво "шахедів", змінює маршрути і їх тактику застосування. Основний тягар по збиттю "шахедів" несе бойова авіація, але дуже швидко збільшити її потужність видається мені складним і від пересічного громадяна не залежить.Друга складова протишахедної оборони - це мобільні вонневі групи ДФТГ. Їх ефективність дуже мала, через обмеженість ТТХ браунінгів (1200м) і НСВТ (1500м). Тож часто "шахеди" просто "перелітають" їх і йдуть собі далі потрібним курсом.Роти вогневої підтримки і класичні підрозділи ППО мають на озброєнні і Зушки і "Гепарди", але проблема там така сама. Висота.Нівелювати цю проблему можуть дрони перехоплювачі. Вони активно і ефективно застосрвуються у війську, але тепер настав час навчити і ДФТГ-ів. Це дасть можливість зробити їх нарешті достатньо ефективними, щоб в побутові повітряної оборони України їм почали відводити не третю роль.Чому ДФТГ? Бо до нього може бути долучений кожний цивільний без відриву від основної роботи. Тобто потенціал розширення залежить лише від свідомості мешканців громади і зброї, яка не є дорогою.Свідомість буде з'являтись пропорційно тому часу скільки люди будуть сидіти без світла. Я б, звісно, ще рекомендував нарешті увімкнути рупор пропаганди, але...розумію, що не для того створювали "Єдиний марафон".Належна зброя в ДФТГ - це вже рішення військово-політичного керівництва, і думаю, що воно не забариться. Адже Урядовий квартал не полюбляє працювати без води і світла.Питання навчання донавчання - це до Dignitas Fund.Якщо мобільні вогневі групи ДФТГ отримають дрони пепехоплювачі, то вони зможуть закривати небо від усього окрім реактивних "Герань-3". Тож рішення є. Але його реалізація залежить від бажання громадян вижити і бажання державе реально захистити українські міста.